SwarLogo Individueel Brugs Kampioenschap Schaken 2017 SwarLogo
303
Organisator: Kon. Brugse Schaakkring
Arbiter: Dirk Van Rillaer
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 09/09/2017 tot 02/12/2017
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, MB
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam N-Elo #Part. #Ptn PtnTot. Perf OR SB Buch
1 N Vandendriessche Jan 2171 7 6.5 6.5 2311 - 27.75 30.50
2 N Vandenbuerie Joachim 2103 7 5.5 5.5 2111 - 19.25 26.50
3 N Larsen Sander 1879 7 5.0 5.0 1974 - 19.50 30.00
4 N Todts Benny 2042 7 4.5 4.5 2013 - 16.00 30.00
5 N Pu Linden 1713 7 4.0 4.0 1840 - 14.00 30.50
6 N Vanhee Lars 1768 7 4.0 4.0 1826 - 13.50 29.00
7 N De Smedt Gino 1869 7 4.0 4.0 1754 - 13.50 26.00
8 N Goossens Franky 2068 7 4.0 4.0 1823 - 12.50 26.00
9 N Larsen Harald 2035 7 4.0 4.0 1890 - 11.00 27.00
10 N Roels Jesse 1643 5 4.0 4.0 1737 - 10.00 22.50
11 N Verbeke Lucas 1576 7 3.5 3.5 1814 - 11.50 28.50
12 N Devos Johan 1661 7 3.5 3.5 1608 - 7.75 21.50
13 N Christiaens Jonas 1367 7 3.5 3.5 1393 - 7.00 17.50
14 N Roose Casimir 1207 7 3.5 3.5 1488 - 6.75 21.00
15 N Schalembier Kylian 1150 6 3.0 3.0 1354 - 6.50 22.00
16 N Vancoillie Florian 1178 7 2.5 2.5 1228 - 4.75 17.50
17 N Roose Hoara 1170 7 2.5 2.5 1275 - 3.50 18.00
18 N Gellinck Simon 1278 7 2.0 2.0 1316 - 5.00 25.50
19 N Van Rillaer Dirk 1716 6 2.0 2.0 1414 - 4.50 23.50
20 N Hamze Roman 1194 7 2.0 2.0 1185 - 3.00 17.00
21 N Podevijn Guido 1493 7 1.5 1.5 1149 - 3.25 20.50
22 N De Meyere Kathleen 1220 7 1.0 1.0 1009 - 2.50 19.50
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/09/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vandendriessche Jan 1 (2171) 1-0 Verbeke Lucas 13 (1576)
2 Podevijn Guido 14 (1493) 0-1 Vandenbuerie Joachim 2 (2103)
3 Goossens Franky 3 (2068) 1-0 Christiaens Jonas 15 (1367)
4 Vancoillie Florian 20 (1178) 0-1 Todts Benny 4 (2042)
5 Larsen Harald 5 (2035) 1-0 De Meyere Kathleen 17 (1220)
6 Roose Casimir 18 (1207) 0-1 Larsen Sander 6 (1879)
7 De Smedt Gino 7 (1869) 1-0 Hamze Roman 19 (1194)
8 Gellinck Simon 16 (1278) 0-1 Vanhee Lars 8 (1768)
9 Pu Linden 10 (1713) 1-0 Roose Hoara 21 (1170)
10 Schalembier Kylian 22 (1150) 0-1 Devos Johan 11 (1661)
  Roels Jesse 12 (1643) 0 Afwezig    
  Van Rillaer Dirk 9 (1716) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (23/09/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Larsen Sander 6 (1879) 0-1 Vandendriessche Jan 1 (2171)
2 Vandenbuerie Joachim 2 (2103) 0-1 De Smedt Gino 7 (1869)
3 Vanhee Lars 8 (1768) 1-0 Goossens Franky 3 (2068)
4 Todts Benny 4 (2042) 1-0 Pu Linden 10 (1713)
5 Devos Johan 11 (1661) 0-1 Larsen Harald 5 (2035)
6 De Meyere Kathleen 17 (1220) ½-½ Podevijn Guido 14 (1493)
7 Verbeke Lucas 13 (1576) 1-0 Roose Casimir 18 (1207)
8 Hamze Roman 19 (1194) 0-1 Van Rillaer Dirk 9 (1716)
9 Christiaens Jonas 15 (1367) ½-½ Vancoillie Florian 20 (1178)
10 Roose Hoara 21 (1170) 0-1 Gellinck Simon 16 (1278)
  Schalembier Kylian 22 (1150) 1 Bye    
  Roels Jesse 12 (1643) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (07/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vandendriessche Jan 1 (2171) 1-0 Vanhee Lars 8 (1768)
2 Larsen Harald 5 (2035) ½-½ Todts Benny 4 (2042)
3 De Smedt Gino 7 (1869) 0-1 Larsen Sander 6 (1879)
4 Gellinck Simon 16 (1278) 0-1 Vandenbuerie Joachim 2 (2103)
5 Goossens Franky 3 (2068) 1-0 Devos Johan 11 (1661)
6 Van Rillaer Dirk 9 (1716) 0-1 Verbeke Lucas 13 (1576)
7 Pu Linden 10 (1713) 1-0 Schalembier Kylian 22 (1150)
