SwarLogo 19 DAVID GOLIATH SwarLogo
204
Organisator: DE BOECK
Arbiter: DE BOECK
Toernooi: Zwitsers 3-2-1-0 Standard
Speeltempo: 120 min QPF
Datums: van 05/01/2018 tot 16/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR, ARO, #Win
Zwitsers 3-2-1-0: Win:2 Null:1 Lost:0 Bye:2 Aanwezig:1
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO NrClub #Part. #Ptn
1 Haber Jean-Pierre -2100 22578 238341 1951 2048 229 11 28.0
2 Atanasiu Nicolae -2100 24856 262420 1842 1856 278 9 23.0
3 Burnay Gerard -1800 92452 204463 1674 1665 204 10 23.0
4 Lambert Luc -1800 61794 206636 1751 1787 204 11 23.0
5 Jafari Yasin -1600 16621 22579591 1514 1575 204 10 21.0
6 Alexandrov Leonid -1800 21911 206938 1790 0 204 8 18.0
7 Bourgeois Jean -1400 59099 0 1352 0 204 10 16.0
8 N A Rega Arnaud -1400 60133 0 1367 0 204 5 15.0
9 Gervais Jacques -1600 2941 235407 1517 1592 204 10 15.0
10 A Vasile-Bonciog Cristian -2100 60728 229563 1877 1926 201 6 14.0
11 Azzoug Samir -1600 77275 249700 1402 1493 204 8 14.0
12 De Boeck Pierre -1400 14281 214183 1335 1440 204 7 14.0
13 A Bourgeois Pierre -1800 84573 0 1655 0 201 6 14.0
14 A Le Van Ky -1800 97535 240036 1642 1632 201 6 14.0
15 A Palazoski Elvir -1800 14766 246972 1684 1571 278 7 13.0
16 A Akhayan Hayk -1800 75191 212156 1705 1889 204 6 13.0
17 Berghmans Pascal -1400 16099 252689 1150 0 204 10 13.0
18 Nica Radu-Catalin -1600 87611 219320 1512 1525 204 4 12.0
19 Van De Craen Piet -1600 7013 221708 1530 1564 244 6 11.0
20 Fonteyne Jacques -1600 86002 216372 1491 1586 204 3 10.0
21 N A Rega Didier -1400 60128 0 1150 0 204 6 6.0
22 A Reghabi Gholami Jahangir -1800 14805 246468 1702 1664 278 2 5.0
23 A Pannus Johannes -1600 17138 256013 1433 1465 204 4 5.0
24 A De Maeyer Daniel -1400 87491 0 1398 0 204 3 5.0
25 A Haulotte Francois -1800 86941 217069 1748 1743 244 0 0.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -2100
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO NrClub #Part. #Ptn
1 1 Haber Jean-Pierre -2100 22578 238341 1951 2048 229 11 28.0
2 2 Atanasiu Nicolae -2100 24856 262420 1842 1856 278 9 23.0
3 10 A Vasile-Bonciog Cristian -2100 60728 229563 1877 1926 201 6 14.0
Categorie: -1800
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO NrClub #Part. #Ptn
1 3 Burnay Gerard -1800 92452 204463 1674 1665 204 10 23.0
2 4 Lambert Luc -1800 61794 206636 1751 1787 204 11 23.0
3 6 Alexandrov Leonid -1800 21911 206938 1790 0 204 8 18.0
4 13 A Bourgeois Pierre -1800 84573 0 1655 0 201 6 14.0
5 14 A Le Van Ky -1800 97535 240036 1642 1632 201 6 14.0
6 15 A Palazoski Elvir -1800 14766 246972 1684 1571 278 7 13.0
7 16 A Akhayan Hayk -1800 75191 212156 1705 1889 204 6 13.0
8 22 A Reghabi Gholami Jahangir -1800 14805 246468 1702 1664 278 2 5.0
9 25 A Haulotte Francois -1800 86941 217069 1748 1743 244 0 0.0
Categorie: -1600
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO NrClub #Part. #Ptn
1 5 Jafari Yasin -1600 16621 22579591 1514 1575 204 10 21.0
2 9 Gervais Jacques -1600 2941 235407 1517 1592 204 10 15.0
3 11 Azzoug Samir -1600 77275 249700 1402 1493 204 8 14.0
4 18 Nica Radu-Catalin -1600 87611 219320 1512 1525 204 4 12.0
5 19 Van De Craen Piet -1600 7013 221708 1530 1564 244 6 11.0
6 20 Fonteyne Jacques -1600 86002 216372 1491 1586 204 3 10.0
7 23 A Pannus Johannes -1600 17138 256013 1433 1465 204 4 5.0
Categorie: -1400
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO NrClub #Part. #Ptn
1 7 Bourgeois Jean -1400 59099 0 1352 0 204 10 16.0
2 8 N A Rega Arnaud -1400 60133 0 1367 0 204 5 15.0
3 12 De Boeck Pierre -1400 14281 214183 1335 1440 204 7 14.0
4 17 Berghmans Pascal -1400 16099 252689 1150 0 204 10 13.0
5 21 N A Rega Didier -1400 60128 0 1150 0 204 6 6.0
6 24 A De Maeyer Daniel -1400 87491 0 1398 0 204 3 5.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (05/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Haber Jean-Pierre 1 (1951) 1-0 Bourgeois Pierre 11 (1655)
2 Van De Craen Piet 13 (1530) 0-1 Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877)
3 Atanasiu Nicolae 3 (1842) 1-0 Gervais Jacques 14 (1517)
4 Jafari Yasin 15 (1514) 0-1 Alexandrov Leonid 4 (1790)
5 Lambert Luc 5 (1751) 0-1 Nica Radu-Catalin 16 (1512)
6 Azzoug Samir 19 (1402) 0-1 Akhayan Hayk 7 (1705)
7 Palazoski Elvir 9 (1684) 1-0 Bourgeois Jean 22 (1352)
8 Berghmans Pascal 24 (1150) 0-1 Burnay Gerard 10 (1674)
  De Boeck Pierre 23 (1335) Afwezig    
  De Maeyer Daniel 20 (1398) Afwezig    
  Fonteyne Jacques 17 (1491) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Le Van Ky 12 (1642) Afwezig    
  Pannus Johannes 18 (1433) Afwezig    
  Rega Arnaud 21 (1367) Afwezig    
