SwarLogo WWRR blitz SwarLogo
471
Organisator: Schaakclub De Pluspion
Arbiter: Jos Pots
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 13/02/2018 tot 13/02/2018
Scheidingssystemen: Buch, SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Rnk Land Stamnr. F-ELO Perf #Part. PtnTot. Buch SB Vsch.
1 IM Beerdsen Thomas 2 ned 16505 2445 2495 11 9.5 75.50 63.50 59.0
2 IM Admiraal Miguoel 1 ned 14773 2446 2397 11 8.5 76.50 56.00 49.5
3 IM Hautot Stephane 4 bel 91308 2368 2324 11 8.0 74.00 50.25 47.5
4 FM Blom Vincent 6 ned 14781 2242 2278 11 8.0 73.00 50.00 46.5
5 Grochal Joey 5 ned 50251 2243 2280 11 8.0 71.50 45.75 45.0
6 Van Vliet Dennis 7 bel 26492 2135 2231 11 7.5 74.50 44.50 47.5
7 Audenaert Bart 8 bel 56596 1973 2036 11 6.5 70.50 34.00 40.5
8 FM Van Der Lende Ilias 3 ned 15808 2384 2193 11 6.0 76.50 36.00 43.5
9 Dhuyvetter Frederik 13 bel 22039 1773 1900 11 6.0 69.00 27.50 35.0
10 Bauwens Steven 14 bel 22161 1769 1782 11 6.0 60.00 21.50 33.0
11 Verschraegen Thomas 11 bel 34517 1844 1673 10 6.0 50.00 22.50 32.0
12 Moens Patrick 9 bel 32344 1870 1845 11 5.5 64.50 24.50 36.5
13 Van Hoorebeke Jimmy 12 bel 22519 1785 1773 11 5.5 64.00 25.00 35.0
14 Naessens Wolf 18 bel 14293 1474 1674 11 5.5 59.00 20.00 35.5
15 Carpentier Julian 15 bel 10500 1654 1653 10 5.5 58.50 25.00 33.0
16 Ouaki Mark 21 bel 18047 1357 1504 10 5.5 52.00 19.25 30.5
17 Van Bunderen Gert 10 bel 18686 1863 1717 10 5.0 58.00 19.00 31.0
18 Baekelandt Els 16 bel 52213 1618 1602 11 5.0 54.00 20.00 29.0
19 Oosterlinck Luc 17 bel 41114 1605 1485 10 4.5 51.50 14.50 27.0
20 Deleu Ellen 24 bel 14510 1246 1372 10 4.5 51.00 14.25 26.5
21 Lahousse Wouter 20 bel 13870 1415 1376 10 4.5 45.50 12.75 24.0
22 Deleu Karen 19 bel 14521 1455 1393 10 4.0 47.00 11.00 20.0
23 Deleu Leen 22 bel 14517 1317 1343 10 4.0 44.00 11.50 24.0
24 Karlioglu Boran 25 bel 16971 0 1314 10 3.0 49.00 9.00 18.0
25 Rottiers Frans 23 bel 44679 1253 603 10 1.0 47.50 4.00 9.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Admiraal Miguoel 1 (2446) 1-0 Dhuyvetter Frederik 13 (1773)
2 Bauwens Steven 14 (1769) 0-1 Beerdsen Thomas 2 (2445)
3 Van Der Lende Ilias 3 (2384) 1-0 Carpentier Julian 15 (1654)
4 Baekelandt Els 16 (1618) 0-1 Hautot Stephane 4 (2368)
5 Grochal Joey 5 (2243) 1-0 Oosterlinck Luc 17 (1605)
6 Naessens Wolf 18 (1474) 0-1 Blom Vincent 6 (2242)
7 Van Vliet Dennis 7 (2135) 1-0 Deleu Karen 19 (1455)
8 Lahousse Wouter 20 (1415) 0-1 Audenaert Bart 8 (1973)
9 Moens Patrick 9 (1870) 1-0 Ouaki Mark 21 (1357)
10 Deleu Leen 22 (1317) 0-1 Van Bunderen Gert 10 (1863)
11 Verschraegen Thomas 11 (1844) 1-0 Rottiers Frans 23 (1253)
12 Deleu Ellen 24 (1246) 0-1 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785)
  Karlioglu Boran 25 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Audenaert Bart 8 (1973) 0-1 Admiraal Miguoel 1 (2446)
2 Beerdsen Thomas 2 (2445) 1-0 Van Vliet Dennis 7 (2135)
3 Van Bunderen Gert 10 (1863) 0-1 Van Der Lende Ilias 3 (2384)
4 Hautot Stephane 4 (2368) 1-0 Moens Patrick 9 (1870)
5 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785) 0-1 Grochal Joey 5 (2243)
6 Blom Vincent 6 (2242) 1-0 Karlioglu Boran 25 (0)
7 Dhuyvetter Frederik 13 (1773) 1-0 Verschraegen Thomas 11 (1844)
8 Deleu Karen 19 (1455) 0-1 Bauwens Steven 14 (1769)
9 Carpentier Julian 15 (1654) 1-0 Lahousse Wouter 20 (1415)
10 Ouaki Mark 21 (1357) 1-0 Baekelandt Els 16 (1618)
11 Oosterlinck Luc 17 (1605) 0-1 Deleu Leen 22 (1317)
12 Rottiers Frans 23 (1253) 0-1 Naessens Wolf 18 (1474)
  Deleu Ellen 24 (1246) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Admiraal Miguoel 1 (2446) ½-½ Hautot Stephane 4 (2368)
2 Grochal Joey 5 (2243) 0-1 Beerdsen Thomas 2 (2445)
3 Van Der Lende Ilias 3 (2384) 1-0 Blom Vincent 6 (2242)
4 Van Vliet Dennis 7 (2135) 1-0 Carpentier Julian 15 (1654)
5 Bauwens Steven 14 (1769) 0-1 Audenaert Bart 8 (1973)
6 Moens Patrick 9 (1870) ½-½ Deleu Ellen 24 (1246)
7 Naessens Wolf 18 (1474) 1-0 Van Bunderen Gert 10 (1863)
8 Verschraegen Thomas 11 (1844) 1-0 Ouaki Mark 21 (1357)
9 Deleu Leen 22 (1317) 0-1 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785)
10 Karlioglu Boran 25 (0) 0-1 Dhuyvetter Frederik 13 (1773)
11 Baekelandt Els 16 (1618) 1-0 Deleu Karen 19 (1455)
12 Lahousse Wouter 20 (1415) 0-1 Oosterlinck Luc 17 (1605)
  Rottiers Frans 23 (1253) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Beerdsen Thomas 2 (2445) 1-0 Van Der Lende Ilias 3 (2384)
2 Blom Vincent 6 (2242) 0-1 Admiraal Miguoel 1 (2446)
3 Hautot Stephane 4 (2368) ½-½ Grochal Joey 5 (2243)
4 Dhuyvetter Frederik 13 (1773) 0-1 Van Vliet Dennis 7 (2135)
