SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2018 -12 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 24/02/2018 tot 04/03/2018
Scheidingssystemen: MB, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf MB #Win Vsch. SB OR
1 Akulov Mikhail -12 M 2006-10-18 1620 Leopoldsburg 8.0 1742 27.00 7 40.5 43.50 0.5
2 Morote Luna -12 F 2006-02-04 1399 TSMechelen 8.0 1745 25.50 7 40.5 42.00 0.5
3 Vanduyfhuys Igor -12 M 2006-03-10 1777 KGSRL Gent 6.0 1578 26.00 6 31.0 28.50 1.0
4 Dreelinck Jacob -12 M 2007-09-28 1486 Geraardsbergen 6.0 1511 26.00 4 30.5 30.25 0.0
5 Degrave Robbert -12 M 2006-02-08 1386 Roeselare 5.5 1322 25.50 5 27.0 22.75 -
6 Nemegeer Arne -12 M 2006-04-03 1540 Aalter 5.5 1460 23.00 5 29.0 23.25 -
7 Knockaert Milo -12 M 2006-10-27 1255 Mechelen 5.5 1328 22.50 5 27.0 20.50 -
8 Musabayeva Diana -12 F 2007-10-10 1320 Mercatel 5.0 1506 28.00 4 31.5 25.25 -
9 Paes Martijn -12 M 2006-01-31 1368 Dolle Toren Leuven 5.0 1389 25.00 4 29.5 22.00 -
10 Goossens Senne -12 M 2007-03-24 1493 Turnhout 5.0 1362 24.50 3 27.0 23.75 -
11 Roose Casimir -12 M 2006-01-31 1287 KBSK Brugge 5.0 1328 23.50 5 23.0 19.50 -
12 Cotman Lothar -12 M 2007-04-24 0 Opwijk 5.0 826 21.50 4 18.0 17.00 -
13 Morote Mare -12 F 2007-01-26 1266 TSMechelen 5.0 1327 21.00 4 25.0 20.50 -
14 Verboven Wout -12 M 2006-11-28 1669 Dolle Toren Leuven 4.5 1424 25.50 3 26.0 20.50 -
15 Smolders Bavo -12 M 2006-11-26 0 Turnhout 4.5 1313 23.50 3 22.5 19.00 -
16 Vanherck Jorre -12 M 2007-02-20 1218 Opwijk 4.5 1098 21.50 4 20.0 15.25 -
17 Decraene Jade -12 F 2007-02-09 0 Tielt 4.5 625 18.00 4 17.5 12.00 -
18 Debunne Lasse -12 M 2006-10-21 1201 LSV-Chesspirant 4.0 1119 22.00 4 20.0 12.00 -
19 Vranckx Jonas -12 M 2006-05-26 1230 Mechelen 4.0 1060 21.50 3 20.0 15.75 -
20 Gelders Marte -12 F 2006-01-31 1229 Houthalen-Oost 4.0 1008 20.50 2 17.0 15.00 -
21 Vansteenhuyse Rune -12 M 2006-08-02 0 Tielt 4.0 674 20.00 4 20.0 11.00 -
22 Ognyanov Michail -12 M 2006-04-21 0 Leuven Centraal 4.0 940 20.00 4 18.0 15.00 -
23 Malfliet Alexander -12 M 2006-02-16 1461 LSV-Chesspirant 3.5 1253 24.50 3 24.0 12.75 -
24 Wibowo Ruben -12 M 2007-05-31 1239 Mechelen 3.5 1046 22.00 3 21.5 13.00 -
25 Robijns Krieke -12 M 2006-07-15 0 Heusden 3.5 741 21.00 3 17.0 9.50 -
26 Roose Hoara -12 F 2007-09-20 1194 KBSK Brugge 3.5 886 17.50 3 14.0 7.00 -
27 Eijkenboom Luca-Zsofia -12 F 2006-09-06 0 Overpelt 3.0 415 17.00 3 13.0 4.50 -
28 Withouck Jonas -12 M 2006-07-12 0 Izegem 2.0 187 19.00 2 10.0 2.50 1.0
29 Jacobs Kiano -12 M 2006-07-13 0 Heusden 2.0 137 17.00 1 9.0 3.50 0.0
30 De Jager Fia -12 F 2007-03-07 0 Leopoldsburg 1.5 49 15.50 0 6.0 3.75 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0 1-0 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0
2 Gelders Marte 17 (1229) 4.0 ½-½ Verboven Wout 2 (1669) 4.5
3 Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0 1-0 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5
4 Debunne Lasse 19 (1201) 4.0 0-1 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5
5 Goossens Senne 5 (1493) 5.0 1-0 Roose Hoara 20 (1194) 3.5
6 Cotman Lothar 24 (0) 5.0 0-1 Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0
7 Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5 1-0 De Jager Fia 22 (0) 1.5
8 Decraene Jade 23 (0) 4.5 0-1 Morote Luna 8 (1399) 8.0
9 Degrave Robbert 9 (1386) 5.5 1-0 Jacobs Kiano 25 (0) 2.0
10 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0 0-1 Paes Martijn 10 (1368) 5.0
11 Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0 1-0 Robijns Krieke 27 (0) 3.5
12 Smolders Bavo 28 (0) 4.5 1-0 Roose Casimir 12 (1287) 5.0
13 Morote Mare 13 (1266) 5.0 1-0 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0
14 Withouck Jonas 21 (0) 2.0 0-1 Knockaert Milo 14 (1255) 5.5
15 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Degrave Robbert 9 (1386) 5.5 0-1 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0
2 Paes Martijn 10 (1368) 5.0 0-1 Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0
3 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5 0-1 Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0
4 Morote Mare 13 (1266) 5.0 ½-½ Goossens Senne 5 (1493) 5.0
5 Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0 1-0 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5
6 Knockaert Milo 14 (1255) 5.5 1-0 Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5
7 Morote Luna 8 (1399) 8.0 1-0 Smolders Bavo 28 (0) 4.5
8 Verboven Wout 2 (1669) 4.5 1-0 Roose Casimir 12 (1287) 5.0
9 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0 1-0 Gelders Marte 17 (1229) 4.0
10 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5 0-1 Cotman Lothar 24 (0) 5.0
11 Jacobs Kiano 25 (0) 2.0 0-1 Debunne Lasse 19 (1201) 4.0
12 Roose Hoara 20 (1194) 3.5 0-1 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0
13 Robijns Krieke 27 (0) 3.5 1-0 Withouck Jonas 21 (0) 2.0
14 De Jager Fia 22 (0) 1.5 0-1 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0
15 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0 0-1 Decraene Jade 23 (0) 4.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0 0-1 Morote Luna 8 (1399) 8.0
