SwarLogo 17de Open Limburgs Rapidkampioenschap 2018 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 28/01/2018 tot 28/01/2018
Scheidingssystemen: SB, ARO, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 Hamblok Roel +1900 2311 2339 Overpelt 6.5 2374 26.75 1874 24.5
2 Cillen Jeroen -1900 1795 1860 Houthalen-Oost 5.0 1972 17.00 1815 22.0
3 Swennen Fleur -1900 1755 1765 Neerpelt 4.5 1980 16.50 1905 18.5
4 Grecuccio Nicola +1900 2095 2178 Houthalen-Oost 4.5 1997 16.00 1861 19.5
5 Kocur Marc -1900 1893 1808 Genk 4.5 1817 13.25 1708 14.0
6 De Coninck Erik +1900 1978 1921 Houthalen-Oost 4.0 1932 13.00 1885 18.5
7 Carmans Wesley -1900 1671 1786 Heusden 3.5 1760 6.50 1763 17.0
8 Cornet Luc -1900 1791 1801 Eisden 3.0 1762 7.50 1839 12.0
9 Conte Fortunato -1500 1385 0 Genk 3.0 1570 6.50 1642 10.0
10 Ulburghs Piet -1900 1604 1736 Heusden 3.0 1588 6.00 1633 10.5
11 Conte Roberto -1700 1434 1553 Houthalen-Oost 3.0 1613 4.50 1702 13.0
12 Karpez Dani -1700 1484 1519 Houthalen-Oost 2.5 1478 4.50 1588 9.5
13 Cleuren Johnny -1700 1353 1528 Genk 2.0 1437 2.50 1603 7.0
14 Jeurissen Brent -1500 1254 0 Overpelt 0.0 764 0.00 1616 0.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +1900
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 1 Hamblok Roel +1900 2311 2339 Overpelt 6.5 2374 26.75 1874 24.5
2 4 Grecuccio Nicola +1900 2095 2178 Houthalen-Oost 4.5 1997 16.00 1861 19.5
3 6 De Coninck Erik +1900 1978 1921 Houthalen-Oost 4.0 1932 13.00 1885 18.5
Categorie: -1900
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 2 Cillen Jeroen -1900 1795 1860 Houthalen-Oost 5.0 1972 17.00 1815 22.0
2 3 Swennen Fleur -1900 1755 1765 Neerpelt 4.5 1980 16.50 1905 18.5
3 5 Kocur Marc -1900 1893 1808 Genk 4.5 1817 13.25 1708 14.0
4 7 Carmans Wesley -1900 1671 1786 Heusden 3.5 1760 6.50 1763 17.0
5 8 Cornet Luc -1900 1791 1801 Eisden 3.0 1762 7.50 1839 12.0
6 10 Ulburghs Piet -1900 1604 1736 Heusden 3.0 1588 6.00 1633 10.5
Categorie: -1700
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 11 Conte Roberto -1700 1434 1553 Houthalen-Oost 3.0 1613 4.50 1702 13.0
2 12 Karpez Dani -1700 1484 1519 Houthalen-Oost 2.5 1478 4.50 1588 9.5
3 13 Cleuren Johnny -1700 1353 1528 Genk 2.0 1437 2.50 1603 7.0
Categorie: -1500
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 9 Conte Fortunato -1500 1385 0 Genk 3.0 1570 6.50 1642 10.0
2 14 Jeurissen Brent -1500 1254 0 Overpelt 0.0 764 0.00 1616 0.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hamblok Roel 1 (2339) 6.5 ½-½ Swennen Fleur 8 (1765) 4.5
2 Conte Roberto 10 (1553) 3.0 0-1 Grecuccio Nicola 2 (2178) 4.5
3 De Coninck Erik 3 (1921) 4.0 1-0 Cleuren Johnny 11 (1528) 2.0
4 Karpez Dani 12 (1519) 2.5 0-1 Cillen Jeroen 4 (1860) 5.0
5 Kocur Marc 5 (1808) 4.5 0-1 Conte Fortunato 13 (1385) 3.0
6 Jeurissen Brent 14 (1254) 0.0 0-1 Carmans Wesley 7 (1786) 3.5
7 Ulburghs Piet 9 (1736) 3.0 0-1 Cornet Luc 6 (1801) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Grecuccio Nicola 2 (2178) 4.5 1-0 Cornet Luc 6 (1801) 3.0
2 Carmans Wesley 7 (1786) 3.5 0-1 De Coninck Erik 3 (1921) 4.0
3 Cillen Jeroen 4 (1860) 5.0 1-0 Conte Fortunato 13 (1385) 3.0
4 Kocur Marc 5 (1808) 4.5 0-1 Hamblok Roel 1 (2339) 6.5
5 Swennen Fleur 8 (1765) 4.5 1-0 Ulburghs Piet 9 (1736) 3.0
6 Karpez Dani 12 (1519) 2.5 0-1 Conte Roberto 10 (1553) 3.0
7 Cleuren Johnny 11 (1528) 2.0 1-0 Jeurissen Brent 14 (1254) 0.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Coninck Erik 3 (1921) 4.0 ½-½ Grecuccio Nicola 2 (2178) 4.5
