SwarLogo 67ste Limburgs Individueel Kampioenschap 2017-2018 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 22/09/2017 tot 20/04/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch., ARO
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. ARO -
1 De Mon Gino -2000 M ned 1999 Eisden 6.5 2057 - 25.75 25.5 1591 0
2 Bouma Peter -2000 M bel 1835 MSK-Dilsen 5.5 1876 - 19.75 22.5 1656 0
3 Cornet Luc -1800 M bel 1763 Eisden 4.5 1764 - 15.75 20.5 1662 0
4 Vaneylen Urbain -1800 M bel 1676 Hasselt 4.5 1729 - 14.75 16.5 1536 0
5 Venken Kenneth -1800 M bel 1614 MSK-Dilsen 4.5 1413 - 12.00 14.5 1413 0
6 Buelen Billy -1600 M bel 1596 Hasselt 4.0 1719 - 13.00 19.0 1669 0
7 Snyers Antoine -1800 M bel 1621 Landen 4.0 1600 - 11.00 16.0 1550 0
8 Swijsen Willy -1600 M bel 1506 Hasselt 4.0 1571 - 11.00 13.0 1586 0
9 Steegmans Steven -1600 M bel 1551 Hasselt 3.5 1628 - 11.25 16.5 1716 0
10 Bonhomme Geert -1600 M bel 1574 Genk 3.5 1618 - 11.25 15.5 1621 0
11 Jordens Ferdinand -1400 M bel 1337 Hasselt 3.5 1460 - 7.50 11.5 1525 0
12 Naso Roberto -1600 M bel 1577 Hasselt 3.0 1585 - 9.50 15.0 1513 0
13 Marmenout Sylvain -1400 M bel 1393 Landen 3.0 1361 - 6.25 9.5 1486 0
14 Dethier Krista -1400 F bel 1313 Hasselt 3.0 1465 - 6.00 13.0 1563 0
15 Donaldson Larry -1600 M bel 1401 Eisden 2.5 1296 - 6.25 9.5 1489 0
16 Harder Cindy -1400 F ned 1395 Eisden 2.5 1124 - 4.25 6.0 1490 0
17 Dyserinck Thomas -1400 M bel 1397 Eisden 2.0 1155 - 3.50 8.0 1495 0
18 Geelen Dave -1400 M bel 0 Hasselt 1.5 1194 0.5 3.00 7.0 1478 0
19 Conte Roberto -1600 M bel 1487 Houthalen-Oost 1.5 1244 0.5 2.50 7.0 1470 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. ARO -
1 1 De Mon Gino -2000 M ned 1999 Eisden 6.5 2057 - 25.75 25.5 1591 0
2 2 Bouma Peter -2000 M bel 1835 MSK-Dilsen 5.5 1876 - 19.75 22.5 1656 0
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. ARO -
1 3 Cornet Luc -1800 M bel 1763 Eisden 4.5 1764 - 15.75 20.5 1662 0
2 4 Vaneylen Urbain -1800 M bel 1676 Hasselt 4.5 1729 - 14.75 16.5 1536 0
3 5 Venken Kenneth -1800 M bel 1614 MSK-Dilsen 4.5 1413 - 12.00 14.5 1413 0
4 7 Snyers Antoine -1800 M bel 1621 Landen 4.0 1600 - 11.00 16.0 1550 0
Categorie: -1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. ARO -
1 6 Buelen Billy -1600 M bel 1596 Hasselt 4.0 1719 - 13.00 19.0 1669 0
2 8 Swijsen Willy -1600 M bel 1506 Hasselt 4.0 1571 - 11.00 13.0 1586 0
3 9 Steegmans Steven -1600 M bel 1551 Hasselt 3.5 1628 - 11.25 16.5 1716 0
4 10 Bonhomme Geert -1600 M bel 1574 Genk 3.5 1618 - 11.25 15.5 1621 0
5 12 Naso Roberto -1600 M bel 1577 Hasselt 3.0 1585 - 9.50 15.0 1513 0
6 15 Donaldson Larry -1600 M bel 1401 Eisden 2.5 1296 - 6.25 9.5 1489 0
7 19 Conte Roberto -1600 M bel 1487 Houthalen-Oost 1.5 1244 0.5 2.50 7.0 1470 0
Categorie: -1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. ARO -
1 11 Jordens Ferdinand -1400 M bel 1337 Hasselt 3.5 1460 - 7.50 11.5 1525 0
2 13 Marmenout Sylvain -1400 M bel 1393 Landen 3.0 1361 - 6.25 9.5 1486 0
3 14 Dethier Krista -1400 F bel 1313 Hasselt 3.0 1465 - 6.00 13.0 1563 0
4 16 Harder Cindy -1400 F ned 1395 Eisden 2.5 1124 - 4.25 6.0 1490 0
5 17 Dyserinck Thomas -1400 M bel 1397 Eisden 2.0 1155 - 3.50 8.0 1495 0
