SwarLogo 12de Schans 2018 F SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Kimball Rosseel
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 31/03/2018 tot 31/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Heynickx Andreas -08 M 2010-03-20 17851 630 Neerpelt 8.0 763 38.75 44.50 39.5 7 -
2 Akulov Yaroslav -08 M 2010-01-24 15498 700 Leopoldsburg 7.0 707 33.25 46.50 36.5 6 -
3 Decraene Lotus -08 F 2010-07-08 16320 680 Tielt 6.5 655 29.50 47.00 37.5 6 -
4 Groffils Leonard -08 M 2011-08-21 17827 690 Overpelt 6.0 573 27.50 49.00 31.0 6 1.0
5 Plomp Luka -08 M 2010-12-27 18157 0 Mercatel 6.0 557 27.50 45.50 25.0 6 0.0
6 Huysmans Carsten -08 M 2010-05-22 17852 0 Neerpelt 5.0 328 18.50 39.50 25.0 5 -
7 Saenen Louis -08 M 2011-01-17 18017 0 Overpelt 4.5 391 20.50 49.00 29.5 4 -
8 Smolders Pepijn -08 M 2010-11-18 16862 640 Turnhout 4.0 347 15.00 42.50 24.0 4 -
9 Brock Matthias -08 M 2010-04-09 19336 0 Turnhout 4.0 250 14.50 44.50 25.0 4 -
10 De Groof Mathijs -08 M 2011-09-05 18979 620 Turnhout 4.0 327 14.00 46.50 21.0 4 -
11 Cadirgi Arda -08 M 2011-05-19 19395 0 SLim Houthalen-Oost 4.0 183 11.00 37.50 20.0 3 -
12 Vanderlocht Julien -08 M 2010-10-29 16819 0 Brasschaat 4.0 -16 10.00 32.00 14.0 3 -
13 Bouaouina Terwingen Idris -08 M 2010-02-20 19466 0 Halle 4.0 26 10.00 30.50 14.0 4 -
14 Saravanakumar Atchaya -08 F 2010-03-28 19468 0 KBSK Brugge 3.5 53 10.00 29.50 15.0 3 0.0
15 Beuseling Oskar -08 M 2011-07-09 19427 0 Mercatel 3.5 60 9.50 36.00 16.0 3 1.0
16 Heldenbergh Izia -08 F 2010-10-21 17772 0 CRELEL Liège 3.0 -55 7.50 37.50 16.0 3 0.0
17 Hoffmann Sam -08 M 2012-04-25 19459 0 Wirtzfeld 3.0 19 7.00 35.00 15.0 3 1.0
18 Zandijk Cornee -08 M 2010-07-06 18497 0 Neerpelt 1.0 -720 0.00 28.50 1.0 0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beuseling Oskar 10 (0) 3.5 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
2 Groffils Leonard 2 (690) 6.0 1-0 Brock Matthias 11 (0) 4.0
3 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0 0-1 Decraene Lotus 3 (680) 6.5
4 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0 1-0 Zandijk Cornee 13 (0) 1.0
5 Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0 0-1 Heynickx Andreas 5 (630) 8.0
6 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0 1-0 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5
7 Cadirgi Arda 16 (0) 4.0 0-1 Plomp Luka 7 (0) 6.0
8 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0 0-1 Saenen Louis 17 (0) 4.5
9 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0 0-1 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0 ½-½ Heynickx Andreas 5 (630) 8.0
2 Plomp Luka 7 (0) 6.0 0-1 Groffils Leonard 2 (690) 6.0
3 Decraene Lotus 3 (680) 6.5 1-0 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0
4 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0 0-1 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0
5 Saenen Louis 17 (0) 4.5 1-0 Beuseling Oskar 10 (0) 3.5
6 Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0 1-0 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0
7 Brock Matthias 11 (0) 4.0 1-0 Cadirgi Arda 16 (0) 4.0
8 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5 0-1 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0
9 Zandijk Cornee 13 (0) 1.0 0-1 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 2 (690) 6.0 1-0 Saenen Louis 17 (0) 4.5
2 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0 0-1 Decraene Lotus 3 (680) 6.5
3 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
4 Heynickx Andreas 5 (630) 8.0 1-0 Plomp Luka 7 (0) 6.0
5 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0 1-0 Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0
6 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0 0-1 Brock Matthias 11 (0) 4.0
7 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0 0-1 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0
8 Beuseling Oskar 10 (0) 3.5 1-0 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5
9 Cadirgi Arda 16 (0) 4.0 1-0 Zandijk Cornee 13 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Decraene Lotus 3 (680) 6.5 1-0 Groffils Leonard 2 (690) 6.0
2 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0 1-0 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0
3 Heynickx Andreas 5 (630) 8.0 1-0 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0
4 Saenen Louis 17 (0) 4.5 1-0 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0
5 Brock Matthias 11 (0) 4.0 1-0 Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0
6 Beuseling Oskar 10 (0) 3.5 0-1 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0