  Rega Didier 25 (1150) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (12/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Burnay Gerard 10 (1674) ½-½ Haber Jean-Pierre 1 (1951)
2 Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877) 0-1 Atanasiu Nicolae 3 (1842)
3 Lambert Luc 5 (1751) 0-1 Palazoski Elvir 9 (1684)
4 Gervais Jacques 14 (1517) ½-½ Azzoug Samir 19 (1402)
5 Bourgeois Jean 22 (1352) ½-½ Jafari Yasin 15 (1514)
6 Pannus Johannes 18 (1433) ½-½ Berghmans Pascal 24 (1150)
  De Boeck Pierre 23 (1335)   Bye    
  Akhayan Hayk 7 (1705) Afwezig    
  Alexandrov Leonid 4 (1790) Afwezig    
  Bourgeois Pierre 11 (1655) Afwezig    
  De Maeyer Daniel 20 (1398) Afwezig    
  Fonteyne Jacques 17 (1491) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Le Van Ky 12 (1642) Afwezig    
  Nica Radu-Catalin 16 (1512) Afwezig    
  Rega Arnaud 21 (1367) Afwezig    
  Rega Didier 25 (1150) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
  Van De Craen Piet 13 (1530) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (19/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Atanasiu Nicolae 3 (1842) 1-0 Palazoski Elvir 9 (1684)
2 Haber Jean-Pierre 1 (1951) ½-½ Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877)
3 Jafari Yasin 15 (1514) ½-½ Burnay Gerard 10 (1674)
4 Berghmans Pascal 24 (1150) 0-1 Gervais Jacques 14 (1517)
5 Azzoug Samir 19 (1402) ½-½ Bourgeois Jean 22 (1352)
6 Alexandrov Leonid 4 (1790) 1-0 De Boeck Pierre 23 (1335)
7 Akhayan Hayk 7 (1705) 0-1 Lambert Luc 5 (1751)
8 Bourgeois Pierre 11 (1655) 1-0 Van De Craen Piet 13 (1530)
9 Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) ½-½ Le Van Ky 12 (1642)
  Fonteyne Jacques 17 (1491)   Bye    
  De Maeyer Daniel 20 (1398) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Nica Radu-Catalin 16 (1512) Afwezig    
  Pannus Johannes 18 (1433) Afwezig    
  Rega Arnaud 21 (1367) Afwezig    
  Rega Didier 25 (1150) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Burnay Gerard 10 (1674) 0-1 Atanasiu Nicolae 3 (1842)
2 Palazoski Elvir 9 (1684) 0-1 Haber Jean-Pierre 1 (1951)
3 Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877) 1-0 Gervais Jacques 14 (1517)
4 Bourgeois Jean 22 (1352) ½-½ Lambert Luc 5 (1751)
5 Azzoug Samir 19 (1402) ½-½ Jafari Yasin 15 (1514)
6 Akhayan Hayk 7 (1705) 1-0 Berghmans Pascal 24 (1150)
7 De Boeck Pierre 23 (1335) ½-½ Bourgeois Pierre 11 (1655)
8 Van De Craen Piet 13 (1530) 1-0 Pannus Johannes 18 (1433)
9 Le Van Ky 12 (1642) 1-0 De Maeyer Daniel 20 (1398)
  Alexandrov Leonid 4 (1790) Afwezig    
  Fonteyne Jacques 17 (1491) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Nica Radu-Catalin 16 (1512) Afwezig    
  Rega Arnaud 21 (1367) Afwezig    
  Rega Didier 25 (1150) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Atanasiu Nicolae 3 (1842) ½-½ Haber Jean-Pierre 1 (1951)
2 Palazoski Elvir 9 (1684) 0-1 Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877)
3 Burnay Gerard 10 (1674) ½-½ Azzoug Samir 19 (1402)
4 Lambert Luc 5 (1751) 1-0 Jafari Yasin 15 (1514)
5 Gervais Jacques 14 (1517) ½-½ Bourgeois Jean 22 (1352)
6 Berghmans Pascal 24 (1150) 0-1 De Boeck Pierre 23 (1335)
7 Alexandrov Leonid 4 (1790) 1-0 Van De Craen Piet 13 (1530)
8 Pannus Johannes 18 (1433) 0-1 Le Van Ky 12 (1642)
9 De Maeyer Daniel 20 (1398) 0-1 Fonteyne Jacques 17 (1491)
10 Rega Arnaud 21 (1367) 1-0 Rega Didier 25 (1150)
  Akhayan Hayk 7 (1705) Afwezig    
  Bourgeois Pierre 11 (1655) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Nica Radu-Catalin 16 (1512) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (09/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Lambert Luc 5 (1751) 0-1 Atanasiu Nicolae 3 (1842)
2 Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877) ½-½ Burnay Gerard 10 (1674)
3 Haber Jean-Pierre 1 (1951) 1-0 Bourgeois Jean 22 (1352)
4 Gervais Jacques 14 (1517) 0-1 Palazoski Elvir 9 (1684)
5 Le Van Ky 12 (1642) 0-1 Alexandrov Leonid 4 (1790)
6 Jafari Yasin 15 (1514) 1-0 Akhayan Hayk 7 (1705)
7 Van De Craen Piet 13 (1530) 1-0 Berghmans Pascal 24 (1150)
8 Fonteyne Jacques 17 (1491) 1-0 Pannus Johannes 18 (1433)
9 Nica Radu-Catalin 16 (1512) 1-0 Rega Arnaud 21 (1367)
10 Rega Didier 25 (1150) 0-1 Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702)
  Azzoug Samir 19 (1402) Afwezig    
  Bourgeois Pierre 11 (1655) Afwezig    
  De Boeck Pierre 23 (1335) Afwezig    
  De Maeyer Daniel 20 (1398) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (16/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Jafari Yasin 15 (1514) ½-½ Haber Jean-Pierre 1 (1951)
2 Palazoski Elvir 9 (1684) 0-1 Burnay Gerard 10 (1674)
3 Alexandrov Leonid 4 (1790) 0-1 Lambert Luc 5 (1751)
4 Le Van Ky 12 (1642) ½-½ Gervais Jacques 14 (1517)