2 Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0 1-0 Knockaert Milo 14 (1255) 5.5
3 Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0 ½-½ Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0
4 Goossens Senne 5 (1493) 5.0 ½-½ Verboven Wout 2 (1669) 4.5
5 Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5 1-0 Morote Mare 13 (1266) 5.0
6 Decraene Jade 23 (0) 4.5 0-1 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5
7 Cotman Lothar 24 (0) 5.0 0-1 Degrave Robbert 9 (1386) 5.5
8 Smolders Bavo 28 (0) 4.5 0-1 Paes Martijn 10 (1368) 5.0
9 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5 1-0 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0
10 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0 1-0 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0
11 Debunne Lasse 19 (1201) 4.0 1-0 Robijns Krieke 27 (0) 3.5
12 Gelders Marte 17 (1229) 4.0 0-1 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5
13 Roose Casimir 12 (1287) 5.0 1-0 De Jager Fia 22 (0) 1.5
14 Jacobs Kiano 25 (0) 2.0 0-1 Roose Hoara 20 (1194) 3.5
15 Withouck Jonas 21 (0) 2.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Morote Luna 8 (1399) 8.0 ½-½ Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0
2 Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0 0-1 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0
3 Verboven Wout 2 (1669) 4.5 ½-½ Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0
4 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5 1-0 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5
5 Paes Martijn 10 (1368) 5.0 ½-½ Goossens Senne 5 (1493) 5.0
6 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0 0-1 Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5
7 Knockaert Milo 14 (1255) 5.5 0-1 Degrave Robbert 9 (1386) 5.5
8 Roose Hoara 20 (1194) 3.5 0-1 Morote Mare 13 (1266) 5.0
9 Roose Casimir 12 (1287) 5.0 1-0 Cotman Lothar 24 (0) 5.0
10 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0 0-1 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0
11 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5 ½-½ Smolders Bavo 28 (0) 4.5
12 Robijns Krieke 27 (0) 3.5 1-0 Decraene Jade 23 (0) 4.5
13 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0 0-1 Gelders Marte 17 (1229) 4.0
14 De Jager Fia 22 (0) 1.5 0-1 Withouck Jonas 21 (0) 2.0
  Jacobs Kiano 25 (0) 2.0 1 Bye      
  Debunne Lasse 19 (1201) 4.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0 1-0 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5
2 Degrave Robbert 9 (1386) 5.5 0-1 Morote Luna 8 (1399) 8.0
3 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0 0-1 Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0
4 Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5 0-1 Paes Martijn 10 (1368) 5.0
5 Morote Mare 13 (1266) 5.0 0-1 Verboven Wout 2 (1669) 4.5
6 Goossens Senne 5 (1493) 5.0 ½-½ Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0
7 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0 0-1 Roose Casimir 12 (1287) 5.0
8 Robijns Krieke 27 (0) 3.5 0-1 Knockaert Milo 14 (1255) 5.5
9 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5 1-0 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0
10 Gelders Marte 17 (1229) 4.0 ½-½ Smolders Bavo 28 (0) 4.5
11 Withouck Jonas 21 (0) 2.0 0-1 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5
12 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0 0-1 Roose Hoara 20 (1194) 3.5
13 Decraene Jade 23 (0) 4.5 1-0 Jacobs Kiano 25 (0) 2.0
14 Cotman Lothar 24 (0) 5.0 0-1 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0
  De Jager Fia 22 (0) 1.5 1 Bye      
  Debunne Lasse 19 (1201) 4.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0 0-1 Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0
2 Morote Luna 8 (1399) 8.0 1-0 Verboven Wout 2 (1669) 4.5
3 Paes Martijn 10 (1368) 5.0 1-0 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5
4 Roose Casimir 12 (1287) 5.0 0-1 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0
5 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5 ½-½ Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5
6 Knockaert Milo 14 (1255) 5.5 0-1 Goossens Senne 5 (1493) 5.0
7 Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0 1-0 Degrave Robbert 9 (1386) 5.5
8 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5 0-1 Morote Mare 13 (1266) 5.0
9 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0 ½-½ Robijns Krieke 27 (0) 3.5
10 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0 1-0 Gelders Marte 17 (1229) 4.0
11 Smolders Bavo 28 (0) 4.5 1-0 Roose Hoara 20 (1194) 3.5
12 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0 1-0 Decraene Jade 23 (0) 4.5
13 Jacobs Kiano 25 (0) 2.0 0-1 Withouck Jonas 21 (0) 2.0
14 De Jager Fia 22 (0) 1.5 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0
  Cotman Lothar 24 (0) 5.0 1 Bye      
  Debunne Lasse 19 (1201) 4.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Paes Martijn 10 (1368) 5.0 ½-½ Morote Luna 8 (1399) 8.0
2 Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0 ½-½ Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0
