SwarLogo WWRR D-reeks SwarLogo
471
Organisator: Schaakclub De Pluspion
Arbiter: De Vet Silvin, Pots Jos, Van de Wynkele Herman
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 15 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 10/02/2018 tot 15/02/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, #Win, Koya
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Titel Naam Voornaam Rnk Gebdat Land Stamnr. F-ELO Perf #Part. PtnTot. OR SB #Win
1 Dgebuadze Marie 3 2004-08-02 bel 14091 1661 1815 7 7.5 - 36.50 4
2 Nemegeer Arne 8 2006-04-03 bel 14068 1540 1717 8 6.5 - 28.25 4
3 Hoskens Fred 5 1959-03-02 bel 14980 1624 1617 8 5.5 - 22.75 3
4 Baekelandt Els 6 1972-02-15 bel 52213 1618 1595 8 5.0 1.0 22.00 2
5 De Geest Jan 4 1951-07-30 bel 48127 1634 1618 9 5.0 0.0 20.50 4
6 Ninclaus Wouter 1 1976-05-12 bel 10037 1672 1578 9 4.5 - 16.75 2
7 Pisaneschi Maxime 7 1987-03-12 bel 40185 1550 1583 8 4.0 - 16.50 3
8 Lahousse Wouter 10 2002-04-29 bel 13870 1415 1520 9 3.5 - 14.75 2
9 Muzzi Daniele 2 2004-09-06 bel 13603 1664 1467 6 3.0 - 10.50 1
10 Roose Bernard 9 1954-05-20 bel 10281 1498 1172 6 0.5 - 1.75 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (10/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Nemegeer Arne 8 (1540) 1-0 Pisaneschi Maxime 7 (1550)
2 Hoskens Fred 5 (1624) 1-0 Lahousse Wouter 10 (1415)
3 Roose Bernard 9 (1498) 0-1 Ninclaus Wouter 1 (1672)
4 De Geest Jan 4 (1634) 1-0 Muzzi Daniele 2 (1664)
5 Dgebuadze Marie 3 (1661) 1-0 Baekelandt Els 6 (1618)
Begin van de pagina
Ronde 2 (10/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Pisaneschi Maxime 7 (1550) ½-½ Baekelandt Els 6 (1618)
2 Muzzi Daniele 2 (1664) 0-1 Dgebuadze Marie 3 (1661)
3 Ninclaus Wouter 1 (1672) ½-½ De Geest Jan 4 (1634)
4 Lahousse Wouter 10 (1415) ½-½ Roose Bernard 9 (1498)
5 Nemegeer Arne 8 (1540) 1-0 Hoskens Fred 5 (1624)
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Hoskens Fred 5 (1624) 0-1 Pisaneschi Maxime 7 (1550)
2 Roose Bernard 9 (1498) 0-1 Nemegeer Arne 8 (1540)
3 De Geest Jan 4 (1634) 1-0 Lahousse Wouter 10 (1415)
4 Dgebuadze Marie 3 (1661) 1-0 Ninclaus Wouter 1 (1672)
5 Baekelandt Els 6 (1618) 1-0 Muzzi Daniele 2 (1664)
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Pisaneschi Maxime 7 (1550) 0-1 Muzzi Daniele 2 (1664)
2 Ninclaus Wouter 1 (1672) ½-½ Baekelandt Els 6 (1618)
3 Lahousse Wouter 10 (1415) 0-1 Dgebuadze Marie 3 (1661)
4 Nemegeer Arne 8 (1540) 0-1 De Geest Jan 4 (1634)
5 Hoskens Fred 5 (1624) 1-0 Roose Bernard 9 (1498)
Begin van de pagina
Ronde 5 (12/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roose Bernard 9 (1498) 0-1 Pisaneschi Maxime 7 (1550)
2 De Geest Jan 4 (1634) 0-1 Hoskens Fred 5 (1624)
3 Dgebuadze Marie 3 (1661) ½-½ Nemegeer Arne 8 (1540)
4 Baekelandt Els 6 (1618) 0-1 Lahousse Wouter 10 (1415)
5 Muzzi Daniele 2 (1664) ½-½ Ninclaus Wouter 1 (1672)
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Pisaneschi Maxime 7 (1550) ½-½ Ninclaus Wouter 1 (1672)
2 Lahousse Wouter 10 (1415) ½-½ Muzzi Daniele 2 (1664)
3 Nemegeer Arne 8 (1540) ½-½ Baekelandt Els 6 (1618)
4 Hoskens Fred 5 (1624) ½-½ Dgebuadze Marie 3 (1661)
5 Roose Bernard 9 (1498) 0-1 De Geest Jan 4 (1634)
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Geest Jan 4 (1634) 0-1 Pisaneschi Maxime 7 (1550)
2 Dgebuadze Marie 3 (1661) 1ff-0 Roose Bernard 9 (1498)
3 Baekelandt Els 6 (1618) ½-½ Hoskens Fred 5 (1624)
4 Muzzi Daniele 2 (1664) 0-1ff Nemegeer Arne 8 (1540)
5 Ninclaus Wouter 1 (1672) 1-0 Lahousse Wouter 10 (1415)
Begin van de pagina
Ronde 8 (14/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Pisaneschi Maxime 7 (1550) 0-1 Lahousse Wouter 10 (1415)
2 Nemegeer Arne 8 (1540) 1-0 Ninclaus Wouter 1 (1672)
3 Hoskens Fred 5 (1624) 1ff-0 Muzzi Daniele 2 (1664)
4 Roose Bernard 9 (1498) 0-1ff Baekelandt Els 6 (1618)
5 De Geest Jan 4 (1634) ½-½ Dgebuadze Marie 3 (1661)
Begin van de pagina
Ronde 9 (15/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dgebuadze Marie 3 (1661) 1ff-0 Pisaneschi Maxime 7 (1550)
2 Baekelandt Els 6 (1618) 1-0 De Geest Jan 4 (1634)
3 Muzzi Daniele 2 (1664) 1ff-0 Roose Bernard 9 (1498)
4 Ninclaus Wouter 1 (1672) ½-½ Hoskens Fred 5 (1624)
5 Lahousse Wouter 10 (1415) ½-½ Nemegeer Arne 8 (1540)
Begin van de pagina
  WWRR D-reeks
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ptn. OR SB #Win Koya 1/2 Punten
Ninclaus Wouter 1672 1578 1   ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 1 1 4.5 - 16.75 2 1.5
                 