5 Bourgeois Jean 22 (1352) 0-1 Berghmans Pascal 24 (1150)
6 Rega Arnaud 21 (1367) 1-0 Azzoug Samir 19 (1402)
7 Bourgeois Pierre 11 (1655) 1-0 Rega Didier 25 (1150)
  Akhayan Hayk 7 (1705) Afwezig    
  Atanasiu Nicolae 3 (1842) Afwezig    
  De Boeck Pierre 23 (1335) Afwezig    
  De Maeyer Daniel 20 (1398) Afwezig    
  Fonteyne Jacques 17 (1491) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Nica Radu-Catalin 16 (1512) Afwezig    
  Pannus Johannes 18 (1433) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
  Van De Craen Piet 13 (1530) Afwezig    
  Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (23/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Haber Jean-Pierre 1 (1951) ½-½ Lambert Luc 5 (1751)
2 Burnay Gerard 10 (1674) 1-0 Gervais Jacques 14 (1517)
3 De Boeck Pierre 23 (1335) ½-½ Jafari Yasin 15 (1514)
4 Bourgeois Jean 22 (1352) 0-1 Le Van Ky 12 (1642)
5 Azzoug Samir 19 (1402) ½-½ Bourgeois Pierre 11 (1655)
6 Akhayan Hayk 7 (1705) ½-½ Rega Arnaud 21 (1367)
7 Rega Didier 25 (1150) 0-1 De Maeyer Daniel 20 (1398)
  Alexandrov Leonid 4 (1790) Afwezig    
  Atanasiu Nicolae 3 (1842) Afwezig    
  Berghmans Pascal 24 (1150) Afwezig    
  Fonteyne Jacques 17 (1491) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Nica Radu-Catalin 16 (1512) Afwezig    
  Palazoski Elvir 9 (1684) Afwezig    
  Pannus Johannes 18 (1433) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
  Van De Craen Piet 13 (1530) Afwezig    
  Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (02/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Haber Jean-Pierre 1 (1951) 1-0 Alexandrov Leonid 4 (1790)
2 Atanasiu Nicolae 3 (1842) 0-1 Jafari Yasin 15 (1514)
3 Lambert Luc 5 (1751) 1-0 De Boeck Pierre 23 (1335)
4 Berghmans Pascal 24 (1150) 0-1 Rega Arnaud 21 (1367)
5 Rega Didier 25 (1150) 0-1 Nica Radu-Catalin 16 (1512)
  Akhayan Hayk 7 (1705) Afwezig    
  Azzoug Samir 19 (1402) Afwezig    
  Bourgeois Jean 22 (1352) Afwezig    
  Bourgeois Pierre 11 (1655) Afwezig    
  Burnay Gerard 10 (1674) Afwezig    
  De Maeyer Daniel 20 (1398) Afwezig    
  Fonteyne Jacques 17 (1491) Afwezig    
  Gervais Jacques 14 (1517) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Le Van Ky 12 (1642) Afwezig    
  Palazoski Elvir 9 (1684) Afwezig    
  Pannus Johannes 18 (1433) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
  Van De Craen Piet 13 (1530) Afwezig    
  Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 10 (09/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Gervais Jacques 14 (1517) 0-1 Haber Jean-Pierre 1 (1951)
2 Burnay Gerard 10 (1674) 1-0 Lambert Luc 5 (1751)
3 Alexandrov Leonid 4 (1790) ½-½ Atanasiu Nicolae 3 (1842)
4 De Boeck Pierre 23 (1335) 0-1 Bourgeois Jean 22 (1352)
5 Bourgeois Pierre 11 (1655) 1-0 Berghmans Pascal 24 (1150)
6 Akhayan Hayk 7 (1705) 1-0 Rega Didier 25 (1150)
  Rega Arnaud 21 (1367)   Bye    
  Azzoug Samir 19 (1402) Afwezig    
  De Maeyer Daniel 20 (1398) Afwezig    
  Fonteyne Jacques 17 (1491) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Jafari Yasin 15 (1514) Afwezig    
  Le Van Ky 12 (1642) Afwezig    
  Nica Radu-Catalin 16 (1512) Afwezig    
  Palazoski Elvir 9 (1684) Afwezig    
  Pannus Johannes 18 (1433) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
  Van De Craen Piet 13 (1530) Afwezig    
  Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877) Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 11 (16/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Haber Jean-Pierre 1 (1951) 1-0 De Boeck Pierre 23 (1335)
2 Gervais Jacques 14 (1517) 0-1 Lambert Luc 5 (1751)
3 Alexandrov Leonid 4 (1790) ½-½ Burnay Gerard 10 (1674)
4 Bourgeois Jean 22 (1352) 0-1 Atanasiu Nicolae 3 (1842)
5 Jafari Yasin 15 (1514) 1-0 Berghmans Pascal 24 (1150)
6 Azzoug Samir 19 (1402) ½-½ Van De Craen Piet 13 (1530)
7 Nica Radu-Catalin 16 (1512) 1-0 Fonteyne Jacques 17 (1491)
  Akhayan Hayk 7 (1705) Afwezig    
  Bourgeois Pierre 11 (1655) Afwezig    
  De Maeyer Daniel 20 (1398) Afwezig    
  Haulotte Francois 6 (1748) Afwezig    
  Le Van Ky 12 (1642) Afwezig    
  Palazoski Elvir 9 (1684) Afwezig    
  Pannus Johannes 18 (1433) Afwezig    
  Rega Arnaud 21 (1367) Afwezig    
  Rega Didier 25 (1150) Afwezig    
  Reghabi Gholami Jahangir 8 (1702) Afwezig    
  Vasile-Bonciog Cristian 2 (1877) Afwezig    
Begin van de pagina

Haber Jean-Pierre (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.22578
N-Elo1951
FIDE-ID238341
F-Elo2048
Landbel  (bel)
Club(229) Woluwé
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Bourgeois Pierre BEL 1655 8.0 W - 1 13.0 0.85 +0.15
