SwarLogo 20ste Limburgs Individueel Kampioenschap voor 50-plussers 2017-2018 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Jos POTS
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 15/11/2017 tot 20/03/2018
Scheidingssystemen: ARO
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO
1 Schuermans Robert 60+ >=2000 2135 2106 Deurne 7.0 2081 1688
2 Vandecan Michel 60+ >=1800 1867 1834 Landen 6.5 1986 1735
3 De Wel Herman 60+ >=1800 1847 1796 Tessenderlo 6.5 1849 1716
4 Charles Freddy 50+ 1719 1727 Landen 6.0 1856 1771
5 Berta Jos 60+ >=1600 1699 1739 Hasselt 6.0 1843 1730
6 Cornet Luc 50+ 1769 1843 Eisden 6.0 1846 1729
7 Rahier Andre 60+ >=1800 1872 1851 Herve 5.5 1780 1647
8 Schols Geri 50+ 1564 1557 MSK-Dilsen 5.5 1713 1633
9 Ulburghs Piet 60+ >=1600 1644 1657 Heusden 5.0 1732 1696
10 Geerts Luc 60+ >=1600 1707 1683 Paal 5.0 1645 1645
11 Plu Gustaaf 60+ >=1600 1625 1694 Tessenderlo 4.5 1576 1634
12 Jacobs Hein 50+ 1800 1798 MSK-Dilsen 4.5 1581 1631
13 Vercauteren Daniel 60+ >=1600 1642 1616 Overpelt 4.5 1625 1568
14 Berben Jaak 60+ >=1400 1572 1547 MSK-Dilsen 4.5 1531 1531
15 Monard Hubert 60+ <1400 1247 1475 Vlijtingen 4.5 1518 1481
16 Heylen Leo 60+ >=1400 1491 1553 MSK-Dilsen 4.0 1518 1561
17 Marmenout Sylvain 60+ <1400 1396 1425 Landen 4.0 1458 1501
18 Pools Robert 60+ >=1600 1761 1732 Hasselt 3.5 1757 1757
19 Laruelle Leander 60+ >=1600 1697 1692 Tessenderlo 3.5 1525 1598
20 Swijsen Willy 50+ 1409 1485 Hasselt 3.5 1476 1476
21 Jordens Ferdinand 60+ <1400 1346 1453 Hasselt 3.5 1308 1449
22 Bork Heinz 60+ <1400 1370 1428 Hasselt 3.0 1254 1493
23 Meyermans Hugo 50+ 1496 1461 Tessenderlo 3.0 1394 1489
24 Dethier Krista 50+ 1279 1283 Hasselt 3.0 1322 1447
25 Jacobs Roger 60+ >=1400 1510 1519 Tessenderlo 3.0 1310 1435
26 Maas Willem 60+ <1400 1384 1373 Leopoldsburg 3.0 1235 1428
27 Bigi Ernesto 60+ <1400 1179 1238 Eisden 2.5 1236 1518
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: 50+
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO
1 4 Charles Freddy 50+ 1719 1727 Landen 6.0 1856 1771
2 6 Cornet Luc 50+ 1769 1843 Eisden 6.0 1846 1729
3 8 Schols Geri 50+ 1564 1557 MSK-Dilsen 5.5 1713 1633
4 12 Jacobs Hein 50+ 1800 1798 MSK-Dilsen 4.5 1581 1631
5 20 Swijsen Willy 50+ 1409 1485 Hasselt 3.5 1476 1476
6 23 Meyermans Hugo 50+ 1496 1461 Tessenderlo 3.0 1394 1489
7 24 Dethier Krista 50+ 1279 1283 Hasselt 3.0 1322 1447
Categorie: 60+ <1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO
1 15 Monard Hubert 60+ <1400 1247 1475 Vlijtingen 4.5 1518 1481
2 17 Marmenout Sylvain 60+ <1400 1396 1425 Landen 4.0 1458 1501
3 21 Jordens Ferdinand 60+ <1400 1346 1453 Hasselt 3.5 1308 1449
4 22 Bork Heinz 60+ <1400 1370 1428 Hasselt 3.0 1254 1493
5 26 Maas Willem 60+ <1400 1384 1373 Leopoldsburg 3.0 1235 1428
6 27 Bigi Ernesto 60+ <1400 1179 1238 Eisden 2.5 1236 1518
Categorie: 60+ >=1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO
1 14 Berben Jaak 60+ >=1400 1572 1547 MSK-Dilsen 4.5 1531 1531
2 16 Heylen Leo 60+ >=1400 1491 1553 MSK-Dilsen 4.0 1518 1561
3 25 Jacobs Roger 60+ >=1400 1510 1519 Tessenderlo 3.0 1310 1435
Categorie: 60+ >=1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO
1 5 Berta Jos 60+ >=1600 1699 1739 Hasselt 6.0 1843 1730
2 9 Ulburghs Piet 60+ >=1600 1644 1657 Heusden 5.0 1732 1696
3 10 Geerts Luc 60+ >=1600 1707 1683 Paal 5.0 1645 1645
4 11 Plu Gustaaf 60+ >=1600 1625 1694 Tessenderlo 4.5 1576 1634
5 13 Vercauteren Daniel 60+ >=1600 1642 1616 Overpelt 4.5 1625 1568
6 18 Pools Robert 60+ >=1600 1761 1732 Hasselt 3.5 1757 1757
7 19 Laruelle Leander 60+ >=1600 1697 1692 Tessenderlo 3.5 1525 1598
Categorie: 60+ >=1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO
1 2 Vandecan Michel 60+ >=1800 1867 1834 Landen 6.5 1986 1735
2 3 De Wel Herman 60+ >=1800 1847 1796 Tessenderlo 6.5 1849 1716
3 7 Rahier Andre 60+ >=1800 1872 1851 Herve 5.5 1780 1647
Categorie: 60+ >=2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO
1 1 Schuermans Robert 60+ >=2000 2135 2106 Deurne 7.0 2081 1688
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (15/11/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Berben Jaak 15 (1572) 4.5 0-1 Rahier Andre 2 (1872) 5.5
2 Vandecan Michel 3 (1867) 6.5 1-0 Schols Geri 16 (1564) 5.5
3 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0 0-1 De Wel Herman 4 (1847) 6.5
4 Jacobs Hein 5 (1800) 4.5 1-0 Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0
5 Heylen Leo 19 (1491) 4.0 0-1 Cornet Luc 6 (1769) 6.0
6 Pools Robert 7 (1761) 3.5 1-0 Swijsen Willy 20 (1409) 3.5
7 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0 0-1 Charles Freddy 8 (1719) 6.0
8 Geerts Luc 9 (1707) 5.0 1-0 Maas Willem 22 (1384) 3.0
9 Bork Heinz 23 (1370) 3.0 0-1 Berta Jos 10 (1699) 6.0
10 Laruelle Leander 11 (1697) 3.5 1-0 Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5
11 Dethier Krista 25 (1279) 3.0 0-1 Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0
