SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2018 -10 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 30 min. QPF
Datums: van 04/03/2018 tot 04/03/2018
Scheidingssystemen: MB, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf MB #Win Vsch. SB OR
1 Wouters Tibo -10 M 2008-06-01 1279 Turnhout 7.0 1746 23.00 7 28.0 29.50 -
2 Froeyman Hugo -10 M 2009-01-28 1351 Mechelen 5.5 1218 21.00 5 24.0 21.25 -
3 Akulov Vladimir -10 M 2008-07-04 0 Leopoldsburg 5.0 351 23.00 5 22.0 22.50 -
4 Dewyngaert Wout -10 M 2008-11-23 0 Dolle Toren Leuven 5.0 341 20.50 5 21.0 18.50 -
5 Akulov Vsevolod -10 M 2008-07-04 0 Leopoldsburg 5.0 508 20.00 5 20.0 18.50 -
6 Vantorre Nils -10 M 2008-03-29 0 Oostkamp 5.0 158 19.50 5 18.0 17.00 -
7 Cappan Stan -10 M 2009-06-15 0 LSV-Chesspirant 4.5 478 20.00 4 20.0 14.50 -
8 Smolders Oscar -10 M 2008-07-14 0 Turnhout 4.5 269 19.50 4 19.5 16.00 -
9 Musabayev Maxim -10 M 2009-09-17 0 Mercatel 4.5 102 19.50 4 17.0 12.75 -
10 Vander Donckt Xander -10 M 2008-01-06 0 Zottegem 4.5 478 18.50 4 20.0 10.75 -
11 Stynen Lisa -10 F 2008-04-22 0 Heusden 4.5 102 14.50 4 15.5 11.25 -
12 Aishajiang Ehsan -10 M 2009-06-24 0 Leuven Centraal 4.0 50 21.50 3 19.5 15.25 -
13 Plomp Mateo -10 M 2009-08-06 0 Mercatel 4.0 233 20.50 3 18.0 13.25 -
14 Govoreanu Matei -10 M 2009-03-12 0 Westerlo 4.0 50 18.50 4 14.0 12.50 -
15 Beukenhorst Gabriel -10 M 2008-10-29 1170 Geraardsbergen 4.0 820 17.00 4 16.0 11.50 -
16 Schmiehusen Faas -10 M 2008-01-15 0 Neerpelt 4.0 410 15.00 4 16.0 10.50 -
17 Mernier Martin -10 M 2008-11-06 0 Neerpelt 3.5 167 20.00 3 16.5 11.75 -
18 Decraene Merlijn -10 M 2008-09-11 0 Tielt 3.5 0 19.50 3 14.0 12.75 -
19 Akar Zeki Efe -10 M 2008-01-26 0 Hoboken 3.5 0 17.50 3 16.5 9.75 -
20 Vertongen Jack -10 M 2009-09-29 0 Mercatel 3.5 0 16.50 3 14.0 11.75 -
21 Ognyanov Daniel -10 M 2008-03-17 0 Leuven Centraal 3.5 0 15.50 3 11.5 8.75 -
22 Burssens Maya -10 F 2008-01-08 0 Mercatel 3.5 0 15.50 3 11.5 8.25 -
23 De Saeger Noa -10 M 2008-02-26 0 Dolle Toren Leuven 3.0 -57 19.00 3 15.0 8.00 -
24 Hanssens Daan -10 M 2008-11-28 0 Kortrijk 3.0 303 16.50 3 9.0 5.00 -
25 Vantomme Ruth -10 F 2008-11-15 0 Bredene 3.0 -57 14.50 3 9.0 4.00 -
26 Lauwers Brent -10 M 2008-01-20 0 Kapelle-op-den-Bos 3.0 -57 13.00 3 6.0 6.00 -
27 Dimitrov Brayan -10 M 2008-11-05 0 Dolle Toren Leuven 2.5 83 19.50 2 13.5 7.75 -
28 Dechamps Norah -10 F 2008-07-11 0 Kortrijk 2.5 -110 18.50 2 11.0 6.75 -
29 Van Walleghem Tristan -10 M 2008-06-29 0 Tielt 2.0 1 18.00 2 11.0 3.50 -
30 De Rycke Killian -10 M 2009-03-14 0 LSV-Chesspirant 2.0 -166 16.00 2 9.0 3.00 -
31 Dhondt Alexander -10 M 2008-10-10 0 Brasschaat 2.0 -166 15.00 2 7.0 2.00 -
32 Kuijpers Sarie -10 F 2009-04-03 0 Neerpelt 2.0 1 13.50 2 7.0 4.00 -
33 Verhaeghe Clement -10 M 2009-05-19 0 Blankenberge 2.0 -166 13.50 2 7.0 3.00 -
34 Przybyszewski Mateusz -10 M 2008-07-07 0 Mechelen 2.0 -166 12.50 2 5.0 3.00 -
35 Hofstede Erya -10 F 2009-12-14 0 Hoboken 1.0 -126 14.50 1 2.0 0.00 -
36 Deschepper Matteo -10 M 2009-01-30 0 Izegem 0.0 -800 13.50 0 0.0 0.00 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hanssens Daan 19 (0) 3.0 0-1 Froeyman Hugo 1 (1351) 5.5
2 Wouters Tibo 2 (1279) 7.0 1-0 Hofstede Erya 20 (0) 1.0
3 Kuijpers Sarie 21 (0) 2.0 0-1 Beukenhorst Gabriel 3 (1170) 4.0
4 Aishajiang Ehsan 4 (0) 4.0 1-0 Lauwers Brent 22 (0) 3.0
5 Mernier Martin 23 (0) 3.5 ½-½ Akar Zeki Efe 5 (0) 3.5
6 Akulov Vladimir 6 (0) 5.0 1-0 Musabayev Maxim 24 (0) 4.5
7 Ognyanov Daniel 25 (0) 3.5 0-1 Akulov Vsevolod 7 (0) 5.0
8 Burssens Maya 8 (0) 3.5 0-1 Plomp Mateo 26 (0) 4.0
9 Przybyszewski Mateusz 27 (0) 2.0 0-1 Cappan Stan 9 (0) 4.5
10 De Rycke Killian 10 (0) 2.0 0-1 Schmiehusen Faas 28 (0) 4.0
11 Smolders Oscar 29 (0) 4.5 1-0 De Saeger Noa 11 (0) 3.0
12 Dechamps Norah 12 (0) 2.5 0-1 Stynen Lisa 30 (0) 4.5
13 Van Walleghem Tristan 31 (0) 2.0 1-0 Decraene Merlijn 13 (0) 3.5
14 Deschepper Matteo 14 (0) 0.0 0-1 Vander Donckt Xander 32 (0) 4.5
15 Vantomme Ruth 33 (0) 3.0 0-1 Dewyngaert Wout 15 (0) 5.0
16 Dhondt Alexander 16 (0) 2.0 0-1 Vantorre Nils 34 (0) 5.0
17 Verhaeghe Clement 35 (0) 2.0 0-1 Dimitrov Brayan 17 (0) 2.5
18 Govoreanu Matei 18 (0) 4.0 0-1 Vertongen Jack 36 (0) 3.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Hugo 1 (1351) 5.5 1-0 Dimitrov Brayan 17 (0) 2.5
2 Plomp Mateo 26 (0) 4.0 0-1 Wouters Tibo 2 (1279) 7.0
3 Beukenhorst Gabriel 3 (1170) 4.0 0-1 Schmiehusen Faas 28 (0) 4.0
4 Stynen Lisa 30 (0) 4.5 0-1 Aishajiang Ehsan 4 (0) 4.0
5 Vander Donckt Xander 32 (0) 4.5 0-1 Akulov Vladimir 6 (0) 5.0
6 Akulov Vsevolod 7 (0) 5.0 0-1 Smolders Oscar 29 (0) 4.5
7 Cappan Stan 9 (0) 4.5 1-0 Van Walleghem Tristan 31 (0) 2.0
8 Dewyngaert Wout 15 (0) 5.0 1-0 Vantorre Nils 34 (0) 5.0
