SwarLogo WWRR C-reeks SwarLogo
471
Organisator: Schaakclub De Pluspion
Arbiter: De Vet Sylvin, Pots Jos, Van de Wynkele Herman
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 15 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 10/02/2018 tot 15/02/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, #Win, Koya
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Titel Naam Voornaam Rnk Gebdat Land Stamnr. F-ELO Perf #Part. PtnTot. OR SB #Win
1 Bauwens Steven 7 1986-12-23 bel 22161 1769 1925 8 6.5 - 26.75 5
2 De Cocq Ramin 8 2004-07-21 bel 13860 1765 1879 8 6.0 - 25.75 2
3 Beukema Constantijn 1 2005-06-29 bel 12522 1866 1823 8 5.5 - 21.75 4
4 Sleurs Juliette 2 2004-07-23 bel 14043 1854 1781 8 5.0 1.0 22.50 2
5 Standaert Michel 9 1957-07-30 bel 37419 0 1797 8 5.0 1.0 21.50 1
6 Van Steenkiste Luc 4 1962-06-04 bel 53449 1807 1787 8 5.0 1.0 19.75 2
7 Van Malder Klaus 3 2001-01-07 bel 10937 1824 1735 8 4.5 1.0 19.75 2
8 Carpentier Julian 6 1993-06-04 bel 10500 1786 1740 8 4.5 0.0 20.75 3
9 N Hettinga Jaap 10 1960-01-01 ned 0 1701 1607 8 3.0 - 10.50 1
10 Van Muylem Tom 5 1970-01-29 bel 7544 1792 0 0 0.0 - 0.00 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (10/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Steenkiste Luc 4 (1807) ½-½ Sleurs Juliette 2 (1854)
2 Van Malder Klaus 3 (1824) 1ff-0 Van Muylem Tom 5 (1792)
3 Standaert Michel 9 (1732) 1-0 Carpentier Julian 6 (1786)
4 Beukema Constantijn 1 (1866) 1-0 Hettinga Jaap 10 (1701)
5 De Cocq Ramin 8 (1765) ½-½ Bauwens Steven 7 (1769)
Begin van de pagina
Ronde 2 (10/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Sleurs Juliette 2 (1854) 1-0 Bauwens Steven 7 (1769)
2 Hettinga Jaap 10 (1701) 0-1 De Cocq Ramin 8 (1765)
3 Carpentier Julian 6 (1786) 1-0 Beukema Constantijn 1 (1866)
4 Van Muylem Tom 5 (1792) 0-1ff Standaert Michel 9 (1732)
5 Van Steenkiste Luc 4 (1807) ½-½ Van Malder Klaus 3 (1824)
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Malder Klaus 3 (1824) 1-0 Sleurs Juliette 2 (1854)
2 Standaert Michel 9 (1732) ½-½ Van Steenkiste Luc 4 (1807)
3 Beukema Constantijn 1 (1866) 1ff-0 Van Muylem Tom 5 (1792)
4 De Cocq Ramin 8 (1765) ½-½ Carpentier Julian 6 (1786)
5 Bauwens Steven 7 (1769) 1-0 Hettinga Jaap 10 (1701)
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Sleurs Juliette 2 (1854) ½-½ Hettinga Jaap 10 (1701)
2 Carpentier Julian 6 (1786) 1-0 Bauwens Steven 7 (1769)
3 Van Muylem Tom 5 (1792) 0-1ff De Cocq Ramin 8 (1765)
4 Van Steenkiste Luc 4 (1807) 0-1 Beukema Constantijn 1 (1866)
5 Van Malder Klaus 3 (1824) ½-½ Standaert Michel 9 (1732)
Begin van de pagina
Ronde 5 (12/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Standaert Michel 9 (1732) ½-½ Sleurs Juliette 2 (1854)
2 Beukema Constantijn 1 (1866) 1-0 Van Malder Klaus 3 (1824)
3 De Cocq Ramin 8 (1765) ½-½ Van Steenkiste Luc 4 (1807)
4 Bauwens Steven 7 (1769) 1ff-0 Van Muylem Tom 5 (1792)
5 Hettinga Jaap 10 (1701) 0-1 Carpentier Julian 6 (1786)
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Sleurs Juliette 2 (1854) 1-0 Carpentier Julian 6 (1786)
2 Van Muylem Tom 5 (1792) 0-1ff Hettinga Jaap 10 (1701)
3 Van Steenkiste Luc 4 (1807) 0-1 Bauwens Steven 7 (1769)
4 Van Malder Klaus 3 (1824) ½-½ De Cocq Ramin 8 (1765)
5 Standaert Michel 9 (1732) ½-½ Beukema Constantijn 1 (1866)
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Beukema Constantijn 1 (1866) 1-0 Sleurs Juliette 2 (1854)
2 De Cocq Ramin 8 (1765) ½-½ Standaert Michel 9 (1732)
3 Bauwens Steven 7 (1769) 1-0 Van Malder Klaus 3 (1824)
4 Hettinga Jaap 10 (1701) 0-1 Van Steenkiste Luc 4 (1807)
5 Carpentier Julian 6 (1786) 1ff-0 Van Muylem Tom 5 (1792)
Begin van de pagina
Ronde 8 (14/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Sleurs Juliette 2 (1854) 1ff-0 Van Muylem Tom 5 (1792)
2 Van Steenkiste Luc 4 (1807) 1-0 Carpentier Julian 6 (1786)
3 Van Malder Klaus 3 (1824) 0-1 Hettinga Jaap 10 (1701)
4 Standaert Michel 9 (1732) 0-1 Bauwens Steven 7 (1769)
5 Beukema Constantijn 1 (1866) 0-1 De Cocq Ramin 8 (1765)
Begin van de pagina
Ronde 9 (15/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Cocq Ramin 8 (1765) ½-½ Sleurs Juliette 2 (1854)
2 Bauwens Steven 7 (1769) 1-0 Beukema Constantijn 1 (1866)
3 Hettinga Jaap 10 (1701) ½-½ Standaert Michel 9 (1732)
4 Carpentier Julian 6 (1786) 0-1 Van Malder Klaus 3 (1824)
5 Van Muylem Tom 5 (1792) 0-1ff Van Steenkiste Luc 4 (1807)
Begin van de pagina
  WWRR C-reeks
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ptn. OR SB #Win Koya 1/2 Punten
Beukema Constantijn 1866 1823 1   1 1 1 1FF 0 0 0 ½ 1 5.5 - 21.75 4 3.5
                     