2 1      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 Z - ½ 25.0 0.83 -0.33
3 2      Vasile-Bonciog Cristian BEL 1877 8.0 W - ½ 37.0 0.60 -0.10
4 2      Palazoski Elvir BEL 1684 6.0 Z v 1 50.0 0.82 +0.18
5 1      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 Z v ½ 62.0 0.65 -0.15
6 3      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 W ^ 1 75.0 0.92 +0.08
7 1      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 Z v ½ 87.0 0.92 -0.42
8 1      Lambert Luc BEL 1751 12.0 W v ½ 99.0 0.76 -0.26
9 1      Alexandrov Leonid BEL 1790 10.0 W v 1 112.0 0.71 +0.29
10 1      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 Z v 1 125.0 0.92 +0.08
11 1      De Boeck Pierre BEL 1335 6.0 W v 1 138.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1635 99.0 Totaal 138.0 8.90 -0.40
Begin van de pagina
Atanasiu Nicolae (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.24856
N-Elo1842
FIDE-ID262420
F-Elo1856
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 W - 1 11.0 0.87 +0.13
2 2      Vasile-Bonciog Cristian BEL 1877 8.0 Z - 1 22.0 0.45 +0.55
3 1      Palazoski Elvir BEL 1684 6.0 W - 1 33.0 0.71 +0.29
4 1      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 Z - 1 44.0 0.72 +0.28
5 1      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 W v ½ 54.0 0.35 +0.15
6 1      Lambert Luc BEL 1751 12.0 Z v 1 65.0 0.62 +0.38
7        Afwezig           0 65.0    
8        Afwezig           0 65.0    
9 2      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 W v 0 74.0 0.87 -0.87
10 3      Alexandrov Leonid BEL 1790 10.0 Z v ½ 84.0 0.57 -0.07
11 4      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 Z v 1 95.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1678 88.0 Totaal 95.0 6.08 +0.92
Begin van de pagina
Burnay Gerard (Rank: 10)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.92452
N-Elo1674
FIDE-ID204463
F-Elo1665
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 Z - 1 12.0 0.92 +0.08
2 1      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 W - ½ 23.0 0.17 +0.33
3 3      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 Z - ½ 34.0 0.71 -0.21
4 1      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 W v 0 44.0 0.28 -0.28
5 3      Azzoug Samir BEL 1402 6.0 W v ½ 55.0 0.83 -0.33
6 2      Vasile-Bonciog Cristian BEL 1877 8.0 Z v ½ 66.0 0.24 +0.26
7 2      Palazoski Elvir BEL 1684 6.0 Z v 1 78.0 0.49 +0.51
8 2      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 W ^ 1 90.0 0.71 +0.29
9        Afwezig           0 90.0    
10 2      Lambert Luc BEL 1751 12.0 W v 1 102.0 0.39 +0.61
11 3      Alexandrov Leonid BEL 1790 10.0 Z v ½ 113.0 0.34 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1647 92.0 Totaal 113.0 5.08 +1.42
Begin van de pagina
Lambert Luc (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.61794
N-Elo1751
FIDE-ID206636
F-Elo1787
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Nica Radu-Catalin BEL 1512 8.0 W - 0 11.0 0.80 -0.80
2 3      Palazoski Elvir BEL 1684 6.0 W - 0 22.0 0.59 -0.59
3 7      Akhayan Hayk BEL 1705 7.0 Z ^ 1 35.0 0.56 +0.44
4 4      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 Z ^ ½ 47.0 0.92 -0.42
5 4      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 W ^ 1 60.0 0.80 +0.20
6 1      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 W - 0 71.0 0.38 -0.38
7 3      Alexandrov Leonid BEL 1790 10.0 Z ^ 1 84.0 0.45 +0.55
8 1      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 Z ^ ½ 96.0 0.24 +0.26
9 3      De Boeck Pierre BEL 1335 6.0 W ^ 1 109.0 0.92 +0.08
10 2      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 Z v 0 120.0 0.61 -0.61
11 2      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 Z v 1 133.0 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1625 103.0 Totaal 133.0 7.06 -1.06
Begin van de pagina
Jafari Yasin (Rank: 15)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16621
N-Elo1514
FIDE-ID22579591
F-Elo1575
Landiri  (iri)
Club(204) Excelsior
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Alexandrov Leonid BEL 1790 10.0 W - 0 10.0 0.17 -0.17
2 5      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 Z - ½ 21.0 0.71 -0.21
3 3      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 W - ½ 32.0 0.29 +0.21
4 5      Azzoug Samir BEL 1402 6.0 Z ^ ½ 43.0 0.65 -0.15
5 4      Lambert Luc BEL 1751 12.0 Z ^ 0 53.0 0.20 -0.20
6 6      Akhayan Hayk BEL 1705 7.0 W - 1 65.0 0.25 +0.75
7 1      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 W v ½ 76.0 0.08 +0.42
8 3      De Boeck Pierre BEL 1335 6.0 Z v ½ 87.0 0.73 -0.23
9 2      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 Z v 1 99.0 0.13 +0.87