2 Hamblok Roel 1 (2339) 6.5 1-0 Cillen Jeroen 4 (1860) 5.0
3 Cornet Luc 6 (1801) 3.0 0-1 Swennen Fleur 8 (1765) 4.5
4 Conte Fortunato 13 (1385) 3.0 0-1 Carmans Wesley 7 (1786) 3.5
5 Conte Roberto 10 (1553) 3.0 1-0 Cleuren Johnny 11 (1528) 2.0
6 Jeurissen Brent 14 (1254) 0.0 0-1 Kocur Marc 5 (1808) 4.5
7 Ulburghs Piet 9 (1736) 3.0 ½-½ Karpez Dani 12 (1519) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 4 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Grecuccio Nicola 2 (2178) 4.5 0-1 Hamblok Roel 1 (2339) 6.5
2 Swennen Fleur 8 (1765) 4.5 ½-½ De Coninck Erik 3 (1921) 4.0
3 Cillen Jeroen 4 (1860) 5.0 1-0 Conte Roberto 10 (1553) 3.0
4 Carmans Wesley 7 (1786) 3.5 1-0 Cleuren Johnny 11 (1528) 2.0
5 Cornet Luc 6 (1801) 3.0 0-1 Kocur Marc 5 (1808) 4.5
6 Conte Fortunato 13 (1385) 3.0 0-1 Karpez Dani 12 (1519) 2.5
7 Jeurissen Brent 14 (1254) 0.0 0-1 Ulburghs Piet 9 (1736) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hamblok Roel 1 (2339) 6.5 1-0 Carmans Wesley 7 (1786) 3.5
2 De Coninck Erik 3 (1921) 4.0 0-1 Cillen Jeroen 4 (1860) 5.0
3 Grecuccio Nicola 2 (2178) 4.5 1-0 Swennen Fleur 8 (1765) 4.5
4 Kocur Marc 5 (1808) 4.5 1-0 Conte Roberto 10 (1553) 3.0
5 Ulburghs Piet 9 (1736) 3.0 1-0 Conte Fortunato 13 (1385) 3.0
6 Karpez Dani 12 (1519) 2.5 1-0 Jeurissen Brent 14 (1254) 0.0
7 Cleuren Johnny 11 (1528) 2.0 0-1 Cornet Luc 6 (1801) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Coninck Erik 3 (1921) 4.0 0-1 Hamblok Roel 1 (2339) 6.5
2 Cillen Jeroen 4 (1860) 5.0 1-0 Grecuccio Nicola 2 (2178) 4.5
3 Swennen Fleur 8 (1765) 4.5 ½-½ Kocur Marc 5 (1808) 4.5
4 Carmans Wesley 7 (1786) 3.5 ½-½ Ulburghs Piet 9 (1736) 3.0
5 Cornet Luc 6 (1801) 3.0 1-0 Karpez Dani 12 (1519) 2.5
6 Conte Roberto 10 (1553) 3.0 1-0 Jeurissen Brent 14 (1254) 0.0
7 Conte Fortunato 13 (1385) 3.0 1-0 Cleuren Johnny 11 (1528) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hamblok Roel 1 (2339) 6.5 1-0 Cornet Luc 6 (1801) 3.0
2 Kocur Marc 5 (1808) 4.5 1-0 Cillen Jeroen 4 (1860) 5.0
3 Grecuccio Nicola 2 (2178) 4.5 1-0 Carmans Wesley 7 (1786) 3.5
4 Conte Roberto 10 (1553) 3.0 0-1 Swennen Fleur 8 (1765) 4.5
5 Ulburghs Piet 9 (1736) 3.0 0-1 De Coninck Erik 3 (1921) 4.0
6 Cleuren Johnny 11 (1528) 2.0 1-0 Karpez Dani 12 (1519) 2.5
7 Jeurissen Brent 14 (1254) 0.0 0-1 Conte Fortunato 13 (1385) 3.0
Begin van de pagina

FM Hamblok Roel (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.22543
N-Elo2311
FIDE-ID209317
F-Elo2339
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Swennen Fleur BEL 1765 4.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 4      Kocur Marc BEL 1808 4.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 2      Cillen Jeroen BEL 1860 5.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
4 1      Grecuccio Nicola BEL 2178 4.5 Z v 1 3.5 0.71 +0.29
5 1      Carmans Wesley BEL 1786 3.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      De Coninck Erik BEL 1921 4.0 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Cornet Luc BEL 1801 3.0 W v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1874 29.0 Totaal 6.5 6.23 +0.27
Begin van de pagina
Cillen Jeroen (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1795
FIDE-ID207217
F-Elo1860