6 18 Geelen Dave -1400 M bel 0 Hasselt 1.5 1194 0.5 3.00 7.0 1478 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (22/09/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Swijsen Willy 11 (1506) 4.0 0-1 De Mon Gino 1 (1999) 6.5
2 Bouma Peter 2 (1835) 5.5 1-0 Conte Roberto 12 (1487) 1.5
3 Donaldson Larry 13 (1401) 2.5 0-1 Cornet Luc 3 (1763) 4.5
4 Vaneylen Urbain 4 (1676) 4.5 1-0 Dyserinck Thomas 14 (1397) 2.0
5 Harder Cindy 15 (1395) 2.5 0-1 Snyers Antoine 5 (1621) 4.0
6 Buelen Billy 7 (1596) 4.0 1-0 Marmenout Sylvain 16 (1393) 3.0
7 Jordens Ferdinand 17 (1337) 3.5 0-1 Naso Roberto 8 (1577) 3.0
8 Bonhomme Geert 9 (1574) 3.5 1-0 Dethier Krista 18 (1313) 3.0
9 Geelen Dave 19 (0) 1.5 0-1 Steegmans Steven 10 (1551) 3.5
  Venken Kenneth 6 (1614) 4.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (20/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Mon Gino 1 (1999) 6.5 1-0 Buelen Billy 7 (1596) 4.0
2 Naso Roberto 8 (1577) 3.0 0-1 Bouma Peter 2 (1835) 5.5
3 Cornet Luc 3 (1763) 4.5 1-0 Bonhomme Geert 9 (1574) 3.5
4 Snyers Antoine 5 (1621) 4.0 0-1 Steegmans Steven 10 (1551) 3.5
5 Venken Kenneth 6 (1614) 4.5 1-0 Harder Cindy 15 (1395) 2.5
6 Marmenout Sylvain 16 (1393) 3.0 0-1 Swijsen Willy 11 (1506) 4.0
7 Conte Roberto 12 (1487) 1.5 0-1 Jordens Ferdinand 17 (1337) 3.5
8 Dethier Krista 18 (1313) 3.0 1-0 Donaldson Larry 13 (1401) 2.5
9 Dyserinck Thomas 14 (1397) 2.0 1-0 Geelen Dave 19 (0) 1.5
  Vaneylen Urbain 4 (1676) 4.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Steegmans Steven 10 (1551) 3.5 ½-½ De Mon Gino 1 (1999) 6.5
2 Bouma Peter 2 (1835) 5.5 ½-½ Cornet Luc 3 (1763) 4.5
3 Bonhomme Geert 9 (1574) 3.5 ½-½ Vaneylen Urbain 4 (1676) 4.5
4 Swijsen Willy 11 (1506) 4.0 0-1 Snyers Antoine 5 (1621) 4.0
5 Jordens Ferdinand 17 (1337) 3.5 ½-½ Venken Kenneth 6 (1614) 4.5
6 Buelen Billy 7 (1596) 4.0 1-0 Dyserinck Thomas 14 (1397) 2.0
7 Dethier Krista 18 (1313) 3.0 0-1 Naso Roberto 8 (1577) 3.0
8 Harder Cindy 15 (1395) 2.5 0-1 Conte Roberto 12 (1487) 1.5
9 Donaldson Larry 13 (1401) 2.5 ½-½ Marmenout Sylvain 16 (1393) 3.0
  Geelen Dave 19 (0) 1.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Mon Gino 1 (1999) 6.5 1-0 Cornet Luc 3 (1763) 4.5
2 Steegmans Steven 10 (1551) 3.5 0-1 Bouma Peter 2 (1835) 5.5
3 Snyers Antoine 5 (1621) 4.0 0-1 Buelen Billy 7 (1596) 4.0
4 Naso Roberto 8 (1577) 3.0 0-1 Bonhomme Geert 9 (1574) 3.5
5 Vaneylen Urbain 4 (1676) 4.5 1-0 Jordens Ferdinand 17 (1337) 3.5
6 Venken Kenneth 6 (1614) 4.5 0-1 Swijsen Willy 11 (1506) 4.0
7 Conte Roberto 12 (1487) 1.5 ½-½ Geelen Dave 19 (0) 1.5
8 Dyserinck Thomas 14 (1397) 2.0 0-1 Dethier Krista 18 (1313) 3.0
9 Marmenout Sylvain 16 (1393) 3.0 ½-½ Harder Cindy 15 (1395) 2.5
  Donaldson Larry 13 (1401) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bouma Peter 2 (1835) 5.5 0-1 De Mon Gino 1 (1999) 6.5
2 Buelen Billy 7 (1596) 4.0 1-0 Vaneylen Urbain 4 (1676) 4.5
3 Cornet Luc 3 (1763) 4.5 1-0 Steegmans Steven 10 (1551) 3.5
4 Bonhomme Geert 9 (1574) 3.5 0-1 Snyers Antoine 5 (1621) 4.0
5 Swijsen Willy 11 (1506) 4.0 0-1 Naso Roberto 8 (1577) 3.0
6 Dethier Krista 18 (1313) 3.0 1-0 Conte Roberto 12 (1487) 1.5
7 Geelen Dave 19 (0) 1.5 0-1ff Venken Kenneth 6 (1614) 4.5
8 Jordens Ferdinand 17 (1337) 3.5 0-1 Donaldson Larry 13 (1401) 2.5
9 Marmenout Sylvain 16 (1393) 3.0 1-0 Dyserinck Thomas 14 (1397) 2.0