3 Goossens Senne 5 (1493) 5.0 0-1 Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0
4 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0 1-0 Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5
5 Verboven Wout 2 (1669) 4.5 0-1 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5
6 Morote Mare 13 (1266) 5.0 0-1 Roose Casimir 12 (1287) 5.0
7 Degrave Robbert 9 (1386) 5.5 1-0 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0
8 Knockaert Milo 14 (1255) 5.5 1-0 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0
9 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5 0-1 Smolders Bavo 28 (0) 4.5
10 Robijns Krieke 27 (0) 3.5 0-1 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5
11 Roose Hoara 20 (1194) 3.5 0-1 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0
12 Gelders Marte 17 (1229) 4.0 ½-½ Decraene Jade 23 (0) 4.5
13 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0 0-1 Debunne Lasse 19 (1201) 4.0
14 Withouck Jonas 21 (0) 2.0 0-1 Cotman Lothar 24 (0) 5.0
15 Jacobs Kiano 25 (0) 2.0 1-0 De Jager Fia 22 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 8 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0 0-1 Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0
2 Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0 0-1 Morote Luna 8 (1399) 8.0
3 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5 1-0 Paes Martijn 10 (1368) 5.0
4 Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0 ½-½ Knockaert Milo 14 (1255) 5.5
5 Roose Casimir 12 (1287) 5.0 1-0 Goossens Senne 5 (1493) 5.0
6 Smolders Bavo 28 (0) 4.5 ½-½ Degrave Robbert 9 (1386) 5.5
7 Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5 0-1 Verboven Wout 2 (1669) 4.5
8 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0 ½-½ Morote Mare 13 (1266) 5.0
9 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5 1-0 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5
10 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0 0-1 Debunne Lasse 19 (1201) 4.0
11 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0 0-1 Cotman Lothar 24 (0) 5.0
12 Gelders Marte 17 (1229) 4.0 1-0 Robijns Krieke 27 (0) 3.5
13 Decraene Jade 23 (0) 4.5 1-0 Withouck Jonas 21 (0) 2.0
14 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0 1-0 Jacobs Kiano 25 (0) 2.0
15 Roose Hoara 20 (1194) 3.5 ½-½ De Jager Fia 22 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 9 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Morote Luna 8 (1399) 8.0 1-0 Nemegeer Arne 4 (1540) 5.5
2 Akulov Mikhail 3 (1620) 8.0 1-0 Roose Casimir 12 (1287) 5.0
3 Paes Martijn 10 (1368) 5.0 0-1 Dreelinck Jacob 6 (1486) 6.0
4 Verboven Wout 2 (1669) 4.5 0-1 Vanduyfhuys Igor 1 (1777) 6.0
5 Degrave Robbert 9 (1386) 5.5 1-0 Musabayeva Diana 11 (1320) 5.0
6 Knockaert Milo 14 (1255) 5.5 1-0 Vanherck Jorre 18 (1218) 4.5
7 Goossens Senne 5 (1493) 5.0 1-0 Smolders Bavo 28 (0) 4.5
8 Debunne Lasse 19 (1201) 4.0 0-1 Morote Mare 13 (1266) 5.0
9 Cotman Lothar 24 (0) 5.0 1-0 Vranckx Jonas 16 (1230) 4.0
10 Decraene Jade 23 (0) 4.5 1-0 Malfliet Alexander 7 (1461) 3.5
11 Wibowo Ruben 15 (1239) 3.5 ½-½ Gelders Marte 17 (1229) 4.0
12 Ognyanov Michail 26 (0) 4.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 (0) 3.0
13 Vansteenhuyse Rune 29 (0) 4.0 1-0 Jacobs Kiano 25 (0) 2.0
14 Withouck Jonas 21 (0) 2.0 0-1 Roose Hoara 20 (1194) 3.5
15 De Jager Fia 22 (0) 1.5 0-1 Robijns Krieke 27 (0) 3.5
Begin van de pagina

Akulov Mikhail (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1594
FIDE-ID243116
F-Elo1620
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Paes Martijn BEL 1368 5.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 2      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 W - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Morote Luna BEL 1399 8.0 Z - ½ 3.5 0.78 -0.28
5 1      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 W - 1 4.5 0.61 +0.39
6 1      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 Z v 1 5.5 0.85 +0.15
7 2      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 W v ½ 6.0 0.68 -0.18
8 1      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 Z v 1 7.0 0.29 +0.71
9 2      Roose Casimir BEL 1287 5.0 W v 1 8.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1405 50.5 Totaal 8.0 6.72 +1.28
Begin van de pagina
Morote Luna (Rank: 8)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.15402
N-Elo1276
FIDE-ID251020
F-Elo1399
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Decraene Jade BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Smolders Bavo BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 Z - 1 3.0 0.09 +0.91
4 1      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 W - ½ 3.5 0.22 +0.28
5 2      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 Z - 1 4.5 0.52 +0.48
6 2      Verboven Wout BEL 1669 4.5 W v 1 5.5 0.17 +0.83
7 1      Paes Martijn BEL 1368 5.0 Z v ½ 6.0 0.54 -0.04
8 2      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 Z v 1 7.0 0.61 +0.39
9 1      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 W v 1 8.0 0.31 +0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1525 48.5 Totaal 8.0 4.30 +3.70