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Karpez Dani BEL 1519 2.5 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      Conte Fortunato BEL 1385 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 FM Hamblok Roel BEL 2339 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Conte Roberto BEL 1553 3.0 W v 1 3.0 0.86 +0.14
5 2      De Coninck Erik BEL 1921 4.0 Z v 1 4.0 0.42 +0.58
6 2      Grecuccio Nicola BEL 2178 4.5 W - 1 5.0 0.13 +0.87
7 2      Kocur Marc BEL 1808 4.5 Z v 0 5.0 0.57 -0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1814 28.0 Totaal 5.0 3.86 +1.14
Begin van de pagina
Swennen Fleur (Rank: 8)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.10590
N-Elo1755
FIDE-ID233366
F-Elo1765
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Hamblok Roel BEL 2339 6.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 5      Ulburghs Piet BEL 1736 3.0 W - 1 1.5 0.54 +0.46
3 3      Cornet Luc BEL 1801 3.0 Z v 1 2.5 0.45 +0.55
4 2      De Coninck Erik BEL 1921 4.0 W v ½ 3.0 0.29 +0.21
5 3      Grecuccio Nicola BEL 2178 4.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      Kocur Marc BEL 1808 4.5 W v ½ 3.5 0.44 +0.06
7 4      Conte Roberto BEL 1553 3.0 Z v 1 4.5 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1905 28.5 Totaal 4.5 2.65 +1.85
Begin van de pagina
Grecuccio Nicola (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.44041
N-Elo2095
FIDE-ID204617
F-Elo2178
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Conte Roberto BEL 1553 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Cornet Luc BEL 1801 3.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 1      De Coninck Erik BEL 1921 4.0 Z - ½ 2.5 0.82 -0.32
4 1 FM Hamblok Roel BEL 2339 6.5 W - 0 2.5 0.29 -0.29
5 3      Swennen Fleur BEL 1765 4.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
6 2      Cillen Jeroen BEL 1860 5.0 Z ^ 0 3.5 0.87 -0.87
7 3      Carmans Wesley BEL 1786 3.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1860 29.5 Totaal 4.5 5.65 -1.15
Begin van de pagina
Kocur Marc (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.3778
N-Elo1893
FIDE-ID205036
F-Elo1808
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Conte Fortunato BEL 1385 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 4 FM Hamblok Roel BEL 2339 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 6      Jeurissen Brent BEL 1254 0.0 Z ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 5      Cornet Luc BEL 1801 3.0 Z ^ 1 2.0 0.51 +0.49
5 4      Conte Roberto BEL 1553 3.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
6 3      Swennen Fleur BEL 1765 4.5 Z - ½ 3.5 0.56 -0.06
7 2      Cillen Jeroen BEL 1860 5.0 W - 1 4.5 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1708 25.0 Totaal 4.5 4.23 +0.27
Begin van de pagina
De Coninck Erik (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1978
FIDE-ID233234
F-Elo1921
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cleuren Johnny BEL 1528 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Carmans Wesley BEL 1786 3.5 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 1      Grecuccio Nicola BEL 2178 4.5 W - ½ 2.5 0.18 +0.32
4 2      Swennen Fleur BEL 1765 4.5 Z - ½ 3.0 0.71 -0.21
5 2      Cillen Jeroen BEL 1860 5.0 W - 0 3.0 0.58 -0.58
6 1 FM Hamblok Roel BEL 2339 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Ulburghs Piet BEL 1736 3.0 Z ^ 1 4.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1884 29.0 Totaal 4.0 3.89 +0.11
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1671
FIDE-ID229237
F-Elo1786