10        Afwezig           0 99.0    
11 5      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 W v 1 111.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1595 94.0 Totaal 111.0 4.11 +1.39
Begin van de pagina
Alexandrov Leonid (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.21911
N-Elo1790
FIDE-ID206938
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 Z - 1 10.0 0.83 +0.17
2        Afwezig           0 10.0    
3 6      De Boeck Pierre BEL 1335 6.0 W v 1 20.0 0.92 +0.08
4        Afwezig           0 20.0    
5 7      Van De Craen Piet BEL 1530 5.0 W v 1 30.0 0.82 +0.18
6 5      Le Van Ky BEL 1642 8.0 Z v 1 40.0 0.70 +0.30
7 3      Lambert Luc BEL 1751 12.0 W v 0 48.0 0.55 -0.55
8        Afwezig           0 48.0    
9 1      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 Z v 0 56.0 0.29 -0.29
10 3      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 W v ½ 65.0 0.43 +0.07
11 3      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 W ^ ½ 74.0 0.66 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1654 86.0 Totaal 74.0 5.20 -0.20
Begin van de pagina
Bourgeois Jean (Rank: 22)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.59099
N-Elo1352
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Palazoski Elvir BEL 1684 6.0 Z - 0 10.0 0.12 -0.12
2 5      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 W - ½ 21.0 0.29 +0.21
3 5      Azzoug Samir BEL 1402 6.0 Z - ½ 32.0 0.43 +0.07
4 4      Lambert Luc BEL 1751 12.0 W - ½ 43.0 0.08 +0.42
5 5      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 Z - ½ 54.0 0.28 +0.22
6 3      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 Z - 0 64.0 0.08 -0.08
7 5      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 W ^ 0 74.0 0.76 -0.76
8 4      Le Van Ky BEL 1642 8.0 W v 0 84.0 0.16 -0.16
9        Afwezig           0 84.0    
10 4      De Boeck Pierre BEL 1335 6.0 Z v 1 96.0 0.52 +0.48
11 4      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 W v 0 106.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1578 88.0 Totaal 106.0 2.80 +0.20
Begin van de pagina
Rega Arnaud (Rank: 21)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.60133
N-Elo1367
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 10      Rega Didier BEL 1150 0.0 W v 1 8.0 0.78 +0.22
6 9      Nica Radu-Catalin BEL 1512 8.0 Z v 0 14.0 0.31 -0.31
7 6      Azzoug Samir BEL 1402 6.0 W - 1 22.0 0.45 +0.55
8 6      Akhayan Hayk BEL 1705 7.0 Z ^ ½ 29.0 0.12 +0.38
9 4      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 Z ^ 1 37.0 0.78 +0.22
10        Bye           1B 45.0    
11        Afwezig           0 45.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1383 24.0 Totaal 45.0 2.44 +1.06
Begin van de pagina
Gervais Jacques (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.2941
N-Elo1517
FIDE-ID235407
F-Elo1592
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 Z - 0 10.0 0.13 -0.13
2 4      Azzoug Samir BEL 1402 6.0 W - ½ 21.0 0.66 -0.16
3 4      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 Z - 1 33.0 0.90 +0.10
4 3      Vasile-Bonciog Cristian BEL 1877 8.0 Z - 0 43.0 0.10 -0.10
5 5      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 W - ½ 54.0 0.72 -0.22
6 4      Palazoski Elvir BEL 1684 6.0 W - 0 64.0 0.28 -0.28
7 4      Le Van Ky BEL 1642 8.0 Z - ½ 75.0 0.33 +0.17
8 2      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 Z v 0 85.0 0.29 -0.29
9        Afwezig           0 85.0    
10 1      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 W v 0 95.0 0.08 -0.08
11 2      Lambert Luc BEL 1751 12.0 W v 0 105.0 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1632 93.0 Totaal 105.0 3.70 -1.20
Begin van de pagina
Vasile-Bonciog Cristian (Rank: 2)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.60728
N-Elo1877
FIDE-ID229563
F-Elo1926
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van De Craen Piet BEL 1530 5.0 Z - 1 8.0 0.89 +0.11
2 2      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 W - 0 14.0 0.55 -0.55
3 2      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 Z - ½ 21.0 0.40 +0.10
4 3      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 W ^ 1 29.0 0.90 +0.10
5 2      Palazoski Elvir BEL 1684 6.0 Z ^ 1 37.0 0.75 +0.25
6 2      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 W v ½ 44.0 0.76 -0.26
7        Afwezig           0 44.0    
8        Afwezig           0 44.0    
9        Afwezig           0 44.0    
10        Afwezig           0 44.0    
11        Afwezig           0 44.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1699 60.0 Totaal 44.0 4.25 -0.25
Begin van de pagina
Azzoug Samir (Rank: 19)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.77275
