SwarLogo 20ste Limburgs Jeugdrapidkampioenschap 2018 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 27/01/2018 tot 27/01/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB
1 Mernier Simon -08 M 2010-02-20 16673 1343 Neerpelt 6.0 1540 25.00
2 Stynen Lisa -10 F 2008-04-22 17059 1304 Heusden 5.0 1410 19.50
3 Van Eester Vic -14 M 2005-10-24 15483 1265 Neerpelt 5.0 1382 15.50
4 Movsisyan Julia -14 F 2005-10-02 17077 1323 Eisden 4.5 1338 19.00
5 Movsisyan Laert -14 M 2004-07-05 17080 1211 Eisden 4.5 1335 18.75
6 Lehaen Lars -10 M 2009-05-05 16711 1272 Houthalen-Oost 4.5 1308 13.25
7 Van Eester Jef -14 M 2004-05-29 15720 1287 Neerpelt 4.0 1281 13.50
8 Jacobs Kiano -12 M 2006-07-13 18001 1150 Heusden 4.0 1296 13.00
9 Mernier Martin -10 M 2008-11-06 16670 1300 Neerpelt 4.0 1268 12.50
10 Robijns Krieke -12 M 2006-07-15 17797 1150 Heusden 4.0 1250 9.50
11 Deferme Lien -12 F 2006-09-22 17992 1150 Heusden 4.0 1191 8.50
12 Kolkiran Kerem -10 M 2008-07-03 17081 1150 Eisden 3.5 1162 9.75
13 Menten Alysia -12 F 2006-09-01 17791 1150 Heusden 3.0 1159 8.00
14 Angius Vittorio -12 M 2007-01-22 17854 1150 Eisden 3.0 1141 5.00
15 Heynickx Andreas -08 M 2010-03-20 17851 1150 Neerpelt 3.0 1045 4.00
16 Tielens Lars -10 M 2009-02-05 16984 1164 Heusden 3.0 1050 3.50
17 Janssen Arno -12 M 2007-05-16 17999 1150 Heusden 2.0 931 3.00
18 Tielens Stef -12 M 2007-09-24 17997 1150 Heusden 2.0 885 1.50
19 Deferme Brecht -10 M 2008-08-31 17993 1150 Heusden 1.0 352 1.50
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -14
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB
1 3 Van Eester Vic -14 M 2005-10-24 15483 1265 Neerpelt 5.0 1382 15.50
2 4 Movsisyan Julia -14 F 2005-10-02 17077 1323 Eisden 4.5 1338 19.00
3 5 Movsisyan Laert -14 M 2004-07-05 17080 1211 Eisden 4.5 1335 18.75
4 7 Van Eester Jef -14 M 2004-05-29 15720 1287 Neerpelt 4.0 1281 13.50
Categorie: -12
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB
1 8 Jacobs Kiano -12 M 2006-07-13 18001 1150 Heusden 4.0 1296 13.00
2 10 Robijns Krieke -12 M 2006-07-15 17797 1150 Heusden 4.0 1250 9.50
3 11 Deferme Lien -12 F 2006-09-22 17992 1150 Heusden 4.0 1191 8.50
4 13 Menten Alysia -12 F 2006-09-01 17791 1150 Heusden 3.0 1159 8.00
5 14 Angius Vittorio -12 M 2007-01-22 17854 1150 Eisden 3.0 1141 5.00
6 17 Janssen Arno -12 M 2007-05-16 17999 1150 Heusden 2.0 931 3.00
7 18 Tielens Stef -12 M 2007-09-24 17997 1150 Heusden 2.0 885 1.50
Categorie: -10
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB
1 2 Stynen Lisa -10 F 2008-04-22 17059 1304 Heusden 5.0 1410 19.50
2 6 Lehaen Lars -10 M 2009-05-05 16711 1272 Houthalen-Oost 4.5 1308 13.25
3 9 Mernier Martin -10 M 2008-11-06 16670 1300 Neerpelt 4.0 1268 12.50
4 12 Kolkiran Kerem -10 M 2008-07-03 17081 1150 Eisden 3.5 1162 9.75
5 16 Tielens Lars -10 M 2009-02-05 16984 1164 Heusden 3.0 1050 3.50
6 19 Deferme Brecht -10 M 2008-08-31 17993 1150 Heusden 1.0 352 1.50
Categorie: -08
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB
1 1 Mernier Simon -08 M 2010-02-20 16673 1343 Neerpelt 6.0 1540 25.00
2 15 Heynickx Andreas -08 M 2010-03-20 17851 1150 Neerpelt 3.0 1045 4.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Simon 1 (1343) 6.0 1-0 Menten Alysia 13 (1150) 3.0
2 Deferme Lien 19 (1150) 4.0 0-1 Movsisyan Julia 2 (1323) 4.5
3 Stynen Lisa 3 (1304) 5.0 1-0 Jacobs Kiano 14 (1150) 4.0
4 Robijns Krieke 15 (1150) 4.0 0-1 Mernier Martin 4 (1300) 4.0
5 Van Eester Jef 5 (1287) 4.0 1-0 Janssen Arno 16 (1150) 2.0
6 Heynickx Andreas 18 (1150) 3.0 0-1 Lehaen Lars 6 (1272) 4.5