Begin van de pagina
Vanduyfhuys Igor (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1527
FIDE-ID246212
F-Elo1777
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 1      Morote Luna BEL 1399 8.0 W - 0 2.0 0.91 -0.91
4 2      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
5 3      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 W ^ 0 3.0 0.92 -0.92
6 4      Roose Casimir BEL 1287 5.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 W - 1 5.0 0.87 +0.13
8 1      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 W v 0 5.0 0.71 -0.71
9 4      Verboven Wout BEL 1669 4.5 Z v 1 6.0 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1428 49.5 Totaal 6.0 7.66 -1.66
Begin van de pagina
Dreelinck Jacob (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1486
FIDE-ID250511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Cotman Lothar BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 3      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 Z - ½ 2.5 0.72 -0.22
4 2      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 W - 0 2.5 0.15 -0.15
5 6      Goossens Senne BEL 1493 5.0 Z v ½ 3.0 0.49 +0.01
6 7      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 W v 1 4.0 0.64 +0.36
7 2      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 Z - ½ 4.5 0.32 +0.18
8 4      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 W ^ ½ 5.0 0.79 -0.29
9 3      Paes Martijn BEL 1368 5.0 Z v 1 6.0 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1432 48.5 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Degrave Robbert (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15655
N-Elo1386
FIDE-ID256501
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Jacobs Kiano BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 7      Cotman Lothar BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 Z - 1 3.0 0.68 +0.32
5 2      Morote Luna BEL 1399 8.0 W - 0 3.0 0.48 -0.48
6 7      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 Z ^ 0 3.0 0.36 -0.36
7 7      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Smolders Bavo BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
9 5      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 W - 1 5.5 0.59 +0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1447 46.0 Totaal 5.5 5.88 -0.38
Begin van de pagina
Nemegeer Arne (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1492
FIDE-ID250589
F-Elo1540
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Debunne Lasse BEL 1201 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 W - 0 1.0 0.78 -0.78
3 6      Decraene Jade BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 W - 1 3.0 0.85 +0.15
5 1      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
6 5      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 W ^ ½ 3.5 0.61 -0.11
7 5      Verboven Wout BEL 1669 4.5 Z ^ 1 4.5 0.33 +0.67
8 3      Paes Martijn BEL 1368 5.0 W - 1 5.5 0.73 +0.27
9 1      Morote Luna BEL 1399 8.0 Z ^ 0 5.5 0.69 -0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1409 46.0 Totaal 5.5 6.18 -0.68
Begin van de pagina
Knockaert Milo (Rank: 14)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14651
N-Elo1255
FIDE-ID251658
F-Elo1241
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Withouck Jonas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 W - 1 2.0 0.24 +0.76
3 2      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
4 7      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 W - 0 2.0 0.32 -0.32
5 8      Robijns Krieke BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Goossens Senne BEL 1493 5.0 W - 0 3.0 0.20 -0.20
7 8      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 4      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 Z - ½ 4.5 0.21 +0.29
9 6      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 W ^ 1 5.5 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1444 42.0 Totaal 5.5 4.38 +1.12
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1305
FIDE-ID254720
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Robijns Krieke BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 Z - 1 2.0 0.22 +0.78
3 3      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 W - ½ 2.5 0.28 +0.22
4 3      Verboven Wout BEL 1669 4.5 Z - ½ 3.0 0.11 +0.39
5 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
6 1      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 W v 0 4.0 0.15 -0.15
7 3      Goossens Senne BEL 1493 5.0 Z ^ 1 5.0 0.27 +0.73
8 2      Morote Luna BEL 1399 8.0 W ^ 0 5.0 0.39 -0.39
9 5      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 Z ^ 0 5.0 0.41 -0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1546 52.0 Totaal 5.0 2.83 +2.17
Begin van de pagina
Paes Martijn (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1319
FIDE-ID251500
F-Elo1368
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 8      Smolders Bavo BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Goossens Senne BEL 1493 5.0 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