12 Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5 1-0 Monard Hubert 26 (1247) 4.5
13 Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5 0-1 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5
  Schuermans Robert 1 (2135) 7.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/11/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Rahier Andre 2 (1872) 5.5 ½-½ Geerts Luc 9 (1707) 5.0
2 Charles Freddy 8 (1719) 6.0 1ff-0 Vandecan Michel 3 (1867) 6.5
3 De Wel Herman 4 (1847) 6.5 ½-½ Laruelle Leander 11 (1697) 3.5
4 Berta Jos 10 (1699) 6.0 ½-½ Jacobs Hein 5 (1800) 4.5
5 Cornet Luc 6 (1769) 6.0 1-0 Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5
6 Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0 ½-½ Pools Robert 7 (1761) 3.5
7 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5 ½-½ Berben Jaak 15 (1572) 4.5
8 Schuermans Robert 1 (2135) 7.0 1-0 Bork Heinz 23 (1370) 3.0
9 Schols Geri 16 (1564) 5.5 1-0 Dethier Krista 25 (1279) 3.0
10 Maas Willem 22 (1384) 3.0 0-1 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0
11 Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0 1-0 Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5
12 Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5 0-1 Heylen Leo 19 (1491) 4.0
13 Monard Hubert 26 (1247) 4.5 1-0 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0
  Swijsen Willy 20 (1409) 3.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Charles Freddy 8 (1719) 6.0 1-0 Cornet Luc 6 (1769) 6.0
2 Laruelle Leander 11 (1697) 3.5 ½-½ Rahier Andre 2 (1872) 5.5
3 Geerts Luc 9 (1707) 5.0 0-1 De Wel Herman 4 (1847) 6.5
4 Jacobs Hein 5 (1800) 4.5 0-1 Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0
5 Pools Robert 7 (1761) 3.5 1-0 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5
6 Berta Jos 10 (1699) 6.0 0-1 Schuermans Robert 1 (2135) 7.0
7 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0 0-1 Vandecan Michel 3 (1867) 6.5
8 Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5 1-0 Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0
9 Heylen Leo 19 (1491) 4.0 0-1 Schols Geri 16 (1564) 5.5
10 Berben Jaak 15 (1572) 4.5 1-0 Monard Hubert 26 (1247) 4.5
11 Swijsen Willy 20 (1409) 3.5 1-0 Bork Heinz 23 (1370) 3.0
12 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0 1-0 Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5
13 Dethier Krista 25 (1279) 3.0 1-0 Maas Willem 22 (1384) 3.0
  Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0 0-1 Charles Freddy 8 (1719) 6.0
2 De Wel Herman 4 (1847) 6.5 ½-½ Pools Robert 7 (1761) 3.5
3 Cornet Luc 6 (1769) 6.0 1-0 Schuermans Robert 1 (2135) 7.0
4 Rahier Andre 2 (1872) 5.5 0-1ff Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5
5 Vandecan Michel 3 (1867) 6.5 1-0 Laruelle Leander 11 (1697) 3.5
6 Schols Geri 16 (1564) 5.5 ½-½ Jacobs Hein 5 (1800) 4.5
7 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5 ½-½ Geerts Luc 9 (1707) 5.0
8 Berben Jaak 15 (1572) 4.5 0-1 Berta Jos 10 (1699) 6.0
9 Monard Hubert 26 (1247) 4.5 1-0 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0
10 Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0 1-0 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0
11 Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5 0-1 Heylen Leo 19 (1491) 4.0
12 Swijsen Willy 20 (1409) 3.5 1-0 Dethier Krista 25 (1279) 3.0
13 Bork Heinz 23 (1370) 3.0 0-1 Maas Willem 22 (1384) 3.0
  Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (23/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Charles Freddy 8 (1719) 6.0 ½-½ Vandecan Michel 3 (1867) 6.5
2 De Wel Herman 4 (1847) 6.5 1ff-0 Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5
3 Pools Robert 7 (1761) 3.5 ½-½ Cornet Luc 6 (1769) 6.0
4 Berta Jos 10 (1699) 6.0 1-0 Schols Geri 16 (1564) 5.5
5 Rahier Andre 2 (1872) 5.5 ½-½ Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0
6 Schuermans Robert 1 (2135) 7.0 1-0 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5
7 Jacobs Hein 5 (1800) 4.5 1-0 Swijsen Willy 20 (1409) 3.5
8 Geerts Luc 9 (1707) 5.0 1-0 Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0
9 Laruelle Leander 11 (1697) 3.5 1-0 Monard Hubert 26 (1247) 4.5
10 Heylen Leo 19 (1491) 4.0 ½-½ Berben Jaak 15 (1572) 4.5
11 Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5 1-0 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0
12 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0 1-0 Dethier Krista 25 (1279) 3.0
13 Maas Willem 22 (1384) 3.0 0-1 Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5
  Bork Heinz 23 (1370) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Wel Herman 4 (1847) 6.5 1-0 Charles Freddy 8 (1719) 6.0
2 Vandecan Michel 3 (1867) 6.5 1-0 Pools Robert 7 (1761) 3.5
3 Cornet Luc 6 (1769) 6.0 1-0 Berta Jos 10 (1699) 6.0
4 Schuermans Robert 1 (2135) 7.0 1-0 Laruelle Leander 11 (1697) 3.5
5 Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5 0-1ff Jacobs Hein 5 (1800) 4.5