7 Van Eester Vic 7 (1265) 5.0 1-0 Tielens Stef 10 (1150) 2.0
8 Angius Vittorio 17 (1150) 3.0 0-1 Movsisyan Laert 8 (1211) 4.5
9 Tielens Lars 9 (1164) 3.0 1-0 Deferme Brecht 12 (1150) 1.0
  Kolkiran Kerem 11 (1150) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Lehaen Lars 6 (1272) 4.5 0-1 Mernier Simon 1 (1343) 6.0
2 Movsisyan Julia 2 (1323) 4.5 1-0 Van Eester Vic 7 (1265) 5.0
3 Movsisyan Laert 8 (1211) 4.5 0-1 Stynen Lisa 3 (1304) 5.0
4 Mernier Martin 4 (1300) 4.0 1-0 Tielens Lars 9 (1164) 3.0
5 Kolkiran Kerem 11 (1150) 3.5 0-1 Van Eester Jef 5 (1287) 4.0
6 Tielens Stef 10 (1150) 2.0 0-1 Robijns Krieke 15 (1150) 4.0
7 Deferme Brecht 12 (1150) 1.0 0-1 Angius Vittorio 17 (1150) 3.0
8 Menten Alysia 13 (1150) 3.0 1-0 Heynickx Andreas 18 (1150) 3.0
9 Jacobs Kiano 14 (1150) 4.0 1-0 Deferme Lien 19 (1150) 4.0
  Janssen Arno 16 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Simon 1 (1343) 6.0 1-0 Mernier Martin 4 (1300) 4.0
2 Stynen Lisa 3 (1304) 5.0 0-1 Movsisyan Julia 2 (1323) 4.5
3 Van Eester Jef 5 (1287) 4.0 1-0 Lehaen Lars 6 (1272) 4.5
4 Van Eester Vic 7 (1265) 5.0 0-1 Menten Alysia 13 (1150) 3.0
5 Robijns Krieke 15 (1150) 4.0 0-1 Movsisyan Laert 8 (1211) 4.5
6 Tielens Lars 9 (1164) 3.0 0-1 Jacobs Kiano 14 (1150) 4.0
7 Janssen Arno 16 (1150) 2.0 0-1 Kolkiran Kerem 11 (1150) 3.5
8 Angius Vittorio 17 (1150) 3.0 1-0 Tielens Stef 10 (1150) 2.0
9 Heynickx Andreas 18 (1150) 3.0 1-0 Deferme Brecht 12 (1150) 1.0
  Deferme Lien 19 (1150) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Movsisyan Julia 2 (1323) 4.5 0-1 Van Eester Jef 5 (1287) 4.0
2 Movsisyan Laert 8 (1211) 4.5 1-0 Mernier Simon 1 (1343) 6.0
3 Menten Alysia 13 (1150) 3.0 0-1 Stynen Lisa 3 (1304) 5.0
4 Mernier Martin 4 (1300) 4.0 1-0 Angius Vittorio 17 (1150) 3.0
5 Jacobs Kiano 14 (1150) 4.0 1-0 Kolkiran Kerem 11 (1150) 3.5
6 Lehaen Lars 6 (1272) 4.5 1-0 Robijns Krieke 15 (1150) 4.0
7 Janssen Arno 16 (1150) 2.0 0-1 Van Eester Vic 7 (1265) 5.0
8 Deferme Lien 19 (1150) 4.0 1-0 Tielens Lars 9 (1164) 3.0
9 Tielens Stef 10 (1150) 2.0 0-1 Heynickx Andreas 18 (1150) 3.0
  Deferme Brecht 12 (1150) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Eester Jef 5 (1287) 4.0 0-1 Jacobs Kiano 14 (1150) 4.0
2 Mernier Simon 1 (1343) 6.0 1-0 Movsisyan Julia 2 (1323) 4.5
3 Stynen Lisa 3 (1304) 5.0 1-0 Mernier Martin 4 (1300) 4.0
4 Van Eester Vic 7 (1265) 5.0 1-0 Movsisyan Laert 8 (1211) 4.5
5 Angius Vittorio 17 (1150) 3.0 0-1 Lehaen Lars 6 (1272) 4.5
6 Kolkiran Kerem 11 (1150) 3.5 1-0 Menten Alysia 13 (1150) 3.0
7 Heynickx Andreas 18 (1150) 3.0 0-1 Deferme Lien 19 (1150) 4.0
8 Tielens Lars 9 (1164) 3.0 0-1 Robijns Krieke 15 (1150) 4.0
9 Deferme Brecht 12 (1150) 1.0 0-1 Janssen Arno 16 (1150) 2.0
  Tielens Stef 10 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Jacobs Kiano 14 (1150) 4.0 0-1 Mernier Simon 1 (1343) 6.0
2 Van Eester Jef 5 (1287) 4.0 0-1 Stynen Lisa 3 (1304) 5.0
3 Movsisyan Julia 2 (1323) 4.5 ½-½ Kolkiran Kerem 11 (1150) 3.5
4 Mernier Martin 4 (1300) 4.0 0-1 Van Eester Vic 7 (1265) 5.0
5 Movsisyan Laert 8 (1211) 4.5 1-0 Deferme Lien 19 (1150) 4.0
6 Lehaen Lars 6 (1272) 4.5 1-0 Janssen Arno 16 (1150) 2.0
7 Menten Alysia 13 (1150) 3.0 0-1 Angius Vittorio 17 (1150) 3.0
8 Robijns Krieke 15 (1150) 4.0 1-0 Heynickx Andreas 18 (1150) 3.0
9 Deferme Brecht 12 (1150) 1.0 0-1 Tielens Stef 10 (1150) 2.0
  Tielens Lars 9 (1164) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Simon 1 (1343) 6.0 1-0 Stynen Lisa 3 (1304) 5.0
2 Van Eester Vic 7 (1265) 5.0 1-0 Van Eester Jef 5 (1287) 4.0
3 Movsisyan Laert 8 (1211) 4.5 ½-½ Lehaen Lars 6 (1272) 4.5