5 4      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 Z - 1 3.5 0.37 +0.63
6 3      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 W ^ 1 4.5 0.67 +0.33
7 1      Morote Luna BEL 1399 8.0 W v ½ 5.0 0.46 +0.04
8 3      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 Z v 0 5.0 0.27 -0.27
9 3      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 W v 0 5.0 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1462 48.0 Totaal 5.0 4.47 +0.53
Begin van de pagina
Goossens Senne (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15941
N-Elo1493
FIDE-ID254525
F-Elo1368
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Roose Hoara BEL 1194 3.5 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 4      Morote Mare BEL 1266 5.0 Z - ½ 1.5 0.79 -0.29
3 4      Verboven Wout BEL 1669 4.5 W - ½ 2.0 0.27 +0.23
4 5      Paes Martijn BEL 1368 5.0 Z - ½ 2.5 0.67 -0.17
5 6      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 W - ½ 3.0 0.51 -0.01
6 6      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
7 3      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 W - 0 4.0 0.73 -0.73
8 5      Roose Casimir BEL 1287 5.0 Z - 0 4.0 0.76 -0.76
9 7      Smolders Bavo BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1355 44.0 Totaal 5.0 6.30 -1.30
Begin van de pagina
Roose Casimir (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1273
FIDE-ID248231
F-Elo1287
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Smolders Bavo BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Verboven Wout BEL 1669 4.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
3 13      De Jager Fia BEL 0 1.5 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Cotman Lothar BEL 0 5.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 Z - 1 3.0 0.58 +0.42
6 4      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Morote Mare BEL 1266 5.0 Z - 1 4.0 0.53 +0.47
8 5      Goossens Senne BEL 1493 5.0 W ^ 1 5.0 0.24 +0.76
9 2      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 Z ^ 0 5.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1509 43.5 Totaal 5.0 4.40 +0.60
Begin van de pagina
Cotman Lothar (Rank: 24)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo0
FIDE-ID255173
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 7      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Roose Casimir BEL 1287 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 14      Withouck Jonas BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
8 11      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
9 9      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1321 35.0 Totaal 5.0 1.90 +2.10
Begin van de pagina
Morote Mare (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.15404
N-Elo1174
FIDE-ID251038
F-Elo1266
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Goossens Senne BEL 1493 5.0 W - ½ 1.5 0.21 +0.29
3 5      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 Z - 0 1.5 0.25 -0.25
4 8      Roose Hoara BEL 1194 3.5 Z v 1 2.5 0.60 +0.40
5 5      Verboven Wout BEL 1669 4.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
6 8      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 Z v 1 3.5 0.57 +0.43
7 6      Roose Casimir BEL 1287 5.0 W - 0 3.5 0.47 -0.47
8 8      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 Z v ½ 4.0 0.55 -0.05
9 8      Debunne Lasse BEL 1201 4.0 Z v 1 5.0 0.59 +0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1344 38.0 Totaal 5.0 4.24 +0.76
Begin van de pagina
Verboven Wout (Rank: 2)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1543
FIDE-ID251119
F-Elo1669
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gelders Marte BEL 1229 4.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 8      Roose Casimir BEL 1287 5.0 W - 1 1.5 0.91 +0.09
3 4      Goossens Senne BEL 1493 5.0 Z v ½ 2.0 0.73 -0.23
4 3      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 W v ½ 2.5 0.89 -0.39
5 5      Morote Mare BEL 1266 5.0 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 2      Morote Luna BEL 1399 8.0 Z ^ 0 3.5 0.83 -0.83
7 5      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 W ^ 0 3.5 0.67 -0.67
8 7      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 Z ^ 1 4.5 0.77 +0.23
9 4      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 W - 0 4.5 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1419 47.0 Totaal 4.5 6.99 -2.49
Begin van de pagina
Smolders Bavo (Rank: 28)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo0
FIDE-ID257818
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Roose Casimir BEL 1287 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Morote Luna BEL 1399 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Paes Martijn BEL 1368 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 10      Gelders Marte BEL 1229 4.0 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
6 11      Roose Hoara BEL 1194 3.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 9      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
8 6      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