Muzzi Daniele 1664 1467 2 ½   0 0 0ff 0 1 0ff 1FF ½ 3.0 - 10.50 1 0.5
           
Dgebuadze Marie 1661 1815 3 1 1   ½ ½ 1 1FF ½ 1FF 1 7.5 - 36.50 4 3.5
                             
De Geest Jan 1634 1618 4 ½ 1 ½   0 0 0 1 1 1 5.0 0.0 20.50 4 2.0
                   
Hoskens Fred 1624 1617 5 ½ 1FF ½ 1   ½ 0 0 1 1 5.5 - 22.75 3 2.5
                     
Baekelandt Els 1618 1595 6 ½ 1 0 1 ½   ½ ½ 1FF 0 5.0 1.0 22.00 2 2.5
                   
Pisaneschi Maxime 1550 1583 7 ½ 0 0ff 1 1 ½   0 1 0 4.0 - 16.50 3 3.0
               
Nemegeer Arne 1540 1717 8 1 1FF ½ 0 1 ½ 1   1 ½ 6.5 - 28.25 4 3.0
                         
Roose Bernard 1498 1172 9 0 0ff 0ff 0 0 0ff 0 0   ½ 0.5 - 1.75 0 0.0
 
Lahousse Wouter 1415 1520 10 0 ½ 0 0 0 1 1 ½ ½   3.5 - 14.75 2 1.5
             
Bergertabel
DatumsParingen
R110/02/2018 1 - 10 2 - 9 3 - 8 4 - 7 5 - 6
R210/02/201810 - 6 7 - 5 8 - 4 9 - 3 1 - 2
R311/02/2018 2 - 10 3 - 1 4 - 9 5 - 8 6 - 7
R412/02/201810 - 7 8 - 6 9 - 5 1 - 4 2 - 3
R512/02/2018 3 - 10 4 - 2 5 - 1 6 - 9 7 - 8
R613/02/201810 - 8 9 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R714/02/2018 4 - 10 5 - 3 6 - 2 7 - 1 8 - 9
R814/02/201810 - 9 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R915/02/2018 5 - 10 6 - 4 7 - 3 8 - 2 9 - 1

