SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2018 -14 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 24/02/2018 tot 04/03/2018
Scheidingssystemen: MB, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf MB #Win Vsch. SB OR
1 Dardha Daniel -14 M 2005-10-01 2293 Hoboken 9.0 2693 28.50 9 45.0 52.00 -
2 Liveyns Rune -14 M 2004-07-03 1732 MSV 7.0 1838 27.50 7 39.0 36.50 -
3 Rogge Parcival -14 M 2004-02-19 1576 LSV-Chesspirant 6.5 1738 27.00 5 34.5 34.25 -
4 Beukema Constantijn -14 M 2005-06-29 1866 Brasschaat 6.5 1798 26.50 6 32.5 32.25 -
5 Zotikishvili Dimitri -14 M 2004-07-24 1781 KOSK Oostende 6.0 1660 25.50 6 31.0 27.00 -
6 De Rycke Tyani -14 F 2005-08-30 1694 LSV-Chesspirant 5.5 1672 28.00 5 31.5 26.25 -
7 Dreelinck Adriaan -14 M 2005-09-30 1569 Geraardsbergen 5.5 1555 28.00 5 30.0 26.75 -
8 Naessens Wolf -14 M 2005-09-14 1474 LSV-Chesspirant 5.5 1467 24.00 3 28.5 24.00 -
9 Goossens Anouck -14 F 2005-01-21 1272 Turnhout 5.5 1414 23.00 5 25.0 20.00 -
10 Huysmans Quinten -14 M 2005-06-30 1153 Neerpelt 5.5 1276 23.00 5 24.5 23.25 -
11 Dellaert Ines -14 F 2004-01-05 1473 Zottegem 5.5 1489 23.00 4 28.5 24.25 -
12 Muzzi Daniele -14 M 2004-09-06 1664 KASK 5.0 1618 27.50 4 30.5 23.50 -
13 Gelders Hanne -14 F 2004-08-03 1304 Houthalen-Oost 5.0 1363 26.50 3 25.0 22.50 -
14 Peeters Alex -14 M 2005-01-26 1483 Bredene 5.0 1498 26.00 4 28.5 23.50 -
15 Vandenhoeck Robin -14 M 2004-08-04 1384 Dolle Toren Leuven 5.0 1345 25.00 4 26.5 19.75 -
16 Boone Nathan -14 M 2004-06-17 1472 Aalter 5.0 1358 24.50 4 26.0 21.25 -
17 Borgelioen Elise -14 F 2004-09-10 1230 Geel 5.0 1414 24.00 5 24.0 21.00 -
18 Wibowo Kevin -14 M 2005-11-21 1357 Mechelen 5.0 1434 23.50 4 27.0 22.00 -
19 Lauwers Timo -14 M 2004-05-15 1156 Kapelle-op-den-Bos 5.0 1328 23.00 4 23.0 18.50 -
20 Weynjes Tim -14 M 2004-06-06 1455 Genk 5.0 1291 22.50 5 23.0 17.00 -
21 Caudron Meindert -14 M 2004-01-19 1561 Opwijk 4.5 1402 24.50 4 26.5 18.50 -
22 D'Haenens Leon -14 M 2005-11-20 1460 LSV-Chesspirant 4.0 1356 26.50 3 24.5 18.25 -
23 Van Droogenbroeck Mats -14 M 2005-02-25 1173 Kapelle-op-den-Bos 4.0 1118 22.50 4 19.0 12.00 -
24 Debunne Tibe -14 M 2005-02-13 1429 LSV-Chesspirant 4.0 1245 22.00 3 22.5 12.25 -
25 Cotman Bernd -14 M 2004-10-20 1442 Opwijk 4.0 1282 20.50 3 22.0 12.50 -
26 Kuijpers Maura -14 F 2005-12-15 0 Neerpelt 4.0 1033 20.00 3 19.0 13.50 -
27 Massant Fan -14 M 2005-05-31 0 Mechelen 4.0 1153 19.50 3 17.0 12.00 -
28 Vanherck Yannick -14 M 2005-07-22 1240 Opwijk 4.0 1032 19.00 4 18.0 12.00 -
29 Masschelein Anke -14 F 2004-02-22 0 Mechelen 4.0 914 18.50 4 14.0 9.50 -
30 Van Hove David -14 M 2005-01-03 0 Beveren 3.5 884 22.50 2 19.0 12.75 -
31 Bergmann Kenji -14 M 2004-01-09 1045 Blankenberge 3.0 922 21.50 3 15.0 8.50 -
32 Movsisyan Julia -14 F 2005-10-02 0 Eisden 3.0 867 19.00 3 15.0 7.50 -
33 De Wachter Livia -14 F 2005-01-26 1150 TSMechelen 3.0 946 17.00 3 14.0 6.00 -
34 Jeurissen Brent -14 M 2005-06-27 1260 Overpelt 3.0 767 16.00 2 10.0 7.50 -
35 Movsisyan Laert -14 M 2004-07-05 0 Eisden 3.0 568 15.00 3 12.0 6.00 -
36 Hoogmartens Armin -14 M 2005-01-29 0 Eisden 2.5 371 15.00 1 12.0 6.75 0.5
37 Van Eester Vic -14 M 2005-10-24 0 Neerpelt 2.5 381 14.50 2 9.0 4.00 0.5
38 Vandamme Wouter -14 M 2005-06-23 0 Tielt 2.0 280 17.00 1 9.0 4.50 0.0
39 Declerck Wesley -14 M 2004-04-28 0 Gistel 2.0 275 15.50 1 4.0 2.50 1.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0 1-0 Gelders Hanne 20 (1304) 5.0
2 Goossens Anouck 21 (1272) 5.5 0-1 Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5
3 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0 1-0 Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0
4 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0 0-1 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0
5 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5 1-0 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0
6 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0 0-1 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0
7 Rogge Parcival 7 (1576) 6.5 1-0 Lauwers Timo 26 (1156) 5.0
8 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5 1-0 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5
9 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5 1-0 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0
10 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0 0-1 Peeters Alex 10 (1483) 5.0
11 Naessens Wolf 11 (1474) 5.5 1-0 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0
12 Kuijpers Maura 39 (0) 4.0 0-1 Dellaert Ines 12 (1473) 5.5