6 Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0 1-0 Geerts Luc 9 (1707) 5.0
7 Schols Geri 16 (1564) 5.5 0-1 Rahier Andre 2 (1872) 5.5
8 Swijsen Willy 20 (1409) 3.5 ½-½ Heylen Leo 19 (1491) 4.0
9 Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5 0-1 Berben Jaak 15 (1572) 4.5
10 Monard Hubert 26 (1247) 4.5 1-0 Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5
11 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0 0-1 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0
12 Maas Willem 22 (1384) 3.0 0-1 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5
13 Dethier Krista 25 (1279) 3.0 ½-½ Bork Heinz 23 (1370) 3.0
  Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (20/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cornet Luc 6 (1769) 6.0 0-1 De Wel Herman 4 (1847) 6.5
2 Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0 0-1 Vandecan Michel 3 (1867) 6.5
3 Charles Freddy 8 (1719) 6.0 1-0 Jacobs Hein 5 (1800) 4.5
4 Pools Robert 7 (1761) 3.5 0-1 Schuermans Robert 1 (2135) 7.0
5 Rahier Andre 2 (1872) 5.5 0-1 Berta Jos 10 (1699) 6.0
6 Berben Jaak 15 (1572) 4.5 ½-½ Geerts Luc 9 (1707) 5.0
7 Laruelle Leander 11 (1697) 3.5 0-1 Heylen Leo 19 (1491) 4.0
8 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0 0-1 Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5
9 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5 1ff-0 Monard Hubert 26 (1247) 4.5
10 Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0 0-1 Schols Geri 16 (1564) 5.5
11 Bork Heinz 23 (1370) 3.0 1-0 Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5
12 Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5 ½-½ Maas Willem 22 (1384) 3.0
13 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0 ½-½ Dethier Krista 25 (1279) 3.0
  Swijsen Willy 20 (1409) 3.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 8 (06/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vandecan Michel 3 (1867) 6.5 1-0 De Wel Herman 4 (1847) 6.5
2 Schuermans Robert 1 (2135) 7.0 1-0 Charles Freddy 8 (1719) 6.0
3 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5 ½-½ Cornet Luc 6 (1769) 6.0
4 Berta Jos 10 (1699) 6.0 1-0 Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5
5 Heylen Leo 19 (1491) 4.0 0-1 Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0
6 Jacobs Hein 5 (1800) 4.5 0-1 Rahier Andre 2 (1872) 5.5
7 Geerts Luc 9 (1707) 5.0 1ff-0 Pools Robert 7 (1761) 3.5
8 Schols Geri 16 (1564) 5.5 1-0 Berben Jaak 15 (1572) 4.5
9 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0 1-0 Laruelle Leander 11 (1697) 3.5
10 Monard Hubert 26 (1247) 4.5 ½-½ Swijsen Willy 20 (1409) 3.5
11 Bork Heinz 23 (1370) 3.0 0-1 Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5
12 Dethier Krista 25 (1279) 3.0 1-0 Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0
13 Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5 0-1 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0
  Maas Willem 22 (1384) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (20/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vandecan Michel 3 (1867) 6.5 0-1 Schuermans Robert 1 (2135) 7.0
2 De Wel Herman 4 (1847) 6.5 ½-½ Berta Jos 10 (1699) 6.0
3 Geerts Luc 9 (1707) 5.0 ½-½ Charles Freddy 8 (1719) 6.0
4 Cornet Luc 6 (1769) 6.0 1-0 Ulburghs Piet 12 (1644) 5.0
5 Plu Gustaaf 14 (1625) 4.5 0-1 Schols Geri 16 (1564) 5.5
6 Rahier Andre 2 (1872) 5.5 1-0 Heylen Leo 19 (1491) 4.0
7 Vercauteren Daniel 13 (1642) 4.5 ½-½ Jacobs Hein 5 (1800) 4.5
8 Berben Jaak 15 (1572) 4.5 1-0 Marmenout Sylvain 21 (1396) 4.0
9 Jordens Ferdinand 24 (1346) 3.5 0-1 Meyermans Hugo 18 (1496) 3.0
10 Dethier Krista 25 (1279) 3.0 0-1 Monard Hubert 26 (1247) 4.5
11 Maas Willem 22 (1384) 3.0 ½-½ Swijsen Willy 20 (1409) 3.5
12 Laruelle Leander 11 (1697) 3.5 ½-½ Bigi Ernesto 27 (1179) 2.5
13 Jacobs Roger 17 (1510) 3.0 ½-½ Bork Heinz 23 (1370) 3.0
  Pools Robert 7 (1761) 3.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Schuermans Robert (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.6858
N-Elo2135
FIDE-ID200263
F-Elo2106
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie60+ >=2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 8      Bork Heinz BEL 1370 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Berta Jos BEL 1699 6.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Cornet Luc BEL 1769 6.0 Z ^ 0 2.0 0.90 -0.90
5 6      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Pools Robert BEL 1761 3.5 Z - 1 5.0 0.90 +0.10
8 2      Charles Freddy BEL 1719 6.0 W v 1 6.0 0.92 +0.08
9 1      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 Z v 1 7.0 0.83 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1688 39.0 Totaal 7.0 7.23 -0.23
Begin van de pagina
Vandecan Michel (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1867
FIDE-ID206709
F-Elo1834