9 7      Goossens Senne BEL 1493 5.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1312 44.0 Totaal 4.5 0.72 +3.78
Begin van de pagina
Vanherck Jorre (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1218
FIDE-ID252468
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov Mikhail BEL 1620 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Cotman Lothar BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 12      Gelders Marte BEL 1229 4.0 Z - 1 1.0 0.48 +0.52
4 11      Smolders Bavo BEL 0 4.5 W ^ ½ 1.5 0.92 -0.42
5 11      Withouck Jonas BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
6 8      Morote Mare BEL 1266 5.0 W v 0 2.5 0.43 -0.43
7 10      Robijns Krieke BEL 0 3.5 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
8 9      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 W - 1 4.5 0.47 +0.53
9 6      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 Z v 0 4.5 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1321 41.0 Totaal 4.5 5.59 -1.09
Begin van de pagina
Decraene Jade (Rank: 23)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo0
FIDE-ID258415
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Morote Luna BEL 1399 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Robijns Krieke BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 13      Jacobs Kiano BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Gelders Marte BEL 1229 4.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
8 13      Withouck Jonas BEL 0 2.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
9 10      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 W v 1 4.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1407 35.5 Totaal 4.5 2.82 +1.68
Begin van de pagina
Debunne Lasse (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1150
FIDE-ID247529
F-Elo1201
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 11      Jacobs Kiano BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Robijns Krieke BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4        Afwezig           0 2.0    
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7 13      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.92 +0.08
8 10      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
9 8      Morote Mare BEL 1266 5.0 W - 0 4.0 0.41 -0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1403 23.0 Totaal 4.0 4.21 -0.21
Begin van de pagina
Vranckx Jonas (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1230
FIDE-ID256838
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Gelders Marte BEL 1229 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 Z ^ 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Roose Casimir BEL 1287 5.0 W - 0 2.0 0.42 -0.42
6 9      Robijns Krieke BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 11      Roose Hoara BEL 1194 3.5 Z - 1 3.5 0.55 +0.45
8 8      Morote Mare BEL 1266 5.0 W v ½ 4.0 0.45 +0.05
9 9      Cotman Lothar BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1350 40.0 Totaal 4.0 5.68 -1.68
Begin van de pagina
Gelders Marte (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.15467
N-Elo1176
FIDE-ID255513
F-Elo1229
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Verboven Wout BEL 1669 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 9      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 12      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 W v 0 0.5 0.52 -0.52
4 13      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z v 1 1.5 0.92 +0.08
5 10      Smolders Bavo BEL 0 4.5 W v ½ 2.0 0.92 -0.42
6 10      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
7 12      Decraene Jade BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
8 12      Robijns Krieke BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
9 11      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 Z - ½ 4.0 0.49 +0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1339 36.0 Totaal 4.0 6.19 -2.19
Begin van de pagina
Vansteenhuyse Rune (Rank: 29)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.14415
N-Elo0
FIDE-ID250651
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Morote Mare BEL 1266 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Jager Fia BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 6      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Decraene Jade BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 11      Cotman Lothar BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 13      Jacobs Kiano BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1290 34.5 Totaal 4.0 2.40 +1.60
Begin van de pagina
Ognyanov Michail (Rank: 26)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17343
N-Elo0
FIDE-ID256676
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Paes Martijn BEL 1368 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Roose Hoara BEL 1194 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 9      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Cotman Lothar BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Gelders Marte BEL 1229 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 7      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 10      Debunne Lasse BEL 1201 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 12      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1263 37.5 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 7)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1244