13 Boone Nathan 13 (1472) 5.0 1-0 Masschelein Anke 33 (0) 4.0
14 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0 0-1 D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0
15 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0 1-0 Declerck Wesley 31 (0) 2.0
16 Van Eester Vic 36 (0) 2.5 0-1 Cotman Bernd 16 (1442) 4.0
17 Debunne Tibe 17 (1429) 4.0 1-0 Vandamme Wouter 37 (0) 2.0
18 Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5 0-1 Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0
19 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0 1-0 Massant Fan 32 (0) 4.0
  Van Hove David 35 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dellaert Ines 12 (1473) 5.5 0-1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0
2 Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5 1-0 Boone Nathan 13 (1472) 5.0
3 D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0 0-1 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0
4 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0 1-0 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0
5 Cotman Bernd 16 (1442) 4.0 0-1 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5
6 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0 1-0 Debunne Tibe 17 (1429) 4.0
7 Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0 ½-½ Rogge Parcival 7 (1576) 6.5
8 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0 1-0 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5
9 Peeters Alex 10 (1483) 5.0 1-0 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5
10 Van Hove David 35 (0) 3.5 ½-½ Naessens Wolf 11 (1474) 5.5
11 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5 1-0 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0
12 Gelders Hanne 20 (1304) 5.0 1-0 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0
13 Masschelein Anke 33 (0) 4.0 0-1 Goossens Anouck 21 (1272) 5.5
14 Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0 0-1 Kuijpers Maura 39 (0) 4.0
15 Declerck Wesley 31 (0) 2.0 0-1 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0
16 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0 1-0 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0
17 Vandamme Wouter 37 (0) 2.0 0-1 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0
18 Lauwers Timo 26 (1156) 5.0 1-0 Van Eester Vic 36 (0) 2.5
19 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0 1-0 Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5
  Massant Fan 32 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0 1-0 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0
2 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5 ½-½ Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5
3 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0 0-1 Peeters Alex 10 (1483) 5.0
4 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0 1-0 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0
5 Rogge Parcival 7 (1576) 6.5 1-0 Van Hove David 35 (0) 3.5
6 Naessens Wolf 11 (1474) 5.5 1-0 Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0
7 Goossens Anouck 21 (1272) 5.5 0-1 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5
8 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5 1-0 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0
9 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0 0-1 Dellaert Ines 12 (1473) 5.5
10 Boone Nathan 13 (1472) 5.0 0-1 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0
11 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5 0-1 D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0
12 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0 1-0 Lauwers Timo 26 (1156) 5.0
13 Kuijpers Maura 39 (0) 4.0 ½-½ Cotman Bernd 16 (1442) 4.0
14 Debunne Tibe 17 (1429) 4.0 1-0 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0
15 Massant Fan 32 (0) 4.0 0-1 Gelders Hanne 20 (1304) 5.0
16 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0 1-0 Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0
17 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0 1-0 Declerck Wesley 31 (0) 2.0
18 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0 0-1 Vandamme Wouter 37 (0) 2.0
19 Van Eester Vic 36 (0) 2.5 0-1 Masschelein Anke 33 (0) 4.0
  Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Peeters Alex 10 (1483) 5.0 0-1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0
2 Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5 0-1 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0