5 Audenaert Bart 8 (1973) 1-0 Naessens Wolf 18 (1474)
6 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785) 1-0 Verschraegen Thomas 11 (1844)
7 Van Bunderen Gert 10 (1863) 0-1 Moens Patrick 9 (1870)
8 Deleu Ellen 24 (1246) 0-1 Bauwens Steven 14 (1769)
9 Carpentier Julian 15 (1654) 1-0 Deleu Leen 22 (1317)
10 Oosterlinck Luc 17 (1605) ½-½ Baekelandt Els 16 (1618)
11 Ouaki Mark 21 (1357) 1-0 Rottiers Frans 23 (1253)
12 Deleu Karen 19 (1455) 1-0 Karlioglu Boran 25 (0)
  Lahousse Wouter 20 (1415) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Admiraal Miguoel 1 (2446) 0-1 Beerdsen Thomas 2 (2445)
2 Van Der Lende Ilias 3 (2384) ½-½ Audenaert Bart 8 (1973)
3 Van Vliet Dennis 7 (2135) 1-0 Hautot Stephane 4 (2368)
4 Moens Patrick 9 (1870) 1-0 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785)
5 Grochal Joey 5 (2243) 1-0 Dhuyvetter Frederik 13 (1773)
6 Bauwens Steven 14 (1769) 0-1 Blom Vincent 6 (2242)
7 Verschraegen Thomas 11 (1844) 0-1 Carpentier Julian 15 (1654)
8 Naessens Wolf 18 (1474) ½-½ Ouaki Mark 21 (1357)
9 Baekelandt Els 16 (1618) 1-0 Deleu Ellen 24 (1246)
10 Rottiers Frans 23 (1253) 0-1 Oosterlinck Luc 17 (1605)
11 Karlioglu Boran 25 (0) 0-1 Van Bunderen Gert 10 (1863)
12 Deleu Leen 22 (1317) 0-1 Lahousse Wouter 20 (1415)
  Deleu Karen 19 (1455) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Beerdsen Thomas 2 (2445) 1-0 Moens Patrick 9 (1870)
2 Audenaert Bart 8 (1973) 0-1 Van Vliet Dennis 7 (2135)
3 Grochal Joey 5 (2243) ½-½ Admiraal Miguoel 1 (2446)
4 Hautot Stephane 4 (2368) 1-0 Van Der Lende Ilias 3 (2384)
5 Blom Vincent 6 (2242) 1-0 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785)
6 Carpentier Julian 15 (1654) ½-½ Baekelandt Els 16 (1618)
7 Oosterlinck Luc 17 (1605) 0-1 Naessens Wolf 18 (1474)
8 Ouaki Mark 21 (1357) 0-1 Bauwens Steven 14 (1769)
9 Van Bunderen Gert 10 (1863) 1-0 Deleu Karen 19 (1455)
10 Lahousse Wouter 20 (1415) 0-1 Verschraegen Thomas 11 (1844)
11 Dhuyvetter Frederik 13 (1773) 1-0 Deleu Ellen 24 (1246)
12 Karlioglu Boran 25 (0) 1-0 Rottiers Frans 23 (1253)
  Deleu Leen 22 (1317) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Hautot Stephane 4 (2368) 1-0 Beerdsen Thomas 2 (2445)
2 Van Vliet Dennis 7 (2135) 0-1 Admiraal Miguoel 1 (2446)
3 Blom Vincent 6 (2242) 1-0 Grochal Joey 5 (2243)
4 Moens Patrick 9 (1870) 0-1 Audenaert Bart 8 (1973)
5 Naessens Wolf 18 (1474) 1-0 Carpentier Julian 15 (1654)
6 Van Der Lende Ilias 3 (2384) 1-0 Verschraegen Thomas 11 (1844)
7 Baekelandt Els 16 (1618) 0-1 Van Bunderen Gert 10 (1863)
8 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785) 0-1 Dhuyvetter Frederik 13 (1773)
9 Bauwens Steven 14 (1769) 1-0 Oosterlinck Luc 17 (1605)
10 Deleu Karen 19 (1455) 0-1 Deleu Leen 22 (1317)
11 Lahousse Wouter 20 (1415) 1-0 Karlioglu Boran 25 (0)
12 Deleu Ellen 24 (1246) 1-0 Rottiers Frans 23 (1253)
  Ouaki Mark 21 (1357) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Beerdsen Thomas 2 (2445) ½-½ Blom Vincent 6 (2242)
2 Admiraal Miguoel 1 (2446) ½-½ Van Der Lende Ilias 3 (2384)
3 Audenaert Bart 8 (1973) 0-1 Hautot Stephane 4 (2368)
4 Naessens Wolf 18 (1474) 0-1 Van Vliet Dennis 7 (2135)
5 Van Bunderen Gert 10 (1863) 0-1 Grochal Joey 5 (2243)
6 Dhuyvetter Frederik 13 (1773) 1-0 Bauwens Steven 14 (1769)
7 Carpentier Julian 15 (1654) 1-0 Ouaki Mark 21 (1357)
8 Deleu Leen 22 (1317) 0-1 Moens Patrick 9 (1870)
9 Verschraegen Thomas 11 (1844) 0-1 Baekelandt Els 16 (1618)
10 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785) ½-½ Lahousse Wouter 20 (1415)
11 Karlioglu Boran 25 (0) 0-1 Deleu Ellen 24 (1246)
12 Rottiers Frans 23 (1253) 0-1 Deleu Karen 19 (1455)
  Oosterlinck Luc 17 (1605) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 9 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dhuyvetter Frederik 13 (1773) 0-1 Beerdsen Thomas 2 (2445)
2 Hautot Stephane 4 (2368) 0-1 Blom Vincent 6 (2242)
3 Grochal Joey 5 (2243) 1-0 Van Vliet Dennis 7 (2135)
4 Moens Patrick 9 (1870) 0-1 Admiraal Miguoel 1 (2446)
5 Van Der Lende Ilias 3 (2384) 1-0 Naessens Wolf 18 (1474)
6 Carpentier Julian 15 (1654) 0-1 Audenaert Bart 8 (1973)
7 Bauwens Steven 14 (1769) 1-0 Van Bunderen Gert 10 (1863)
8 Baekelandt Els 16 (1618) 0-1 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785)
9 Deleu Ellen 24 (1246) 1-0 Lahousse Wouter 20 (1415)
10 Oosterlinck Luc 17 (1605) 1-0 Deleu Karen 19 (1455)
11 Ouaki Mark 21 (1357) 1-0 Karlioglu Boran 25 (0)
12 Rottiers Frans 23 (1253) 0-1 Deleu Leen 22 (1317)
  Verschraegen Thomas 11 (1844) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 10 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Beerdsen Thomas 2 (2445) 1-0 Audenaert Bart 8 (1973)