7 Plomp Luka 7 (0) 6.0 1-0 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0
8 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5 ½-½ Cadirgi Arda 16 (0) 4.0
9 Zandijk Cornee 13 (0) 1.0 0-1 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0 ½-½ Decraene Lotus 3 (680) 6.5
2 Groffils Leonard 2 (690) 6.0 0-1 Heynickx Andreas 5 (630) 8.0
3 Brock Matthias 11 (0) 4.0 0-1 Saenen Louis 17 (0) 4.5
4 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0 1-0 Plomp Luka 7 (0) 6.0
5 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0 1-0 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0
6 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0 0-1 Cadirgi Arda 16 (0) 4.0
7 Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0 0-1 Beuseling Oskar 10 (0) 3.5
8 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0 1-0 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0
9 Zandijk Cornee 13 (0) 1.0 0-1 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Decraene Lotus 3 (680) 6.5 0-1 Heynickx Andreas 5 (630) 8.0
2 Saenen Louis 17 (0) 4.5 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
3 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0 0-1 Groffils Leonard 2 (690) 6.0
4 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0 0-1 Brock Matthias 11 (0) 4.0
5 Cadirgi Arda 16 (0) 4.0 ½-½ Beuseling Oskar 10 (0) 3.5
6 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0 1-0 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0
7 Plomp Luka 7 (0) 6.0 1-0 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0
8 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5 1-0 Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0
9 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0 1-0 Zandijk Cornee 13 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 5 (630) 8.0 ½-½ Saenen Louis 17 (0) 4.5
2 Groffils Leonard 2 (690) 6.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
3 Brock Matthias 11 (0) 4.0 0-1 Decraene Lotus 3 (680) 6.5
4 Cadirgi Arda 16 (0) 4.0 1-0 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0
5 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0 0-1 Plomp Luka 7 (0) 6.0
6 Beuseling Oskar 10 (0) 3.5 0-1 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0
7 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0 0-1 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5
8 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0 0-1 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0
9 Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0 1-0 Zandijk Cornee 13 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 8 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0 0-1 Plomp Luka 7 (0) 6.0
2 Heynickx Andreas 5 (630) 8.0 1-0 Brock Matthias 11 (0) 4.0
3 Decraene Lotus 3 (680) 6.5 1-0 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0
4 Groffils Leonard 2 (690) 6.0 1-0 Cadirgi Arda 16 (0) 4.0
5 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5 0-1 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0
6 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0 0-1 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0
7 Zandijk Cornee 13 (0) 1.0 0-1 Beuseling Oskar 10 (0) 3.5
8 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0 0-1 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0
  Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0 1 Bye      
  Saenen Louis 17 (0) 4.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 9 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Groof Mathijs 6 (620) 4.0 0-1 Heynickx Andreas 5 (630) 8.0
2 Plomp Luka 7 (0) 6.0 1-0 Decraene Lotus 3 (680) 6.5
3 Cadirgi Arda 16 (0) 4.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
4 Smolders Pepijn 4 (640) 4.0 0-1 Groffils Leonard 2 (690) 6.0
5 Huysmans Carsten 9 (0) 5.0 1-0 Brock Matthias 11 (0) 4.0
6 Beuseling Oskar 10 (0) 3.5 0-1 Bouaouina Terwingen Idris 8 (0) 4.0
7 Saravanakumar Atchaya 15 (0) 3.5 0-1 Heldenbergh Izia 18 (0) 3.0
8 Hoffmann Sam 12 (0) 3.0 0-1 Vanderlocht Julien 14 (0) 4.0
  Zandijk Cornee 13 (0) 1.0 1 Bye      
  Saenen Louis 17 (0) 4.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Heynickx Andreas (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo630
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vanderlocht Julien BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 Z - ½ 1.5 0.40 +0.10
3 4      Plomp Luka BEL 0 6.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 W v 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Groffils Leonard BEL 690 6.0 Z v 1 4.5 0.42 +0.58