Dgebuadze Marie (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.14091
N-Elo1643
FIDE-ID240222
F-Elo1661
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W - 1 1.0 0.56 +0.44
2 2      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 W - 1 3.0 0.48 +0.52
4 3      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
5 3      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 W - ½ 4.5 0.66 -0.16
6 4      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 Z - ½ 5.0 0.55 -0.05
7 2      Roose Bernard BEL 1498 0.5 W - 1FF 6.0 0.00 +0.00
8 5      De Geest Jan BEL 1634 5.0 Z - ½ 6.5 0.54 -0.04
9 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 W - 1FF 7.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1579 37.5 Totaal 7.5 4.10 +1.40
Begin van de pagina
Nemegeer Arne (Rank: 8)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1492
FIDE-ID250589
F-Elo1540
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 W - 1 1.0 0.49 +0.51
2 5      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 W - 1 2.0 0.38 +0.62
3 2      Roose Bernard BEL 1498 0.5 Z - 1 3.0 0.56 +0.44
4 4      De Geest Jan BEL 1634 5.0 W - 0 3.0 0.37 -0.37
5 3      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 Z - ½ 3.5 0.34 +0.16
6 3      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W - ½ 4.0 0.39 +0.11
7 4      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 Z - 1FF 5.0 0.00 +0.00
8 2      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 W - 1 6.0 0.32 +0.68
9 5      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 Z - ½ 6.5 0.67 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1592 38.5 Totaal 6.5 3.52 +1.98
Begin van de pagina
Hoskens Fred (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14980
N-Elo1635
FIDE-ID248312
F-Elo1624
Landbel  (bel)
Club(135) Geel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 W - 1 1.0 0.77 +0.23
2 5      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 Z - 0 1.0 0.62 -0.62
3 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 W - 0 1.0 0.60 -0.60
4 5      Roose Bernard BEL 1498 0.5 W - 1 2.0 0.67 +0.33
5 2      De Geest Jan BEL 1634 5.0 Z - 1 3.0 0.49 +0.51
6 4      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 W - ½ 3.5 0.45 +0.05
7 3      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z - ½ 4.0 0.51 -0.01
8 3      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 W - 1FF 5.0 0.00 +0.00
9 4      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 Z - ½ 5.5 0.43 +0.07
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1583 39.5 Totaal 5.5 4.54 -0.04
Begin van de pagina
Baekelandt Els (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.52213
N-Elo1636
FIDE-ID246557
F-Elo1618
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 Z - 0 0.0 0.44 -0.44
2 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 Z - ½ 0.5 0.59 -0.09
3 5      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 W - 1 1.5 0.44 +0.56
4 2      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 Z - ½ 2.0 0.42 +0.08
5 4      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 W - 0 2.0 0.76 -0.76
6 3      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 Z - ½ 2.5 0.61 -0.11
7 3      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 W - ½ 3.0 0.49 +0.01
8 4      Roose Bernard BEL 1498 0.5 Z - 1FF 4.0 0.00 +0.00
9 2      De Geest Jan BEL 1634 5.0 W - 1 5.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1584 40.0 Totaal 5.0 4.23 -0.23
Begin van de pagina
De Geest Jan (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.48127
N-Elo1635
FIDE-ID214345
F-Elo1634
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 W - 1 1.0 0.46 +0.54
2 3      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 Z - ½ 1.5 0.45 +0.05
3 3      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 W - 1 2.5 0.78 +0.22
4 4      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 Z - 1 3.5 0.63 +0.37
5 2      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 W - 0 3.5 0.51 -0.51
6 5      Roose Bernard BEL 1498 0.5 Z - 1 4.5 0.68 +0.32
7 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 W - 0 4.5 0.62 -0.62
8 5      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 W - ½ 5.0 0.46 +0.04
9 2      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z - 0 5.0 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1582 40.0 Totaal 5.0 5.11 -0.11
Begin van de pagina
Ninclaus Wouter (Rank: 1)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10037
N-Elo1615
FIDE-ID210366
F-Elo1672
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Roose Bernard BEL 1498 0.5 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
2 3      De Geest Jan BEL 1634 5.0 W - ½ 1.5 0.55 -0.05
3 4      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 Z - 0 1.5 0.52 -0.52
4 2      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W - ½ 2.0 0.58 -0.08
5 5      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 Z - ½ 2.5 0.51 -0.01
6 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 Z - ½ 3.0 0.67 -0.17
7 5      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 W - 1 4.0 0.82 +0.18
8 2      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 Z - 0 4.0 0.68 -0.68
9 4      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 W - ½ 4.5 0.57 -0.07
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1578 40.5 Totaal 4.5 5.63 -1.13
Begin van de pagina
Pisaneschi Maxime (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.40185
N-Elo1518
FIDE-ID252620
F-Elo1550
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 Z - 0 0.0 0.51 -0.51
2 1      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W - ½ 0.5 0.41 +0.09
3 1      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 Z - 1 1.5 0.40 +0.60
4 1      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 W - 0 1.5 0.34 -0.34
5 1      Roose Bernard BEL 1498 0.5 Z - 1 2.5 0.57 +0.43
6 1      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 W - ½ 3.0 0.33 +0.17
7 1      De Geest Jan BEL 1634 5.0 Z - 1 4.0 0.38 +0.62
8 1      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 W - 0 4.0 0.68 -0.68
9 1      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 Z - 0ff 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1591 41.0 Totaal 4.0 3.62 +0.38
Begin van de pagina
Lahousse Wouter (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13870
N-Elo1396
FIDE-ID244929
F-Elo1415
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
2 4      Roose Bernard BEL 1498 0.5 W - ½ 0.5 0.39 +0.11
3 3      De Geest Jan BEL 1634 5.0 Z - 0 0.5 0.22 -0.22
4 3      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 W - 0 0.5 0.19 -0.19
5 4      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z - 1 1.5 0.24 +0.76
6 2      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 W - ½ 2.0 0.19 +0.31
7 5      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
8 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 Z - 1 3.0 0.32 +0.68
9 5      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 W - ½ 3.5 0.33 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1606 41.5 Totaal 3.5 2.29 +1.21
Begin van de pagina
Muzzi Daniele (Rank: 2)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13603
N-Elo1595
FIDE-ID2811788
F-Elo1664
Landbel  (bel)
Club(101) KASK

