SwarLogo 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 2 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 06/04/2018 tot 06/04/2018
Scheidingssystemen: SB, OR, ARO
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Categorie: Bord 1
Nr. Cl. Rnk Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB OR ARO - -
1 1 3 Bollen Jan Bord 1 M 1958-09-03 bel 99691 230197 1981 1960 Hasselt 7.0 2596 22.50 - 1796 0 0
2 2 4 Bex Lennert Bord 1 M 1996-11-29 bel 11210 232254 1903 1907 Hasselt 5.5 1961 18.25 - 1812 0 0
3 3 16 Schols Geri Bord 1 M 1961-06-11 bel 29351 211729 1584 1581 MSK-Dilsen 4.0 1798 11.00 1.0 1876 0 0
4 4 10 Kayikci Kaan Bord 1 M 1998-06-10 bel 13096 239917 0 1712 Heusden 4.0 1778 11.00 0.0 1850 0 0
5 5 2 Carcan Stephane Bord 1 M 1959-03-25 bel 55603 208230 2012 1934 Landen 3.5 1647 8.75 - 1790 0 0
6 6 6 Verkissen Eddy Bord 1 M 1968-10-15 bel 9687 212024 1771 1780 MSK-Dilsen 3.0 1598 9.00 - 1838 0 0
7 7 1 Sarrau Jelle Bord 1 M 1988-05-19 bel 39012 207608 2354 2364 Heusden 1.0 0 3.00 - 0 0 0
Categorie: Bord 2
Nr. Cl. Rnk Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB OR ARO - -
1 1 7 Jacobs Hein Bord 2 M 1961-10-28 bel 11177 232475 1759 1756 MSK-Dilsen 6.0 1863 19.00 - 1590 0 0
2 2 8 Reenaers Johan Bord 2 M 1973-05-19 bel 53163 211680 1758 1693 Hasselt 5.5 1783 16.00 1.0 1590 0 0
3 3 12 Ulburghs Piet Bord 2 M 1951-10-23 bel 59960 211850 1679 1716 Heusden 5.5 1796 15.75 0.0 1603 0 0
4 4 5 Tutenel Erik Bord 2 M 1973-03-31 bel 56278 210498 1785 1788 Landen 4.0 1589 10.00 - 1585 0 0
5 5 17 Berben Jaak Bord 2 M 1940-10-17 bel 2909 210650 1550 1539 MSK-Dilsen 3.5 1559 7.00 - 1624 0 0
6 6 23 Reynders Gerome Bord 2 M 1995-05-19 bel 11556 229300 1404 1394 Heusden 2.5 1456 5.25 - 1649 0 0
7 7 24 Jordens Ferdinand Bord 2 M 1943-04-20 bel 50207 232424 1361 1438 Hasselt 1.0 852 1.50 - 1656 0 0
Categorie: Bord 3
Nr. Cl. Rnk Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB OR ARO - -
1 1 14 Steegmans Steven Bord 3 M 1975-05-29 bel 19739 211788 1602 1578 Hasselt 6.0 1782 18.50 - 1509 0 0
2 2 11 Somers Martijn Bord 3 M 1988-03-05 bel 53791 211761 1701 1697 Heusden 5.0 1610 16.00 0.0 1493 0 0
3 3 18 Sarrechia Benito Bord 3 M 1957-01-30 bel 37702 211702 1537 1590 MSK-Dilsen 5.0 1637 14.00 1.0 1520 0 0
4 4 13 Segers Jan Bord 3 M 1952-02-27 bel 43214 220795 1629 1696 MSK-Dilsen 4.5 1562 12.50 - 1505 0 0
5 5 25 Dethier Krista Bord 3 F 1967-09-02 bel 10701 233250 1335 1339 Hasselt 3.5 1489 8.00 - 1554 0 0
6 6 20 Marmenout Sylvain Bord 3 M 1949-11-21 bel 59463 211478 1439 1514 Landen 2.5 1343 6.50 - 1536 0 0
7 7 22 Bastiaansen Wim Bord 3 M 1939-10-02 bel 78701 210625 1413 1483 Heusden 1.5 1140 4.00 - 1541 0 0
Categorie: Bord 4
Nr. Cl. Rnk Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB OR ARO - -
1 1 9 Carmans Wesley Bord 4 M 1977-05-25 bel 14958 229237 1748 1771 Heusden 5.5 1616 18.00 - 1400 0 0
2 2 19 Heylen Leo Bord 4 M 1950-12-19 bel 14745 211230 1481 1314 MSK-Dilsen 5.0 1509 15.00 1.0 1454 0 0
3 3 15 Venken Kenneth Bord 4 M 1983-05-18 bel 43885 247863 1587 1480 MSK-Dilsen 5.0 1509 14.75 0.0 1432 0 0
4 4 27 Govarts Johny Bord 4 M 1949-07-14 bel 10234 239879 1185 0 Hasselt 4.0 1364 12.00 1.0 1513 0 0
5 5 21 Swijsen Willy Bord 4 M 1964-10-26 bel 50200 229806 1427 1540 Hasselt 4.0 1392 11.25 0.0 1464 0 0
6 6 28 Lippens Ward Bord 4 M 2000-01-08 bel 17292 257702 0 0 Heusden 2.5 1265 9.00 - 1458 0 0
7 7 26 Harder Cindy Bord 4 F 1971-01-09 ned 11993 1053914 1321 1343 Eisden 2.0 1103 3.00 - 1486 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (06/04/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Bollen Jan 3 (1981) 1-0 Schols Geri 16 (1584)
2 Verkissen Eddy 6 (1771) 0-1 Bex Lennert 4 (1903)
3 Carcan Stephane 2 (2012) 0-1 Kayikci Kaan 10 (1712)
  Sarrau Jelle 1 (2354) 1 Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Reenaers Johan 8 (1758) ½-½ Berben Jaak 17 (1550)
5 Jacobs Hein 7 (1759) 1-0 Jordens Ferdinand 24 (1361)
6 Tutenel Erik 5 (1785) ½-½ Ulburghs Piet 12 (1679)
  Reynders Gerome 23 (1404) 1 Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Steegmans Steven 14 (1602) 1-0 Sarrechia Benito 18 (1537)
8 Segers Jan 13 (1629) ½-½ Dethier Krista 25 (1335)
9 Marmenout Sylvain 20 (1439) 1-0 Somers Martijn 11 (1701)
  Bastiaansen Wim 22 (1413) 1 Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Swijsen Willy 21 (1427) 0-1 Heylen Leo 19 (1481)
11 Venken Kenneth 15 (1587) 1-0 Govarts Johny 27 (1185)
12 Harder Cindy 26 (1321) 0-1 Carmans Wesley 9 (1748)
  Lippens Ward 28 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (06/04/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Bex Lennert 4 (1903) ½-½ Carcan Stephane 2 (2012)
2 Schols Geri 16 (1584) 0-1 Verkissen Eddy 6 (1771)
3 Sarrau Jelle 1 (2354) 0-1ff Bollen Jan 3 (1981)
  Kayikci Kaan 10 (1712) 1 Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Jordens Ferdinand 24 (1361) 0-1 Tutenel Erik 5 (1785)
5 Berben Jaak 17 (1550) 0-1 Jacobs Hein 7 (1759)
6 Reynders Gerome 23 (1404) 0-1 Reenaers Johan 8 (1758)
  Ulburghs Piet 12 (1679) 1 Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Dethier Krista 25 (1335) 1-0 Marmenout Sylvain 20 (1439)
8 Sarrechia Benito 18 (1537) 0-1 Segers Jan 13 (1629)
9 Bastiaansen Wim 22 (1413) 0-1 Steegmans Steven 14 (1602)
  Somers Martijn 11 (1701) 1 Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Govarts Johny 27 (1185) 1-0 Harder Cindy 26 (1321)
11 Heylen Leo 19 (1481) 1-0 Venken Kenneth 15 (1587)