6 1      Decraene Lotus BEL 680 6.5 Z v 1 5.5 0.43 +0.57
7 1      Saenen Louis BEL 0 4.5 W v ½ 6.0 0.92 -0.42
8 2      Brock Matthias BEL 0 4.0 W v 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 Z v 1 8.0 0.51 +0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0672 45.0 Totaal 8.0 6.36 +1.64
Begin van de pagina
Akulov Yaroslav (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo700
FIDE-ID251755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 W - ½ 1.5 0.60 -0.10
3 3      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 Z - 1 2.5 0.61 +0.39
4 2      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 W v 1 3.5 0.58 +0.42
5 1      Decraene Lotus BEL 680 6.5 W v ½ 4.0 0.53 -0.03
6 2      Saenen Louis BEL 0 4.5 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Groffils Leonard BEL 690 6.0 Z ^ 1 6.0 0.51 +0.49
8 1      Plomp Luka BEL 0 6.0 W v 0 6.0 0.92 -0.92
9 3      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 Z v 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0652 46.5 Totaal 7.0 6.51 +0.49
Begin van de pagina
Decraene Lotus (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo680
FIDE-ID258512
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 W - 1 2.0 0.58 +0.42
3 2      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 Z - 1 3.0 0.56 +0.44
4 1      Groffils Leonard BEL 690 6.0 W - 1 4.0 0.49 +0.51
5 1      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 Z - ½ 4.5 0.47 +0.03
6 1      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 W v 0 4.5 0.57 -0.57
7 3      Brock Matthias BEL 0 4.0 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
8 3      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W v 1 6.5 0.92 +0.08
9 2      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z v 0 6.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0656 47.0 Totaal 6.5 6.35 +0.15
Begin van de pagina
Groffils Leonard (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo690
FIDE-ID258202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Brock Matthias BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Saenen Louis BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Decraene Lotus BEL 680 6.5 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
5 2      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 W - 0 3.0 0.58 -0.58
6 3      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W ^ 0 4.0 0.49 -0.49
8 4      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 4      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 Z ^ 1 6.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0662 49.0 Totaal 6.0 6.75 -0.75
Begin van de pagina
Plomp Luka (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Groffils Leonard BEL 690 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
8 1      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
9 2      Decraene Lotus BEL 680 6.5 W ^ 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 45.5 Totaal 6.0 1.98 +4.02
Begin van de pagina
Huysmans Carsten (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17852
N-Elo0
FIDE-ID258229
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Saenen Louis BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
6 3      Groffils Leonard BEL 690 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 3      Decraene Lotus BEL 680 6.5 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
9 5      Brock Matthias BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0657 39.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Saenen Louis (Rank: 17)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo0
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Groffils Leonard BEL 690 6.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Brock Matthias BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 1      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
8        Afwezig           0 4.5    
9        Afwezig           0 4.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0673 37.5 Totaal 4.5 2.24 +2.26
Begin van de pagina
Smolders Pepijn (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo640
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Zandijk Cornee BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Decraene Lotus BEL 680 6.5 W - 0 2.0 0.44 -0.44
4 2      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
5 4      Plomp Luka BEL 0 6.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Brock Matthias BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.92 -0.92