N-Elo1402
FIDE-ID249700
F-Elo1493
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akhayan Hayk BEL 1705 7.0 W - 0 8.0 0.14 -0.14
2 4      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 Z - ½ 17.0 0.34 +0.16
3 5      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 W - ½ 26.0 0.57 -0.07
4 5      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 W - ½ 35.0 0.35 +0.15
5 3      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 Z - ½ 44.0 0.17 +0.33
6        Afwezig           0 44.0    
7 6      Rega Arnaud BEL 1367 9.0 Z v 0 52.0 0.55 -0.55
8 5      Bourgeois Pierre BEL 1655 8.0 W v ½ 61.0 0.19 +0.31
9        Afwezig           0 61.0    
10        Afwezig           0 61.0    
11 6      Van De Craen Piet BEL 1530 5.0 W v ½ 70.0 0.33 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1539 64.0 Totaal 70.0 2.64 +0.36
Begin van de pagina
De Boeck Pierre (Rank: 23)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14281
N-Elo1335
FIDE-ID214183
F-Elo1440
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Bye           1B 10.0    
3 6      Alexandrov Leonid BEL 1790 10.0 Z v 0 18.0 0.08 -0.08
4 7      Bourgeois Pierre BEL 1655 8.0 W v ½ 27.0 0.13 +0.37
5 6      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 Z - 1 37.0 0.74 +0.26
6        Afwezig           0 37.0    
7        Afwezig           0 37.0    
8 3      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 W v ½ 46.0 0.27 +0.23
9 3      Lambert Luc BEL 1751 12.0 Z v 0 54.0 0.08 -0.08
10 4      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 W ^ 0 62.0 0.48 -0.48
11 1      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 Z ^ 0 70.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1594 67.0 Totaal 70.0 1.86 +0.14
Begin van de pagina
Bourgeois Pierre (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.84573
N-Elo1655
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 Z - 0 6.0 0.15 -0.15
2        Afwezig           0 6.0    
3 8      Van De Craen Piet BEL 1530 5.0 W v 1 14.0 0.67 +0.33
4 7      De Boeck Pierre BEL 1335 6.0 Z v ½ 21.0 0.87 -0.37
5        Afwezig           0 21.0    
6        Afwezig           0 21.0    
7 7      Rega Didier BEL 1150 0.0 W v 1 29.0 0.92 +0.08
8 5      Azzoug Samir BEL 1402 6.0 Z v ½ 36.0 0.81 -0.31
9        Afwezig           0 36.0    
10 5      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 W v 1 44.0 0.92 +0.08
11        Afwezig           0 44.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1419 37.0 Totaal 44.0 4.34 -0.34
Begin van de pagina
Le Van Ky (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.97535
N-Elo1642
FIDE-ID240036
F-Elo1632
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 9      Reghabi Gholami Jahangir BEL 1702 3.0 Z v ½ 7.0 0.42 +0.08
4 9      De Maeyer Daniel BEL 1398 2.0 W v 1 15.0 0.80 +0.20
5 8      Pannus Johannes BEL 1433 1.0 Z v 1 23.0 0.77 +0.23
6 5      Alexandrov Leonid BEL 1790 10.0 W v 0 29.0 0.30 -0.30
7 4      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 W v ½ 36.0 0.67 -0.17
8 4      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 Z ^ 1 44.0 0.84 +0.16
9        Afwezig           0 44.0    
10        Afwezig           0 44.0    
11        Afwezig           0 44.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1532 27.0 Totaal 44.0 3.80 +0.20
Begin van de pagina
Palazoski Elvir (Rank: 9)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14766
N-Elo1684
FIDE-ID246972
F-Elo1571
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 W - 1 9.0 0.88 +0.12
2 3      Lambert Luc BEL 1751 12.0 Z - 1 18.0 0.41 +0.59
3 1      Atanasiu Nicolae BEL 1842 14.0 Z v 0 25.0 0.29 -0.29
4 2      Haber Jean-Pierre BEL 1951 17.0 W v 0 32.0 0.18 -0.18
5 2      Vasile-Bonciog Cristian BEL 1877 8.0 W - 0 39.0 0.25 -0.25
6 4      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 Z ^ 1 48.0 0.72 +0.28
7 2      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 W ^ 0 55.0 0.51 -0.51
8        Afwezig           0 55.0    
9        Afwezig           0 55.0    
10        Afwezig           0 55.0    
11        Afwezig           0 55.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1709 75.0 Totaal 55.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina
Akhayan Hayk (Rank: 7)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.75191
N-Elo1705
FIDE-ID212156
F-Elo1889
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Azzoug Samir BEL 1402 6.0 Z - 1 8.0 0.86 +0.14
2        Afwezig           0 8.0    
3 7      Lambert Luc BEL 1751 12.0 W v 0 14.0 0.44 -0.44
4 6      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 W v 1 22.0 0.92 +0.08