9 Vertongen Jack 36 (0) 3.5 0-1 Mernier Martin 23 (0) 3.5
10 Akar Zeki Efe 5 (0) 3.5 1-0 Burssens Maya 8 (0) 3.5
11 Hofstede Erya 20 (0) 1.0 0-1 De Rycke Killian 10 (0) 2.0
12 De Saeger Noa 11 (0) 3.0 1-0 Kuijpers Sarie 21 (0) 2.0
13 Lauwers Brent 22 (0) 3.0 0-1 Dechamps Norah 12 (0) 2.5
14 Decraene Merlijn 13 (0) 3.5 1-0 Ognyanov Daniel 25 (0) 3.5
15 Musabayev Maxim 24 (0) 4.5 1-0 Deschepper Matteo 14 (0) 0.0
16 Przybyszewski Mateusz 27 (0) 2.0 0-1 Dhondt Alexander 16 (0) 2.0
17 Vantomme Ruth 33 (0) 3.0 0-1 Govoreanu Matei 18 (0) 4.0
18 Verhaeghe Clement 35 (0) 2.0 0-1 Hanssens Daan 19 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Schmiehusen Faas 28 (0) 4.0 0-1 Froeyman Hugo 1 (1351) 5.5
2 Wouters Tibo 2 (1279) 7.0 1-0 Cappan Stan 9 (0) 4.5
3 Aishajiang Ehsan 4 (0) 4.0 0-1 Dewyngaert Wout 15 (0) 5.0
4 Akulov Vladimir 6 (0) 5.0 1-0 Smolders Oscar 29 (0) 4.5
5 De Rycke Killian 10 (0) 2.0 0-1 Akar Zeki Efe 5 (0) 3.5
6 Mernier Martin 23 (0) 3.5 1-0 Beukenhorst Gabriel 3 (1170) 4.0
7 Hanssens Daan 19 (0) 3.0 0-1 Akulov Vsevolod 7 (0) 5.0
8 Van Walleghem Tristan 31 (0) 2.0 0-1 De Saeger Noa 11 (0) 3.0
9 Dechamps Norah 12 (0) 2.5 0-1 Musabayev Maxim 24 (0) 4.5
10 Vantorre Nils 34 (0) 5.0 1-0 Decraene Merlijn 13 (0) 3.5
11 Dhondt Alexander 16 (0) 2.0 0-1 Plomp Mateo 26 (0) 4.0
12 Dimitrov Brayan 17 (0) 2.5 1-0 Vertongen Jack 36 (0) 3.5
13 Govoreanu Matei 18 (0) 4.0 1-0 Stynen Lisa 30 (0) 4.5
14 Hofstede Erya 20 (0) 1.0 0-1 Vander Donckt Xander 32 (0) 4.5
15 Burssens Maya 8 (0) 3.5 1-0 Przybyszewski Mateusz 27 (0) 2.0
16 Deschepper Matteo 14 (0) 0.0 0-1 Vantomme Ruth 33 (0) 3.0
17 Kuijpers Sarie 21 (0) 2.0 1-0 Verhaeghe Clement 35 (0) 2.0
18 Ognyanov Daniel 25 (0) 3.5 1-0 Lauwers Brent 22 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Hugo 1 (1351) 5.5 1-0 Akulov Vladimir 6 (0) 5.0
2 Dewyngaert Wout 15 (0) 5.0 0-1 Wouters Tibo 2 (1279) 7.0
3 Akar Zeki Efe 5 (0) 3.5 0-1 Aishajiang Ehsan 4 (0) 4.0
4 Akulov Vsevolod 7 (0) 5.0 1-0 Mernier Martin 23 (0) 3.5
5 Cappan Stan 9 (0) 4.5 ½-½ Plomp Mateo 26 (0) 4.0
6 De Saeger Noa 11 (0) 3.0 1-0 Schmiehusen Faas 28 (0) 4.0
7 Smolders Oscar 29 (0) 4.5 1-0 Dimitrov Brayan 17 (0) 2.5
8 Vander Donckt Xander 32 (0) 4.5 1-0 Govoreanu Matei 18 (0) 4.0
9 Musabayev Maxim 24 (0) 4.5 1-0 Vantorre Nils 34 (0) 5.0
10 Beukenhorst Gabriel 3 (1170) 4.0 1-0 Hanssens Daan 19 (0) 3.0
11 Kuijpers Sarie 21 (0) 2.0 0-1 Burssens Maya 8 (0) 3.5
12 Ognyanov Daniel 25 (0) 3.5 1-0 De Rycke Killian 10 (0) 2.0
13 Vertongen Jack 36 (0) 3.5 ½-½ Dechamps Norah 12 (0) 2.5
14 Decraene Merlijn 13 (0) 3.5 1-0 Vantomme Ruth 33 (0) 3.0
15 Stynen Lisa 30 (0) 4.5 1-0 Dhondt Alexander 16 (0) 2.0
16 Deschepper Matteo 14 (0) 0.0 0-1 Van Walleghem Tristan 31 (0) 2.0
17 Przybyszewski Mateusz 27 (0) 2.0 1-0 Hofstede Erya 20 (0) 1.0
18 Lauwers Brent 22 (0) 3.0 0-1 Verhaeghe Clement 35 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Wouters Tibo 2 (1279) 7.0 1-0 Froeyman Hugo 1 (1351) 5.5
2 Aishajiang Ehsan 4 (0) 4.0 ½-½ Smolders Oscar 29 (0) 4.5
3 Akulov Vladimir 6 (0) 5.0 1-0 Dewyngaert Wout 15 (0) 5.0
4 Musabayev Maxim 24 (0) 4.5 0-1 Akulov Vsevolod 7 (0) 5.0
5 Vander Donckt Xander 32 (0) 4.5 1-0 De Saeger Noa 11 (0) 3.0
6 Plomp Mateo 26 (0) 4.0 1-0 Akar Zeki Efe 5 (0) 3.5
7 Mernier Martin 23 (0) 3.5 0-1 Cappan Stan 9 (0) 4.5
8 Van Walleghem Tristan 31 (0) 2.0 0-1 Beukenhorst Gabriel 3 (1170) 4.0
9 Burssens Maya 8 (0) 3.5 ½-½ Ognyanov Daniel 25 (0) 3.5
10 Schmiehusen Faas 28 (0) 4.0 0-1 Decraene Merlijn 13 (0) 3.5
11 Dimitrov Brayan 17 (0) 2.5 ½-½ Stynen Lisa 30 (0) 4.5
12 Vantorre Nils 34 (0) 5.0 1-0 Govoreanu Matei 18 (0) 4.0
13 Dechamps Norah 12 (0) 2.5 1-0 Dhondt Alexander 16 (0) 2.0
14 Hanssens Daan 19 (0) 3.0 0-1 Vertongen Jack 36 (0) 3.5
15 De Rycke Killian 10 (0) 2.0 1-0 Przybyszewski Mateusz 27 (0) 2.0
16 Vantomme Ruth 33 (0) 3.0 1-0 Kuijpers Sarie 21 (0) 2.0
17 Verhaeghe Clement 35 (0) 2.0 1-0 Deschepper Matteo 14 (0) 0.0
18 Hofstede Erya 20 (0) 1.0 0-1 Lauwers Brent 22 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Vsevolod 7 (0) 5.0 0-1 Wouters Tibo 2 (1279) 7.0
2 Froeyman Hugo 1 (1351) 5.5 ½-½ Vander Donckt Xander 32 (0) 4.5
3 Cappan Stan 9 (0) 4.5 1-0 Akulov Vladimir 6 (0) 5.0
4 Plomp Mateo 26 (0) 4.0 ½-½ Aishajiang Ehsan 4 (0) 4.0
5 Smolders Oscar 29 (0) 4.5 0-1 Beukenhorst Gabriel 3 (1170) 4.0
6 De Saeger Noa 11 (0) 3.0 0-1 Dewyngaert Wout 15 (0) 5.0
7 Decraene Merlijn 13 (0) 3.5 ½-½ Musabayev Maxim 24 (0) 4.5
8 Vantorre Nils 34 (0) 5.0 1-0 Burssens Maya 8 (0) 3.5
9 Akar Zeki Efe 5 (0) 3.5 1-0 Dechamps Norah 12 (0) 2.5
10 Dimitrov Brayan 17 (0) 2.5 0-1 Mernier Martin 23 (0) 3.5
11 Vertongen Jack 36 (0) 3.5 1-0 Ognyanov Daniel 25 (0) 3.5
12 Stynen Lisa 30 (0) 4.5 1-0 De Rycke Killian 10 (0) 2.0