4 Movsisyan Julia 2 (1323) 4.5 1-0 Jacobs Kiano 14 (1150) 4.0
5 Kolkiran Kerem 11 (1150) 3.5 0-1 Mernier Martin 4 (1300) 4.0
6 Angius Vittorio 17 (1150) 3.0 0-1 Robijns Krieke 15 (1150) 4.0
7 Deferme Lien 19 (1150) 4.0 1-0 Tielens Stef 10 (1150) 2.0
8 Janssen Arno 16 (1150) 2.0 0-1 Tielens Lars 9 (1164) 3.0
9 Menten Alysia 13 (1150) 3.0 1-0 Deferme Brecht 12 (1150) 1.0
  Heynickx Andreas 18 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina

Mernier Simon (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1343
FIDE-ID254894
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Menten Alysia BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
2 1      Lehaen Lars BEL 1272 4.5 Z - 1 2.0 0.60 +0.40
3 1      Mernier Martin BEL 1300 4.0 W - 1 3.0 0.56 +0.44
4 2      Movsisyan Laert ARM 1211 4.5 Z - 0 3.0 0.68 -0.68
5 2      Movsisyan Julia ARM 1323 4.5 W v 1 4.0 0.53 +0.47
6 1      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z v 1 5.0 0.75 +0.25
7 1      Stynen Lisa BEL 1304 5.0 W - 1 6.0 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 29.5 Totaal 6.0 4.42 +1.58
Begin van de pagina
Stynen Lisa (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo1304
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.71 +0.29
2 3      Movsisyan Laert ARM 1211 4.5 Z - 1 2.0 0.63 +0.37
3 2      Movsisyan Julia ARM 1323 4.5 W - 0 2.0 0.47 -0.47
4 3      Menten Alysia BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
5 3      Mernier Martin BEL 1300 4.0 W - 1 4.0 0.51 +0.49
6 2      Van Eester Jef BEL 1287 4.0 Z - 1 5.0 0.52 +0.48
7 1      Mernier Simon BEL 1343 6.0 Z - 0 5.0 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1252 30.0 Totaal 5.0 4.00 +1.00
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo1265
FIDE-ID252115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Tielens Stef BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.66 +0.34
2 2      Movsisyan Julia ARM 1323 4.5 Z - 0 1.0 0.42 -0.42
3 4      Menten Alysia BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.66 -0.66
4 7      Janssen Arno BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.66 +0.34
5 4      Movsisyan Laert ARM 1211 4.5 W - 1 3.0 0.58 +0.42
6 4      Mernier Martin BEL 1300 4.0 Z ^ 1 4.0 0.45 +0.55
7 2      Van Eester Jef BEL 1287 4.0 W ^ 1 5.0 0.47 +0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1224 24.0 Totaal 5.0 3.90 +1.10
Begin van de pagina
Movsisyan Julia (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.17077
N-Elo1323
Landarm  (arm)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Deferme Lien BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
2 2      Van Eester Vic BEL 1265 5.0 W - 1 2.0 0.58 +0.42
3 2      Stynen Lisa BEL 1304 5.0 Z - 1 3.0 0.53 +0.47
4 1      Van Eester Jef BEL 1287 4.0 W - 0 3.0 0.55 -0.55
5 2      Mernier Simon BEL 1343 6.0 Z - 0 3.0 0.47 -0.47
6 3      Kolkiran Kerem BEL 1150 3.5 W - ½ 3.5 0.73 -0.23
7 4      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W - 1 4.5 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1235 31.5 Totaal 4.5 4.32 +0.18
Begin van de pagina
Movsisyan Laert (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17080
N-Elo1211
Landarm  (arm)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
2 3      Stynen Lisa BEL 1304 5.0 W - 0 1.0 0.37 -0.37
3 5      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.58 +0.42
4 2      Mernier Simon BEL 1343 6.0 W - 1 3.0 0.32 +0.68
5 4      Van Eester Vic BEL 1265 5.0 Z ^ 0 3.0 0.42 -0.42
6 5      Deferme Lien BEL 1150 4.0 W v 1 4.0 0.58 +0.42