Sleurs Juliette 1854 1781 2 0   0 ½ 1FF 1 1 ½ ½ ½ 5.0 1.0 22.50 2 3.5
                   
Van Malder Klaus 1824 1735 3 0 1   ½ 1FF 1 0 ½ ½ 0 4.5 1.0 19.75 2 3.5
                 
Van Steenkiste Luc 1807 1787 4 0 ½ ½   1FF 1 0 ½ ½ 1 5.0 1.0 19.75 2 3.0
                   
Van Muylem Tom 1792 0 5 0ff 0ff 0ff 0ff   0ff 0ff 0ff 0ff 0ff 0.0 - 0.00 0 0.0
Carpentier Julian 1786 1740 6 1 0 0 0 1FF   1 ½ 0 1 4.5 0.0 20.75 3 2.5
                 
Bauwens Steven 1769 1925 7 1 0 1 1 1FF 0   ½ 1 1 6.5 - 26.75 5 4.5
                         
De Cocq Ramin 1765 1879 8 1 ½ ½ ½ 1FF ½ ½   ½ 1 6.0 - 25.75 2 4.0
                       
Standaert Michel 1732 1797 9 ½ ½ ½ ½ 1FF 1 0 ½   ½ 5.0 1.0 21.50 1 3.5
                   
Hettinga Jaap 1701 1607 10 0 ½ 1 0 1FF 0 0 0 ½   3.0 - 10.50 1 2.0
           
Bergertabel
DatumsParingen
R110/02/2018 1 - 10 2 - 9 3 - 8 4 - 7 5 - 6
R210/02/201810 - 6 7 - 5 8 - 4 9 - 3 1 - 2
R311/02/2018 2 - 10 3 - 1 4 - 9 5 - 8 6 - 7
R412/02/201810 - 7 8 - 6 9 - 5 1 - 4 2 - 3
R512/02/2018 3 - 10 4 - 2 5 - 1 6 - 9 7 - 8
R613/02/201810 - 8 9 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R714/02/2018 4 - 10 5 - 3 6 - 2 7 - 1 8 - 9
R814/02/201810 - 9 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R915/02/2018 5 - 10 6 - 4 7 - 3 8 - 2 9 - 1