2 Admiraal Miguoel 1 (2446) 1-0 Bauwens Steven 14 (1769)
3 Blom Vincent 6 (2242) 1-0 Dhuyvetter Frederik 13 (1773)
4 Van Vliet Dennis 7 (2135) 1-0 Van Der Lende Ilias 3 (2384)
5 Ouaki Mark 21 (1357) 0-1 Hautot Stephane 4 (2368)
6 Deleu Ellen 24 (1246) 0-1 Grochal Joey 5 (2243)
7 Oosterlinck Luc 17 (1605) 0-1 Moens Patrick 9 (1870)
8 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785) 1-0 Carpentier Julian 15 (1654)
9 Deleu Leen 22 (1317) 0-1 Naessens Wolf 18 (1474)
10 Deleu Karen 19 (1455) 0-1 Verschraegen Thomas 11 (1844)
11 Karlioglu Boran 25 (0) 0-1 Baekelandt Els 16 (1618)
12 Lahousse Wouter 20 (1415) 1-0 Rottiers Frans 23 (1253)
  Van Bunderen Gert 10 (1863) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 11 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Beerdsen Thomas 2 (2445) 1-0 Van Hoorebeke Jimmy 12 (1785)
2 Van Vliet Dennis 7 (2135) ½-½ Blom Vincent 6 (2242)
3 Naessens Wolf 18 (1474) 0-1 Admiraal Miguoel 1 (2446)
4 Grochal Joey 5 (2243) 1-0 Van Der Lende Ilias 3 (2384)
5 Van Bunderen Gert 10 (1863) 0-1 Hautot Stephane 4 (2368)
6 Audenaert Bart 8 (1973) 1-0 Baekelandt Els 16 (1618)
7 Verschraegen Thomas 11 (1844) 1-0 Moens Patrick 9 (1870)
8 Dhuyvetter Frederik 13 (1773) 1-0 Oosterlinck Luc 17 (1605)
9 Rottiers Frans 23 (1253) 0-1 Bauwens Steven 14 (1769)
10 Lahousse Wouter 20 (1415) 0-1 Ouaki Mark 21 (1357)
11 Deleu Karen 19 (1455) 1-0 Deleu Ellen 24 (1246)
12 Deleu Leen 22 (1317) 0-1 Karlioglu Boran 25 (0)
  Carpentier Julian 15 (1654) 1 Bye    
Begin van de pagina

IM Beerdsen Thomas (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16505
N-Elo2416
FIDE-ID1030108
F-Elo2445
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 2      Grochal Joey NED 2243 8.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 W - 1 4.0 0.58 +0.42
5 1 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Moens Patrick BEL 1870 5.5 W v 1 6.0 0.92 +0.08
7 1 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 Z v 0 6.0 0.61 -0.61
8 1 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 W v ½ 6.5 0.76 -0.26
9 1      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 Z v 1 7.5 0.92 +0.08
10 1      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 W v 1 8.5 0.92 +0.08
11 1      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 W v 1 9.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2089 75.5 Totaal 9.5 8.67 +0.83
Begin van de pagina
IM Admiraal Miguoel (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14773
N-Elo2453
FIDE-ID1019716
F-Elo2446
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 W - ½ 2.5 0.61 -0.11
4 2 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 Z - 1 3.5 0.76 +0.24
5 1 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 W v 0 3.5 0.50 -0.50
6 3      Grochal Joey NED 2243 8.0 Z v ½ 4.0 0.76 -0.26
7 2      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 Z ^ 1 5.0 0.86 +0.14
8 2 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 W ^ ½ 5.5 0.59 -0.09
9 4      Moens Patrick BEL 1870 5.5 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
10 2      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 W v 1 7.5 0.92 +0.08
11 3      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z v 1 8.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2061 76.5 Totaal 8.5 8.68 -0.18
Begin van de pagina
IM Hautot Stephane (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.91308
N-Elo2381
FIDE-ID202282
F-Elo2368
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Moens Patrick BEL 1870 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 Z - ½ 2.5 0.39 +0.11
4 3      Grochal Joey NED 2243 8.0 W - ½ 3.0 0.67 -0.17
5 3      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 Z v 0 3.0 0.79 -0.79
6 4 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 W v 1 4.0 0.48 +0.52
7 1 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 W ^ 1 5.0 0.39 +0.61
8 3      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
9 2 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 W v 0 6.0 0.67 -0.67
10 5      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 Z v 1 7.0 0.92 +0.08
11 5      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 Z v 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2052 75.0 Totaal 8.0 7.99 +0.01
Begin van de pagina
FM Blom Vincent (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14781
N-Elo2265
FIDE-ID1014358
F-Elo2242
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
4 2 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 W - 0 2.0 0.24 -0.24