12 Lippens Ward 28 (0) 0-1 Swijsen Willy 21 (1427)
  Carmans Wesley 9 (1748) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/04/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Verkissen Eddy 6 (1771) 1ff-0 Sarrau Jelle 1 (2354)
2 Carcan Stephane 2 (2012) 0-1 Schols Geri 16 (1584)
3 Kayikci Kaan 10 (1712) 0-1 Bex Lennert 4 (1903)
  Bollen Jan 3 (1981) 1 Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Jacobs Hein 7 (1759) 1-0 Reynders Gerome 23 (1404)
5 Tutenel Erik 5 (1785) 1-0 Berben Jaak 17 (1550)
6 Ulburghs Piet 12 (1679) 1-0 Jordens Ferdinand 24 (1361)
  Reenaers Johan 8 (1758) 1 Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Segers Jan 13 (1629) 1-0 Bastiaansen Wim 22 (1413)
8 Marmenout Sylvain 20 (1439) 0-1 Sarrechia Benito 18 (1537)
9 Somers Martijn 11 (1701) 1-0 Dethier Krista 25 (1335)
  Steegmans Steven 14 (1602) 1 Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Venken Kenneth 15 (1587) 1-0 Lippens Ward 28 (0)
11 Harder Cindy 26 (1321) 0-1 Heylen Leo 19 (1481)
12 Carmans Wesley 9 (1748) 1-0 Govarts Johny 27 (1185)
  Swijsen Willy 21 (1427) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (06/04/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Schols Geri 16 (1584) 1-0 Kayikci Kaan 10 (1712)
2 Sarrau Jelle 1 (2354) 0-1ff Carcan Stephane 2 (2012)
3 Bollen Jan 3 (1981) 1-0 Verkissen Eddy 6 (1771)
  Bex Lennert 4 (1903) 1 Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Berben Jaak 17 (1550) 0-1 Ulburghs Piet 12 (1679)
5 Reynders Gerome 23 (1404) ½-½ Tutenel Erik 5 (1785)
6 Reenaers Johan 8 (1758) 0-1 Jacobs Hein 7 (1759)
  Jordens Ferdinand 24 (1361) 1 Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Sarrechia Benito 18 (1537) 1-0 Somers Martijn 11 (1701)
8 Bastiaansen Wim 22 (1413) ½-½ Marmenout Sylvain 20 (1439)
9 Steegmans Steven 14 (1602) 1-0 Segers Jan 13 (1629)
  Dethier Krista 25 (1335) 1 Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Heylen Leo 19 (1481) 0-1 Carmans Wesley 9 (1748)
11 Lippens Ward 28 (0) 0-1 Harder Cindy 26 (1321)
12 Swijsen Willy 21 (1427) ½-½ Venken Kenneth 15 (1587)
  Govarts Johny 27 (1185) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/04/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Carcan Stephane 2 (2012) 0-1 Bollen Jan 3 (1981)
2 Kayikci Kaan 10 (1712) 1ff-0 Sarrau Jelle 1 (2354)
3 Bex Lennert 4 (1903) 1-0 Schols Geri 16 (1584)
  Verkissen Eddy 6 (1771) 1 Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Tutenel Erik 5 (1785) 0-1 Reenaers Johan 8 (1758)
5 Ulburghs Piet 12 (1679) 1-0 Reynders Gerome 23 (1404)
6 Jordens Ferdinand 24 (1361) 0-1 Berben Jaak 17 (1550)
  Jacobs Hein 7 (1759) 1 Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Marmenout Sylvain 20 (1439) 0-1 Steegmans Steven 14 (1602)
8 Somers Martijn 11 (1701) 1-0 Bastiaansen Wim 22 (1413)
9 Dethier Krista 25 (1335) 0-1 Sarrechia Benito 18 (1537)
  Segers Jan 13 (1629) 1 Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Harder Cindy 26 (1321) 0-1 Swijsen Willy 21 (1427)
11 Carmans Wesley 9 (1748) ½-½ Lippens Ward 28 (0)
12 Govarts Johny 27 (1185) 1-0 Heylen Leo 19 (1481)
  Venken Kenneth 15 (1587) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (06/04/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Sarrau Jelle 1 (2354) 0-1ff Bex Lennert 4 (1903)
2 Bollen Jan 3 (1981) 1-0 Kayikci Kaan 10 (1712)
3 Verkissen Eddy 6 (1771) 0-1 Carcan Stephane 2 (2012)
  Schols Geri 16 (1584) 1 Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Reynders Gerome 23 (1404) 1-0 Jordens Ferdinand 24 (1361)
5 Reenaers Johan 8 (1758) 1-0 Ulburghs Piet 12 (1679)
6 Jacobs Hein 7 (1759) 1-0 Tutenel Erik 5 (1785)
  Berben Jaak 17 (1550) 1 Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Bastiaansen Wim 22 (1413) 0-1 Dethier Krista 25 (1335)
8 Steegmans Steven 14 (1602) 0-1 Somers Martijn 11 (1701)
9 Segers Jan 13 (1629) 1-0 Marmenout Sylvain 20 (1439)
  Sarrechia Benito 18 (1537) 1 Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Lippens Ward 28 (0) 1-0 Govarts Johny 27 (1185)
11 Swijsen Willy 21 (1427) ½-½ Carmans Wesley 9 (1748)
12 Venken Kenneth 15 (1587) 1-0 Harder Cindy 26 (1321)
  Heylen Leo 19 (1481) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (06/04/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Kayikci Kaan 10 (1712) 1-0 Verkissen Eddy 6 (1771)
2 Bex Lennert 4 (1903) 0-1 Bollen Jan 3 (1981)
3 Schols Geri 16 (1584) 1ff-0 Sarrau Jelle 1 (2354)
  Carcan Stephane 2 (2012) 1 Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Ulburghs Piet 12 (1679) 1-0 Jacobs Hein 7 (1759)
5 Jordens Ferdinand 24 (1361) 0-1 Reenaers Johan 8 (1758)
6 Berben Jaak 17 (1550) 1-0 Reynders Gerome 23 (1404)
  Tutenel Erik 5 (1785) 1 Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Somers Martijn 11 (1701) 1-0 Segers Jan 13 (1629)
8 Dethier Krista 25 (1335) 0-1 Steegmans Steven 14 (1602)
9 Sarrechia Benito 18 (1537) 1-0 Bastiaansen Wim 22 (1413)
  Marmenout Sylvain 20 (1439) 1 Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Carmans Wesley 9 (1748) ½-½ Venken Kenneth 15 (1587)
11 Govarts Johny 27 (1185) 1-0 Swijsen Willy 21 (1427)
12 Heylen Leo 19 (1481) 1-0 Lippens Ward 28 (0)
  Harder Cindy 26 (1321) 1 Bye    
Begin van de pagina
Categorie Bord 1 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 2
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 Bye Ptn. SB OR ARO 1/2 Punten
Sarrau Jelle 2354 0 1   0ff 0ff 0ff 0ff 0ff 0ff b 1.0 3.00 - 0
   