13 Govoreanu Matei 18 (0) 4.0 1-0 Van Walleghem Tristan 31 (0) 2.0
14 Schmiehusen Faas 28 (0) 4.0 1-0 Verhaeghe Clement 35 (0) 2.0
15 Lauwers Brent 22 (0) 3.0 1-0 Vantomme Ruth 33 (0) 3.0
16 Dhondt Alexander 16 (0) 2.0 0-1 Kuijpers Sarie 21 (0) 2.0
17 Przybyszewski Mateusz 27 (0) 2.0 0-1 Hanssens Daan 19 (0) 3.0
18 Deschepper Matteo 14 (0) 0.0 0-1 Hofstede Erya 20 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Wouters Tibo 2 (1279) 7.0 1-0 Vander Donckt Xander 32 (0) 4.5
2 Cappan Stan 9 (0) 4.5 0-1 Froeyman Hugo 1 (1351) 5.5
3 Beukenhorst Gabriel 3 (1170) 4.0 0-1 Akulov Vsevolod 7 (0) 5.0
4 Aishajiang Ehsan 4 (0) 4.0 0-1 Vantorre Nils 34 (0) 5.0
5 Akulov Vladimir 6 (0) 5.0 1-0 Plomp Mateo 26 (0) 4.0
6 Dewyngaert Wout 15 (0) 5.0 1-0 Akar Zeki Efe 5 (0) 3.5
7 Smolders Oscar 29 (0) 4.5 1-0 Decraene Merlijn 13 (0) 3.5
8 Mernier Martin 23 (0) 3.5 0-1 Stynen Lisa 30 (0) 4.5
9 Musabayev Maxim 24 (0) 4.5 1-0 Vertongen Jack 36 (0) 3.5
10 Govoreanu Matei 18 (0) 4.0 1-0 De Saeger Noa 11 (0) 3.0
11 Dechamps Norah 12 (0) 2.5 0-1 Schmiehusen Faas 28 (0) 4.0
12 Burssens Maya 8 (0) 3.5 1-0 Dimitrov Brayan 17 (0) 2.5
13 Ognyanov Daniel 25 (0) 3.5 1-0 Van Walleghem Tristan 31 (0) 2.0
14 De Rycke Killian 10 (0) 2.0 0-1 Lauwers Brent 22 (0) 3.0
15 Vantomme Ruth 33 (0) 3.0 1-0 Verhaeghe Clement 35 (0) 2.0
16 Hanssens Daan 19 (0) 3.0 1-0 Hofstede Erya 20 (0) 1.0
17 Kuijpers Sarie 21 (0) 2.0 0-1 Przybyszewski Mateusz 27 (0) 2.0
18 Dhondt Alexander 16 (0) 2.0 1-0 Deschepper Matteo 14 (0) 0.0
Begin van de pagina

Wouters Tibo (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1279
FIDE-ID258539
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hofstede Erya BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Plomp Mateo BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Cappan Stan BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Froeyman Hugo BEL 1351 5.5 W - 1 5.0 0.40 +0.60
6 1      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Vander Donckt Xander BEL 0 4.5 W v 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1351 29.5 Totaal 7.0 5.92 +1.08
Begin van de pagina
Froeyman Hugo (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1331
FIDE-ID254630
F-Elo1351
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hanssens Daan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dimitrov Brayan BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Wouters Tibo BEL 1279 7.0 Z - 0 4.0 0.60 -0.60
6 2      Vander Donckt Xander BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
7 2      Cappan Stan BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 30.5 Totaal 5.5 6.12 -0.62
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Musabayev Maxim BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Vander Donckt Xander BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Smolders Oscar BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Froeyman Hugo BEL 1351 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Cappan Stan BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 5      Plomp Mateo BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1351 32.5 Totaal 5.0 3.08 +1.92
Begin van de pagina
Dewyngaert Wout (Rank: 15)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16615
N-Elo0
FIDE-ID258334
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vantomme Ruth BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Vantorre Nils BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Wouters Tibo BEL 1279 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 6      De Saeger Noa BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Akar Zeki Efe BEL 0 3.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 30.5 Totaal 5.0 3.08 +1.92
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ognyanov Daniel BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Smolders Oscar BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Hanssens Daan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Mernier Martin BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Musabayev Maxim BEL 0 4.5 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Wouters Tibo BEL 1279 7.0 W ^ 0 4.0 0.08 -0.08
7 3      Beukenhorst Gabriel BEL 1170 4.0 Z ^ 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1224 30.0 Totaal 5.0 2.66 +2.34
Begin van de pagina
Vantorre Nils (Rank: 34)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo0
FIDE-ID258474
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Dhondt Alexander BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Decraene Merlijn BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Musabayev Maxim BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Govoreanu Matei BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Burssens Maya BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina