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Geest Jan BEL 1634 5.0 Z - 0 0.0 0.54 -0.54
2 2      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 5      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 Z - 0 0.0 0.56 -0.56
4 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 Z - 1 1.0 0.66 +0.34
5 5      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 W - ½ 1.5 0.49 +0.01
6 2      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 Z - ½ 2.0 0.81 -0.31
7 4      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
8 3      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 Z - 0ff 2.0 0.00 +0.00
9 3      Roose Bernard BEL 1498 0.5 W - 1FF 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1579 42.0 Totaal 3.0 3.56 -1.56
Begin van de pagina
Roose Bernard (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.10281
N-Elo1449
FIDE-ID210420
F-Elo1498
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ninclaus Wouter BEL 1672 4.5 W - 0 0.0 0.27 -0.27
2 4      Lahousse Wouter BEL 1415 3.5 Z - ½ 0.5 0.61 -0.11
3 2      Nemegeer Arne BEL 1540 6.5 W - 0 0.5 0.44 -0.44
4 5      Hoskens Fred BEL 1624 5.5 Z - 0 0.5 0.33 -0.33
5 1      Pisaneschi Maxime BEL 1550 4.0 W - 0 0.5 0.43 -0.43
6 5      De Geest Jan BEL 1634 5.0 W - 0 0.5 0.32 -0.32
7 2      Dgebuadze Marie BEL 1661 7.5 Z - 0ff 0.5 0.00 +0.00
8 4      Baekelandt Els BEL 1618 5.0 W - 0ff 0.5 0.00 +0.00
9 3      Muzzi Daniele BEL 1664 3.0 Z - 0ff 0.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1597 44.5 Totaal 0.5 2.40 -1.90
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR SB #Win Koya
1 Dgebuadze Marie 3 1661 1815 7.5 4 W 1 9 Z 1 6 W 1 8 Z 1 2 W ½ 3 Z ½ 10 W 1FF 5 Z ½ 7 W 1FF - 36.50 4 3.5
2 Nemegeer Arne 8 1540 1717 6.5 7 W 1 3 W 1 10 Z 1 5 W 0 1 Z ½ 4 W ½ 9 Z 1FF 6 W 1 8 Z ½ - 28.25 4 3.0
3 Hoskens Fred 5 1624 1617 5.5 8 W 1 2 Z 0 7 W 0 10 W 1 5 Z 1 1 W ½ 4 Z ½ 9 W 1FF 6 Z ½ - 22.75 3 2.5
4 Baekelandt Els 6 1618 1595 5.0 1 Z 0 7 Z ½ 9 W 1 6 Z ½ 8 W 0 2 Z ½ 3 W ½ 10 Z 1FF 5 W 1 1.0 22.00 2 2.5
5 De Geest Jan 4 1634 1618 5.0 9 W 1 6 Z ½ 8 W 1 2 Z 1 3 W 0 10 Z 1 7 W 0 1 W ½ 4 Z 0 0.0 20.50 4 2.0
6 Ninclaus Wouter 1 1672 1578 4.5 10 Z 1 5 W ½ 1 Z 0 4 W ½ 9 Z ½ 7 Z ½ 8 W 1 2 Z 0 3 W ½ - 16.75 2 1.5
7 Pisaneschi Maxime 7 1550 1583 4.0 2 Z 0 4 W ½ 3 Z 1 9 W 0 10 Z 1 6 W ½ 5 Z 1 8 W 0 1 Z 0ff - 16.50 3 3.0
8 Lahousse Wouter 10 1415 1520 3.5 3 Z 0 10 W ½ 5 Z 0 1 W 0 4 Z 1 9 W ½ 6 Z 0 7 Z 1 2 W ½ - 14.75 2 1.5
9 Muzzi Daniele 2 1664 1467 3.0 5 Z 0 1 W 0 4 Z 0 7 Z 1 6 W ½ 8 Z ½ 2 W 0ff 3 Z 0ff 10 W 1FF - 10.50 1 0.5
10 Roose Bernard 9 1498 1172 0.5 6 W 0 8 Z ½ 2 W 0 3 Z 0 7 W 0 5 W 0 1 Z 0ff 4 W 0ff 9 Z 0ff - 1.75 0 0.0
(©)FRBE-KBSB-v3.73 2018/01/11 (©) GMA 2015