Bauwens Steven (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.22161
N-Elo1772
FIDE-ID212555
F-Elo1769
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 Z - ½ 0.5 0.51 -0.01
2 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 Z - 0 0.5 0.38 -0.38
3 5      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 W - 1 1.5 0.59 +0.41
4 2      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 Z - 0 1.5 0.48 -0.48
5 4      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 W - 1FF 2.5 0.00 +0.00
6 3      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 Z - 1 3.5 0.45 +0.55
7 3      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 W - 1 4.5 0.42 +0.58
8 4      Standaert Michel BEL 1732 5.0 Z - 1 5.5 0.55 +0.45
9 2      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 W - 1 6.5 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1791 38.5 Totaal 6.5 3.75 +1.75
Begin van de pagina
De Cocq Ramin (Rank: 8)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.13860
N-Elo1683
FIDE-ID246166
F-Elo1765
Landbel  (bel)
Club(135) Geel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 W - ½ 0.5 0.49 +0.01
2 2      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 Z - 1 1.5 0.59 +0.41
3 4      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 W - ½ 2.0 0.47 +0.03
4 3      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 Z - 1FF 3.0 0.00 +0.00
5 3      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 W - ½ 3.5 0.44 +0.06
6 4      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 Z - ½ 4.0 0.42 +0.08
7 2      Standaert Michel BEL 1732 5.0 W - ½ 4.5 0.55 -0.05
8 5      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 Z - 1 5.5 0.36 +0.64
9 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 W - ½ 6.0 0.38 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1792 39.0 Totaal 6.0 3.70 +1.30
Begin van de pagina
Beukema Constantijn (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1777
FIDE-ID240192
F-Elo1866
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 W - 1 1.0 0.72 +0.28
2 3      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 Z - 0 1.0 0.61 -0.61
3 3      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 W - 1FF 2.0 0.00 +0.00
4 4      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 Z - 1 3.0 0.58 +0.42
5 2      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 W - 1 4.0 0.56 +0.44
6 5      Standaert Michel BEL 1732 5.0 Z - ½ 4.5 0.68 -0.18
7 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 W - 1 5.5 0.52 +0.48
8 5      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 W - 0 5.5 0.64 -0.64
9 2      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 Z - 0 5.5 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1781 39.5 Totaal 5.5 4.94 -0.44
Begin van de pagina
Sleurs Juliette (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.14043
N-Elo1769
FIDE-ID244988
F-Elo1854
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 Z - ½ 0.5 0.57 -0.07
2 1      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 W - 1 1.5 0.62 +0.38
3 1      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 Z - 0 1.5 0.54 -0.54
4 1      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 W - ½ 2.0 0.70 -0.20
5 1      Standaert Michel BEL 1732 5.0 Z - ½ 2.5 0.67 -0.17
6 1      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 W - 1 3.5 0.59 +0.41
7 1      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 Z - 0 3.5 0.48 -0.48
8 1      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 W - 1FF 4.5 0.00 +0.00
9 1      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 Z - ½ 5.0 0.62 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1782 40.0 Totaal 5.0 4.79 -0.79
Begin van de pagina
Standaert Michel (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.37419
N-Elo1732
FIDE-ID221120
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(460) Oudenaarde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 W - 1 1.0 0.42 +0.58
2 4      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 Z - 1FF 2.0 0.00 +0.00
3 2      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 W - ½ 2.5 0.40 +0.10
4 5      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 Z - ½ 3.0 0.37 +0.13
5 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 W - ½ 3.5 0.33 +0.17
6 5      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 W - ½ 4.0 0.32 +0.18
7 2      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 Z - ½ 4.5 0.45 +0.05
8 4      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 W - 0 4.5 0.45 -0.45
9 3      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 Z - ½ 5.0 0.54 -0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1796 40.0 Totaal 5.0 3.28 +0.72
Begin van de pagina
Van Steenkiste Luc (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.53449
N-Elo1810
FIDE-ID209546
F-Elo1807
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 W - ½ 0.5 0.43 +0.07
2 5      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 W - ½ 1.0 0.48 +0.02
3 2      Standaert Michel BEL 1732 5.0 Z - ½ 1.5 0.60 -0.10
4 4      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 W - 0 1.5 0.42 -0.42
5 3      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 Z - ½ 2.0 0.56 -0.06