FIDE-ID252557
F-Elo1461
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Jager Fia BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 Z - 0 1.0 0.76 -0.76
3 5      Morote Mare BEL 1266 5.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
4 6      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Paes Martijn BEL 1368 5.0 W ^ 0 3.0 0.63 -0.63
6 5      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 Z v ½ 3.5 0.39 +0.11
7 4      Vanduyfhuys Igor BEL 1777 6.0 Z v 0 3.5 0.13 -0.13
8 7      Verboven Wout BEL 1669 4.5 W ^ 0 3.5 0.23 -0.23
9 10      Decraene Jade BEL 0 4.5 Z ^ 0 3.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1479 41.5 Totaal 3.5 5.65 -2.15
Begin van de pagina
Wibowo Ruben (Rank: 15)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15305
N-Elo1150
FIDE-ID248908
F-Elo1239
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dreelinck Jacob BEL 1486 6.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 9      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Nemegeer Arne BEL 1540 5.5 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
5 9      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Paes Martijn BEL 1368 5.0 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
7 9      Smolders Bavo BEL 0 4.5 W ^ 0 3.0 0.92 -0.92
8 9      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 Z ^ 0 3.0 0.53 -0.53
9 11      Gelders Marte BEL 1229 4.0 W ^ ½ 3.5 0.51 -0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1368 40.5 Totaal 3.5 5.39 -1.89
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 27)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo0
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Musabayeva Diana BEL 1320 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Withouck Jonas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Debunne Lasse BEL 1201 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Decraene Jade BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 10      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
8 12      Gelders Marte BEL 1229 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
9 15      De Jager Fia BEL 0 1.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1242 35.0 Totaal 3.5 1.98 +1.52
Begin van de pagina
Roose Hoara (Rank: 20)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.14727
N-Elo1194
FIDE-ID248240
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Goossens Senne BEL 1493 5.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 12      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 14      Jacobs Kiano BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 8      Morote Mare BEL 1266 5.0 W - 0 1.0 0.40 -0.40
5 12      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Smolders Bavo BEL 0 4.5 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
7 11      Vranckx Jonas BEL 1230 4.0 W - 0 2.0 0.45 -0.45
8 15      De Jager Fia BEL 0 1.5 W ^ ½ 2.5 0.92 -0.42
9 14      Withouck Jonas BEL 0 2.0 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1329 31.0 Totaal 3.5 6.52 -3.02
Begin van de pagina
Eijkenboom Luca-Zsofia (Rank: 30)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo0
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Wibowo Ruben BEL 1239 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Decraene Jade BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Withouck Jonas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Gelders Marte BEL 1229 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Roose Hoara BEL 1194 3.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 14      De Jager Fia BEL 0 1.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Debunne Lasse BEL 1201 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 14      Jacobs Kiano BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 12      Ognyanov Michail BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1215 29.0 Totaal 3.0 2.82 +0.18
Begin van de pagina
Withouck Jonas (Rank: 21)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15171
N-Elo0
FIDE-ID258423
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Knockaert Milo BEL 1255 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Robijns Krieke BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 14      De Jager Fia BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 11      Vanherck Jorre BEL 1218 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 13      Jacobs Kiano BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Cotman Lothar BEL 0 5.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 13      Decraene Jade BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 14      Roose Hoara BEL 1194 3.5 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1222 33.0 Totaal 2.0 3.24 -1.24