Cappan Stan (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo0
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Przybyszewski Mateusz BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Van Walleghem Tristan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Wouters Tibo BEL 1279 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Plomp Mateo BEL 0 4.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 7      Mernier Martin BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
7 2      Froeyman Hugo BEL 1351 5.5 W ^ 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1315 29.0 Totaal 4.5 2.66 +1.84
Begin van de pagina
Smolders Oscar (Rank: 29)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo0
FIDE-ID258091
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Saeger Noa BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 7      Dimitrov Brayan BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 5      Beukenhorst Gabriel BEL 1170 4.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 7      Decraene Merlijn BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 27.0 Totaal 4.5 3.08 +1.42
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 24)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo0
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Deschepper Matteo BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Dechamps Norah BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Vantorre Nils BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 7      Decraene Merlijn BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 9      Vertongen Jack BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 24.5 Totaal 4.5 3.50 +1.00
Begin van de pagina
Vander Donckt Xander (Rank: 32)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16001
N-Elo0
FIDE-ID258253
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Deschepper Matteo BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 14      Hofstede Erya BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Govoreanu Matei BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      De Saeger Noa BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Froeyman Hugo BEL 1351 5.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
7 1      Wouters Tibo BEL 1279 7.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1315 25.5 Totaal 4.5 2.66 +1.84
Begin van de pagina
Stynen Lisa (Rank: 30)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo0
FIDE-ID258113
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dechamps Norah BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 13      Govoreanu Matei BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Dhondt Alexander BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Dimitrov Brayan BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 12      De Rycke Killian BEL 0 2.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 8      Mernier Martin BEL 0 3.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 20.5 Totaal 4.5 3.50 +1.00
Begin van de pagina
Aishajiang Ehsan (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo0
FIDE-ID256897
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lauwers Brent BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Stynen Lisa BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Akar Zeki Efe BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Smolders Oscar BEL 0 4.5 W ^ ½ 3.5 0.50 +0.00
6 4      Plomp Mateo BEL 0 4.0 Z ^ ½ 4.0 0.50 +0.00
7 4      Vantorre Nils BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 26)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo0
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Burssens Maya BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Wouters Tibo BEL 1279 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Dhondt Alexander BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Cappan Stan BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 6      Akar Zeki Efe BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 4      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 W - ½ 4.0 0.50 +0.00
7 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 29.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo0
FIDE-ID258059
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Vertongen Jack BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Vantomme Ruth BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Stynen Lisa BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Vander Donckt Xander BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Vantorre Nils BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 13      Van Walleghem Tristan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      De Saeger Noa BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Beukenhorst Gabriel (Rank: 3)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1170