5 6      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Grochal Joey NED 2243 8.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 1 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 Z - ½ 5.5 0.24 +0.26
9 2 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 Z ^ 1 6.5 0.33 +0.67
10 3      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 W ^ 1 7.5 0.92 +0.08
11 2      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 Z v ½ 8.0 0.65 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2082 73.5 Totaal 8.0 6.87 +1.13
Begin van de pagina
Grochal Joey (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.50251
N-Elo2243
FIDE-ID1019945
F-Elo2243
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 W - 0 2.0 0.24 -0.24
4 3 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 Z - ½ 2.5 0.33 +0.17
5 5      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 3 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 W v ½ 4.0 0.24 +0.26
7 3 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
8 5      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 Z - 1 5.0 0.91 +0.09
9 3      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 W - 1 6.0 0.65 +0.35
10 6      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 Z ^ 1 7.0 0.92 +0.08
11 4 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 W v 1 8.0 0.31 +0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2026 73.0 Totaal 8.0 6.86 +1.14
Begin van de pagina
Van Vliet Dennis (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.26492
N-Elo2061
FIDE-ID209740
F-Elo2135
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Deleu Karen BEL 1455 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 4      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
5 3 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 W - 1 4.0 0.21 +0.79
6 2      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 Z - 1 5.0 0.71 +0.29
7 2 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 W v 0 5.0 0.14 -0.14
8 4      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Grochal Joey NED 2243 8.0 Z v 0 6.0 0.35 -0.35
10 4 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 W v 1 7.0 0.19 +0.81
11 2 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 W v ½ 7.5 0.35 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2041 75.5 Totaal 7.5 5.75 +1.75
Begin van de pagina
Audenaert Bart (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.56596
N-Elo2010
FIDE-ID205508
F-Elo1973
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
4 5      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 2      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 W - 0 3.5 0.29 -0.29
7 4      Moens Patrick BEL 1870 5.5 Z ^ 1 4.5 0.64 +0.36
8 3 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 W ^ 0 4.5 0.08 -0.08
9 6      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 Z ^ 1 5.5 0.87 +0.13
10 1 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 Z ^ 0 5.5 0.08 -0.08
11 6      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W ^ 1 6.5 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1961 71.5 Totaal 6.5 5.61 +0.89
Begin van de pagina
FM Van Der Lende Ilias (Rank: 3)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.15808
N-Elo2332
FIDE-ID1019260
F-Elo2384
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
4 1 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
5 2      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 4 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 Z - 0 3.5 0.52 -0.52
7 6      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 W v 1 4.5 0.92 +0.08
8 2 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 Z v ½ 5.0 0.41 +0.09
9 5      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W v 1 6.0 0.92 +0.08
10 4      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 Z v 0 6.0 0.81 -0.81
11 4      Grochal Joey NED 2243 8.0 Z v 0 6.0 0.69 -0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2062 78.0 Totaal 6.0 8.14 -2.14
Begin van de pagina
Dhuyvetter Frederik (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.22039
N-Elo1786
FIDE-ID200824
F-Elo1773
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 W - 1 1.0 0.40 +0.60
3 10      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 W ^ 0 2.0 0.10 -0.10
5 5      Grochal Joey NED 2243 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 Z v 1 4.0 0.48 +0.52
8 6      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 W v 1 5.0 0.51 +0.49
9 1 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 W - 0 5.0 0.08 -0.08