3 Rogge Parcival 7 (1576) 6.5 1-0 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5
4 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0 ½-½ Naessens Wolf 11 (1474) 5.5
5 Gelders Hanne 20 (1304) 5.0 0-1 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0
6 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5 1-0 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0
7 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0 0-1 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5
8 Dellaert Ines 12 (1473) 5.5 ½-½ Debunne Tibe 17 (1429) 4.0
9 D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0 1-0 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0
10 Cotman Bernd 16 (1442) 4.0 1-0 Van Hove David 35 (0) 3.5
11 Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0 1-0 Kuijpers Maura 39 (0) 4.0
12 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0 0-1 Boone Nathan 13 (1472) 5.0
13 Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5 0-1 Goossens Anouck 21 (1272) 5.5
14 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0 0-1 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0
15 Massant Fan 32 (0) 4.0 0-1 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0
16 Lauwers Timo 26 (1156) 5.0 1-0 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0
17 Masschelein Anke 33 (0) 4.0 0-1 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5
18 Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0 1-0 Van Eester Vic 36 (0) 2.5
19 Declerck Wesley 31 (0) 2.0 0-1 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0
  Vandamme Wouter 37 (0) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0 1-0 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0
2 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0 0-1 Rogge Parcival 7 (1576) 6.5
3 Naessens Wolf 11 (1474) 5.5 0-1 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5
4 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5 ½-½ Peeters Alex 10 (1483) 5.0
5 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5 1-0 D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0
6 Debunne Tibe 17 (1429) 4.0 0-1 Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5
7 Cotman Bernd 16 (1442) 4.0 0-1 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0
8 Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0 0-1 Dellaert Ines 12 (1473) 5.5
9 Boone Nathan 13 (1472) 5.0 1-0 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0
10 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0 0-1 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0
11 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0 ½-½ Lauwers Timo 26 (1156) 5.0
12 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5 0-1 Gelders Hanne 20 (1304) 5.0
13 Goossens Anouck 21 (1272) 5.5 1-0 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0
14 Van Hove David 35 (0) 3.5 1-0 Kuijpers Maura 39 (0) 4.0
15 Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0 0-1 Massant Fan 32 (0) 4.0
16 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0 1-0 Masschelein Anke 33 (0) 4.0
17 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0 1-0 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0
18 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0 1-0 Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5
19 Van Eester Vic 36 (0) 2.5 1-0 Declerck Wesley 31 (0) 2.0
  Vandamme Wouter 37 (0) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Rogge Parcival 7 (1576) 6.5 0-1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0
2 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0 1-0 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5
3 Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5 1-0 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5
4 Peeters Alex 10 (1483) 5.0 0-1 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5
5 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0 1-0 Dellaert Ines 12 (1473) 5.5
6 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0 0-1 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0
7 D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0 ½-½ Naessens Wolf 11 (1474) 5.5
8 Gelders Hanne 20 (1304) 5.0 ½-½ Boone Nathan 13 (1472) 5.0
9 Goossens Anouck 21 (1272) 5.5 1-0 Cotman Bernd 16 (1442) 4.0
10 Lauwers Timo 26 (1156) 5.0 1-0 Debunne Tibe 17 (1429) 4.0
11 Van Hove David 35 (0) 3.5 0-1 Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0
12 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0 0-1 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0