5        Afwezig           0 22.0    
6 6      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 Z v 0 28.0 0.75 -0.75
7        Afwezig           0 28.0    
8 6      Rega Arnaud BEL 1367 9.0 W v ½ 35.0 0.88 -0.38
9        Afwezig           0 35.0    
10 6      Rega Didier BEL 1150 0.0 W v 1 43.0 0.92 +0.08
11        Afwezig           0 43.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1389 41.0 Totaal 43.0 4.77 -1.27
Begin van de pagina
Berghmans Pascal (Rank: 24)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16099
N-Elo1150
FIDE-ID252689
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Burnay Gerard BEL 1674 13.0 W - 0 10.0 0.08 -0.08
2 6      Pannus Johannes BEL 1433 1.0 Z - ½ 21.0 0.16 +0.34
3 4      Gervais Jacques BEL 1517 5.0 W v 0 31.0 0.10 -0.10
4 6      Akhayan Hayk BEL 1705 7.0 Z v 0 41.0 0.08 -0.08
5 6      De Boeck Pierre BEL 1335 6.0 W v 0 51.0 0.26 -0.26
6 7      Van De Craen Piet BEL 1530 5.0 Z v 0 61.0 0.09 -0.09
7 5      Bourgeois Jean BEL 1352 6.0 Z v 1 73.0 0.24 +0.76
8        Afwezig           0 73.0    
9 4      Rega Arnaud BEL 1367 9.0 W v 0 83.0 0.22 -0.22
10 5      Bourgeois Pierre BEL 1655 8.0 Z v 0 93.0 0.08 -0.08
11 5      Jafari Yasin IRI 1514 11.0 Z v 0 103.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1508 71.0 Totaal 103.0 1.41 +0.09
Begin van de pagina
Nica Radu-Catalin (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.87611
N-Elo1512
FIDE-ID219320
F-Elo1525
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lambert Luc BEL 1751 12.0 Z - 1 6.0 0.20 +0.80
2        Afwezig           0 6.0    
3        Afwezig           0 6.0    
4        Afwezig           0 6.0    
5        Afwezig           0 6.0    
6 9      Rega Arnaud BEL 1367 9.0 W v 1 12.0 0.69 +0.31
7        Afwezig           0 12.0    
8        Afwezig           0 12.0    
9 5      Rega Didier BEL 1150 0.0 Z v 1 18.0 0.90 +0.10
10        Afwezig           0 18.0    
11 7      Fonteyne Jacques BEL 1491 6.0 W v 1 24.0 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1439 27.0 Totaal 24.0 2.32 +1.68
Begin van de pagina
Van De Craen Piet (Rank: 13)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.7013
N-Elo1530
FIDE-ID221708
F-Elo1564
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vasile-Bonciog Cristian BEL 1877 8.0 W - 0 6.0 0.11 -0.11
2        Afwezig           0 6.0    
3 8      Bourgeois Pierre BEL 1655 8.0 Z v 0 12.0 0.33 -0.33
4 8      Pannus Johannes BEL 1433 1.0 W v 1 20.0 0.63 +0.37
5 7      Alexandrov Leonid BEL 1790 10.0 Z v 0 26.0 0.18 -0.18
6 7      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 W v 1 34.0 0.91 +0.09
7        Afwezig           0 34.0    
8        Afwezig           0 34.0    
9        Afwezig           0 34.0    
10        Afwezig           0 34.0    
11 6      Azzoug Samir BEL 1402 6.0 Z v ½ 41.0 0.67 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1551 36.0 Totaal 41.0 2.83 -0.33
Begin van de pagina
Fonteyne Jacques (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.86002
N-Elo1491
FIDE-ID216372
F-Elo1586
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Bye           1B 6.0    
4        Afwezig           0 6.0    
5 9      De Maeyer Daniel BEL 1398 2.0 Z v 1 12.0 0.63 +0.37
6 8      Pannus Johannes BEL 1433 1.0 W v 1 18.0 0.58 +0.42
7        Afwezig           0 18.0    
8        Afwezig           0 18.0    
9        Afwezig           0 18.0    
10        Afwezig           0 18.0    
11 7      Nica Radu-Catalin BEL 1512 8.0 Z v 0 22.0 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1447 11.0 Totaal 22.0 1.68 +0.32
Begin van de pagina
Rega Didier (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.60128
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 10      Rega Arnaud BEL 1367 9.0 Z v 0 6.0 0.22 -0.22
6 10      Reghabi Gholami Jahangir BEL 1702 3.0 W v 0 12.0 0.08 -0.08
7 7      Bourgeois Pierre BEL 1655 8.0 Z ^ 0 18.0 0.08 -0.08
8 7      De Maeyer Daniel BEL 1398 2.0 W ^ 0 24.0 0.19 -0.19
9 5      Nica Radu-Catalin BEL 1512 8.0 W v 0 30.0 0.10 -0.10
10 6      Akhayan Hayk BEL 1705 7.0 Z v 0 36.0 0.08 -0.08
11        Afwezig           0 36.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1556 37.0 Totaal 36.0 0.75 -0.75
Begin van de pagina
Reghabi Gholami Jahangir (Rank: 8)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.14805
N-Elo1702
FIDE-ID246468
F-Elo1664
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 9      Le Van Ky BEL 1642 8.0 W v ½ 3.0 0.58 -0.08
4        Afwezig           0 3.0    
5        Afwezig           0 3.0    
6 10      Rega Didier BEL 1150 0.0 Z v 1 7.0 0.92 +0.08
7        Afwezig           0 7.0    