7 4      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 5      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 4      Groffils Leonard BEL 690 6.0 W ^ 0 4.0 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 43.0 Totaal 4.0 6.81 -2.81
Begin van de pagina
Brock Matthias (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19336
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Groffils Leonard BEL 690 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Vanderlocht Julien BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Saenen Louis BEL 0 4.5 W v 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
7 3      Decraene Lotus BEL 680 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 2      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 Z ^ 0 4.0 0.08 -0.08
9 5      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 45.0 Totaal 4.0 2.82 +1.18
Begin van de pagina
De Groof Mathijs (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo620
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Decraene Lotus BEL 680 6.5 Z - 0 1.0 0.42 -0.42
3 3      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W - 0 1.0 0.39 -0.39
4 6      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
6 6      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 5      Plomp Luka BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
8 6      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 1      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 W - 0 4.0 0.49 -0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 46.5 Totaal 4.0 6.82 -2.82
Begin van de pagina
Cadirgi Arda (Rank: 16)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Plomp Luka BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Brock Matthias BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Zandijk Cornee BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 6      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
6 5      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 W v ½ 3.0 0.50 +0.00
7 4      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
8 4      Groffils Leonard BEL 690 6.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
9 3      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0676 38.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Vanderlocht Julien (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16819
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Brock Matthias BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 7      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 8      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 9      Zandijk Cornee BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
8        Bye           1 3.0    
9 8      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 30.0 Totaal 4.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina
Bouaouina Terwingen Idris (Rank: 8)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19466
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Saenen Louis BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Vanderlocht Julien BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 7      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 9      Zandijk Cornee BEL 0 1.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 8      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 6      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 7      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 8      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 6      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0620 31.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Saravanakumar Atchaya (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.19468
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 8      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
5 9      Zandijk Cornee BEL 0 1.0 Z ^ 1 1.5 0.50 +0.50
6 8      Vanderlocht Julien BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 7      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
8 5      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 W v 0 3.5 0.08 -0.08
9 7      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 30.5 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Beuseling Oskar (Rank: 10)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19427
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Saenen Louis BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 6      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