FIDE-ID252239
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Kuijpers Sarie BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Mernier Martin BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Hanssens Daan BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Van Walleghem Tristan BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Smolders Oscar BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 24.0 Totaal 4.0 6.44 -2.44
Begin van de pagina
Schmiehusen Faas (Rank: 28)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15489
N-Elo0
FIDE-ID258180
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Rycke Killian BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Beukenhorst Gabriel BEL 1170 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 1      Froeyman Hugo BEL 1351 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      De Saeger Noa BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Decraene Merlijn BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Verhaeghe Clement BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Dechamps Norah BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1260 22.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 23)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo0
FIDE-ID254886
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Akar Zeki Efe BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 9      Vertongen Jack BEL 0 3.5 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
3 6      Beukenhorst Gabriel BEL 1170 4.0 W ^ 1 2.5 0.08 +0.92
4 4      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
5 7      Cappan Stan BEL 0 4.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
6 10      Dimitrov Brayan BEL 0 2.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
7 8      Stynen Lisa BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 27.5 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Decraene Merlijn (Rank: 13)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo0
FIDE-ID255556
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Walleghem Tristan BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Ognyanov Daniel BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Vantorre Nils BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Vantomme Ruth BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Musabayev Maxim BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 7      Smolders Oscar BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina
Akar Zeki Efe (Rank: 5)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15751
N-Elo0
FIDE-ID258547
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mernier Martin BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 10      Burssens Maya BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 5      De Rycke Killian BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
4 3      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
5 6      Plomp Mateo BEL 0 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
6 9      Dechamps Norah BEL 0 2.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 6      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 24.5 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 36)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo0
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Govoreanu Matei BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Mernier Martin BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      Dimitrov Brayan BEL 0 2.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Dechamps Norah BEL 0 2.5 W v ½ 1.5 0.50 +0.00
5 14      Hanssens Daan BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 11      Ognyanov Daniel BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 9      Musabayev Maxim BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 23.5 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina
Ognyanov Daniel (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.17346
N-Elo0
FIDE-ID258350
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Decraene Merlijn BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Lauwers Brent BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      De Rycke Killian BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Burssens Maya BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 11      Vertongen Jack BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 13      Van Walleghem Tristan BEL 0 2.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 22.5 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina
Burssens Maya (Rank: 8)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo0
FIDE-ID258237
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Plomp Mateo BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Akar Zeki Efe BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Przybyszewski Mateusz BEL 0 2.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Kuijpers Sarie BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Ognyanov Daniel BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 8      Vantorre Nils BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 12      Dimitrov Brayan BEL 0 2.5 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 22.5 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina
De Saeger Noa (Rank: 11)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16643
N-Elo0
FIDE-ID258326
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Smolders Oscar BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Kuijpers Sarie BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Van Walleghem Tristan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Vander Donckt Xander BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 6      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 10      Govoreanu Matei BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 26.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Hanssens Daan (Rank: 19)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Froeyman Hugo BEL 1351 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Verhaeghe Clement BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Beukenhorst Gabriel BEL 1170 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Vertongen Jack BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Przybyszewski Mateusz BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Hofstede Erya BEL 0 1.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1260 23.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Vantomme Ruth (Rank: 33)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.19209
N-Elo0
FIDE-ID258466
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Govoreanu Matei BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Deschepper Matteo BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Decraene Merlijn BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Kuijpers Sarie BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Lauwers Brent BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Verhaeghe Clement BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 19.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Lauwers Brent (Rank: 22)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo0
FIDE-ID250104
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Dechamps Norah BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Ognyanov Daniel BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Verhaeghe Clement BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 18      Hofstede Erya BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 15      Vantomme Ruth BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      De Rycke Killian BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 18.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Dimitrov Brayan (Rank: 17)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16637
N-Elo0
FIDE-ID258342
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Verhaeghe Clement BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Froeyman Hugo BEL 1351 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Vertongen Jack BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Smolders Oscar BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Stynen Lisa BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 10      Mernier Martin BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 12      Burssens Maya BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1351 27.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Dechamps Norah (Rank: 12)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
FIDE-ID258431
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Stynen Lisa BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Lauwers Brent BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Musabayev Maxim BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Vertongen Jack BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 13      Dhondt Alexander BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 9      Akar Zeki Efe BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