  Harder Cindy 15 (1395) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (23/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Mon Gino 1 (1999) 6.5 1-0 Dethier Krista 18 (1313) 3.0
2 Cornet Luc 3 (1763) 4.5 1-0 Buelen Billy 7 (1596) 4.0
3 Snyers Antoine 5 (1621) 4.0 0-1 Bouma Peter 2 (1835) 5.5
4 Naso Roberto 8 (1577) 3.0 0-1ff Venken Kenneth 6 (1614) 4.5
5 Steegmans Steven 10 (1551) 3.5 0-1 Vaneylen Urbain 4 (1676) 4.5
6 Donaldson Larry 13 (1401) 2.5 0-1 Bonhomme Geert 9 (1574) 3.5
7 Conte Roberto 12 (1487) 1.5 0-1ff Swijsen Willy 11 (1506) 4.0
8 Geelen Dave 19 (0) 1.5 0-1ff Marmenout Sylvain 16 (1393) 3.0
9 Harder Cindy 15 (1395) 2.5 0-1 Jordens Ferdinand 17 (1337) 3.5
  Dyserinck Thomas 14 (1397) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (20/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bonhomme Geert 9 (1574) 3.5 0-1 De Mon Gino 1 (1999) 6.5
2 Bouma Peter 2 (1835) 5.5 1-0 Buelen Billy 7 (1596) 4.0
3 Vaneylen Urbain 4 (1676) 4.5 1-0 Cornet Luc 3 (1763) 4.5
4 Naso Roberto 8 (1577) 3.0 0-1ff Venken Kenneth 6 (1614) 4.5
5 Snyers Antoine 5 (1621) 4.0 1-0 Marmenout Sylvain 16 (1393) 3.0
6 Dethier Krista 18 (1313) 3.0 0-1 Swijsen Willy 11 (1506) 4.0
7 Steegmans Steven 10 (1551) 3.5 1-0 Donaldson Larry 13 (1401) 2.5
8 Dyserinck Thomas 14 (1397) 2.0 0-1ff Harder Cindy 15 (1395) 2.5
  Jordens Ferdinand 17 (1337) 3.5 1 Bye      
  Conte Roberto 12 (1487) 1.5 0 Afwezig      
  Geelen Dave 19 (0) 1.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina

De Mon Gino (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo1999
FIDE-ID1049623
F-Elo1950
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Swijsen Willy BEL 1506 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Buelen Billy BEL 1596 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Steegmans Steven BEL 1551 3.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
4 1      Cornet Luc BEL 1763 4.5 W - 1 3.5 0.80 +0.20
5 1      Bouma Peter BEL 1835 5.5 Z - 1 4.5 0.72 +0.28
6 1      Dethier Krista BEL 1313 3.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Bonhomme Geert BEL 1574 3.5 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1591 28.0 Totaal 6.5 6.12 +0.38
Begin van de pagina
Bouma Peter (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16635
N-Elo1835
FIDE-ID253065
F-Elo1802
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Conte Roberto BEL 1487 1.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      Naso Roberto BEL 1577 3.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 2      Cornet Luc BEL 1763 4.5 W - ½ 2.5 0.60 -0.10
4 2      Steegmans Steven BEL 1551 3.5 Z - 1 3.5 0.84 +0.16
5 1      De Mon Gino NED 1999 6.5 W - 0 3.5 0.28 -0.28
6 3      Snyers Antoine BEL 1621 4.0 Z - 1 4.5 0.77 +0.23
7 2      Buelen Billy BEL 1596 4.0 W v 1 5.5 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1656 27.0 Totaal 5.5 5.00 +0.50
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1763
FIDE-ID205494
F-Elo1829
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Donaldson Larry BEL 1401 2.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 3      Bonhomme Geert BEL 1574 3.5 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 2      Bouma Peter BEL 1835 5.5 Z - ½ 2.5 0.40 +0.10