8 Podevijn Guido 14 (1493) ½-½ Christiaens Jonas 15 (1367)
9 Vancoillie Florian 20 (1178) 1-0 De Meyere Kathleen 17 (1220)
10 Roels Jesse 12 (1643) 1-0 Roose Hoara 21 (1170)
11 Roose Casimir 18 (1207) 1-0 Hamze Roman 19 (1194)
Begin van de pagina
Ronde 4 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Todts Benny 4 (2042) 0-1 Vandendriessche Jan 1 (2171)
2 Vandenbuerie Joachim 2 (2103) 1-0 Larsen Harald 5 (2035)
3 Verbeke Lucas 13 (1576) 0-1 Goossens Franky 3 (2068)
4 Larsen Sander 6 (1879) 0-1 Pu Linden 10 (1713)
5 Vanhee Lars 8 (1768) 1-0 De Smedt Gino 7 (1869)
6 Van Rillaer Dirk 9 (1716) 1-0 Vancoillie Florian 20 (1178)
7 Devos Johan 11 (1661) 1-0 Gellinck Simon 16 (1278)
8 Christiaens Jonas 15 (1367) 0-1 Roels Jesse 12 (1643)
9 Schalembier Kylian 22 (1150) 1-0 Podevijn Guido 14 (1493)
10 De Meyere Kathleen 17 (1220) 0-1 Roose Casimir 18 (1207)
11 Hamze Roman 19 (1194) ½-½ Roose Hoara 21 (1170)
Begin van de pagina
Ronde 5 (04/11/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vandendriessche Jan 1 (2171) ½-½ Vandenbuerie Joachim 2 (2103)
2 Pu Linden 10 (1713) 1-0 Vanhee Lars 8 (1768)
3 Goossens Franky 3 (2068) 0-1 Todts Benny 4 (2042)
4 Larsen Harald 5 (2035) ½-½ Verbeke Lucas 13 (1576)
5 Roels Jesse 12 (1643) 0-1 Larsen Sander 6 (1879)
6 De Smedt Gino 7 (1869) 1-0 Devos Johan 11 (1661)
7 Roose Casimir 18 (1207) 1-0 Van Rillaer Dirk 9 (1716)
8 Vancoillie Florian 20 (1178) 0-1 Schalembier Kylian 22 (1150)
9 Gellinck Simon 16 (1278) 0-1 Christiaens Jonas 15 (1367)
10 Podevijn Guido 14 (1493) ½-½ Hamze Roman 19 (1194)
11 Roose Hoara 21 (1170) 1-0 De Meyere Kathleen 17 (1220)
Begin van de pagina
Ronde 6 (18/11/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Pu Linden 10 (1713) 0-1 Vandendriessche Jan 1 (2171)
2 Vandenbuerie Joachim 2 (2103) 1-0 Todts Benny 4 (2042)
3 Larsen Sander 6 (1879) 1-0 Goossens Franky 3 (2068)
4 Schalembier Kylian 22 (1150) 0-1 Larsen Harald 5 (2035)
5 Vanhee Lars 8 (1768) 1-0 Roose Casimir 18 (1207)
6 Verbeke Lucas 13 (1576) 1-0 De Smedt Gino 7 (1869)
7 Van Rillaer Dirk 9 (1716) 0-1 Roels Jesse 12 (1643)
8 Devos Johan 11 (1661) 1-0 Podevijn Guido 14 (1493)
9 Christiaens Jonas 15 (1367) 1-0 Roose Hoara 21 (1170)
10 Vancoillie Florian 20 (1178) 0-1 Gellinck Simon 16 (1278)
11 Hamze Roman 19 (1194) 1-0 De Meyere Kathleen 17 (1220)
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vandendriessche Jan 1 (2171) 1-0 Larsen Harald 5 (2035)
2 Vandenbuerie Joachim 2 (2103) 1-0 Pu Linden 10 (1713)
3 Vanhee Lars 8 (1768) 0-1 Larsen Sander 6 (1879)
4 Todts Benny 4 (2042) 1-0 Verbeke Lucas 13 (1576)
5 De Smedt Gino 7 (1869) 1-0 Schalembier Kylian 22 (1150)
6 Roose Casimir 18 (1207) ½-½ Devos Johan 11 (1661)
7 Goossens Franky 3 (2068) 1-0 Van Rillaer Dirk 9 (1716)
8 Roels Jesse 12 (1643) 1-0 Gellinck Simon 16 (1278)
9 De Meyere Kathleen 17 (1220) ½-½ Christiaens Jonas 15 (1367)
10 Hamze Roman 19 (1194) 0-1 Vancoillie Florian 20 (1178)
11 Roose Hoara 21 (1170) 1-0 Podevijn Guido 14 (1493)
Begin van de pagina

Vandendriessche Jan (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.20141
N-Elo2171
FIDE-ID204862
F-Elo2092
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Verbeke Lucas BEL 1576 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Larsen Sander BEL 1879 5.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      Vanhee Lars BEL 1768 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Todts Benny BEL 2042 4.5 Z - 1 4.0 0.67 +0.33