7 11      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 25.0 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina
Van Walleghem Tristan (Rank: 31)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16307
N-Elo0
FIDE-ID258482
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Decraene Merlijn BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Cappan Stan BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      De Saeger Noa BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Deschepper Matteo BEL 0 0.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Beukenhorst Gabriel BEL 1170 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Govoreanu Matei BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Ognyanov Daniel BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 22.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 10)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Hofstede Erya BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Akar Zeki Efe BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Ognyanov Daniel BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Przybyszewski Mateusz BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Stynen Lisa BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 14      Lauwers Brent BEL 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 21.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Dhondt Alexander (Rank: 16)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15995
N-Elo0
FIDE-ID258040
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vantorre Nils BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Przybyszewski Mateusz BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Plomp Mateo BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Stynen Lisa BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 13      Dechamps Norah BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 16      Kuijpers Sarie BEL 0 2.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 18      Deschepper Matteo BEL 0 0.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 20.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Kuijpers Sarie (Rank: 21)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.17004
N-Elo0
FIDE-ID255335
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Beukenhorst Gabriel BEL 1170 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Saeger Noa BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Verhaeghe Clement BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Burssens Maya BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Vantomme Ruth BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 16      Dhondt Alexander BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 17      Przybyszewski Mateusz BEL 0 2.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 19.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Verhaeghe Clement (Rank: 35)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.17005
N-Elo0
FIDE-ID258490
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Dimitrov Brayan BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Hanssens Daan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Kuijpers Sarie BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Lauwers Brent BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 17      Deschepper Matteo BEL 0 0.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Vantomme Ruth BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 17.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Przybyszewski Mateusz (Rank: 27)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.15013
N-Elo0
FIDE-ID251780
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Cappan Stan BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Dhondt Alexander BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Burssens Maya BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Hofstede Erya BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 15      De Rycke Killian BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Hanssens Daan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 17      Kuijpers Sarie BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 18.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Hofstede Erya (Rank: 20)

Rangschikking35
GeslachtF
Stamnr.16431
N-Elo0
FIDE-ID258555
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Wouters Tibo BEL 1279 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      De Rycke Killian BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Vander Donckt Xander BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Przybyszewski Mateusz BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 18      Lauwers Brent BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