7 3      Lehaen Lars BEL 1272 4.5 W v ½ 4.5 0.42 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1233 31.5 Totaal 4.5 3.27 +1.23
Begin van de pagina
Lehaen Lars (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo1272
FIDE-ID254177
F-Elo1289
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Heynickx Andreas BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.67 +0.33
2 1      Mernier Simon BEL 1343 6.0 W - 0 1.0 0.40 -0.40
3 3      Van Eester Jef BEL 1287 4.0 Z - 0 1.0 0.48 -0.48
4 6      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W ^ 1 2.0 0.67 +0.33
5 5      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 Z ^ 1 3.0 0.67 +0.33
6 6      Janssen Arno BEL 1150 2.0 W - 1 4.0 0.67 +0.33
7 3      Movsisyan Laert ARM 1211 4.5 Z v ½ 4.5 0.58 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1205 26.5 Totaal 4.5 4.14 +0.36
Begin van de pagina
Van Eester Jef (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1287
FIDE-ID252107
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Janssen Arno BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.68 +0.32
2 5      Kolkiran Kerem BEL 1150 3.5 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 3      Lehaen Lars BEL 1272 4.5 W - 1 3.0 0.52 +0.48
4 1      Movsisyan Julia ARM 1323 4.5 Z v 1 4.0 0.45 +0.55
5 1      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W v 0 4.0 0.68 -0.68
6 2      Stynen Lisa BEL 1304 5.0 W v 0 4.0 0.48 -0.48
7 2      Van Eester Vic BEL 1265 5.0 Z v 0 4.0 0.53 -0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1230 28.5 Totaal 4.0 4.02 -0.02
Begin van de pagina
Jacobs Kiano (Rank: 14)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18001
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Stynen Lisa BEL 1304 5.0 Z - 0 0.0 0.29 -0.29
2 9      Deferme Lien BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Tielens Lars BEL 1164 3.0 Z - 1 2.0 0.48 +0.52
4 5      Kolkiran Kerem BEL 1150 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Van Eester Jef BEL 1287 4.0 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
6 1      Mernier Simon BEL 1343 6.0 W ^ 0 4.0 0.25 -0.25
7 4      Movsisyan Julia ARM 1323 4.5 Z ^ 0 4.0 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1245 30.0 Totaal 4.0 2.61 +1.39
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1300
FIDE-ID254886
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
2 4      Tielens Lars BEL 1164 3.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
3 1      Mernier Simon BEL 1343 6.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
4 4      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
5 3      Stynen Lisa BEL 1304 5.0 Z - 0 3.0 0.49 -0.49
6 4      Van Eester Vic BEL 1265 5.0 W - 0 3.0 0.55 -0.55
7 5      Kolkiran Kerem BEL 1150 3.5 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1218 29.5 Totaal 4.0 4.26 -0.26
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 15)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mernier Martin BEL 1300 4.0 W - 0 0.0 0.30 -0.30
2 6      Tielens Stef BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Movsisyan Laert ARM 1211 4.5 W - 0 1.0 0.42 -0.42
4 6      Lehaen Lars BEL 1272 4.5 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
5 8      Tielens Lars BEL 1164 3.0 Z - 1 2.0 0.48 +0.52
6 8      Heynickx Andreas BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1199 24.0 Totaal 4.0 3.03 +0.97
Begin van de pagina
Deferme Lien (Rank: 19)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.17992