5 1      Vandenbuerie Joachim BEL 2103 5.5 W v ½ 4.5 0.59 -0.09
6 1      Pu Linden BEL 1713 4.0 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Larsen Harald BEL 2035 4.0 W v 1 6.5 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1873 30.5 Totaal 6.5 5.55 +0.95
Begin van de pagina
Vandenbuerie Joachim (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.52752
N-Elo2103
FIDE-ID234117
F-Elo2007
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Podevijn Guido BEL 1493 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Smedt Gino BEL 1869 4.0 W - 0 1.0 0.79 -0.79
3 4      Gellinck Simon BEL 1278 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Larsen Harald BEL 2035 4.0 W - 1 3.0 0.59 +0.41
5 1      Vandendriessche Jan BEL 2171 6.5 Z ^ ½ 3.5 0.41 +0.09
6 2      Todts Benny BEL 2042 4.5 W ^ 1 4.5 0.58 +0.42
7 2      Pu Linden BEL 1713 4.0 W ^ 1 5.5 0.91 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1800 26.5 Totaal 5.5 5.12 +0.38
Begin van de pagina
Larsen Sander (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.26034
N-Elo1879
FIDE-ID227315
F-Elo1837
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Roose Casimir BEL 1207 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vandendriessche Jan BEL 2171 6.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 3      De Smedt Gino BEL 1869 4.0 Z - 1 2.0 0.51 +0.49
4 4      Pu Linden BEL 1713 4.0 W ^ 0 2.0 0.72 -0.72
5 5      Roels Jesse BEL 1643 4.0 Z ^ 1 3.0 0.80 +0.20
6 3      Goossens Franky BEL 2068 4.0 W - 1 4.0 0.25 +0.75
7 3      Vanhee Lars BEL 1768 4.0 Z - 1 5.0 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1777 30.0 Totaal 5.0 4.00 +1.00
Begin van de pagina
Todts Benny (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.54101
N-Elo2042
FIDE-ID207373
F-Elo1961
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vancoillie Florian BEL 1178 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Pu Linden BEL 1713 4.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 2      Larsen Harald BEL 2035 4.0 Z - ½ 2.5 0.51 -0.01
4 1      Vandendriessche Jan BEL 2171 6.5 W - 0 2.5 0.33 -0.33
5 3      Goossens Franky BEL 2068 4.0 Z ^ 1 3.5 0.46 +0.54
6 2      Vandenbuerie Joachim BEL 2103 5.5 Z ^ 0 3.5 0.42 -0.42
7 4      Verbeke Lucas BEL 1576 3.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1834 30.0 Totaal 4.5 4.44 +0.06
Begin van de pagina
Pu Linden (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10004
N-Elo1713
FIDE-ID220019
F-Elo1706
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Roose Hoara BEL 1170 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Todts Benny BEL 2042 4.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 7      Schalembier Kylian BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Larsen Sander BEL 1879 5.0 Z - 1 3.0 0.28 +0.72
5 2      Vanhee Lars BEL 1768 4.0 W - 1 4.0 0.42 +0.58
6 1      Vandendriessche Jan BEL 2171 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 2      Vandenbuerie Joachim BEL 2103 5.5 Z ^ 0 4.0 0.09 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1754 31.0 Totaal 4.0 2.83 +1.17
Begin van de pagina
Vanhee Lars (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14406
N-Elo1768
FIDE-ID245453
F-Elo1800
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Gellinck Simon BEL 1278 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Goossens Franky BEL 2068 4.0 W - 1 2.0 0.15 +0.85