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jeurissen Brent BEL 1254 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Coninck Erik BEL 1921 4.0 W - 0 1.0 0.32 -0.32
3 4      Conte Fortunato BEL 1385 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Cleuren Johnny BEL 1528 2.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 1 FM Hamblok Roel BEL 2339 6.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Ulburghs Piet BEL 1736 3.0 W v ½ 3.5 0.57 -0.07
7 3      Grecuccio Nicola BEL 2178 4.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1763 23.0 Totaal 3.5 3.71 -0.21
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1791
FIDE-ID205494
F-Elo1801
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ulburghs Piet BEL 1736 3.0 Z - 1 1.0 0.59 +0.41
2 1      Grecuccio Nicola BEL 2178 4.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 3      Swennen Fleur BEL 1765 4.5 W - 0 1.0 0.55 -0.55
4 5      Kocur Marc BEL 1808 4.5 W ^ 0 1.0 0.49 -0.49
5 7      Cleuren Johnny BEL 1528 2.0 Z ^ 1 2.0 0.83 +0.17
6 5      Karpez Dani BEL 1519 2.5 W - 1 3.0 0.84 +0.16
7 1 FM Hamblok Roel BEL 2339 6.5 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1839 27.5 Totaal 3.0 3.47 -0.47
Begin van de pagina
Conte Fortunato (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13773
N-Elo1385
FIDE-ID210919
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kocur Marc BEL 1808 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Cillen Jeroen BEL 1860 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Carmans Wesley BEL 1786 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Karpez Dani BEL 1519 2.5 W - 0 1.0 0.32 -0.32
5 5      Ulburghs Piet BEL 1736 3.0 Z v 0 1.0 0.11 -0.11
6 7      Cleuren Johnny BEL 1528 2.0 W v 1 2.0 0.31 +0.69
7 7      Jeurissen Brent BEL 1254 0.0 Z ^ 1 3.0 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1641 20.5 Totaal 3.0 1.66 +1.34
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1604
FIDE-ID211850
F-Elo1736
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cornet Luc BEL 1801 3.0 W - 0 0.0 0.41 -0.41
2 5      Swennen Fleur BEL 1765 4.5 Z - 0 0.0 0.46 -0.46
3 7      Karpez Dani BEL 1519 2.5 W ^ ½ 0.5 0.78 -0.28
4 7      Jeurissen Brent BEL 1254 0.0 Z ^ 1 1.5 0.92 +0.08
5 5      Conte Fortunato BEL 1385 3.0 W v 1 2.5 0.89 +0.11
6 4      Carmans Wesley BEL 1786 3.5 Z v ½ 3.0 0.43 +0.07
7 5      De Coninck Erik BEL 1921 4.0 W v 0 3.0 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1633 20.5 Totaal 3.0 4.15 -1.15
Begin van de pagina
Conte Roberto (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.11485
N-Elo1434
FIDE-ID226068
F-Elo1553
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Grecuccio Nicola BEL 2178 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Karpez Dani BEL 1519 2.5 Z - 1 1.0 0.55 +0.45
3 5      Cleuren Johnny BEL 1528 2.0 W - 1 2.0 0.53 +0.47
4 3      Cillen Jeroen BEL 1860 5.0 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
5 4      Kocur Marc BEL 1808 4.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
6 6      Jeurissen Brent BEL 1254 0.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
7 4      Swennen Fleur BEL 1765 4.5 W v 0 3.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1701 23.0 Totaal 3.0 2.57 +0.43
Begin van de pagina
Karpez Dani (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.54569
N-Elo1484
FIDE-ID211303
F-Elo1519