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Movsisyan Julia ARM 1323 4.5 W - 0 0.0 0.27 -0.27
2 9      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 8      Tielens Lars BEL 1164 3.0 W v 1 2.0 0.48 +0.52
5 7      Heynickx Andreas BEL 1150 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Movsisyan Laert ARM 1211 4.5 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
7 7      Tielens Stef BEL 1150 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1191 21.0 Totaal 4.0 2.67 +0.33
Begin van de pagina
Kolkiran Kerem (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17081
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Van Eester Jef BEL 1287 4.0 W v 0 1.0 0.32 -0.32
3 7      Janssen Arno BEL 1150 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Menten Alysia BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Movsisyan Julia ARM 1323 4.5 Z - ½ 3.5 0.27 +0.23
7 5      Mernier Martin BEL 1300 4.0 W - 0 3.5 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1226 21.5 Totaal 3.5 2.39 +0.11
Begin van de pagina
Menten Alysia (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.17791
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier Simon BEL 1343 6.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
2 8      Heynickx Andreas BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Van Eester Vic BEL 1265 5.0 Z - 1 2.0 0.34 +0.66
4 3      Stynen Lisa BEL 1304 5.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
5 6      Kolkiran Kerem BEL 1150 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      Deferme Brecht BEL 1150 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1216 26.5 Totaal 3.0 2.88 +0.12
Begin van de pagina
Angius Vittorio (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17854
N-Elo1150
Landita  (ita)
Club(703) Eisden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Movsisyan Laert ARM 1211 4.5 W - 0 0.0 0.42 -0.42
2 7      Deferme Brecht BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Tielens Stef BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Mernier Martin BEL 1300 4.0 Z v 0 2.0 0.30 -0.30
5 5      Lehaen Lars BEL 1272 4.5 W v 0 2.0 0.33 -0.33
6 7      Menten Alysia BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1197 23.0 Totaal 3.0 3.05 -0.05
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 18)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Lehaen Lars BEL 1272 4.5 W - 0 0.0 0.33 -0.33
2 8      Menten Alysia BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Deferme Brecht BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Tielens Stef BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Deferme Lien BEL 1150 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 18.5 Totaal 3.0 2.83 -0.83
Begin van de pagina
Tielens Lars (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16984
N-Elo1164
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Deferme Brecht BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.52 +0.48
2 4      Mernier Martin BEL 1300 4.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
3 6      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.52 -0.52
4 8      Deferme Lien BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.52 -0.52
5 8      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.52 -0.52
6        Bye           1 2.0    
7 8      Janssen Arno BEL 1150 2.0 Z v 1 3.0 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1175 19.0 Totaal 3.0 2.92 -0.92
Begin van de pagina
Janssen Arno (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.17999