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schols Geri BEL 1564 5.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 2      Charles Freddy BEL 1719 6.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
3 7      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 Z v 1 2.0 0.89 +0.11
4 5      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 W v 1 3.0 0.72 +0.28
5 1      Charles Freddy BEL 1719 6.0 Z - ½ 3.5 0.70 -0.20
6 2      Pools Robert BEL 1761 3.5 W ^ 1 4.5 0.64 +0.36
7 2      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 Z ^ 1 5.5 0.78 +0.22
8 1      De Wel Herman BEL 1847 6.5 W v 1 6.5 0.53 +0.47
9 1      Schuermans Robert BEL 2135 7.0 W v 0 6.5 0.17 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1732 46.0 Totaal 6.5 5.29 +1.21
Begin van de pagina
De Wel Herman (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.3336
N-Elo1847
FIDE-ID208582
F-Elo1796
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 W - ½ 1.5 0.70 -0.20
3 3      Geerts Luc BEL 1707 5.0 Z - 1 2.5 0.69 +0.31
4 2      Pools Robert BEL 1761 3.5 W - ½ 3.0 0.62 -0.12
5 2      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 W - 1FF 4.0 0.00 +0.00
6 1      Charles Freddy BEL 1719 6.0 W v 1 5.0 0.67 +0.33
7 1      Cornet Luc BEL 1769 6.0 Z v 1 6.0 0.61 +0.39
8 1      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 Z v 0 6.0 0.47 -0.47
9 2      Berta Jos BEL 1699 6.0 W v ½ 6.5 0.70 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1707 44.0 Totaal 6.5 5.34 +0.16
Begin van de pagina
Charles Freddy (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.60241
N-Elo1719
FIDE-ID206482
F-Elo1727
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 2      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 W - 1FF 2.0 0.00 +0.00
3 1      Cornet Luc BEL 1769 6.0 W v 1 3.0 0.43 +0.57
4 1      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 Z v 1 4.0 0.60 +0.40
5 1      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 W v ½ 4.5 0.30 +0.20
6 1      De Wel Herman BEL 1847 6.5 Z v 0 4.5 0.33 -0.33
7 3      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 W v 1 5.5 0.39 +0.61
8 2      Schuermans Robert BEL 2135 7.0 Z v 0 5.5 0.08 -0.08
9 3      Geerts Luc BEL 1707 5.0 Z v ½ 6.0 0.52 -0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1781 51.0 Totaal 6.0 3.52 +1.48
Begin van de pagina
Berta Jos (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.3689
N-Elo1699
FIDE-ID210676
F-Elo1739
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bork Heinz BEL 1370 3.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 4      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 W - ½ 1.5 0.36 +0.14
3 6      Schuermans Robert BEL 2135 7.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 8      Berben Jaak BEL 1572 4.5 Z v 1 2.5 0.67 +0.33
5 4      Schols Geri BEL 1564 5.5 W v 1 3.5 0.68 +0.32
6 3      Cornet Luc BEL 1769 6.0 Z - 0 3.5 0.40 -0.40
7 5      Rahier Andre BEL 1872 5.5 Z - 1 4.5 0.27 +0.73
8 4      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 W - 1 5.5 0.58 +0.42
9 2      De Wel Herman BEL 1847 6.5 Z v ½ 6.0 0.30 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1730 47.0 Totaal 6.0 4.22 +1.78
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1769
FIDE-ID205494
F-Elo1843
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Heylen Leo BEL 1491 4.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 5      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 W - 1 2.0 0.67 +0.33
3 1      Charles Freddy BEL 1719 6.0 Z - 0 2.0 0.57 -0.57
4 3      Schuermans Robert BEL 2135 7.0 W - 1 3.0 0.10 +0.90
5 3      Pools Robert BEL 1761 3.5 Z - ½ 3.5 0.51 -0.01
6 3      Berta Jos BEL 1699 6.0 W - 1 4.5 0.60 +0.40
7 1      De Wel Herman BEL 1847 6.5 W - 0 4.5 0.39 -0.39
8 3      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 Z ^ ½ 5.0 0.69 -0.19
9 4      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 W v 1 6.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1729 47.0 Totaal 6.0 5.03 +0.97
Begin van de pagina
Rahier Andre (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.91430
N-Elo1872
FIDE-ID227897
F-Elo1851
Landbel  (bel)
Club(622) Herve
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Berben Jaak BEL 1572 4.5 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 1      Geerts Luc BEL 1707 5.0 W - ½ 1.5 0.72 -0.22
3 2      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 Z - ½ 2.0 0.73 -0.23
4 4      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
5 5      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 W v ½ 2.5 0.79 -0.29
6 7      Schols Geri BEL 1564 5.5 Z v 1 3.5 0.86 +0.14
7 5      Berta Jos BEL 1699 6.0 W ^ 0 3.5 0.73 -0.73
8 6      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 Z - 1 4.5 0.60 +0.40
9 6      Heylen Leo BEL 1491 4.0 W ^ 1 5.5 0.91 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1646 42.5 Totaal 5.5 6.19 -0.69
Begin van de pagina