Carcan Stephane 2012 1647 2 1FF   0 ½ 1 0 0 b 3.5 8.75 - 1790
             
Bollen Jan 1981 2596 3 1FF 1   1 1 1 1 b 7.0 22.50 - 1796
                           
Bex Lennert 1903 1961 4 1FF ½ 0   1 1 1 b 5.5 18.25 - 1812
                     
Verkissen Eddy 1771 1598 5 1FF 0 0 0   0 1 b 3.0 9.00 - 1838
           
Kayikci Kaan 1712 1778 6 1FF 1 0 0 1   0 b 4.0 11.00 0.0 1850
               
Schols Geri 1584 1798 7 1FF 1 0 0 0 1   b 4.0 11.00 1.0 1876
               
Categorie Bord 2 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 2
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 Bye Ptn. SB OR ARO 1/2 Punten
Tutenel Erik 1785 1589 1   0 0 ½ 1 ½ 1 b 4.0 10.00 - 1585
               
Jacobs Hein 1759 1863 2 1   1 0 1 1 1 b 6.0 19.00 - 1590
                       
Reenaers Johan 1758 1783 3 1 0   1 ½ 1 1 b 5.5 16.00 1.0 1590
                     
Ulburghs Piet 1679 1796 4 ½ 1 0   1 1 1 b 5.5 15.75 0.0 1603
                     
Berben Jaak 1550 1559 5 0 0 ½ 0   1 1 b 3.5 7.00 - 1624
             
Reynders Gerome 1404 1456 6 ½ 0 0 0 0   1 b 2.5 5.25 - 1649
         
Jordens Ferdinand 1361 852 7 0 0 0 0 0 0   b 1.0 1.50 - 1656
   
Categorie Bord 3 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 2
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 Bye Ptn. SB OR ARO 1/2 Punten
Somers Martijn 1701 1610 1   1 1 0 0 1 1 b 5.0 16.00 0.0 1493
                   