10 3 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 Z ^ 0 5.0 0.08 -0.08
11 8      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 W ^ 1 6.0 0.72 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1976 71.0 Totaal 6.0 4.37 +1.63
Begin van de pagina
Bauwens Steven (Rank: 14)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.22161
N-Elo1772
FIDE-ID212555
F-Elo1769
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Deleu Karen BEL 1455 4.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 5      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
4 8      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
6 8      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 W ^ 1 4.0 0.72 +0.28
8 6      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 Z v 0 4.0 0.49 -0.49
9 7      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 W v 1 5.0 0.37 +0.63
10 2 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
11 9      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1787 63.0 Totaal 6.0 5.68 +0.32
Begin van de pagina
Verschraegen Thomas (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.34517
N-Elo1844
FIDE-ID223603
F-Elo1844
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 Z - 0 1.0 0.60 -0.60
3 8      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 W v 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 Z v 0 2.0 0.58 -0.58
5 7      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 W - 0 2.0 0.75 -0.75
6 10      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 6 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 9      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W ^ 0 3.0 0.79 -0.79
9        Bye           1 4.0    
10 10      Deleu Karen BEL 1455 4.0 Z v 1 5.0 0.91 +0.09
11 7      Moens Patrick BEL 1870 5.5 W v 1 6.0 0.46 +0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1656 48.5 Totaal 6.0 6.93 -1.93
Begin van de pagina
Moens Patrick (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.32344
N-Elo1884
FIDE-ID263400
F-Elo1870
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 7      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 Z - 1 2.5 0.51 +0.49
5 4      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 W v 1 3.5 0.62 +0.38
6 1 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
7 4      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 W ^ 0 3.5 0.36 -0.36
8 8      Deleu Leen BEL 1317 4.0 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
9 4 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 W v 0 4.5 0.08 -0.08
10 7      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 Z v 1 5.5 0.82 +0.18
11 7      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 Z ^ 0 5.5 0.54 -0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1840 67.5 Totaal 5.5 5.85 -0.35
Begin van de pagina
Van Hoorebeke Jimmy (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.22519
N-Elo1785
FIDE-ID222224
F-Elo1785
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Grochal Joey NED 2243 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Deleu Leen BEL 1317 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 W - 1 3.0 0.42 +0.58
5 4      Moens Patrick BEL 1870 5.5 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
6 5 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 W v 0 3.0 0.52 -0.52
8 10      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 W - ½ 3.5 0.90 -0.40
9 8      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z - 1 4.5 0.72 +0.28
10 8      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 W ^ 1 5.5 0.68 +0.32
11 1 IM Beerdsen Thomas NED 2445 9.5 Z ^ 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1787 66.5 Totaal 5.5 5.70 -0.20
Begin van de pagina
Naessens Wolf (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1366
FIDE-ID249530
F-Elo1474
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
3 7      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 W - 1 2.0 0.09 +0.91
4 5      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 W - ½ 2.5 0.66 -0.16
6 7      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 Z - 1 3.5 0.32 +0.68
7 5      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 W - 1 4.5 0.26 +0.74
8 4      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
9 5 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 Z ^ 0 4.5 0.08 -0.08
10 9      Deleu Leen BEL 1317 4.0 Z ^ 1 5.5 0.71 +0.29
11 3 IM Admiraal Miguoel NED 2446 8.5 W v 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1839 62.0 Totaal 5.5 3.22 +2.28