4 1      De Mon Gino NED 1999 6.5 Z - 0 2.5 0.20 -0.20
5 3      Steegmans Steven BEL 1551 3.5 W - 1 3.5 0.77 +0.23
6 2      Buelen Billy BEL 1596 4.0 W - 1 4.5 0.72 +0.28
7 3      Vaneylen Urbain BEL 1676 4.5 Z ^ 0 4.5 0.62 -0.62
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1661 30.0 Totaal 4.5 4.36 +0.14
Begin van de pagina
Vaneylen Urbain (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.9849
N-Elo1676
FIDE-ID211966
F-Elo1664
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dyserinck Thomas BEL 1397 2.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2        Afwezig           0 1.0    
3 3      Bonhomme Geert BEL 1574 3.5 Z v ½ 1.5 0.64 -0.14
4 5      Jordens Ferdinand BEL 1337 3.5 W v 1 2.5 0.88 +0.12
5 2      Buelen Billy BEL 1596 4.0 Z - 0 2.5 0.61 -0.61
6 5      Steegmans Steven BEL 1551 3.5 Z ^ 1 3.5 0.67 +0.33
7 3      Cornet Luc BEL 1763 4.5 W ^ 1 4.5 0.38 +0.62
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1536 21.0 Totaal 4.5 4.02 +0.48
Begin van de pagina
Venken Kenneth (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1614
FIDE-ID247863
F-Elo1684
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 5      Harder Cindy NED 1395 2.5 W v 1 1.0 0.78 +0.22
3 5      Jordens Ferdinand BEL 1337 3.5 Z v ½ 1.5 0.83 -0.33
4 6      Swijsen Willy BEL 1506 4.0 W - 0 1.5 0.65 -0.65
5 7      Geelen Dave BEL 0 1.5 Z v 1FF 2.5 0.00 +0.00
6 4      Naso Roberto BEL 1577 3.0 Z v 1FF 3.5 0.00 +0.00
7 4      Naso Roberto BEL 1577 3.0 Z v 1FF 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1478 17.5 Totaal 4.5 2.26 -0.76
Begin van de pagina
Buelen Billy (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11208
N-Elo1596
FIDE-ID210773
F-Elo1500
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Marmenout Sylvain BEL 1393 3.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
2 1      De Mon Gino NED 1999 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Dyserinck Thomas BEL 1397 2.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
4 3      Snyers Antoine BEL 1621 4.0 Z - 1 3.0 0.47 +0.53
5 2      Vaneylen Urbain BEL 1676 4.5 W - 1 4.0 0.39 +0.61
6 2      Cornet Luc BEL 1763 4.5 Z v 0 4.0 0.28 -0.28
7 2      Bouma Peter BEL 1835 5.5 Z v 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1669 30.0 Totaal 4.0 2.94 +1.06
Begin van de pagina
Snyers Antoine (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14530
N-Elo1621
FIDE-ID245097
F-Elo1632
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Harder Cindy NED 1395 2.5 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
2 4      Steegmans Steven BEL 1551 3.5 W - 0 1.0 0.60 -0.60
3 4      Swijsen Willy BEL 1506 4.0 Z - 1 2.0 0.66 +0.34
4 3      Buelen Billy BEL 1596 4.0 W - 0 2.0 0.53 -0.53
5 4      Bonhomme Geert BEL 1574 3.5 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
6 3      Bouma Peter BEL 1835 5.5 W ^ 0 3.0 0.23 -0.23
7 5      Marmenout Sylvain BEL 1393 3.0 W ^ 1 4.0 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1550 26.0 Totaal 4.0 4.17 -0.17
Begin van de pagina
Swijsen Willy (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.50200
N-Elo1506
FIDE-ID229806
F-Elo1493