Segers Jan 1629 1562 2 0   0 1 1 1 ½ b 4.5 12.50 - 1505
                 
Steegmans Steven 1602 1782 3 0 1   1 1 1 1 b 6.0 18.50 - 1509
                       
Sarrechia Benito 1537 1637 4 1 0 0   1 1 1 b 5.0 14.00 1.0 1520
                   
Marmenout Sylvain 1439 1343 5 1 0 0 0   ½ 0 b 2.5 6.50 - 1536
         
Bastiaansen Wim 1413 1140 6 0 0 0 0 ½   0 b 1.5 4.00 - 1541
     
Dethier Krista 1335 1489 7 0 ½ 0 0 1 1   b 3.5 8.00 - 1554
             
Categorie Bord 4 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 2
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 Bye Ptn. SB OR ARO 1/2 Punten
Carmans Wesley 1748 1616 1   ½ 1 ½ 1 1 ½ b 5.5 18.00 - 1400
                     
Venken Kenneth 1587 1509 2 ½   0 ½ 1 1 1 b 5.0 14.75 0.0 1432
                   
Heylen Leo 1481 1509 3 0 1   1 1 0 1 b 5.0 15.00 1.0 1454
                   
Swijsen Willy 1427 1392 4 ½ ½ 0   1 0 1 b 4.0 11.25 0.0 1464
               
Harder Cindy 1321 1103 5 0 0 0 0   0 1 b 2.0 3.00 - 1486
       
Govarts Johny 1185 1364 6 0 0 1 1 1   0 b 4.0 12.00 1.0 1513
               
Lippens Ward 0 1265 7 ½ 0 0 0 0 1   b 2.5 9.00 - 1458
         
Bergertabel
DatumsParingen
R106/04/2018 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R206/04/2018 8 - 5 6 - 4 7 - 3 1 - 2
R306/04/2018 2 - 8 3 - 1 4 - 7 5 - 6
R406/04/2018 8 - 6 7 - 5 1 - 4 2 - 3
R506/04/2018 3 - 8 4 - 2 5 - 1 6 - 7
R606/04/2018 8 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R706/04/2018 4 - 8 5 - 3 6 - 2 7 - 1