8        Afwezig           0 7.0    
9        Afwezig           0 7.0    
10        Afwezig           0 7.0    
11        Afwezig           0 7.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1396 8.0 Totaal 7.0 1.50 +0.00
Begin van de pagina
Pannus Johannes (Rank: 18)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.17138
N-Elo1433
FIDE-ID256013
F-Elo1465
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 6      Berghmans Pascal BEL 1150 3.0 W v ½ 5.0 0.84 -0.34
3        Afwezig           0 5.0    
4 8      Van De Craen Piet BEL 1530 5.0 Z v 0 9.0 0.37 -0.37
5 8      Le Van Ky BEL 1642 8.0 W v 0 13.0 0.23 -0.23
6 8      Fonteyne Jacques BEL 1491 6.0 Z ^ 0 17.0 0.42 -0.42
7        Afwezig           0 17.0    
8        Afwezig           0 17.0    
9        Afwezig           0 17.0    
10        Afwezig           0 17.0    
11        Afwezig           0 17.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 22.0 Totaal 17.0 1.86 -1.36
Begin van de pagina
De Maeyer Daniel (Rank: 20)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.87491
N-Elo1398
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 9      Le Van Ky BEL 1642 8.0 Z v 0 3.0 0.20 -0.20
5 9      Fonteyne Jacques BEL 1491 6.0 W v 0 6.0 0.37 -0.37
6        Afwezig           0 6.0    
7        Afwezig           0 6.0    
8 7      Rega Didier BEL 1150 0.0 Z v 1 11.0 0.81 +0.19
9        Afwezig           0 11.0    
10        Afwezig           0 11.0    
11        Afwezig           0 11.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1427 14.0 Totaal 11.0 1.38 -0.38
Begin van de pagina
Haulotte Francois (Rank: 6)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.86941
N-Elo1748
FIDE-ID217069
F-Elo1743
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
10        Afwezig           0 0.0    
11        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 SB Vsch. OR ARO #Win
1 Haber Jean-Pierre 1 1951 1891 28.0 13 W 1 3 Z ½ 10 W ½ 15 Z 1 2 Z ½ 7 W 1 5 Z ½ 4 W ½ 6 W 1 9 Z 1 12 W 1 34.50 48.5 - 1636 6
2 Atanasiu Nicolae 3 1842 1900 23.0 9 W 1 10 Z 1 15 W 1 3 Z 1 1 W ½ 4 Z 1 A A 5 W 0 6 Z ½ 7 Z 1 31.75 49.5 - 1679 6
3 Burnay Gerard 10 1674 1770 23.0 17 Z 1 1 W ½ 5 Z ½ 2 W 0 11 W ½ 10 Z ½ 15 Z 1 9 W 1 A 4 W 1 6 Z ½ 26.00 38.5 - 1648 4
4 Lambert Luc 5 1751 1656 23.0 18 W 0 15 W 0 16 Z 1 7 Z ½ 5 W 1 2 W 0 6 Z 1 1 Z ½ 12 W 1 3 Z 0 9 Z 1 24.75 31.0 - 1625 5
5 Jafari Yasin 15 1514 1628 21.0 6 W 0 7 Z ½ 3 W ½ 11 Z ½ 4 Z 0 16 W 1 1 W ½ 12 Z ½ 2 Z 1 A 17 W 1 23.75 28.0 - 1595 3
6 Alexandrov Leonid 4 1790 1749 18.0 5 Z 1 A 12 W 1 A 19 W 1 14 Z 1 4 W 0 A 1 Z 0 2 W ½ 3 W ½ 21.25 34.5 - 1655 4
7 Bourgeois Jean 22 1352 1401 16.0 15 Z 0 5 W ½ 11 Z ½ 4 W ½ 9 Z ½ 1 Z 0 17 W 0 14 W 0 A 12 Z 1 2 W 0 11.00 19.0 - 1579 1
8 Rega Arnaud 21 1367 1533 15.0 A A A A 21 W 1 18 Z 0 11 W 1 16 Z ½ 17 Z 1 B A 10.25 19.0 - 1384 3
9 Gervais Jacques 14 1517 1436 15.0 2 Z 0 11 W ½ 17 Z 1 10 Z 0 7 W ½ 15 W 0 14 Z ½ 3 Z 0 A 1 W 0 4 W 0 6.50 20.0 - 1633 1
10 Vasile-Bonciog Cristian 2 1877 1817 14.0 19 Z 1 2 W 0 1 Z ½ 9 W 1 15 Z 1 3 W ½ A A A A A 15.50 33.5 - 1700 3
11 Azzoug Samir 19 1402 1444 14.0 16 W 0 9 Z ½ 7 W ½ 5 W ½ 3 Z ½ A 8 Z 0 13 W ½ A A 19 W ½ 12.00 19.5 - 1539 0
12 De Boeck Pierre 23 1335 1388 14.0 A B 6 Z 0 13 W ½ 17 Z 1 A A 5 W ½ 4 Z 0 7 W 0 1 Z 0 10.75 23.0 - 1595 1
13 Bourgeois Pierre 11 1655 1572 14.0 1 Z 0 A 19 W 1 12 Z ½ A A 21 W 1 11 Z ½ A 17 W 1 A 6.75 22.0 - 1420 3
14 Le Van Ky 12 1642 1649 14.0 A A 22 Z ½ 24 W 1 23 Z 1 6 W 0 9 W ½ 7 Z 1 A A A 6.50 26.0 - 1532 3
15 Palazoski Elvir 9 1684 1652 13.0 7 W 1 4 Z 1 2 Z 0 1 W 0 10 W 0 9 Z 1 3 W 0 A A A A 11.50 27.0 - 1709 3
16 Akhayan Hayk 7 1705 1498 13.0 11 Z 1 A 4 W 0 17 W 1 A 5 Z 0 A 8 W ½ A 21 W 1 A 6.50 23.0 - 1389 3
17 Berghmans Pascal 24 1150 1174 13.0 3 W 0 23 Z ½ 9 W 0 16 Z 0 12 W 0 19 Z 0 7 Z 1 A 8 W 0 13 Z 0 5 Z 0 3.25 10.0 - 1508 1
18 Nica Radu-Catalin 16 1512 2240 12.0 4 Z 1 A A A A 8 W 1 A A 21 Z 1 A 20 W 1 12.50 21.0 - 1440 4
19 Van De Craen Piet 13 1530 1486 11.0 10 W 0 A 13 Z 0 23 W 1 6 Z 0 17 W 1 A A A A 11 Z ½ 3.50 14.5 - 1551 2
20 Fonteyne Jacques 17 1491 1565 10.0 A A B A 24 Z 1 23 W 1 A A A A 18 Z 0 5.50 22.0 - 1448 2
21 Rega Didier 25 1150 688 6.0 A A A A 8 Z 0 22 W 0 13 Z 0 24 W 0 18 W 0 16 Z 0 A 0.00 0.0 - 1557 0
22 Reghabi Gholami Jahangir 8 1702 1665 5.0 A A 14 W ½ A A 21 Z 1 A A A A A 2.00 10.5 - 1396 1
23 Pannus Johannes 18 1433 1117 5.0 A 17 W ½ A 19 Z 0 14 W 0 20 Z 0 A A A A A 0.75 5.0 - 1453 0
24 De Maeyer Daniel 20 1398 1303 5.0 A A A 14 Z 0 20 W 0 A A 21 Z 1 A A A 0.00 4.0 - 1428 1
25 Haulotte Francois 6 1748 0 0.0 A A A A A A A A A A A 0.00 0.0 - 0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.77 2018/02/19 (©) GMA 2015