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Mon Gino NED 1999 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Marmenout Sylvain BEL 1393 3.0 Z - 1 1.0 0.65 +0.35
3 4      Snyers Antoine BEL 1621 4.0 W - 0 1.0 0.34 -0.34
4 6      Venken Kenneth BEL 1614 4.5 Z - 1 2.0 0.35 +0.65
5 5      Naso Roberto BEL 1577 3.0 W ^ 0 2.0 0.40 -0.40
6 7      Conte Roberto BEL 1487 1.5 Z ^ 1FF 3.0 0.00 +0.00
7 6      Dethier Krista BEL 1313 3.0 Z v 1 4.0 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1572 25.5 Totaal 4.0 2.57 +0.43
Begin van de pagina
Steegmans Steven (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19739
N-Elo1551
FIDE-ID211788
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Geelen Dave BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Snyers Antoine BEL 1621 4.0 Z - 1 2.0 0.40 +0.60
3 1      De Mon Gino NED 1999 6.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
4 2      Bouma Peter BEL 1835 5.5 W - 0 2.5 0.16 -0.16
5 3      Cornet Luc BEL 1763 4.5 Z - 0 2.5 0.23 -0.23
6 5      Vaneylen Urbain BEL 1676 4.5 W - 0 2.5 0.33 -0.33
7 7      Donaldson Larry BEL 1401 2.5 W - 1 3.5 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1715 29.0 Totaal 3.5 2.82 +0.68
Begin van de pagina
Bonhomme Geert (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.11484
N-Elo1574
FIDE-ID229199
F-Elo1503
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dethier Krista BEL 1313 3.0 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 3      Cornet Luc BEL 1763 4.5 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 3      Vaneylen Urbain BEL 1676 4.5 W - ½ 1.5 0.36 +0.14
4 4      Naso Roberto BEL 1577 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 4      Snyers Antoine BEL 1621 4.0 W ^ 0 2.5 0.43 -0.43
6 6      Donaldson Larry BEL 1401 2.5 Z v 1 3.5 0.73 +0.27
7 1      De Mon Gino NED 1999 6.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1621 28.0 Totaal 3.5 3.17 +0.33
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 17)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1337
FIDE-ID232424
F-Elo1419
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Naso Roberto BEL 1577 3.0 W - 0 0.0 0.20 -0.20
2 7      Conte Roberto BEL 1487 1.5 Z - 1 1.0 0.30 +0.70
3 5      Venken Kenneth BEL 1614 4.5 W - ½ 1.5 0.17 +0.33
4 5      Vaneylen Urbain BEL 1676 4.5 Z - 0 1.5 0.12 -0.12
5 8      Donaldson Larry BEL 1401 2.5 W - 0 1.5 0.41 -0.41
6 9      Harder Cindy NED 1395 2.5 Z - 1 2.5 0.42 +0.58
7        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1525 18.5 Totaal 3.5 1.62 +0.88
Begin van de pagina
Naso Roberto (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15411
N-Elo1577
FIDE-ID248169
F-Elo1652
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Jordens Ferdinand BEL 1337 3.5 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
2 2      Bouma Peter BEL 1835 5.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 7      Dethier Krista BEL 1313 3.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
4 4      Bonhomme Geert BEL 1574 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      Swijsen Willy BEL 1506 4.0 Z v 1 3.0 0.60 +0.40
6 4      Venken Kenneth BEL 1614 4.5 W v 0ff 3.0 0.00 +0.00
7 4      Venken Kenneth BEL 1614 4.5 W v 0ff 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1541 28.5 Totaal 3.0 2.90 +0.10