Begin van de pagina
Carpentier Julian (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.10500
N-Elo1798
FIDE-ID236950
F-Elo1654
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 W - 1 1.0 0.80 +0.20
3 4      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Deleu Leen BEL 1317 4.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
5 7      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 Z - 1 3.0 0.25 +0.75
6 6      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W - ½ 3.5 0.55 -0.05
7 5      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z v 0 3.5 0.74 -0.74
8 7      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 W v 1 4.5 0.85 +0.15
9 6      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 W - 0 4.5 0.13 -0.13
10 8      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 Z - 0 4.5 0.32 -0.32
11        Bye           1 5.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1730 56.0 Totaal 5.5 4.68 -0.18
Begin van de pagina
Ouaki Mark (Rank: 21)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18047
N-Elo0
FIDE-ID257460
F-Elo1357
Landbel  (bel)
Club(226) Europchess

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Moens Patrick BEL 1870 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W - 1 1.0 0.18 +0.82
3 8      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 W - 1 2.0 0.64 +0.36
5 8      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z - ½ 2.5 0.34 +0.16
6 8      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7        Bye           1 3.5    
8 7      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 Z v 0 3.5 0.15 -0.15
9 11      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 W v 1 4.5 0.92 +0.08
10 5 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 W v 0 4.5 0.08 -0.08
11 10      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 Z v 1 5.5 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1696 50.0 Totaal 5.5 2.97 +1.53
Begin van de pagina
Van Bunderen Gert (Rank: 10)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18686
N-Elo1882
FIDE-ID209023
F-Elo1863
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Deleu Leen BEL 1317 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 FM Van Der Lende Ilias NED 2384 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z - 0 1.0 0.91 -0.91
4 7      Moens Patrick BEL 1870 5.5 W - 0 1.0 0.49 -0.49
5 11      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Deleu Karen BEL 1455 4.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
8 5      Grochal Joey NED 2243 8.0 W - 0 4.0 0.09 -0.09
9 7      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 Z - 0 4.0 0.63 -0.63
10        Bye           1 5.0    
11 5 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 W v 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1833 55.0 Totaal 5.0 5.84 -1.84
Begin van de pagina
Baekelandt Els (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.52213
N-Elo1636
FIDE-ID246557
F-Elo1618
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 IM Hautot Stephane BEL 2368 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
3 11      Deleu Karen BEL 1455 4.0 W - 1 1.0 0.72 +0.28
4 10      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 Z - ½ 1.5 0.52 -0.02
5 9      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 W - 1 2.5 0.90 +0.10
6 6      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 Z - ½ 3.0 0.45 +0.05
7 7      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 W ^ 0 3.0 0.20 -0.20
8 9      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 Z ^ 1 4.0 0.21 +0.79
9 8      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 W - 0 4.0 0.28 -0.28
10 11      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
11 6      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 Z v 0 5.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1715 58.0 Totaal 5.0 5.21 -0.21
Begin van de pagina
Oosterlinck Luc (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.41114
N-Elo1560
FIDE-ID219460
F-Elo1605
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Grochal Joey NED 2243 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Deleu Leen BEL 1317 4.0 W - 0 0.0 0.84 -0.84
3 12      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
4 10      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W - ½ 1.5 0.48 +0.02
5 10      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 Z - 1 2.5 0.89 +0.11
6 7      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W v 0 2.5 0.68 -0.68