3 1      Vandendriessche Jan BEL 2171 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      De Smedt Gino BEL 1869 4.0 W - 1 3.0 0.36 +0.64
5 2      Pu Linden BEL 1713 4.0 Z - 0 3.0 0.58 -0.58
6 5      Roose Casimir BEL 1207 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Larsen Sander BEL 1879 5.0 W - 0 4.0 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1740 29.0 Totaal 4.0 3.36 +0.64
Begin van de pagina
De Smedt Gino (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.84352
N-Elo1869
FIDE-ID249572
F-Elo1818
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Hamze Roman BEL 1194 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vandenbuerie Joachim BEL 2103 5.5 Z - 1 2.0 0.21 +0.79
3 3      Larsen Sander BEL 1879 5.0 W - 0 2.0 0.49 -0.49
4 5      Vanhee Lars BEL 1768 4.0 Z v 0 2.0 0.64 -0.64
5 6      Devos Johan BEL 1661 3.5 W v 1 3.0 0.77 +0.23
6 6      Verbeke Lucas BEL 1576 3.5 Z - 0 3.0 0.85 -0.85
7 5      Schalembier Kylian BEL 1150 3.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1618 26.5 Totaal 4.0 4.80 -0.80
Begin van de pagina
Goossens Franky (Rank: 3)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.8150
N-Elo2068
FIDE-ID241490
F-Elo2037
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Christiaens Jonas BEL 1367 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vanhee Lars BEL 1768 4.0 Z - 0 1.0 0.85 -0.85
3 5      Devos Johan BEL 1661 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Verbeke Lucas BEL 1576 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Todts Benny BEL 2042 4.5 W - 0 3.0 0.54 -0.54
6 3      Larsen Sander BEL 1879 5.0 Z v 0 3.0 0.75 -0.75
7 7      Van Rillaer Dirk BEL 1716 2.0 W v 1 4.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1715 26.0 Totaal 4.0 5.79 -1.79
Begin van de pagina
Larsen Harald (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.36277
N-Elo2035
FIDE-ID205680
F-Elo1963
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Meyere Kathleen BEL 1220 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Devos Johan BEL 1661 3.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 2      Todts Benny BEL 2042 4.5 W - ½ 2.5 0.49 +0.01
4 2      Vandenbuerie Joachim BEL 2103 5.5 Z - 0 2.5 0.41 -0.41
5 4      Verbeke Lucas BEL 1576 3.5 W v ½ 3.0 0.92 -0.42
6 4      Schalembier Kylian BEL 1150 3.0 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Vandendriessche Jan BEL 2171 6.5 Z v 0 4.0 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1703 27.5 Totaal 4.0 4.88 -0.88
Begin van de pagina
Roels Jesse (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.12152
N-Elo1643
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 10      Roose Hoara BEL 1170 2.5 W v 1 1.0 0.92 +0.08
4 8      Christiaens Jonas BEL 1367 3.5 Z v 1 2.0 0.83 +0.17
5 5      Larsen Sander BEL 1879 5.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
6 7      Van Rillaer Dirk BEL 1716 2.0 Z - 1 3.0 0.40 +0.60
7 8      Gellinck Simon BEL 1278 2.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1482 15.0 Totaal 4.0 3.25 +0.75
Begin van de pagina
Verbeke Lucas (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13802
N-Elo1576
FIDE-ID245470
F-Elo1562
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vandendriessche Jan BEL 2171 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Roose Casimir BEL 1207 3.5 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 6      Van Rillaer Dirk BEL 1716 2.0 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