Begin van de pagina
Jacobs Kiano (Rank: 25)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.18001
N-Elo0
FIDE-ID258164
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Degrave Robbert BEL 1386 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Debunne Lasse BEL 1201 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Roose Hoara BEL 1194 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 13      Decraene Jade BEL 0 4.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Withouck Jonas BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      De Jager Fia BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 14      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 13      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1260 28.0 Totaal 2.0 2.74 -1.74
Begin van de pagina
De Jager Fia (Rank: 22)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.18061
N-Elo0
FIDE-ID258156
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Malfliet Alexander BEL 1461 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Roose Casimir BEL 1287 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Withouck Jonas BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 14      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      Jacobs Kiano BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
8 15      Roose Hoara BEL 1194 3.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
9 15      Robijns Krieke BEL 0 3.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1314 26.5 Totaal 1.5 2.74 -2.24
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 MB #Win Vsch. SB OR
1 Akulov Mikhail 3 1620 1742 8.0 16 W 1 9 Z 1 7 W 1 2 Z ½ 6 W 1 8 Z 1 4 W ½ 3 Z 1 11 W 1 27.00 7 40.5 43.50 0.5
2 Morote Luna 8 1399 1745 8.0 17 Z 1 15 W 1 3 Z 1 1 W ½ 5 Z 1 14 W 1 9 Z ½ 8 Z 1 6 W 1 25.50 7 40.5 42.00 0.5
3 Vanduyfhuys Igor 1 1777 1578 6.0 19 W 1 5 Z 1 2 W 0 4 Z 1 8 W 0 11 Z 1 23 W 1 1 W 0 14 Z 1 26.00 6 31.0 28.50 1.0
4 Dreelinck Jacob 6 1486 1511 6.0 12 Z 1 24 W 1 8 Z ½ 3 W 0 10 Z ½ 5 W 1 1 Z ½ 7 W ½ 9 Z 1 26.00 4 30.5 30.25 0.0
5 Degrave Robbert 9 1386 1322 5.5 29 W 1 3 W 0 12 Z 1 7 Z 1 2 W 0 4 Z 0 22 W 1 15 Z ½ 8 W 1 25.50 5 27.0 22.75 -
6 Nemegeer Arne 4 1540 1460 5.5 18 Z 1 8 W 0 17 Z 1 24 W 1 1 Z 0 23 W ½ 14 Z 1 9 W 1 2 Z 0 23.00 5 29.0 23.25 -
7 Knockaert Milo 14 1255 1328 5.5 28 Z 1 23 W 1 1 Z 0 5 W 0 25 Z 1 10 W 0 21 W 1 4 Z ½ 16 W 1 22.50 5 27.0 20.50 -
8 Musabayeva Diana 11 1320 1506 5.0 25 W 1 6 Z 1 4 W ½ 14 Z ½ 3 Z 1 1 W 0 10 Z 1 2 W 0 5 Z 0 28.00 4 31.5 25.25 -
9 Paes Martijn 10 1368 1389 5.0 22 Z 1 1 W 0 15 Z 1 10 W ½ 23 Z 1 24 W 1 2 W ½ 6 Z 0 4 W 0 25.00 4 29.5 22.00 -
10 Goossens Senne 5 1493 1362 5.0 26 W 1 13 Z ½ 14 W ½ 9 Z ½ 4 W ½ 7 Z 1 8 W 0 11 Z 0 15 W 1 24.50 3 27.0 23.75 -
11 Roose Casimir 12 1287 1328 5.0 15 Z 0 14 Z 0 30 W 1 12 W 1 19 Z 1 3 W 0 13 Z 1 10 W 1 1 Z 0 23.50 5 23.0 19.50 -
12 Cotman Lothar 24 0 826 5.0 4 W 0 16 Z 1 5 W 0 11 Z 0 22 W 0 B1 28 Z 1 21 Z 1 19 W 1 21.50 4 18.0 17.00 -
13 Morote Mare 13 1266 1327 5.0 21 W 1 10 W ½ 23 Z 0 26 Z 1 14 W 0 16 Z 1 11 W 0 19 Z ½ 18 Z 1 21.00 4 25.0 20.50 -
14 Verboven Wout 2 1669 1424 4.5 20 Z ½ 11 W 1 10 Z ½ 8 W ½ 13 Z 1 2 Z 0 6 W 0 23 Z 1 3 W 0 25.50 3 26.0 20.50 -
15 Smolders Bavo 28 0 1313 4.5 11 W 1 2 Z 0 9 W 0 16 Z ½ 20 Z ½ 26 W 1 24 Z 1 5 W ½ 10 Z 0 23.50 3 22.5 19.00 -
16 Vanherck Jorre 18 1218 1098 4.5 1 Z 0 12 W 0 20 Z 1 15 W ½ 28 Z 1 13 W 0 25 Z 1 24 W 1 7 Z 0 21.50 4 20.0 15.25 -
17 Decraene Jade 23 0 625 4.5 2 W 0 27 Z 1 6 W 0 25 Z 0 29 W 1 21 Z 0 20 Z ½ 28 W 1 23 W 1 18.00 4 17.5 12.00 -
18 Debunne Lasse 19 1201 1119 4.0 6 W 0 29 Z 1 25 W 1 A A A 27 Z 1 22 Z 1 13 W 0 22.00 4 20.0 12.00 -
19 Vranckx Jonas 16 1230 1060 4.0 3 Z 0 20 W 1 21 Z 0 22 Z 1 11 W 0 25 W ½ 26 Z 1 13 W ½ 12 Z 0 21.50 3 20.0 15.75 -
20 Gelders Marte 17 1229 1008 4.0 14 W ½ 19 Z 0 16 W 0 27 Z 1 15 W ½ 22 Z 0 17 W ½ 25 W 1 24 Z ½ 20.50 2 17.0 15.00 -
21 Vansteenhuyse Rune 29 0 674 4.0 13 Z 0 30 Z 1 19 W 1 23 W 0 24 Z 0 17 W 1 7 Z 0 12 W 0 29 W 1 20.00 4 20.0 11.00 -
22 Ognyanov Michail 26 0 940 4.0 9 W 0 26 Z 1 24 Z 0 19 W 0 12 Z 1 20 W 1 5 Z 0 18 W 0 27 W 1 20.00 4 18.0 15.00 -
23 Malfliet Alexander 7 1461 1253 3.5 30 W 1 7 Z 0 13 W 1 21 Z 1 9 W 0 6 Z ½ 3 Z 0 14 W 0 17 Z 0 24.50 3 24.0 12.75 -
24 Wibowo Ruben 15 1239 1046 3.5 27 W 1 4 Z 0 22 W 1 6 Z 0 21 W 1 9 Z 0 15 W 0 16 Z 0 20 W ½ 22.00 3 21.5 13.00 -
25 Robijns Krieke 27 0 741 3.5 8 Z 0 28 W 1 18 Z 0 17 W 1 7 W 0 19 Z ½ 16 W 0 20 Z 0 30 Z 1 21.00 3 17.0 9.50 -
26 Roose Hoara 20 1194 886 3.5 10 Z 0 22 W 0 29 Z 1 13 W 0 27 Z 1 15 Z 0 19 W 0 30 W ½ 28 Z 1 17.50 3 14.0 7.00 -
27 Eijkenboom Luca-Zsofia 30 0 415 3.0 24 Z 0 17 W 0 28 Z 1 20 W 0 26 W 0 30 Z 1 18 W 0 29 W 1 22 Z 0 17.00 3 13.0 4.50 -
28 Withouck Jonas 21 0 187 2.0 7 W 0 25 Z 0 27 W 0 30 Z 1 16 W 0 29 Z 1 12 W 0 17 Z 0 26 W 0 19.00 2 10.0 2.50 1.0
29 Jacobs Kiano 25 0 137 2.0 5 Z 0 18 W 0 26 W 0 B1 17 Z 0 28 W 0 30 W 1 27 Z 0 21 Z 0 17.00 1 9.0 3.50 0.0
30 De Jager Fia 22 0 49 1.5 23 Z 0 21 W 0 11 Z 0 28 W 0 B1 27 W 0 29 Z 0 26 Z ½ 25 W 0 15.50 0 6.0 3.75 -
(©)FRBE-KBSB-v3.79 2018/03/03 (©) GMA 2015