Bollen Jan (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.99691
N-Elo1981
FIDE-ID230197
F-Elo1960
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schols Geri BEL 1584 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 FM Sarrau Jelle BEL 2354 1.0 Z - 1FF 2.0 0.00 +0.00
3        Bye           1 3.0    
4 4      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - 1 4.0 0.77 +0.23
5 2      Carcan Stephane BEL 2012 3.5 Z - 1 5.0 0.46 +0.54
6 3      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 W - 1 6.0 0.83 +0.17
7 3      Bex Lennert BEL 1903 5.5 Z - 1 7.0 0.61 +0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1889 21.0 Totaal 7.0 3.59 +1.41
Begin van de pagina
Bex Lennert (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1903
FIDE-ID232254
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z - 1 1.0 0.68 +0.32
2 2      Carcan Stephane BEL 2012 3.5 W - ½ 1.5 0.35 +0.15
3 4      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 Z - 1 2.5 0.75 +0.25
4        Bye           1 3.5    
5 4      Schols Geri BEL 1584 4.0 W - 1 4.5 0.87 +0.13
6 2 FM Sarrau Jelle BEL 2354 1.0 Z - 1FF 5.5 0.00 +0.00
7 3      Bollen Jan BEL 1981 7.0 W - 0 5.5 0.39 -0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1902 22.5 Totaal 5.5 3.04 +0.46
Begin van de pagina
Schols Geri (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.29351
N-Elo1584
FIDE-ID211729
F-Elo1581
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bollen Jan BEL 1981 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 3      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - 0 0.0 0.26 -0.26
3 3      Carcan Stephane BEL 2012 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 2      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 W - 1 2.0 0.33 +0.67
5 4      Bex Lennert BEL 1903 5.5 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
6        Bye           1 3.0    
7 4 FM Sarrau Jelle BEL 2354 1.0 W - 1FF 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1955 24.0 Totaal 4.0 0.88 +1.12
Begin van de pagina
Kayikci Kaan (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.13096
N-Elo0
FIDE-ID239917
F-Elo1712
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Carcan Stephane BEL 2012 3.5 Z - 1 1.0 0.15 +0.85
2        Bye           1 2.0    
3 4      Bex Lennert BEL 1903 5.5 W - 0 2.0 0.25 -0.25
4 2      Schols Geri BEL 1584 4.0 Z - 0 2.0 0.67 -0.67
5 3 FM Sarrau Jelle BEL 2354 1.0 W - 1FF 3.0 0.00 +0.00
6 3      Bollen Jan BEL 1981 7.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 2      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - 1 4.0 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1934 24.0 Totaal 4.0 1.66 +0.34
Begin van de pagina
Carcan Stephane (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.55603
N-Elo2012
FIDE-ID208230
F-Elo1934
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 W - 0 0.0 0.85 -0.85
2 2      Bex Lennert BEL 1903 5.5 Z - ½ 0.5 0.65 -0.15
3 3      Schols Geri BEL 1584 4.0 W - 0 0.5 0.92 -0.92
4 3 FM Sarrau Jelle BEL 2354 1.0 Z - 1FF 1.5 0.00 +0.00
5 2      Bollen Jan BEL 1981 7.0 W - 0 1.5 0.54 -0.54
6 4      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z - 1 2.5 0.80 +0.20
7        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1884 24.5 Totaal 3.5 3.76 -2.26
Begin van de pagina
Verkissen Eddy (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.9687
N-Elo1771
FIDE-ID212024
F-Elo1780
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Bex Lennert BEL 1903 5.5 W - 0 0.0 0.32 -0.32
2 3      Schols Geri BEL 1584 4.0 Z - 1 1.0 0.74 +0.26
3 2 FM Sarrau Jelle BEL 2354 1.0 W - 1FF 2.0 0.00 +0.00
4 4      Bollen Jan BEL 1981 7.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
5        Bye           1 3.0    
6 4      Carcan Stephane BEL 2012 3.5 W - 0 3.0 0.20 -0.20
7 2      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 Z - 0 3.0 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1924 25.0 Totaal 3.0 2.07 -1.07
Begin van de pagina
FM Sarrau Jelle (Rank: 1)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.39012
N-Elo2354
FIDE-ID207608
F-Elo2364
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Bollen Jan BEL 1981 7.0 W - 0ff 1.0 0.00 +0.00
3 2      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
4 3      Carcan Stephane BEL 2012 3.5 W - 0ff 1.0 0.00 +0.00
5 3      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
6 2      Bex Lennert BEL 1903 5.5 W - 0ff 1.0 0.00 +0.00
7 4      Schols Geri BEL 1584 4.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1827 27.0 Totaal 1.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Jacobs Hein (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11177
N-Elo1759
FIDE-ID232475
F-Elo1756
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jordens Ferdinand BEL 1361 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Berben Jaak BEL 1550 3.5 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 5      Reynders Gerome BEL 1404 2.5 W - 1 3.0 0.89 +0.11
4 7      Reenaers Johan BEL 1758 5.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5        Bye           1 5.0    
6 7      Tutenel Erik BEL 1785 4.0 W - 1 6.0 0.46 +0.54
7 5      Ulburghs Piet BEL 1679 5.5 Z - 0 6.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1589 22.0 Totaal 6.0 4.15 +0.85