Schols Geri (Rank: 16)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.29351
N-Elo1564
FIDE-ID211729
F-Elo1557
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 9      Dethier Krista BEL 1279 3.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
3 9      Heylen Leo BEL 1491 4.0 Z - 1 2.0 0.60 +0.40
4 6      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 W - ½ 2.5 0.20 +0.30
5 4      Berta Jos BEL 1699 6.0 Z v 0 2.5 0.32 -0.32
6 7      Rahier Andre BEL 1872 5.5 W v 0 2.5 0.14 -0.14
7 10      Meyermans Hugo BEL 1496 3.0 Z - 1 3.5 0.59 +0.41
8 8      Berben Jaak BEL 1572 4.5 W v 1 4.5 0.49 +0.51
9 5      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 Z v 1 5.5 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1633 41.5 Totaal 5.5 3.74 +1.76
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1644
FIDE-ID211850
F-Elo1657
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Dethier Krista BEL 1279 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 6      Pools Robert BEL 1761 3.5 W - ½ 1.5 0.34 +0.16
3 4      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 Z - 1 2.5 0.29 +0.71
4 1      Charles Freddy BEL 1719 6.0 W - 0 2.5 0.40 -0.40
5 5      Rahier Andre BEL 1872 5.5 Z ^ ½ 3.0 0.21 +0.29
6 6      Geerts Luc BEL 1707 5.0 W v 1 4.0 0.41 +0.59
7 2      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 W v 0 4.0 0.22 -0.22
8 5      Heylen Leo BEL 1491 4.0 Z ^ 1 5.0 0.70 +0.30
9 4      Cornet Luc BEL 1769 6.0 Z ^ 0 5.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1696 44.0 Totaal 5.0 3.80 +1.20
Begin van de pagina
Geerts Luc (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1707
FIDE-ID260460
F-Elo1683
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Maas Willem BEL 1384 3.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 1      Rahier Andre BEL 1872 5.5 Z - ½ 1.5 0.28 +0.22
3 3      De Wel Herman BEL 1847 6.5 W - 0 1.5 0.31 -0.31
4 7      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 Z - ½ 2.0 0.61 -0.11
5 8      Meyermans Hugo BEL 1496 3.0 W - 1 3.0 0.77 +0.23
6 6      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 Z - 0 3.0 0.59 -0.59
7 6      Berben Jaak BEL 1572 4.5 Z - ½ 3.5 0.68 -0.18
8 7      Pools Robert BEL 1761 3.5 W - 1FF 4.5 0.00 +0.00
9 3      Charles Freddy BEL 1719 6.0 W v ½ 5.0 0.48 +0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1657 41.5 Totaal 5.0 4.59 -0.59
Begin van de pagina
Plu Gustaaf (Rank: 14)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.31208
N-Elo1625
FIDE-ID211613
F-Elo1694
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bigi Ernesto BEL 1179 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Berben Jaak BEL 1572 4.5 W - ½ 1.5 0.57 -0.07
3 5      Pools Robert BEL 1761 3.5 Z v 0 1.5 0.32 -0.32
4 7      Geerts Luc BEL 1707 5.0 W v ½ 2.0 0.39 +0.11
5 6      Schuermans Robert BEL 2135 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Maas Willem BEL 1384 3.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
7 9      Monard Hubert BEL 1247 4.5 W v 1FF 4.0 0.00 +0.00
8 3      Cornet Luc BEL 1769 6.0 W v ½ 4.5 0.31 +0.19
9 5      Schols Geri BEL 1564 5.5 W v 0 4.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1590 41.5 Totaal 4.5 3.97 -0.47
Begin van de pagina
Jacobs Hein (Rank: 5)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.11177
N-Elo1800
FIDE-ID232475
F-Elo1798
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Meyermans Hugo BEL 1496 3.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 4      Berta Jos BEL 1699 6.0 Z - ½ 1.5 0.64 -0.14
3 4      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 W - 0 1.5 0.71 -0.71
4 6      Schols Geri BEL 1564 5.5 Z - ½ 2.0 0.80 -0.30
5 7      Swijsen Willy BEL 1409 3.5 W ^ 1 3.0 0.91 +0.09
6 5      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 Z ^ 1FF 4.0 0.00 +0.00
7 3      Charles Freddy BEL 1719 6.0 Z v 0 4.0 0.61 -0.61
8 6      Rahier Andre BEL 1872 5.5 W v 0 4.0 0.40 -0.40
9 7      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 Z v ½ 4.5 0.71 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1631 43.5 Totaal 4.5 5.64 -2.14
Begin van de pagina
Vercauteren Daniel (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.39373
N-Elo1642
FIDE-ID207675
F-Elo1616
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Monard Hubert BEL 1247 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Cornet Luc BEL 1769 6.0 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
3 8      Meyermans Hugo BEL 1496 3.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
4 4      Rahier Andre BEL 1872 5.5 Z - 1FF 3.0 0.00 +0.00
5 2      De Wel Herman BEL 1847 6.5 Z v 0ff 3.0 0.00 +0.00
6 5      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 W v 0ff 3.0 0.00 +0.00
7 8      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 Z v 1 4.0 0.81 +0.19
8 4      Berta Jos BEL 1699 6.0 Z v 0 4.0 0.42 -0.42