4 3      Goossens Franky BEL 2068 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 4      Larsen Harald BEL 2035 4.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 6      De Smedt Gino BEL 1869 4.0 W ^ 1 3.5 0.15 +0.85
7 4      Todts Benny BEL 2042 4.5 Z ^ 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1872 28.5 Totaal 3.5 1.68 +1.82
Begin van de pagina
Devos Johan (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.49662
N-Elo1661
FIDE-ID235350
F-Elo1537
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Schalembier Kylian BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Larsen Harald BEL 2035 4.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 5      Goossens Franky BEL 2068 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Gellinck Simon BEL 1278 2.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
5 6      De Smedt Gino BEL 1869 4.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
6 8      Podevijn Guido BEL 1493 1.5 W - 1 3.0 0.72 +0.28
7 6      Roose Casimir BEL 1207 3.5 Z v ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1585 22.0 Totaal 3.5 3.88 -0.38
Begin van de pagina
Christiaens Jonas (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.52612
N-Elo1367
FIDE-ID225959
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Goossens Franky BEL 2068 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Vancoillie Florian BEL 1178 2.5 W - ½ 0.5 0.75 -0.25
3 8      Podevijn Guido BEL 1493 1.5 Z - ½ 1.0 0.33 +0.17
4 8      Roels Jesse BEL 1643 4.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
5 9      Gellinck Simon BEL 1278 2.0 Z - 1 2.0 0.62 +0.38
6 9      Roose Hoara BEL 1170 2.5 W - 1 3.0 0.75 +0.25
7 9      De Meyere Kathleen BEL 1220 1.0 Z - ½ 3.5 0.70 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1435 17.5 Totaal 3.5 3.40 +0.10
Begin van de pagina
Roose Casimir (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1207
FIDE-ID248231
F-Elo1287
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Larsen Sander BEL 1879 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Verbeke Lucas BEL 1576 3.5 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 11      Hamze Roman BEL 1194 2.0 W - 1 1.0 0.52 +0.48
4 10      De Meyere Kathleen BEL 1220 1.0 Z - 1 2.0 0.48 +0.52
5 7      Van Rillaer Dirk BEL 1716 2.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
6 5      Vanhee Lars BEL 1768 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Devos Johan BEL 1661 3.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1573 21.0 Totaal 3.5 1.42 +2.08
Begin van de pagina
Schalembier Kylian (Rank: 22)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15670
N-Elo1150
FIDE-ID249564
F-Elo1303
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Devos Johan BEL 1661 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 7      Pu Linden BEL 1713 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Podevijn Guido BEL 1493 1.5 W v 1 2.0 0.12 +0.88
5 8      Vancoillie Florian BEL 1178 2.5 Z - 1 3.0 0.46 +0.54
6 4      Larsen Harald BEL 2035 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      De Smedt Gino BEL 1869 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1658 19.5 Totaal 3.0 0.90 +1.10
Begin van de pagina
Vancoillie Florian (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13738
N-Elo1178
FIDE-ID244236
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Todts Benny BEL 2042 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Christiaens Jonas BEL 1367 3.5 Z - ½ 0.5 0.25 +0.25