Begin van de pagina
Reenaers Johan (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.53163
N-Elo1758
FIDE-ID211680
F-Elo1693
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Berben Jaak BEL 1550 3.5 W - ½ 0.5 0.77 -0.27
2 7      Reynders Gerome BEL 1404 2.5 Z - 1 1.5 0.89 +0.11
3        Bye           1 2.5    
4 7      Jacobs Hein BEL 1759 6.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
5 5      Tutenel Erik BEL 1785 4.0 Z - 1 3.5 0.46 +0.54
6 6      Ulburghs Piet BEL 1679 5.5 W - 1 4.5 0.61 +0.39
7 6      Jordens Ferdinand BEL 1361 1.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1589 22.5 Totaal 5.5 4.15 +0.35
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1679
FIDE-ID211850
F-Elo1716
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Tutenel Erik BEL 1785 4.0 Z - ½ 0.5 0.36 +0.14
2        Bye           1 1.5    
3 7      Jordens Ferdinand BEL 1361 1.0 W - 1 2.5 0.87 +0.13
4 5      Berben Jaak BEL 1550 3.5 Z - 1 3.5 0.67 +0.33
5 6      Reynders Gerome BEL 1404 2.5 W - 1 4.5 0.83 +0.17
6 6      Reenaers Johan BEL 1758 5.5 Z - 0 4.5 0.39 -0.39
7 5      Jacobs Hein BEL 1759 6.0 W - 1 5.5 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1602 22.5 Totaal 5.5 3.51 +0.99
Begin van de pagina
Tutenel Erik (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.56278
N-Elo1785
FIDE-ID210498
F-Elo1788
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ulburghs Piet BEL 1679 5.5 W - ½ 0.5 0.64 -0.14
2 5      Jordens Ferdinand BEL 1361 1.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 6      Berben Jaak BEL 1550 3.5 W - 1 2.5 0.79 +0.21
4 6      Reynders Gerome BEL 1404 2.5 Z - ½ 3.0 0.91 -0.41
5 5      Reenaers Johan BEL 1758 5.5 W - 0 3.0 0.54 -0.54
6 7      Jacobs Hein BEL 1759 6.0 Z - 0 3.0 0.54 -0.54
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1585 24.0 Totaal 4.0 4.34 -1.34
Begin van de pagina
Berben Jaak (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.2909
N-Elo1550
FIDE-ID210650
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Reenaers Johan BEL 1758 5.5 Z - ½ 0.5 0.23 +0.27
2 6      Jacobs Hein BEL 1759 6.0 W - 0 0.5 0.23 -0.23
3 6      Tutenel Erik BEL 1785 4.0 Z - 0 0.5 0.21 -0.21
4 5      Ulburghs Piet BEL 1679 5.5 W - 0 0.5 0.33 -0.33
5 7      Jordens Ferdinand BEL 1361 1.0 Z - 1 1.5 0.75 +0.25
6        Bye           1 2.5    
7 7      Reynders Gerome BEL 1404 2.5 W - 1 3.5 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1624 24.5 Totaal 3.5 2.45 +0.05
Begin van de pagina
Reynders Gerome (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11556
N-Elo1404
FIDE-ID229300
F-Elo1394
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      Reenaers Johan BEL 1758 5.5 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 5      Jacobs Hein BEL 1759 6.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
4 6      Tutenel Erik BEL 1785 4.0 W - ½ 1.5 0.09 +0.41
5 6      Ulburghs Piet BEL 1679 5.5 Z - 0 1.5 0.17 -0.17
6 5      Jordens Ferdinand BEL 1361 1.0 W - 1 2.5 0.56 +0.44
7 7      Berben Jaak BEL 1550 3.5 Z - 0 2.5 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1648 25.5 Totaal 2.5 1.34 +0.16
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1361
FIDE-ID232424
F-Elo1438
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jacobs Hein BEL 1759 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Tutenel Erik BEL 1785 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 7      Ulburghs Piet BEL 1679 5.5 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
4        Bye           1 1.0    
5 7      Berben Jaak BEL 1550 3.5 W - 0 1.0 0.25 -0.25
6 5      Reynders Gerome BEL 1404 2.5 Z - 0 1.0 0.44 -0.44
7 6      Reenaers Johan BEL 1758 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1655 27.0 Totaal 1.0 1.06 -1.06
Begin van de pagina
Steegmans Steven (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19739
N-Elo1602
FIDE-ID211788
F-Elo1578
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Sarrechia Benito BEL 1537 5.0 W - 1 1.0 0.59 +0.41
2 11      Bastiaansen Wim BEL 1413 1.5 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3        Bye           1 3.0    
4 11      Segers Jan BEL 1629 4.5 W - 1 4.0 0.46 +0.54
5 9      Marmenout Sylvain BEL 1439 2.5 Z - 1 5.0 0.72 +0.28
6 10      Somers Martijn BEL 1701 5.0 W - 0 5.0 0.36 -0.36
7 10      Dethier Krista BEL 1335 3.5 Z - 1 6.0 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1509 22.0 Totaal 6.0 3.70 +1.30
Begin van de pagina
Somers Martijn (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1701
FIDE-ID211761
F-Elo1697
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Marmenout Sylvain BEL 1439 2.5 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
2        Bye           1 1.0    
3 11      Dethier Krista BEL 1335 3.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 9      Sarrechia Benito BEL 1537 5.0 Z - 0 2.0 0.72 -0.72
5 10      Bastiaansen Wim BEL 1413 1.5 W - 1 3.0 0.84 +0.16
6 10      Steegmans Steven BEL 1602 6.0 Z - 1 4.0 0.64 +0.36
7 9      Segers Jan BEL 1629 4.5 W - 1 5.0 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1492 23.0 Totaal 5.0 4.52 -0.52
Begin van de pagina
Sarrechia Benito (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.37702
N-Elo1537
FIDE-ID211702
F-Elo1590