9 7      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 W ^ ½ 4.5 0.29 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1658 44.5 Totaal 4.5 3.47 +0.03
Begin van de pagina
Berben Jaak (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.2909
N-Elo1572
FIDE-ID210650
F-Elo1547
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Rahier Andre BEL 1872 5.5 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 7      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 Z - ½ 0.5 0.43 +0.07
3 10      Monard Hubert BEL 1247 4.5 W ^ 1 1.5 0.87 +0.13
4 8      Berta Jos BEL 1699 6.0 W ^ 0 1.5 0.33 -0.33
5 10      Heylen Leo BEL 1491 4.0 Z ^ ½ 2.0 0.61 -0.11
6 9      Bigi Ernesto BEL 1179 2.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 6      Geerts Luc BEL 1707 5.0 W ^ ½ 3.5 0.32 +0.18
8 8      Schols Geri BEL 1564 5.5 Z - 0 3.5 0.51 -0.51
9 8      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 W - 1 4.5 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 41.5 Totaal 4.5 4.87 -0.37
Begin van de pagina
Monard Hubert (Rank: 26)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.12073
N-Elo1247
FIDE-ID236403
F-Elo1475
Landbel  (bel)
Club(725) Vlijtingen
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 W - 1 1.0 0.30 +0.70
3 10      Berben Jaak BEL 1572 4.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 9      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 W v 1 2.0 0.18 +0.82
5 9      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Jordens Ferdinand BEL 1346 3.5 W - 1 3.0 0.36 +0.64
7 9      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 Z - 0ff 3.0 0.00 +0.00
8 10      Swijsen Willy BEL 1409 3.5 W v ½ 3.5 0.29 +0.21
9 10      Dethier Krista BEL 1279 3.0 Z - 1 4.5 0.46 +0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1497 34.0 Totaal 4.5 1.88 +2.62
Begin van de pagina
Heylen Leo (Rank: 19)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14745
N-Elo1491
FIDE-ID211230
F-Elo1553
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cornet Luc BEL 1769 6.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 12      Jordens Ferdinand BEL 1346 3.5 Z - 1 1.0 0.69 +0.31
3 9      Schols Geri BEL 1564 5.5 W - 0 1.0 0.40 -0.40
4 11      Bigi Ernesto BEL 1179 2.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
5 10      Berben Jaak BEL 1572 4.5 W - ½ 2.5 0.39 +0.11
6 8      Swijsen Willy BEL 1409 3.5 Z v ½ 3.0 0.61 -0.11
7 7      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 Z v 1 4.0 0.24 +0.76
8 5      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 W v 0 4.0 0.30 -0.30
9 6      Rahier Andre BEL 1872 5.5 Z - 0 4.0 0.09 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1561 39.5 Totaal 4.0 3.75 +0.25
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 21)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1396
FIDE-ID211478
F-Elo1425
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Charles Freddy BEL 1719 6.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 13      Monard Hubert BEL 1247 4.5 Z - 0 0.0 0.70 -0.70
3 12      Jordens Ferdinand BEL 1346 3.5 W - 1 1.0 0.57 +0.43
4 10      Meyermans Hugo BEL 1496 3.0 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
5 12      Dethier Krista BEL 1279 3.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
6 11      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 Z - 1 3.0 0.34 +0.66
7 8      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 W v 0 3.0 0.19 -0.19
8 9      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 W v 1 4.0 0.15 +0.85
9 8      Berben Jaak BEL 1572 4.5 Z v 0 4.0 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1500 35.5 Totaal 4.0 3.37 +0.63
Begin van de pagina
Pools Robert (Rank: 7)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1761
FIDE-ID207047
F-Elo1732
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Swijsen Willy BEL 1409 3.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 6      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 Z - ½ 1.5 0.66 -0.16
3 5      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 W - 1 2.5 0.68 +0.32
4 2      De Wel Herman BEL 1847 6.5 Z - ½ 3.0 0.38 +0.12
5 3      Cornet Luc BEL 1769 6.0 W - ½ 3.5 0.49 +0.01
6 2      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 Z - 0 3.5 0.36 -0.36
7 4      Schuermans Robert BEL 2135 7.0 W - 0 3.5 0.10 -0.10
8 7      Geerts Luc BEL 1707 5.0 Z ^ 0ff 3.5 0.00 +0.00
9        Afwezig           0 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1750 44.0 Totaal 3.5 3.56 -0.06
Begin van de pagina
Laruelle Leander (Rank: 11)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.3441
N-Elo1697
FIDE-ID211419
F-Elo1692
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Jordens Ferdinand BEL 1346 3.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 3      De Wel Herman BEL 1847 6.5 Z - ½ 1.5 0.30 +0.20
3 2      Rahier Andre BEL 1872 5.5 W - ½ 2.0 0.27 +0.23