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cillen Jeroen BEL 1860 5.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 6      Conte Roberto BEL 1553 3.0 W - 0 0.0 0.45 -0.45
3 7      Ulburghs Piet BEL 1736 3.0 Z - ½ 0.5 0.22 +0.28
4 6      Conte Fortunato BEL 1385 3.0 Z - 1 1.5 0.68 +0.32
5 6      Jeurissen Brent BEL 1254 0.0 W ^ 1 2.5 0.82 +0.18
6 5      Cornet Luc BEL 1801 3.0 Z v 0 2.5 0.16 -0.16
7 6      Cleuren Johnny BEL 1528 2.0 Z v 0 2.5 0.49 -0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1588 19.0 Totaal 2.5 2.94 -0.44
Begin van de pagina
Cleuren Johnny (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.99424
N-Elo1353
FIDE-ID239852
F-Elo1528
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Coninck Erik BEL 1921 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Jeurissen Brent BEL 1254 0.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
3 5      Conte Roberto BEL 1553 3.0 Z - 0 1.0 0.47 -0.47
4 4      Carmans Wesley BEL 1786 3.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
5 7      Cornet Luc BEL 1801 3.0 W ^ 0 1.0 0.17 -0.17
6 7      Conte Fortunato BEL 1385 3.0 Z ^ 0 1.0 0.69 -0.69
7 6      Karpez Dani BEL 1519 2.5 W - 1 2.0 0.51 +0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1602 19.0 Totaal 2.0 2.93 -0.93
Begin van de pagina
Jeurissen Brent (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1254
FIDE-ID247855
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Carmans Wesley BEL 1786 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Cleuren Johnny BEL 1528 2.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
3 6      Kocur Marc BEL 1808 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 7      Ulburghs Piet BEL 1736 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 6      Karpez Dani BEL 1519 2.5 Z ^ 0 0.0 0.18 -0.18
6 6      Conte Roberto BEL 1553 3.0 Z ^ 0 0.0 0.15 -0.15
7 7      Conte Fortunato BEL 1385 3.0 W ^ 0 0.0 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1616 21.5 Totaal 0.0 1.06 -1.06
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB ARO Vsch.
1 Hamblok Roel 1 2339 2374 6.5 3 W ½ 5 Z 1 2 W 1 4 Z 1 7 W 1 6 Z 1 8 W 1 26.75 1874 24.5
2 Cillen Jeroen 4 1860 1972 5.0 12 Z 1 9 W 1 1 Z 0 11 W 1 6 Z 1 4 W 1 5 Z 0 17.00 1815 22.0
3 Swennen Fleur 8 1765 1980 4.5 1 Z ½ 10 W 1 8 Z 1 6 W ½ 4 Z 0 5 W ½ 11 Z 1 16.50 1905 18.5
4 Grecuccio Nicola 2 2178 1997 4.5 11 Z 1 8 W 1 6 Z ½ 1 W 0 3 W 1 2 Z 0 7 W 1 16.00 1861 19.5
5 Kocur Marc 5 1808 1817 4.5 9 W 0 1 W 0 14 Z 1 8 Z 1 11 W 1 3 Z ½ 2 W 1 13.25 1708 14.0
6 De Coninck Erik 3 1921 1932 4.0 13 W 1 7 Z 1 4 W ½ 3 Z ½ 2 W 0 1 W 0 10 Z 1 13.00 1885 18.5
7 Carmans Wesley 7 1786 1760 3.5 14 Z 1 6 W 0 9 Z 1 13 W 1 1 Z 0 10 W ½ 4 Z 0 6.50 1763 17.0
8 Cornet Luc 6 1801 1762 3.0 10 Z 1 4 Z 0 3 W 0 5 W 0 13 Z 1 12 W 1 1 Z 0 7.50 1839 12.0
9 Conte Fortunato 13 1385 1570 3.0 5 Z 1 2 Z 0 7 W 0 12 W 0 10 Z 0 13 W 1 14 Z 1 6.50 1642 10.0
10 Ulburghs Piet 9 1736 1588 3.0 8 W 0 3 Z 0 12 W ½ 14 Z 1 9 W 1 7 Z ½ 6 W 0 6.00 1633 10.5
11 Conte Roberto 10 1553 1613 3.0 4 W 0 12 Z 1 13 W 1 2 Z 0 5 Z 0 14 W 1 3 W 0 4.50 1702 13.0
12 Karpez Dani 12 1519 1478 2.5 2 W 0 11 W 0 10 Z ½ 9 Z 1 14 W 1 8 Z 0 13 Z 0 4.50 1588 9.5
13 Cleuren Johnny 11 1528 1437 2.0 6 Z 0 14 W 1 11 Z 0 7 Z 0 8 W 0 9 Z 0 12 W 1 2.50 1603 7.0
14 Jeurissen Brent 14 1254 764 0.0 7 W 0 13 Z 0 5 W 0 10 W 0 12 Z 0 11 Z 0 9 W 0 0.00 1616 0.0
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015