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Steegmans Steven BEL 1602 6.0 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
2 10      Segers Jan BEL 1629 4.5 W - 0 0.0 0.37 -0.37
3 10      Marmenout Sylvain BEL 1439 2.5 Z - 1 1.0 0.63 +0.37
4 9      Somers Martijn BEL 1701 5.0 W - 1 2.0 0.28 +0.72
5 11      Dethier Krista BEL 1335 3.5 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
6        Bye           1 4.0    
7 11      Bastiaansen Wim BEL 1413 1.5 W - 1 5.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1519 23.0 Totaal 5.0 3.12 +0.88
Begin van de pagina
Segers Jan (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.43214
N-Elo1629
FIDE-ID220795
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Dethier Krista BEL 1335 3.5 W - ½ 0.5 0.85 -0.35
2 10      Sarrechia Benito BEL 1537 5.0 Z - 1 1.5 0.63 +0.37
3 9      Bastiaansen Wim BEL 1413 1.5 W - 1 2.5 0.78 +0.22
4 11      Steegmans Steven BEL 1602 6.0 Z - 0 2.5 0.54 -0.54
5        Bye           1 3.5    
6 11      Marmenout Sylvain BEL 1439 2.5 W - 1 4.5 0.75 +0.25
7 9      Somers Martijn BEL 1701 5.0 Z - 0 4.5 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1504 23.5 Totaal 4.5 3.95 -0.45
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1335
FIDE-ID233250
F-Elo1339
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Segers Jan BEL 1629 4.5 Z - ½ 0.5 0.15 +0.35
2 9      Marmenout Sylvain BEL 1439 2.5 W - 1 1.5 0.36 +0.64
3 11      Somers Martijn BEL 1701 5.0 Z - 0 1.5 0.10 -0.10
4        Bye           1 2.5    
5 11      Sarrechia Benito BEL 1537 5.0 W - 0 2.5 0.24 -0.24
6 9      Bastiaansen Wim BEL 1413 1.5 Z - 1 3.5 0.39 +0.61
7 10      Steegmans Steven BEL 1602 6.0 W - 0 3.5 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1553 24.5 Totaal 3.5 1.42 +1.08
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1439
FIDE-ID211478
F-Elo1514
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Somers Martijn BEL 1701 5.0 W - 1 1.0 0.18 +0.82
2 9      Dethier Krista BEL 1335 3.5 Z - 0 1.0 0.64 -0.64
3 10      Sarrechia Benito BEL 1537 5.0 W - 0 1.0 0.37 -0.37
4 10      Bastiaansen Wim BEL 1413 1.5 Z - ½ 1.5 0.54 -0.04
5 9      Steegmans Steven BEL 1602 6.0 W - 0 1.5 0.28 -0.28
6 11      Segers Jan BEL 1629 4.5 Z - 0 1.5 0.25 -0.25
7        Bye           1 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1536 25.5 Totaal 2.5 2.26 -0.76
Begin van de pagina
Bastiaansen Wim (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.78701
N-Elo1413
FIDE-ID210625
F-Elo1483
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 11      Steegmans Steven BEL 1602 6.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 9      Segers Jan BEL 1629 4.5 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
4 10      Marmenout Sylvain BEL 1439 2.5 W - ½ 1.5 0.46 +0.04
5 10      Somers Martijn BEL 1701 5.0 Z - 0 1.5 0.16 -0.16
6 9      Dethier Krista BEL 1335 3.5 W - 0 1.5 0.61 -0.61
7 11      Sarrechia Benito BEL 1537 5.0 Z - 0 1.5 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1540 26.5 Totaal 1.5 2.03 -1.53
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1748
FIDE-ID229237
F-Elo1771
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Harder Cindy NED 1321 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2        Bye           1 2.0    
3 14      Govarts Johny BEL 1185 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 12      Heylen Leo BEL 1481 5.0 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
5 13      Lippens Ward BEL 0 2.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
6 13      Swijsen Willy BEL 1427 4.0 Z - ½ 5.0 0.87 -0.37
7 12      Venken Kenneth BEL 1587 5.0 W - ½ 5.5 0.71 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1400 22.5 Totaal 5.5 5.16 -0.66
Begin van de pagina
Heylen Leo (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14745
N-Elo1481
FIDE-ID211230
F-Elo1314
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Swijsen Willy BEL 1427 4.0 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
2 13      Venken Kenneth BEL 1587 5.0 W - 1 2.0 0.36 +0.64
3 13      Harder Cindy NED 1321 2.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
4 12      Carmans Wesley BEL 1748 5.5 W - 0 3.0 0.18 -0.18
5 14      Govarts Johny BEL 1185 4.0 Z - 0 3.0 0.85 -0.85
6        Bye           1 4.0    
7 14      Lippens Ward BEL 0 2.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 23.0 Totaal 5.0 3.60 +0.40
Begin van de pagina
Venken Kenneth (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1587
FIDE-ID247863
F-Elo1480
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Govarts Johny BEL 1185 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Heylen Leo BEL 1481 5.0 Z - 0 1.0 0.64 -0.64
3 12      Lippens Ward BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      Swijsen Willy BEL 1427 4.0 Z - ½ 2.5 0.71 -0.21
5        Bye           1 3.5    
6 14      Harder Cindy NED 1321 2.0 W - 1 4.5 0.82 +0.18
7 12      Carmans Wesley BEL 1748 5.5 Z - ½ 5.0 0.29 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1432 23.0 Totaal 5.0 4.30 -0.30
Begin van de pagina
Govarts Johny (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10234
N-Elo1185
FIDE-ID239879
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Venken Kenneth BEL 1587 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Harder Cindy NED 1321 2.0 W - 1 1.0 0.32 +0.68