4 5      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
5 9      Monard Hubert BEL 1247 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Schuermans Robert BEL 2135 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Heylen Leo BEL 1491 4.0 W - 0 3.0 0.76 -0.76
8 9      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 Z - 0 3.0 0.85 -0.85
9 12      Bigi Ernesto BEL 1179 2.5 W ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1597 44.0 Totaal 3.5 5.27 -1.77
Begin van de pagina
Swijsen Willy (Rank: 20)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.50200
N-Elo1409
FIDE-ID229806
F-Elo1485
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Pools Robert BEL 1761 3.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2        Afwezig           0 0.0    
3 11      Bork Heinz BEL 1370 3.0 W v 1 1.0 0.55 +0.45
4 12      Dethier Krista BEL 1279 3.0 W v 1 2.0 0.68 +0.32
5 7      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
6 8      Heylen Leo BEL 1491 4.0 W - ½ 2.5 0.39 +0.11
7        Afwezig           0 2.5    
8 10      Monard Hubert BEL 1247 4.5 Z v ½ 3.0 0.71 -0.21
9 11      Maas Willem BEL 1384 3.0 Z v ½ 3.5 0.53 -0.03
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1476 25.5 Totaal 3.5 3.06 +0.44
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 24)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1346
FIDE-ID232424
F-Elo1453
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 12      Heylen Leo BEL 1491 4.0 W - 0 0.0 0.31 -0.31
3 12      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
4        Bye           1 1.0    
5 11      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 W v 1 2.0 0.28 +0.72
6 10      Monard Hubert BEL 1247 4.5 Z v 0 2.0 0.64 -0.64
7 12      Maas Willem BEL 1384 3.0 W - ½ 2.5 0.45 +0.05
8 11      Bork Heinz BEL 1370 3.0 Z v 1 3.5 0.47 +0.53
9 9      Meyermans Hugo BEL 1496 3.0 W v 0 3.5 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1448 28.0 Totaal 3.5 2.99 -0.49
Begin van de pagina
Bork Heinz (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.12556
N-Elo1370
FIDE-ID210749
F-Elo1428
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Berta Jos BEL 1699 6.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 8      Schuermans Robert BEL 2135 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Swijsen Willy BEL 1409 3.5 Z - 0 0.0 0.45 -0.45
4 13      Maas Willem BEL 1384 3.0 W - 0 0.0 0.48 -0.48
5        Bye           1 1.0    
6 13      Dethier Krista BEL 1279 3.0 Z v ½ 1.5 0.62 -0.12
7 11      Bigi Ernesto BEL 1179 2.5 W v 1 2.5 0.75 +0.25
8 11      Jordens Ferdinand BEL 1346 3.5 W ^ 0 2.5 0.53 -0.53
9 13      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 Z v ½ 3.0 0.31 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1492 31.5 Totaal 3.0 3.34 -1.34
Begin van de pagina
Meyermans Hugo (Rank: 18)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15139
N-Elo1496
FIDE-ID248142
F-Elo1461
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jacobs Hein BEL 1800 4.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 11      Bigi Ernesto BEL 1179 2.5 W - 1 1.0 0.87 +0.13
3 8      Vercauteren Daniel BEL 1642 4.5 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
4 10      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 W - 1 2.0 0.64 +0.36
5 8      Geerts Luc BEL 1707 5.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
6        Afwezig           0 2.0    
7 10      Schols Geri BEL 1564 5.5 W v 0 2.0 0.41 -0.41
8 12      Dethier Krista BEL 1279 3.0 Z v 0 2.0 0.78 -0.78
9 9      Jordens Ferdinand BEL 1346 3.5 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1489 32.5 Totaal 3.0 4.07 -1.07
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1279
FIDE-ID233250
F-Elo1283
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Ulburghs Piet BEL 1644 5.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 9      Schols Geri BEL 1564 5.5 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
3 13      Maas Willem BEL 1384 3.0 W - 1 1.0 0.36 +0.64
4 12      Swijsen Willy BEL 1409 3.5 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
5 12      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
6 13      Bork Heinz BEL 1370 3.0 W - ½ 1.5 0.38 +0.12
7 13      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 Z - ½ 2.0 0.21 +0.29
8 12      Meyermans Hugo BEL 1496 3.0 W v 1 3.0 0.22 +0.78
9 10      Monard Hubert BEL 1247 4.5 W v 0 3.0 0.54 -0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1446 34.5 Totaal 3.0 2.63 +0.37
Begin van de pagina
Jacobs Roger (Rank: 17)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.90123
N-Elo1510
FIDE-ID211265
F-Elo1519
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Wel Herman BEL 1847 6.5 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 10      Maas Willem BEL 1384 3.0 Z - 1 1.0 0.67 +0.33
3 7      Vandecan Michel BEL 1867 6.5 W - 0 1.0 0.11 -0.11