7 9      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 Z v 0 2.5 0.28 -0.28
8        Bye           1 3.5    
9 10      Deleu Karen BEL 1455 4.0 W v 1 4.5 0.70 +0.30
10 7      Moens Patrick BEL 1870 5.5 W v 0 4.5 0.18 -0.18
11 8      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 Z v 0 4.5 0.28 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1618 49.5 Totaal 4.5 5.16 -1.66
Begin van de pagina
Deleu Ellen (Rank: 24)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1260
FIDE-ID246689
F-Elo1246
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 6      Moens Patrick BEL 1870 5.5 Z v ½ 1.5 0.08 +0.42
4 8      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
5 9      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z v 0 1.5 0.10 -0.10
6 11      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
7 12      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 W ^ 1 2.5 0.49 +0.51
8 11      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
9 9      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 W v 1 4.5 0.28 +0.72
10 6      Grochal Joey NED 2243 8.0 W v 0 4.5 0.08 -0.08
11 11      Deleu Karen BEL 1455 4.0 Z ^ 0 4.5 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1686 48.5 Totaal 4.5 2.42 +1.08
Begin van de pagina
Lahousse Wouter (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13870
N-Elo1396
FIDE-ID244929
F-Elo1415
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Audenaert Bart BEL 1973 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
3 12      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 W - 0 0.0 0.25 -0.25
4        Bye           1 1.0    
5 12      Deleu Leen BEL 1317 4.0 Z v 1 2.0 0.63 +0.37
6 10      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 10      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 Z - ½ 3.5 0.10 +0.40
9 9      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 Z - 0 3.5 0.72 -0.72
10 12      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 W - 1 4.5 0.71 +0.29
11 10      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 W v 0 4.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1559 46.0 Totaal 4.5 4.27 -0.77
Begin van de pagina
Deleu Karen (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.14521
N-Elo1394
FIDE-ID246697
F-Elo1455
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Vliet Dennis BEL 2135 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 11      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z - 0 0.0 0.28 -0.28
4 12      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5        Bye           1 2.0    
6 9      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
7 10      Deleu Leen BEL 1317 4.0 W v 0 2.0 0.69 -0.69
8 12      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
9 10      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 Z v 0 3.0 0.30 -0.30
10 10      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 W v 0 3.0 0.09 -0.09
11 11      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 W ^ 1 4.0 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1627 46.5 Totaal 4.0 4.11 -1.11
Begin van de pagina
Deleu Leen (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.14517
N-Elo1293
FIDE-ID246700
F-Elo1317
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 Z - 1 1.0 0.16 +0.84
3 9      Van Hoorebeke Jimmy BEL 1785 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Carpentier Julian BEL 1654 5.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
5 12      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 W - 0 1.0 0.37 -0.37
6        Bye           1 2.0    
7 10      Deleu Karen BEL 1455 4.0 Z v 1 3.0 0.31 +0.69
8 8      Moens Patrick BEL 1870 5.5 W v 0 3.0 0.08 -0.08
9 12      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 Z ^ 1 4.0 0.59 +0.41
10 9      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W v 0 4.0 0.29 -0.29
11 12      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 W v 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1597 44.0 Totaal 4.0 3.00 +0.00
Begin van de pagina
Karlioglu Boran (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo0
FIDE-ID254681
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 6 FM Blom Vincent NED 2242 8.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Dhuyvetter Frederik BEL 1773 6.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Deleu Karen BEL 1455 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Van Bunderen Gert BEL 1863 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 12      Rottiers Frans BEL 1253 1.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