6 3      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 W - 0 2.0 0.55 -0.55
7 4      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
8 2      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 W - 1 4.0 0.53 +0.47
9 5      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 Z - 1FF 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1787 40.0 Totaal 5.0 4.21 -0.21
Begin van de pagina
Van Malder Klaus (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.10937
N-Elo1772
FIDE-ID242322
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
2 5      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 Z - ½ 1.5 0.52 -0.02
3 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 W - 1 2.5 0.46 +0.54
4 5      Standaert Michel BEL 1732 5.0 W - ½ 3.0 0.63 -0.13
5 2      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 Z - 0 3.0 0.44 -0.44
6 4      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 W - ½ 3.5 0.58 -0.08
7 3      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 Z - 0 3.5 0.58 -0.58
8 3      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 W - 0 3.5 0.67 -0.67
9 4      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 Z - 1 4.5 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1785 40.5 Totaal 4.5 4.43 -0.93
Begin van de pagina
Carpentier Julian (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10500
N-Elo1798
FIDE-ID236950
F-Elo1786
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Standaert Michel BEL 1732 5.0 Z - 0 0.0 0.58 -0.58
2 3      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 W - 1 1.0 0.39 +0.61
3 4      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 Z - ½ 1.5 0.53 -0.03
4 2      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 W - 1 2.5 0.52 +0.48
5 5      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 Z - 1 3.5 0.62 +0.38
6 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 Z - 0 3.5 0.41 -0.41
7 5      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 W - 1FF 4.5 0.00 +0.00
8 2      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 Z - 0 4.5 0.47 -0.47
9 4      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 W - 0 4.5 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1790 40.5 Totaal 4.5 3.97 -0.47
Begin van de pagina
Hettinga Jaap (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1060945
F-Elo1701
Landned  (ned)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 Z - 0 0.0 0.28 -0.28
2 2      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 W - 0 0.0 0.41 -0.41
3 5      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
4 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 Z - ½ 0.5 0.30 +0.20
5 5      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 W - 0 0.5 0.38 -0.38
6 2      Van Muylem Tom BEL 1792 0.0 Z - 1FF 1.5 0.00 +0.00
7 4      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 W - 0 1.5 0.36 -0.36
8 3      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 Z - 1 2.5 0.33 +0.67
9 3      Standaert Michel BEL 1732 5.0 W - ½ 3.0 0.46 +0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1799 42.0 Totaal 3.0 2.93 -0.93
Begin van de pagina
Van Muylem Tom (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.7544
N-Elo1787
FIDE-ID222364
F-Elo1792
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Malder Klaus BEL 1824 4.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2 4      Standaert Michel BEL 1732 5.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
3 3      Beukema Constantijn BEL 1866 5.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
4 3      De Cocq Ramin BEL 1765 6.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
5 4      Bauwens Steven BEL 1769 6.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
6 2      Hettinga Jaap NED 1701 3.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
7 5      Carpentier Julian BEL 1786 4.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
8 1      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
9 5      Van Steenkiste Luc BEL 1807 5.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1789 45.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR SB #Win Koya
1 Bauwens Steven 7 1769 1925 6.5 2 Z ½ 4 Z 0 9 W 1 8 Z 0 10 W 1FF 6 Z 1 7 W 1 5 Z 1 3 W 1 - 26.75 5 4.5
2 De Cocq Ramin 8 1765 1879 6.0 1 W ½ 9 Z 1 8 W ½ 10 Z 1FF 6 W ½ 7 Z ½ 5 W ½ 3 Z 1 4 W ½ - 25.75 2 4.0
3 Beukema Constantijn 1 1866 1823 5.5 9 W 1 8 Z 0 10 W 1FF 6 Z 1 7 W 1 5 Z ½ 4 W 1 2 W 0 1 Z 0 - 21.75 4 3.5
4 Sleurs Juliette 2 1854 1781 5.0 6 Z ½ 1 W 1 7 Z 0 9 W ½ 5 Z ½ 8 W 1 3 Z 0 10 W 1FF 2 Z ½ 1.0 22.50 2 3.5
5 Standaert Michel 9 1732 1797 5.0 8 W 1 10 Z 1FF 6 W ½ 7 Z ½ 4 W ½ 3 W ½ 2 Z ½ 1 W 0 9 Z ½ 1.0 21.50 1 3.5
6 Van Steenkiste Luc 4 1807 1787 5.0 4 W ½ 7 W ½ 5 Z ½ 3 W 0 2 Z ½ 1 W 0 9 Z 1 8 W 1 10 Z 1FF 1.0 19.75 2 3.0
7 Van Malder Klaus 3 1824 1735 4.5 10 W 1FF 6 Z ½ 4 W 1 5 W ½ 3 Z 0 2 W ½ 1 Z 0 9 W 0 8 Z 1 1.0 19.75 2 3.5
8 Carpentier Julian 6 1786 1740 4.5 5 Z 0 3 W 1 2 Z ½ 1 W 1 9 Z 1 4 Z 0 10 W 1FF 6 Z 0 7 W 0 0.0 20.75 3 2.5
9 Hettinga Jaap 10 1701 1607 3.0 3 Z 0 2 W 0 1 Z 0 4 Z ½ 8 W 0 10 Z 1FF 6 W 0 7 Z 1 5 W ½ - 10.50 1 2.0
10 Van Muylem Tom 5 1792 0 0.0 7 Z 0ff 5 W 0ff 3 Z 0ff 2 W 0ff 1 Z 0ff 9 W 0ff 8 Z 0ff 4 Z 0ff 6 W 0ff - 0.00 0 0.0
(©)FRBE-KBSB-v3.73 2018/01/11 (©) GMA 2015