3 14      Carmans Wesley BEL 1748 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 2.0    
5 14      Heylen Leo BEL 1481 5.0 W - 1 3.0 0.15 +0.85
6 12      Lippens Ward BEL 0 2.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 13      Swijsen Willy BEL 1427 4.0 W - 1 4.0 0.20 +0.80
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1512 24.0 Totaal 4.0 1.75 +1.25
Begin van de pagina
Swijsen Willy (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.50200
N-Elo1427
FIDE-ID229806
F-Elo1540
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Heylen Leo BEL 1481 5.0 W - 0 0.0 0.42 -0.42
2 14      Lippens Ward BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3        Bye           1 2.0    
4 14      Venken Kenneth BEL 1587 5.0 W - ½ 2.5 0.29 +0.21
5 12      Harder Cindy NED 1321 2.0 Z - 1 3.5 0.64 +0.36
6 13      Carmans Wesley BEL 1748 5.5 W - ½ 4.0 0.13 +0.37
7 13      Govarts Johny BEL 1185 4.0 Z - 0 4.0 0.80 -0.80
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1464 24.0 Totaal 4.0 3.20 -0.20
Begin van de pagina
Lippens Ward (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17292
N-Elo0
FIDE-ID257702
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 14      Swijsen Willy BEL 1427 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Venken Kenneth BEL 1587 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Harder Cindy NED 1321 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Carmans Wesley BEL 1748 5.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
6 12      Govarts Johny BEL 1185 4.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
7 14      Heylen Leo BEL 1481 5.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1458 25.5 Totaal 2.5 0.48 +1.02
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1321
FIDE-ID1053914
F-Elo1343
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Carmans Wesley BEL 1748 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Govarts Johny BEL 1185 4.0 Z - 0 0.0 0.68 -0.68
3 13      Heylen Leo BEL 1481 5.0 W - 0 0.0 0.29 -0.29
4 13      Lippens Ward BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
5 12      Swijsen Willy BEL 1427 4.0 W - 0 1.0 0.36 -0.36
6 14      Venken Kenneth BEL 1587 5.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1485 26.0 Totaal 2.0 2.51 -1.51
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Categorie : Bord 1
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR ARO
1 Bollen Jan 3 1981 Bord 1 2596 7.0 3 W 1 7 Z 1FF B1 6 W 1 5 Z 1 4 W 1 2 Z 1 22.50 - 1796
2 Bex Lennert 4 1903 Bord 1 1961 5.5 6 Z 1 5 W ½ 4 Z 1 B1 3 W 1 7 Z 1FF 1 W 0 18.25 - 1812
3 Schols Geri 7 1584 Bord 1 1798 4.0 1 Z 0 6 W 0 5 Z 1 4 W 1 2 Z 0 B1 7 W 1FF 11.00 1.0 1876
4 Kayikci Kaan 6 1712 Bord 1 1778 4.0 5 Z 1 B1 2 W 0 3 Z 0 7 W 1FF 1 Z 0 6 W 1 11.00 0.0 1850
5 Carcan Stephane 2 2012 Bord 1 1647 3.5 4 W 0 2 Z ½ 3 W 0 7 Z 1FF 1 W 0 6 Z 1 B1 8.75 - 1790
6 Verkissen Eddy 5 1771 Bord 1 1598 3.0 2 W 0 3 Z 1 7 W 1FF 1 Z 0 B1 5 W 0 4 Z 0 9.00 - 1838
7 Sarrau Jelle 1 2354 Bord 1 0 1.0 B1 1 W 0ff 6 Z 0ff 5 W 0ff 4 Z 0ff 2 W 0ff 3 Z 0ff 3.00 - 0
Categorie : Bord 2
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR ARO
1 Jacobs Hein 2 1759 Bord 2 1863 6.0 7 W 1 5 Z 1 6 W 1 2 Z 1 B1 4 W 1 3 Z 0 19.00 - 1590
2 Reenaers Johan 3 1758 Bord 2 1783 5.5 5 W ½ 6 Z 1 B1 1 W 0 4 Z 1 3 W 1 7 Z 1 16.00 1.0 1590
3 Ulburghs Piet 4 1679 Bord 2 1796 5.5 4 Z ½ B1 7 W 1 5 Z 1 6 W 1 2 Z 0 1 W 1 15.75 0.0 1603
4 Tutenel Erik 1 1785 Bord 2 1589 4.0 3 W ½ 7 Z 1 5 W 1 6 Z ½ 2 W 0 1 Z 0 B1 10.00 - 1585
5 Berben Jaak 5 1550 Bord 2 1559 3.5 2 Z ½ 1 W 0 4 Z 0 3 W 0 7 Z 1 B1 6 W 1 7.00 - 1624
6 Reynders Gerome 6 1404 Bord 2 1456 2.5 B1 2 W 0 1 Z 0 4 W ½ 3 Z 0 7 W 1 5 Z 0 5.25 - 1649
7 Jordens Ferdinand 7 1361 Bord 2 852 1.0 1 Z 0 4 W 0 3 Z 0 B1 5 W 0 6 Z 0 2 W 0 1.50 - 1656
Categorie : Bord 3
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR ARO
1 Steegmans Steven 3 1602 Bord 3 1782 6.0 3 W 1 7 Z 1 B1 4 W 1 6 Z 1 2 W 0 5 Z 1 18.50 - 1509
2 Somers Martijn 1 1701 Bord 3 1610 5.0 6 Z 0 B1 5 W 1 3 Z 0 7 W 1 1 Z 1 4 W 1 16.00 0.0 1493
3 Sarrechia Benito 4 1537 Bord 3 1637 5.0 1 Z 0 4 W 0 6 Z 1 2 W 1 5 Z 1 B1 7 W 1 14.00 1.0 1520
4 Segers Jan 2 1629 Bord 3 1562 4.5 5 W ½ 3 Z 1 7 W 1 1 Z 0 B1 6 W 1 2 Z 0 12.50 - 1505
5 Dethier Krista 7 1335 Bord 3 1489 3.5 4 Z ½ 6 W 1 2 Z 0 B1 3 W 0 7 Z 1 1 W 0 8.00 - 1554
6 Marmenout Sylvain 5 1439 Bord 3 1343 2.5 2 W 1 5 Z 0 3 W 0 7 Z ½ 1 W 0 4 Z 0 B1 6.50 - 1536
7 Bastiaansen Wim 6 1413 Bord 3 1140 1.5 B1 1 W 0 4 Z 0 6 W ½ 2 Z 0 5 W 0 3 Z 0 4.00 - 1541
Categorie : Bord 4
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR ARO
1 Carmans Wesley 1 1748 Bord 4 1616 5.5 7 Z 1 B1 4 W 1 2 Z 1 6 W ½ 5 Z ½ 3 W ½ 18.00 - 1400
2 Heylen Leo 3 1481 Bord 4 1509 5.0 5 Z 1 3 W 1 7 Z 1 1 W 0 4 Z 0 B1 6 W 1 15.00 1.0 1454
3 Venken Kenneth 2 1587 Bord 4 1509 5.0 4 W 1 2 Z 0 6 W 1 5 Z ½ B1 7 W 1 1 Z ½ 14.75 0.0 1432
4 Govarts Johny 6 1185 Bord 4 1364 4.0 3 Z 0 7 W 1 1 Z 0 B1 2 W 1 6 Z 0 5 W 1 12.00 1.0 1513
5 Swijsen Willy 4 1427 Bord 4 1392 4.0 2 W 0 6 Z 1 B1 3 W ½ 7 Z 1 1 W ½ 4 Z 0 11.25 0.0 1464
6 Lippens Ward 7 0 Bord 4 1265 2.5 B1 5 W 0 3 Z 0 7 W 0 1 Z ½ 4 W 1 2 Z 0 9.00 - 1458
7 Harder Cindy 5 1321 Bord 4 1103 2.0 1 W 0 4 Z 0 2 W 0 6 Z 1 5 W 0 3 Z 0 B1 3.00 - 1486
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/07 07:22