7 11      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 11      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
9 11      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
10 11      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
11 12      Deleu Leen BEL 1317 4.0 Z ^ 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1553 47.5 Totaal 3.0 0.80 +1.20
Begin van de pagina
Rottiers Frans (Rank: 23)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.44679
N-Elo1166
FIDE-ID228010
F-Elo1253
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Verschraegen Thomas BEL 1844 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W - 0 0.0 0.22 -0.22
3        Bye           1 1.0    
4 11      Ouaki Mark BEL 1357 5.5 Z v 0 1.0 0.36 -0.36
5 10      Oosterlinck Luc BEL 1605 4.5 W v 0 1.0 0.11 -0.11
6 12      Karlioglu Boran BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.92 -0.92
7 12      Deleu Ellen BEL 1246 4.5 Z ^ 0 1.0 0.51 -0.51
8 12      Deleu Karen BEL 1455 4.0 W ^ 0 1.0 0.24 -0.24
9 12      Deleu Leen BEL 1317 4.0 W ^ 0 1.0 0.41 -0.41
10 12      Lahousse Wouter BEL 1415 4.5 Z ^ 0 1.0 0.29 -0.29
11 9      Bauwens Steven BEL 1769 6.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1498 47.5 Totaal 1.0 3.22 -3.22
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Buch SB Vsch. OR
1 Beerdsen Thomas 2 2445 2495 9.5 10 Z 1 6 W 1 5 Z 1 8 W 1 2 Z 1 12 W 1 3 Z 0 4 W ½ 9 Z 1 7 W 1 13 W 1 75.50 63.50 59.0 -
2 Admiraal Miguoel 1 2446 2397 8.5 9 W 1 7 Z 1 3 W ½ 4 Z 1 1 W 0 5 Z ½ 6 Z 1 8 W ½ 12 Z 1 10 W 1 14 Z 1 76.50 56.00 49.5 -
3 Hautot Stephane 4 2368 2324 8.0 18 Z 1 12 W 1 2 Z ½ 5 W ½ 6 Z 0 8 W 1 1 W 1 7 Z 1 4 W 0 16 Z 1 17 Z 1 74.00 50.25 47.5 0.5
4 Blom Vincent 6 2242 2278 8.0 14 Z 1 24 W 1 8 Z 0 2 W 0 10 Z 1 13 W 1 5 W 1 1 Z ½ 3 Z 1 9 W 1 6 Z ½ 73.00 50.00 46.5 2.0
5 Grochal Joey 5 2243 2280 8.0 19 W 1 13 Z 1 1 W 0 3 Z ½ 9 W 1 2 W ½ 4 Z 0 17 Z 1 6 W 1 20 Z 1 8 W 1 71.50 45.75 45.0 0.5
6 Van Vliet Dennis 7 2135 2231 7.5 22 W 1 1 Z 0 15 W 1 9 Z 1 3 W 1 7 Z 1 2 W 0 14 Z 1 5 Z 0 8 W 1 4 W ½ 74.50 44.50 47.5 -
7 Audenaert Bart 8 1973 2036 6.5 21 Z 1 2 W 0 10 Z 1 14 W 1 8 Z ½ 6 W 0 12 Z 1 3 W 0 15 Z 1 1 Z 0 18 W 1 70.50 34.00 40.5 -
8 Van Der Lende Ilias 3 2384 2193 6.0 15 W 1 17 Z 1 4 W 1 1 Z 0 7 W ½ 3 Z 0 11 W 1 2 Z ½ 14 W 1 6 Z 0 5 Z 0 76.50 36.00 43.5 -
9 Dhuyvetter Frederik 13 1773 1900 6.0 2 Z 0 11 W 1 24 Z 1 6 W 0 5 Z 0 20 W 1 13 Z 1 10 W 1 1 W 0 4 Z 0 19 W 1 69.00 27.50 35.0 -
10 Bauwens Steven 14 1769 1782 6.0 1 W 0 22 Z 1 7 W 0 20 Z 1 4 W 0 16 Z 1 19 W 1 9 Z 0 17 W 1 2 Z 0 25 Z 1 60.00 21.50 33.0 -
11 Verschraegen Thomas 11 1844 1673 6.0 25 W 1 9 Z 0 16 W 1 13 Z 0 15 W 0 21 Z 1 8 Z 0 18 W 0 B1 22 Z 1 12 W 1 50.00 22.50 32.0 -
12 Moens Patrick 9 1870 1845 5.5 16 W 1 3 Z 0 20 W ½ 17 Z 1 13 W 1 1 Z 0 7 W 0 23 Z 1 2 W 0 19 Z 1 11 Z 0 64.50 24.50 36.5 -
13 Van Hoorebeke Jimmy 12 1785 1773 5.5 20 Z 1 5 W 0 23 Z 1 11 W 1 12 Z 0 4 Z 0 9 W 0 21 W ½ 18 Z 1 15 W 1 1 Z 0 64.00 25.00 35.0 -
14 Naessens Wolf 18 1474 1674 5.5 4 W 0 25 Z 1 17 W 1 7 Z 0 16 W ½ 19 Z 1 15 W 1 6 W 0 8 Z 0 23 Z 1 2 W 0 59.00 20.00 35.5 -
15 Carpentier Julian 15 1654 1653 5.5 8 Z 0 21 W 1 6 Z 0 23 W 1 11 Z 1 18 W ½ 14 Z 0 16 W 1 7 W 0 13 Z 0 B1 58.50 25.00 33.0 -
16 Ouaki Mark 21 1357 1504 5.5 12 Z 0 18 W 1 11 Z 0 25 W 1 14 Z ½ 10 W 0 B1 15 Z 0 24 W 1 3 W 0 21 Z 1 52.00 19.25 30.5 -
17 Van Bunderen Gert 10 1863 1717 5.0 23 Z 1 8 W 0 14 Z 0 12 W 0 24 Z 1 22 W 1 18 Z 1 5 W 0 10 Z 0 B1 3 W 0 58.00 19.00 31.0 1.0
18 Baekelandt Els 16 1618 1602 5.0 3 W 0 16 Z 0 22 W 1 19 Z ½ 20 W 1 15 Z ½ 17 W 0 11 Z 1 13 W 0 24 Z 1 7 Z 0 54.00 20.00 29.0 0.0
19 Oosterlinck Luc 17 1605 1485 4.5 5 Z 0 23 W 0 21 Z 1 18 W ½ 25 Z 1 14 W 0 10 Z 0 B1 22 W 1 12 W 0 9 Z 0 51.50 14.50 27.0 -
20 Deleu Ellen 24 1246 1372 4.5 13 W 0 B1 12 Z ½ 10 W 0 18 Z 0 9 Z 0 25 W 1 24 Z 1 21 W 1 5 W 0 22 Z 0 51.00 14.25 26.5 -
21 Lahousse Wouter 20 1415 1376 4.5 7 W 0 15 Z 0 19 W 0 B1 23 Z 1 11 W 0 24 W 1 13 Z ½ 20 Z 0 25 W 1 16 W 0 45.50 12.75 24.0 -
22 Deleu Karen 19 1455 1393 4.0 6 Z 0 10 W 0 18 Z 0 24 W 1 B1 17 Z 0 23 W 0 25 Z 1 19 Z 0 11 W 0 20 W 1 47.00 11.00 20.0 0.0
23 Deleu Leen 22 1317 1343 4.0 17 W 0 19 Z 1 13 W 0 15 Z 0 21 W 0 B1 22 Z 1 12 W 0 25 Z 1 14 W 0 24 W 0 44.00 11.50 24.0 1.0
24 Karlioglu Boran 25 0 1314 3.0 B1 4 Z 0 9 W 0 22 Z 0 17 W 0 25 W 1 21 Z 0 20 W 0 16 Z 0 18 W 0 23 Z 1 49.00 9.00 18.0 -
25 Rottiers Frans 23 1253 603 1.0 11 Z 0 14 W 0 B1 16 Z 0 19 W 0 24 Z 0 20 Z 0 22 W 0 23 W 0 21 Z 0 10 W 0 47.50 4.00 9.0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.73 2018/01/11 (©) GMA 2015