3 9      De Meyere Kathleen BEL 1220 1.0 W - 1 1.5 0.44 +0.56
4 6      Van Rillaer Dirk BEL 1716 2.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 8      Schalembier Kylian BEL 1150 3.0 W v 0 1.5 0.54 -0.54
6 10      Gellinck Simon BEL 1278 2.0 W v 0 1.5 0.36 -0.36
7 10      Hamze Roman BEL 1194 2.0 Z ^ 1 2.5 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1423 18.0 Totaal 2.5 2.23 +0.27
Begin van de pagina
Roose Hoara (Rank: 21)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.14727
N-Elo1170
FIDE-ID248240
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Pu Linden BEL 1713 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Gellinck Simon BEL 1278 2.0 W - 0 0.0 0.35 -0.35
3 10      Roels Jesse BEL 1643 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 11      Hamze Roman BEL 1194 2.0 Z - ½ 0.5 0.47 +0.03
5 11      De Meyere Kathleen BEL 1220 1.0 W - 1 1.5 0.43 +0.57
6 9      Christiaens Jonas BEL 1367 3.5 Z - 0 1.5 0.25 -0.25
7 11      Podevijn Guido BEL 1493 1.5 W - 1 2.5 0.13 +0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1415 18.0 Totaal 2.5 1.79 +0.71
Begin van de pagina
Gellinck Simon (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1278
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vanhee Lars BEL 1768 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Roose Hoara BEL 1170 2.5 Z - 1 1.0 0.65 +0.35
3 4      Vandenbuerie Joachim BEL 2103 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Devos Johan BEL 1661 3.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
5 9      Christiaens Jonas BEL 1367 3.5 W - 0 1.0 0.38 -0.38
6 10      Vancoillie Florian BEL 1178 2.5 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
7 8      Roels Jesse BEL 1643 4.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1555 25.5 Totaal 2.0 2.02 -0.02
Begin van de pagina
Van Rillaer Dirk (Rank: 9)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.36331
N-Elo1716
FIDE-ID222496
F-Elo1628
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 8      Hamze Roman BEL 1194 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Verbeke Lucas BEL 1576 3.5 W v 0 1.0 0.69 -0.69
4 6      Vancoillie Florian BEL 1178 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Roose Casimir BEL 1207 3.5 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
6 7      Roels Jesse BEL 1643 4.0 W ^ 0 2.0 0.60 -0.60
7 7      Goossens Franky BEL 2068 4.0 Z - 0 2.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1477 19.5 Totaal 2.0 4.16 -2.16
Begin van de pagina
Hamze Roman (Rank: 19)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16019
N-Elo1194
FIDE-ID252913
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Smedt Gino BEL 1869 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Van Rillaer Dirk BEL 1716 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Roose Casimir BEL 1207 3.5 Z - 0 0.0 0.48 -0.48
4 11      Roose Hoara BEL 1170 2.5 W - ½ 0.5 0.53 -0.03
5 10      Podevijn Guido BEL 1493 1.5 Z - ½ 1.0 0.15 +0.35
6 11      De Meyere Kathleen BEL 1220 1.0 W ^ 1 2.0 0.46 +0.54
7 10      Vancoillie Florian BEL 1178 2.5 W v 0 2.0 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1407 17.0 Totaal 2.0 2.30 -0.30
Begin van de pagina
Podevijn Guido (Rank: 14)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.1813
N-Elo1493
FIDE-ID233960
F-Elo1523
Landbel  (bel)
Club(352) Oostende Pion 68

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandenbuerie Joachim BEL 2103 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      De Meyere Kathleen BEL 1220 1.0 Z - ½ 0.5 0.83 -0.33