4 9      Monard Hubert BEL 1247 4.5 Z - 0 1.0 0.82 -0.82
5 11      Jordens Ferdinand BEL 1346 3.5 Z - 0 1.0 0.72 -0.72
6 11      Marmenout Sylvain BEL 1396 4.0 W - 0 1.0 0.66 -0.66
7 13      Dethier Krista BEL 1279 3.0 W ^ ½ 1.5 0.79 -0.29
8 13      Bigi Ernesto BEL 1179 2.5 Z ^ 1 2.5 0.88 +0.12
9 13      Bork Heinz BEL 1370 3.0 W ^ ½ 3.0 0.69 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1435 36.5 Totaal 3.0 5.46 -2.46
Begin van de pagina
Maas Willem (Rank: 22)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14197
N-Elo1384
FIDE-ID243990
F-Elo1373
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Geerts Luc BEL 1707 5.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 10      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 W - 0 0.0 0.33 -0.33
3 13      Dethier Krista BEL 1279 3.0 Z - 0 0.0 0.64 -0.64
4 13      Bork Heinz BEL 1370 3.0 Z - 1 1.0 0.52 +0.48
5 13      Bigi Ernesto BEL 1179 2.5 W - 0 1.0 0.76 -0.76
6 12      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 W - 0 1.0 0.20 -0.20
7 12      Jordens Ferdinand BEL 1346 3.5 Z ^ ½ 1.5 0.55 -0.05
8        Bye           1 2.5    
9 11      Swijsen Willy BEL 1409 3.5 W v ½ 3.0 0.47 +0.03
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1428 28.0 Totaal 3.0 3.60 -1.60
Begin van de pagina
Bigi Ernesto (Rank: 27)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1179
FIDE-ID252379
F-Elo1238
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Plu Gustaaf BEL 1625 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Meyermans Hugo BEL 1496 3.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
3        Bye           1 1.0    
4 11      Heylen Leo BEL 1491 4.0 W v 0 1.0 0.14 -0.14
5 13      Maas Willem BEL 1384 3.0 Z v 1 2.0 0.24 +0.76
6 9      Berben Jaak BEL 1572 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Bork Heinz BEL 1370 3.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
8 13      Jacobs Roger BEL 1510 3.0 W v 0 2.0 0.12 -0.12
9 12      Laruelle Leander BEL 1697 3.5 Z ^ ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1518 28.5 Totaal 2.5 1.12 +0.38
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 ARO
1 Schuermans Robert 1 2135 2081 7.0 A 22 W 1 5 Z 1 6 Z 0 11 W 1 19 W 1 18 Z 1 4 W 1 2 Z 1 1688
2 Vandecan Michel 3 1867 1986 6.5 8 W 1 4 Z 0ff 25 Z 1 19 W 1 4 Z ½ 18 W 1 9 Z 1 3 W 1 1 W 0 1735
3 De Wel Herman 4 1847 1849 6.5 25 Z 1 19 W ½ 10 Z 1 18 W ½ 13 W 1FF 4 W 1 6 Z 1 2 Z 0 5 W ½ 1716
4 Charles Freddy 8 1719 1856 6.0 17 Z 1 2 W 1FF 6 W 1 9 Z 1 2 W ½ 3 Z 0 12 W 1 1 Z 0 10 Z ½ 1771
5 Berta Jos 10 1699 1843 6.0 22 Z 1 12 W ½ 1 W 0 14 Z 1 8 W 1 6 Z 0 7 Z 1 13 W 1 3 Z ½ 1730
6 Cornet Luc 6 1769 1846 6.0 16 Z 1 13 W 1 4 Z 0 1 W 1 18 Z ½ 5 W 1 3 W 0 11 Z ½ 9 W 1 1729
7 Rahier Andre 2 1872 1780 5.5 14 Z 1 10 W ½ 19 Z ½ 13 W 0ff 9 W ½ 8 Z 1 5 W 0 12 Z 1 16 W 1 1647
8 Schols Geri 16 1564 1713 5.5 2 Z 0 24 W 1 16 Z 1 12 W ½ 5 Z 0 7 W 0 23 Z 1 14 W 1 11 Z 1 1633
9 Ulburghs Piet 12 1644 1732 5.0 24 Z 1 18 W ½ 12 Z 1 4 W 0 7 Z ½ 10 W 1 2 W 0 16 Z 1 6 Z 0 1696
10 Geerts Luc 9 1707 1645 5.0 26 W 1 7 Z ½ 3 W 0 11 Z ½ 23 W 1 9 Z 0 14 Z ½ 18 W 1FF 4 W ½ 1645
11 Plu Gustaaf 14 1625 1576 4.5 27 Z 1 14 W ½ 18 Z 0 10 W ½ 1 Z 0 26 Z 1 15 W 1FF 6 W ½ 8 W 0 1634
12 Jacobs Hein 5 1800 1581 4.5 23 W 1 5 Z ½ 9 W 0 8 Z ½ 20 W 1 13 Z 1FF 4 Z 0 7 W 0 13 Z ½ 1631
13 Vercauteren Daniel 13 1642 1625 4.5 15 W 1 6 Z 0 23 W 1 7 Z 1FF 3 Z 0ff 12 W 0ff 17 Z 1 5 Z 0 12 W ½ 1568
14 Berben Jaak 15 1572 1531 4.5 7 W 0 11 Z ½ 15 W 1 5 W 0 16 Z ½ 27 Z 1 10 W ½ 8 Z 0 17 W 1 1531
15 Monard Hubert 26 1247 1518 4.5 13 Z 0 17 W 1 14 Z 0 25 W 1 19 Z 0 21 W 1 11 Z 0ff 20 W ½ 24 Z 1 1481
16 Heylen Leo 19 1491 1518 4.0 6 W 0 21 Z 1 8 W 0 27 Z 1 14 W ½ 20 Z ½ 19 Z 1 9 W 0 7 Z 0 1561
17 Marmenout Sylvain 21 1396 1458 4.0 4 W 0 15 Z 0 21 W 1 23 Z 0 24 W 1 25 Z 1 13 W 0 19 W 1 14 Z 0 1501
18 Pools Robert 7 1761 1757 3.5 20 W 1 9 Z ½ 11 W 1 3 Z ½ 6 W ½ 2 Z 0 1 W 0 10 Z 0ff A 1757
19 Laruelle Leander 11 1697 1525 3.5 21 W 1 3 Z ½ 7 W ½ 2 Z 0 15 W 1 1 Z 0 16 W 0 17 Z 0 27 W ½ 1598
20 Swijsen Willy 20 1409 1476 3.5 18 Z 0 A 22 W 1 24 W 1 12 Z 0 16 W ½ A 15 Z ½ 26 Z ½ 1476
21 Jordens Ferdinand 24 1346 1308 3.5 19 Z 0 16 W 0 17 Z 0 B1 25 W 1 15 Z 0 26 W ½ 22 Z 1 23 W 0 1449
22 Bork Heinz 23 1370 1254 3.0 5 W 0 1 Z 0 20 Z 0 26 W 0 B1 24 Z ½ 27 W 1 21 W 0 25 Z ½ 1493
23 Meyermans Hugo 18 1496 1394 3.0 12 Z 0 27 W 1 13 Z 0 17 W 1 10 Z 0 A 8 W 0 24 Z 0 21 Z 1 1489
24 Dethier Krista 25 1279 1322 3.0 9 W 0 8 Z 0 26 W 1 20 Z 0 17 Z 0 22 W ½ 25 Z ½ 23 W 1 15 W 0 1447
25 Jacobs Roger 17 1510 1310 3.0 3 W 0 26 Z 1 2 W 0 15 Z 0 21 Z 0 17 W 0 24 W ½ 27 Z 1 22 W ½ 1435
26 Maas Willem 22 1384 1235 3.0 10 Z 0 25 W 0 24 Z 0 22 Z 1 27 W 0 11 W 0 21 Z ½ B1 20 W ½ 1428
27 Bigi Ernesto 27 1179 1236 2.5 11 W 0 23 Z 0 B1 16 W 0 26 Z 1 14 W 0 22 Z 0 25 W 0 19 Z ½ 1518
(©)FRBE-KBSB-v3.81 2018/03/09 (©) GMA 2015 Build : 2018/03/20 20:51