5 7      Vanderlocht Julien BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 5      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 6      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
8 7      Zandijk Cornee BEL 0 1.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
9 6      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 37.0 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Heldenbergh Izia (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.17772
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Zandijk Cornee BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Vanderlocht Julien BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Heynickx Andreas BEL 630 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 8      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
8 8      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 7      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 38.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Hoffmann Sam (Rank: 12)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19459
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Decraene Lotus BEL 680 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Brock Matthias BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 9      Zandijk Cornee BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 8      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
8 6      De Groof Mathijs BEL 620 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
9 8      Vanderlocht Julien BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 36.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Zandijk Cornee (Rank: 13)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18497
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Smolders Pepijn BEL 640 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Heldenbergh Izia BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Cadirgi Arda BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 9      Bouaouina Terwingen Idris BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 9      Saravanakumar Atchaya BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 9      Hoffmann Sam BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7 9      Vanderlocht Julien BEL 0 4.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
8 7      Beuseling Oskar BEL 0 3.5 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 29.0 Totaal 1.0 3.58 -3.58
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Heynickx Andreas 5 630 763 8.0 12 Z 1 2 Z ½ 5 W 1 16 W 1 4 Z 1 3 Z 1 7 W ½ 9 W 1 10 Z 1 38.75 44.50 39.5 7 -
2 Akulov Yaroslav 1 700 707 7.0 15 Z 1 1 W ½ 10 Z 1 8 W 1 3 W ½ 7 Z 1 4 Z 1 5 W 0 11 Z 1 33.25 46.50 36.5 6 -
3 Decraene Lotus 3 680 655 6.5 17 Z 1 10 W 1 8 Z 1 4 W 1 2 Z ½ 1 W 0 9 Z 1 6 W 1 5 Z 0 29.50 47.00 37.5 6 -
4 Groffils Leonard 2 690 573 6.0 9 W 1 5 Z 1 7 W 1 3 Z 0 1 W 0 6 Z 1 2 W 0 11 W 1 8 Z 1 27.50 49.00 31.0 6 1.0
5 Plomp Luka 7 0 557 6.0 11 Z 1 4 W 0 1 Z 0 17 W 1 8 Z 0 16 W 1 10 Z 1 2 Z 1 3 W 1 27.50 45.50 25.0 6 0.0
6 Huysmans Carsten 9 0 328 5.0 16 Z 1 8 W 0 13 Z 1 7 Z 0 10 W 1 4 W 0 15 Z 1 3 Z 0 9 W 1 18.50 39.50 25.0 5 -
7 Saenen Louis 17 0 391 4.5 13 Z 1 15 W 1 4 Z 0 6 W 1 9 Z 1 2 W 0 1 Z ½ A A 20.50 49.00 29.5 4 -
8 Smolders Pepijn 4 640 347 4.0 18 W 1 6 Z 1 3 W 0 2 Z 0 5 W 1 9 W 0 11 Z 0 14 Z 1 4 W 0 15.00 42.50 24.0 4 -
9 Brock Matthias 11 0 250 4.0 4 Z 0 11 W 1 17 Z 1 12 W 1 7 W 0 8 Z 1 3 W 0 1 Z 0 6 Z 0 14.50 44.50 25.0 4 -
10 De Groof Mathijs 6 620 327 4.0 14 W 1 3 Z 0 2 W 0 15 Z 1 6 Z 0 13 W 1 5 W 0 17 Z 1 1 W 0 14.00 46.50 21.0 4 -
11 Cadirgi Arda 16 0 183 4.0 5 W 0 9 Z 0 18 W 1 14 Z ½ 16 Z 1 15 W ½ 8 W 1 4 Z 0 2 W 0 11.00 37.50 20.0 3 -
12 Vanderlocht Julien 14 0 -16 4.0 1 W 0 13 W 1 16 Z 0 9 Z 0 15 W 0 14 Z 0 18 W 1 B1 17 Z 1 10.00 32.00 14.0 3 -
13 Bouaouina Terwingen Idris 8 0 26 4.0 7 W 0 12 Z 0 6 W 0 18 Z 1 17 W 1 10 Z 0 14 W 0 16 Z 1 15 Z 1 10.00 30.50 14.0 4 -
14 Saravanakumar Atchaya 15 0 53 3.5 10 Z 0 17 W 0 15 Z 0 11 W ½ 18 Z 1 12 W 1 13 Z 1 8 W 0 16 W 0 10.00 29.50 15.0 3 0.0
15 Beuseling Oskar 10 0 60 3.5 2 W 0 7 Z 0 14 W 1 10 W 0 12 Z 1 11 Z ½ 6 W 0 18 Z 1 13 W 0 9.50 36.00 16.0 3 1.0
16 Heldenbergh Izia 18 0 -55 3.0 6 W 0 18 Z 1 12 W 1 1 Z 0 11 W 0 5 Z 0 17 W 0 13 W 0 14 Z 1 7.50 37.50 16.0 3 0.0
17 Hoffmann Sam 12 0 19 3.0 3 W 0 14 Z 1 9 W 0 5 Z 0 13 Z 0 18 W 1 16 Z 1 10 W 0 12 W 0 7.00 35.00 15.0 3 1.0
18 Zandijk Cornee 13 0 -720 1.0 8 Z 0 16 W 0 11 Z 0 13 W 0 14 W 0 17 Z 0 12 Z 0 15 W 0 B1 0.00 28.50 1.0 0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/01 11:46