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1393
FIDE-ID211478
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Buelen Billy BEL 1596 4.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
2 6      Swijsen Willy BEL 1506 4.0 W - 0 0.0 0.35 -0.35
3 9      Donaldson Larry BEL 1401 2.5 Z - ½ 0.5 0.49 +0.01
4 9      Harder Cindy NED 1395 2.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
5 9      Dyserinck Thomas BEL 1397 2.0 W v 1 2.0 0.49 +0.51
6 8      Geelen Dave BEL 0 1.5 Z v 1FF 3.0 0.00 +0.00
7 5      Snyers Antoine BEL 1621 4.0 Z v 0 3.0 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1486 20.5 Totaal 3.0 2.28 -0.28
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1313
FIDE-ID233250
F-Elo1275
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bonhomme Geert BEL 1574 3.5 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
2 8      Donaldson Larry BEL 1401 2.5 W - 1 1.0 0.38 +0.62
3 7      Naso Roberto BEL 1577 3.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
4 8      Dyserinck Thomas BEL 1397 2.0 Z - 1 2.0 0.38 +0.62
5 6      Conte Roberto BEL 1487 1.5 W - 1 3.0 0.27 +0.73
6 1      De Mon Gino NED 1999 6.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Swijsen Willy BEL 1506 4.0 W v 0 3.0 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1563 23.0 Totaal 3.0 1.72 +1.28
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1401
FIDE-ID253189
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cornet Luc BEL 1763 4.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 8      Dethier Krista BEL 1313 3.0 Z - 0 0.0 0.62 -0.62
3 9      Marmenout Sylvain BEL 1393 3.0 W - ½ 0.5 0.51 -0.01
4        Bye           1 1.5    
5 8      Jordens Ferdinand BEL 1337 3.5 Z v 1 2.5 0.59 +0.41
6 6      Bonhomme Geert BEL 1574 3.5 W v 0 2.5 0.27 -0.27
7 7      Steegmans Steven BEL 1551 3.5 Z - 0 2.5 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1488 21.0 Totaal 2.5 2.39 -0.89
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1395
FIDE-ID1053914
F-Elo1399
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Snyers Antoine BEL 1621 4.0 W - 0 0.0 0.21 -0.21
2 5      Venken Kenneth BEL 1614 4.5 Z - 0 0.0 0.22 -0.22
3 8      Conte Roberto BEL 1487 1.5 W - 0 0.0 0.37 -0.37
4 9      Marmenout Sylvain BEL 1393 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
5        Bye           1 1.5    
6 9      Jordens Ferdinand BEL 1337 3.5 W v 0 1.5 0.58 -0.58
7 8      Dyserinck Thomas BEL 1397 2.0 Z v 1FF 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1474 18.5 Totaal 2.5 1.88 -1.38
Begin van de pagina
Dyserinck Thomas (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15575
N-Elo1397
FIDE-ID251402
F-Elo1400
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vaneylen Urbain BEL 1676 4.5 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
2 9      Geelen Dave BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Buelen Billy BEL 1596 4.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
4 8      Dethier Krista BEL 1313 3.0 W - 0 1.0 0.62 -0.62
5 9      Marmenout Sylvain BEL 1393 3.0 Z - 0 1.0 0.51 -0.51
6        Bye           1 2.0    
7 8      Harder Cindy NED 1395 2.5 W v 0ff 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1474 18.5 Totaal 2.0 2.45 -1.45