3 8      Christiaens Jonas BEL 1367 3.5 W - ½ 1.0 0.67 -0.17
4 9      Schalembier Kylian BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.88 -0.88
5 10      Hamze Roman BEL 1194 2.0 W - ½ 1.5 0.85 -0.35
6 8      Devos Johan BEL 1661 3.5 Z v 0 1.5 0.28 -0.28
7 11      Roose Hoara BEL 1170 2.5 Z v 0 1.5 0.87 -0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1409 21.0 Totaal 1.5 4.46 -2.96
Begin van de pagina
De Meyere Kathleen (Rank: 17)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.9831
N-Elo1220
FIDE-ID215430
F-Elo1244
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Larsen Harald BEL 2035 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Podevijn Guido BEL 1493 1.5 W - ½ 0.5 0.17 +0.33
3 9      Vancoillie Florian BEL 1178 2.5 Z - 0 0.5 0.56 -0.56
4 10      Roose Casimir BEL 1207 3.5 W - 0 0.5 0.52 -0.52
5 11      Roose Hoara BEL 1170 2.5 Z ^ 0 0.5 0.57 -0.57
6 11      Hamze Roman BEL 1194 2.0 Z ^ 0 0.5 0.54 -0.54
7 9      Christiaens Jonas BEL 1367 3.5 W ^ ½ 1.0 0.30 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1377 19.5 Totaal 1.0 2.74 -1.74
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Buch MB
1 Vandendriessche Jan 1 2171 2311 6.5 11 W 1 3 Z 1 6 W 1 4 Z 1 2 W ½ 5 Z 1 9 W 1 - 27.75 30.50 21.50
2 Vandenbuerie Joachim 2 2103 2111 5.5 21 Z 1 7 W 0 18 Z 1 9 W 1 1 Z ½ 4 W 1 5 W 1 - 19.25 26.50 18.50
3 Larsen Sander 6 1879 1974 5.0 14 Z 1 1 W 0 7 Z 1 5 W 0 10 Z 1 8 W 1 6 Z 1 - 19.50 30.00 20.00
4 Todts Benny 4 2042 2013 4.5 16 Z 1 5 W 1 9 Z ½ 1 W 0 8 Z 1 2 Z 0 11 W 1 - 16.00 30.00 21.00
5 Pu Linden 10 1713 1840 4.0 17 W 1 4 Z 0 15 W 1 3 Z 1 6 W 1 1 W 0 2 Z 0 - 14.00 30.50 21.50
6 Vanhee Lars 8 1768 1826 4.0 18 Z 1 8 W 1 1 Z 0 7 W 1 5 Z 0 14 W 1 3 W 0 - 13.50 29.00 20.50
7 De Smedt Gino 7 1869 1754 4.0 20 W 1 2 Z 1 3 W 0 6 Z 0 12 W 1 11 Z 0 15 W 1 - 13.50 26.00 18.50
8 Goossens Franky 3 2068 1823 4.0 13 W 1 6 Z 0 12 W 1 11 Z 1 4 W 0 3 Z 0 19 W 1 - 12.50 26.00 19.00
9 Larsen Harald 5 2035 1890 4.0 22 W 1 12 Z 1 4 W ½ 2 Z 0 11 W ½ 15 Z 1 1 Z 0 - 11.00 27.00 19.50
10 Roels Jesse 12 1643 1737 4.0 A A 17 W 1 13 Z 1 3 W 0 19 Z 1 18 W 1 - 10.00 22.50 15.50
11 Verbeke Lucas 13 1576 1814 3.5 1 Z 0 14 W 1 19 Z 1 8 W 0 9 Z ½ 7 W 1 4 Z 0 - 11.50 28.50 20.00
12 Devos Johan 11 1661 1608 3.5 15 Z 1 9 W 0 8 Z 0 18 W 1 7 Z 0 21 W 1 14 Z ½ - 7.75 21.50 16.00
13 Christiaens Jonas 15 1367 1393 3.5 8 Z 0 16 W ½ 21 Z ½ 10 W 0 18 Z 1 17 W 1 22 Z ½ - 7.00 17.50 12.50
14 Roose Casimir 18 1207 1488 3.5 3 W 0 11 Z 0 20 W 1 22 Z 1 19 W 1 6 Z 0 12 W ½ - 6.75 21.00 15.00
15 Schalembier Kylian 22 1150 1354 3.0 12 W 0 B1 5 Z 0 21 W 1 16 Z 1 9 W 0 7 Z 0 - 6.50 22.00 16.50
16 Vancoillie Florian 20 1178 1228 2.5 4 W 0 13 Z ½ 22 W 1 19 Z 0 15 W 0 18 W 0 20 Z 1 - 4.75 17.50 12.00
17 Roose Hoara 21 1170 1275 2.5 5 Z 0 18 W 0 10 Z 0 20 Z ½ 22 W 1 13 Z 0 21 W 1 - 3.50 18.00 13.00
18 Gellinck Simon 16 1278 1316 2.0 6 W 0 17 Z 1 2 W 0 12 Z 0 13 W 0 16 Z 1 10 Z 0 - 5.00 25.50 17.50
19 Van Rillaer Dirk 9 1716 1414 2.0 A 20 Z 1 11 W 0 16 W 1 14 Z 0 10 W 0 8 Z 0 - 4.50 23.50 17.50
20 Hamze Roman 19 1194 1185 2.0 7 Z 0 19 W 0 14 Z 0 17 W ½ 21 Z ½ 22 W 1 16 W 0 - 3.00 17.00 12.00
21 Podevijn Guido 14 1493 1149 1.5 2 W 0 22 Z ½ 13 W ½ 15 Z 0 20 W ½ 12 Z 0 17 Z 0 - 3.25 20.50 14.00
22 De Meyere Kathleen 17 1220 1009 1.0 9 Z 0 21 W ½ 16 Z 0 14 W 0 17 Z 0 20 Z 0 13 W ½ - 2.50 19.50 14.00
(©)FRBE-KBSB-v3.73 2018/01/11 (©) GMA 2015