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Eester Jef BEL 1287 4.0 Z - 0 0.0 0.32 -0.32
2        Bye           1 1.0    
3 7      Kolkiran Kerem BEL 1150 3.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Van Eester Vic BEL 1265 5.0 W v 0 1.0 0.34 -0.34
5 9      Deferme Brecht BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 6      Lehaen Lars BEL 1272 4.5 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
7 8      Tielens Lars BEL 1164 3.0 W ^ 0 2.0 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1214 21.0 Totaal 2.0 2.47 -1.47
Begin van de pagina
Tielens Stef (Rank: 10)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17997
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Eester Vic BEL 1265 5.0 Z - 0 0.0 0.34 -0.34
2 6      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 9      Heynickx Andreas BEL 1150 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 9      Deferme Brecht BEL 1150 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 7      Deferme Lien BEL 1150 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1169 20.0 Totaal 2.0 2.84 -1.84
Begin van de pagina
Deferme Brecht (Rank: 12)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17993
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Tielens Lars BEL 1164 3.0 Z - 0 0.0 0.48 -0.48
2 7      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Heynickx Andreas BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 9      Janssen Arno BEL 1150 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 9      Tielens Stef BEL 1150 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 9      Menten Alysia BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1152 16.0 Totaal 1.0 2.98 -2.98
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Mernier Simon 1 1343 1540 6.0 13 W 1 6 Z 1 9 W 1 5 Z 0 4 W 1 8 Z 1 2 W 1 25.00 24.0 -
2 Stynen Lisa 3 1304 1410 5.0 8 W 1 5 Z 1 4 W 0 13 Z 1 9 W 1 7 Z 1 1 Z 0 19.50 22.0 -
3 Van Eester Vic 7 1265 1382 5.0 18 W 1 4 Z 0 13 W 0 17 Z 1 5 W 1 9 Z 1 7 W 1 15.50 17.0 -
4 Movsisyan Julia 2 1323 1338 4.5 11 Z 1 3 W 1 2 Z 1 7 W 0 1 Z 0 12 W ½ 8 W 1 19.00 20.0 -
5 Movsisyan Laert 8 1211 1335 4.5 14 Z 1 2 W 0 10 Z 1 1 W 1 3 Z 0 11 W 1 6 W ½ 18.75 18.5 -
6 Lehaen Lars 6 1272 1308 4.5 15 Z 1 1 W 0 7 Z 0 10 W 1 14 Z 1 17 W 1 5 Z ½ 13.25 16.5 -
7 Van Eester Jef 5 1287 1281 4.0 17 W 1 12 Z 1 6 W 1 4 Z 1 8 W 0 2 W 0 3 Z 0 13.50 22.0 -
8 Jacobs Kiano 14 1150 1296 4.0 2 Z 0 11 W 1 16 Z 1 12 W 1 7 Z 1 1 W 0 4 Z 0 13.00 18.0 -
9 Mernier Martin 4 1300 1268 4.0 10 Z 1 16 W 1 1 Z 0 14 W 1 2 Z 0 3 W 0 12 Z 1 12.50 18.0 -
10 Robijns Krieke 15 1150 1250 4.0 9 W 0 18 Z 1 5 W 0 6 Z 0 16 Z 1 15 W 1 14 Z 1 9.50 12.0 -
11 Deferme Lien 19 1150 1191 4.0 4 W 0 8 Z 0 B1 16 W 1 15 Z 1 5 Z 0 18 W 1 8.50 13.0 -
12 Kolkiran Kerem 11 1150 1162 3.5 B1 7 W 0 17 Z 1 8 Z 0 13 W 1 4 Z ½ 9 W 0 9.75 16.0 -
13 Menten Alysia 13 1150 1159 3.0 1 Z 0 15 W 1 3 Z 1 2 W 0 12 Z 0 14 W 0 19 W 1 8.00 12.0 -
14 Angius Vittorio 17 1150 1141 3.0 5 W 0 19 Z 1 18 W 1 9 Z 0 6 W 0 13 Z 1 10 W 0 5.00 13.0 -
15 Heynickx Andreas 18 1150 1045 3.0 6 W 0 13 Z 0 19 W 1 18 Z 1 11 W 0 10 Z 0 B1 4.00 10.0 -
16 Tielens Lars 9 1164 1050 3.0 19 W 1 9 Z 0 8 W 0 11 Z 0 10 W 0 B1 17 Z 1 3.50 10.0 -
17 Janssen Arno 16 1150 931 2.0 7 Z 0 B1 12 W 0 3 W 0 19 Z 1 6 Z 0 16 W 0 3.00 9.0 -
18 Tielens Stef 10 1150 885 2.0 3 Z 0 10 W 0 14 Z 0 15 W 0 B1 19 Z 1 11 Z 0 1.50 5.0 -
19 Deferme Brecht 12 1150 352 1.0 16 Z 0 14 W 0 15 Z 0 B1 17 W 0 18 W 0 13 Z 0 1.50 4.0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015