Begin van de pagina
Geelen Dave (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.46507
N-Elo0
FIDE-ID242845
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Steegmans Steven BEL 1551 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Dyserinck Thomas BEL 1397 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 7      Conte Roberto BEL 1487 1.5 Z v ½ 1.5 0.08 +0.42
5 7      Venken Kenneth BEL 1614 4.5 W v 0ff 1.5 0.00 +0.00
6 8      Marmenout Sylvain BEL 1393 3.0 W v 0ff 1.5 0.00 +0.00
7        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1488 14.5 Totaal 1.5 0.24 +0.26
Begin van de pagina
Conte Roberto (Rank: 12)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.11485
N-Elo1487
FIDE-ID226068
F-Elo1515
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bouma Peter BEL 1835 5.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 7      Jordens Ferdinand BEL 1337 3.5 W - 0 0.0 0.70 -0.70
3 8      Harder Cindy NED 1395 2.5 Z - 1 1.0 0.63 +0.37
4 7      Geelen Dave BEL 0 1.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 6      Dethier Krista BEL 1313 3.0 Z - 0 1.5 0.73 -0.73
6 7      Swijsen Willy BEL 1506 4.0 W ^ 0ff 1.5 0.00 +0.00
7        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1477 20.0 Totaal 1.5 3.09 -1.59
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Vsch. ARO
1 De Mon Gino 1 1999 2057 6.5 8 Z 1 6 W 1 9 Z ½ 3 W 1 2 Z 1 14 W 1 10 Z 1 - 25.75 25.5 1591
2 Bouma Peter 2 1835 1876 5.5 19 W 1 12 Z 1 3 W ½ 9 Z 1 1 W 0 7 Z 1 6 W 1 - 19.75 22.5 1656
3 Cornet Luc 3 1763 1764 4.5 15 Z 1 10 W 1 2 Z ½ 1 Z 0 9 W 1 6 W 1 4 Z 0 - 15.75 20.5 1662
4 Vaneylen Urbain 4 1676 1729 4.5 17 W 1 A 10 Z ½ 11 W 1 6 Z 0 9 Z 1 3 W 1 - 14.75 16.5 1536
5 Venken Kenneth 6 1614 1413 4.5 A 16 W 1 11 Z ½ 8 W 0 18 Z 1FF 12 Z 1FF 12 Z 1FF - 12.00 14.5 1413
6 Buelen Billy 7 1596 1719 4.0 13 W 1 1 Z 0 17 W 1 7 Z 1 4 W 1 3 Z 0 2 Z 0 - 13.00 19.0 1669
7 Snyers Antoine 5 1621 1600 4.0 16 Z 1 9 W 0 8 Z 1 6 W 0 10 Z 1 2 W 0 13 W 1 - 11.00 16.0 1550
8 Swijsen Willy 11 1506 1571 4.0 1 W 0 13 Z 1 7 W 0 5 Z 1 12 W 0 19 Z 1FF 14 Z 1 - 11.00 13.0 1586
9 Steegmans Steven 10 1551 1628 3.5 18 Z 1 7 Z 1 1 W ½ 2 W 0 3 Z 0 4 W 0 15 W 1 - 11.25 16.5 1716
10 Bonhomme Geert 9 1574 1618 3.5 14 W 1 3 Z 0 4 W ½ 12 Z 1 7 W 0 15 Z 1 1 W 0 - 11.25 15.5 1621
11 Jordens Ferdinand 17 1337 1460 3.5 12 W 0 19 Z 1 5 W ½ 4 Z 0 15 W 0 16 Z 1 B1 - 7.50 11.5 1525
12 Naso Roberto 8 1577 1585 3.0 11 Z 1 2 W 0 14 Z 1 10 W 0 8 Z 1 5 W 0ff 5 W 0ff - 9.50 15.0 1513
13 Marmenout Sylvain 16 1393 1361 3.0 6 Z 0 8 W 0 15 Z ½ 16 W ½ 17 W 1 18 Z 1FF 7 Z 0 - 6.25 9.5 1486
14 Dethier Krista 18 1313 1465 3.0 10 Z 0 15 W 1 12 W 0 17 Z 1 19 W 1 1 Z 0 8 W 0 - 6.00 13.0 1563
15 Donaldson Larry 13 1401 1296 2.5 3 W 0 14 Z 0 13 W ½ B1 11 Z 1 10 W 0 9 Z 0 - 6.25 9.5 1489
16 Harder Cindy 15 1395 1124 2.5 7 W 0 5 Z 0 19 W 0 13 Z ½ B1 11 W 0 17 Z 1FF - 4.25 6.0 1490
17 Dyserinck Thomas 14 1397 1155 2.0 4 Z 0 18 W 1 6 Z 0 14 W 0 13 Z 0 B1 16 W 0ff - 3.50 8.0 1495
18 Geelen Dave 19 0 1194 1.5 9 W 0 17 Z 0 B1 19 Z ½ 5 W 0ff 13 W 0ff A 0.5 3.00 7.0 1478
19 Conte Roberto 12 1487 1244 1.5 2 Z 0 11 W 0 16 Z 1 18 W ½ 14 Z 0 8 W 0ff A 0.5 2.50 7.0 1470
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/21 09:18