6 18      Deschepper Matteo BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
7 16      Hanssens Daan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 21.5 Totaal 1.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
Deschepper Matteo (Rank: 14)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.17956
N-Elo0
FIDE-ID258440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vander Donckt Xander BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Musabayev Maxim BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Vantomme Ruth BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Van Walleghem Tristan BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 17      Verhaeghe Clement BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
6 18      Hofstede Erya BEL 0 1.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7 18      Dhondt Alexander BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 19.0 Totaal 0.0 3.50 -3.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 MB #Win Vsch. SB OR
1 Wouters Tibo 2 1279 1746 7.0 35 W 1 13 Z 1 7 W 1 4 Z 1 2 W 1 5 Z 1 10 W 1 23.00 7 28.0 29.50 -
2 Froeyman Hugo 1 1351 1218 5.5 24 Z 1 27 W 1 16 Z 1 3 W 1 1 Z 0 10 W ½ 7 Z 1 21.00 5 24.0 21.25 -
3 Akulov Vladimir 6 0 351 5.0 9 W 1 10 Z 1 8 W 1 2 Z 0 4 W 1 7 Z 0 13 W 1 23.00 5 22.0 22.50 -
4 Dewyngaert Wout 15 0 341 5.0 25 Z 1 6 W 1 12 Z 1 1 W 0 3 Z 0 23 Z 1 19 W 1 20.50 5 21.0 18.50 -
5 Akulov Vsevolod 7 0 508 5.0 21 Z 1 8 W 0 24 Z 1 17 W 1 9 Z 1 1 W 0 15 Z 1 20.00 5 20.0 18.50 -
6 Vantorre Nils 34 0 158 5.0 31 Z 1 4 Z 0 18 W 1 9 Z 0 14 W 1 22 W 1 12 Z 1 19.50 5 18.0 17.00 -
7 Cappan Stan 9 0 478 4.5 34 Z 1 29 W 1 1 Z 0 13 W ½ 17 Z 1 3 W 1 2 W 0 20.00 4 20.0 14.50 -
8 Smolders Oscar 29 0 269 4.5 23 W 1 5 Z 1 3 Z 0 27 W 1 12 Z ½ 15 W 0 18 W 1 19.50 4 19.5 16.00 -
9 Musabayev Maxim 24 0 102 4.5 3 Z 0 36 W 1 28 Z 1 6 W 1 5 W 0 18 Z ½ 20 W 1 19.50 4 17.0 12.75 -
10 Vander Donckt Xander 32 0 478 4.5 36 Z 1 3 W 0 35 Z 1 14 W 1 23 W 1 2 Z ½ 1 Z 0 18.50 4 20.0 10.75 -
11 Stynen Lisa 30 0 102 4.5 28 Z 1 12 W 0 14 Z 0 31 W 1 27 Z ½ 30 W 1 17 Z 1 14.50 4 15.5 11.25 -
12 Aishajiang Ehsan 4 0 50 4.0 26 W 1 11 Z 1 4 W 0 19 Z 1 8 W ½ 13 Z ½ 6 W 0 21.50 3 19.5 15.25 -
13 Plomp Mateo 26 0 233 4.0 22 Z 1 1 W 0 31 Z 1 7 Z ½ 19 W 1 12 W ½ 3 Z 0 20.50 3 18.0 13.25 -
14 Govoreanu Matei 18 0 50 4.0 20 W 0 25 Z 1 11 W 1 10 Z 0 6 Z 0 29 W 1 23 W 1 18.50 4 14.0 12.50 -
15 Beukenhorst Gabriel 3 1170 820 4.0 32 Z 1 16 W 0 17 Z 0 24 W 1 29 Z 1 8 Z 1 5 W 0 17.00 4 16.0 11.50 -
16 Schmiehusen Faas 28 0 410 4.0 30 Z 1 15 Z 1 2 W 0 23 Z 0 18 W 0 33 W 1 28 Z 1 15.00 4 16.0 10.50 -
17 Mernier Martin 23 0 167 3.5 19 W ½ 20 Z 1 15 W 1 5 Z 0 7 W 0 27 Z 1 11 W 0 20.00 3 16.5 11.75 -
18 Decraene Merlijn 13 0 0 3.5 29 Z 0 21 W 1 6 Z 0 25 W 1 16 Z 1 9 W ½ 8 Z 0 19.50 3 14.0 12.75 -
19 Akar Zeki Efe 5 0 0 3.5 17 Z ½ 22 W 1 30 Z 1 12 W 0 13 Z 0 28 W 1 4 Z 0 17.50 3 16.5 9.75 -
20 Vertongen Jack 36 0 0 3.5 14 Z 1 17 W 0 27 Z 0 28 W ½ 24 Z 1 21 W 1 9 Z 0 16.50 3 14.0 11.75 -
21 Ognyanov Daniel 25 0 0 3.5 5 W 0 18 Z 0 26 W 1 30 W 1 22 Z ½ 20 Z 0 29 W 1 15.50 3 11.5 8.75 -
22 Burssens Maya 8 0 0 3.5 13 W 0 19 Z 0 34 W 1 32 Z 1 21 W ½ 6 Z 0 27 W 1 15.50 3 11.5 8.25 -
23 De Saeger Noa 11 0 -57 3.0 8 Z 0 32 W 1 29 Z 1 16 W 1 10 Z 0 4 W 0 14 Z 0 19.00 3 15.0 8.00 -
24 Hanssens Daan 19 0 303 3.0 2 W 0 33 Z 1 5 W 0 15 Z 0 20 W 0 34 Z 1 35 W 1 16.50 3 9.0 5.00 -
25 Vantomme Ruth 33 0 -57 3.0 4 W 0 14 W 0 36 Z 1 18 Z 0 32 W 1 26 Z 0 33 W 1 14.50 3 9.0 4.00 -
26 Lauwers Brent 22 0 -57 3.0 12 Z 0 28 W 0 21 Z 0 33 W 0 35 Z 1 25 W 1 30 Z 1 13.00 3 6.0 6.00 -
27 Dimitrov Brayan 17 0 83 2.5 33 Z 1 2 Z 0 20 W 1 8 Z 0 11 W ½ 17 W 0 22 Z 0 19.50 2 13.5 7.75 -
28 Dechamps Norah 12 0 -110 2.5 11 W 0 26 Z 1 9 W 0 20 Z ½ 31 W 1 19 Z 0 16 W 0 18.50 2 11.0 6.75 -
29 Van Walleghem Tristan 31 0 1 2.0 18 W 1 7 Z 0 23 W 0 36 Z 1 15 W 0 14 Z 0 21 Z 0 18.00 2 11.0 3.50 -
30 De Rycke Killian 10 0 -166 2.0 16 W 0 35 Z 1 19 W 0 21 Z 0 34 W 1 11 Z 0 26 W 0 16.00 2 9.0 3.00 -
31 Dhondt Alexander 16 0 -166 2.0 6 W 0 34 Z 1 13 W 0 11 Z 0 28 Z 0 32 W 0 36 W 1 15.00 2 7.0 2.00 -
32 Kuijpers Sarie 21 0 1 2.0 15 W 0 23 Z 0 33 W 1 22 W 0 25 Z 0 31 Z 1 34 W 0 13.50 2 7.0 4.00 -
33 Verhaeghe Clement 35 0 -166 2.0 27 W 0 24 W 0 32 Z 0 26 Z 1 36 W 1 16 Z 0 25 Z 0 13.50 2 7.0 3.00 -
34 Przybyszewski Mateusz 27 0 -166 2.0 7 W 0 31 W 0 22 Z 0 35 W 1 30 Z 0 24 W 0 32 Z 1 12.50 2 5.0 3.00 -
35 Hofstede Erya 20 0 -126 1.0 1 Z 0 30 W 0 10 W 0 34 Z 0 26 W 0 36 Z 1 24 Z 0 14.50 1 2.0 0.00 -
36 Deschepper Matteo 14 0 -800 0.0 10 W 0 9 Z 0 25 W 0 29 W 0 33 Z 0 35 W 0 31 Z 0 13.50 0 0.0 0.00 -
(©)FRBE-KBSB-v3.79 2018/03/03 (©) GMA 2015