13 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0 0-1 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0
14 Massant Fan 32 (0) 4.0 0-1 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0
15 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0 0-1 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5
16 Kuijpers Maura 39 (0) 4.0 1-0 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0
17 Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5 1-0 Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0
18 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0 1-0 Van Eester Vic 36 (0) 2.5
19 Masschelein Anke 33 (0) 4.0 1-0 Declerck Wesley 31 (0) 2.0
  Vandamme Wouter 37 (0) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0 1-0 Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5
2 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5 0-1 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0
3 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0 ½-½ Rogge Parcival 7 (1576) 6.5
4 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0 1-0 Goossens Anouck 21 (1272) 5.5
5 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5 1-0 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5
6 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0 1-0 Peeters Alex 10 (1483) 5.0
7 Naessens Wolf 11 (1474) 5.5 ½-½ Gelders Hanne 20 (1304) 5.0
8 Dellaert Ines 12 (1473) 5.5 1-0 D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0
9 Boone Nathan 13 (1472) 5.0 1-0 Lauwers Timo 26 (1156) 5.0
10 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0 0-1 Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0
11 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0 0-1 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0
12 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5 1-0 Van Hove David 35 (0) 3.5
13 Debunne Tibe 17 (1429) 4.0 ½-½ Kuijpers Maura 39 (0) 4.0
14 Cotman Bernd 16 (1442) 4.0 1-0 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0
15 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0 1-0 Masschelein Anke 33 (0) 4.0
16 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0 0-1 Massant Fan 32 (0) 4.0
17 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0 1-0 Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5
18 Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0 1-0 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0
19 Vandamme Wouter 37 (0) 2.0 0-1 Van Eester Vic 36 (0) 2.5
  Declerck Wesley 31 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0 0-1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0
2 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0 1-0 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0
3 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5 ½-½ Rogge Parcival 7 (1576) 6.5
4 Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5 1-0 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0
5 Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0 0-1 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5
6 Dellaert Ines 12 (1473) 5.5 ½-½ Boone Nathan 13 (1472) 5.0
7 Gelders Hanne 20 (1304) 5.0 ½-½ Goossens Anouck 21 (1272) 5.5
8 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0 0-1 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5
9 Peeters Alex 10 (1483) 5.0 ½-½ Naessens Wolf 11 (1474) 5.5
10 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5 1-0 Cotman Bernd 16 (1442) 4.0
11 D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0 0-1 Lauwers Timo 26 (1156) 5.0
12 Massant Fan 32 (0) 4.0 0-1 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0
13 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0 0-1 Debunne Tibe 17 (1429) 4.0
14 Kuijpers Maura 39 (0) 4.0 1-0 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0
15 Van Hove David 35 (0) 3.5 0-1 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0
16 Masschelein Anke 33 (0) 4.0 1-0 Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0
17 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0 0-1 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0
18 Van Eester Vic 36 (0) 2.5 ½-½ Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5
19 Declerck Wesley 31 (0) 2.0 0-1 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0
  Vandamme Wouter 37 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2293) 9.0 1-0 De Rycke Tyani 5 (1694) 5.5
2 Rogge Parcival 7 (1576) 6.5 1-0 Liveyns Rune 4 (1732) 7.0
3 Beukema Constantijn 2 (1866) 6.5 1-0 Dreelinck Adriaan 8 (1569) 5.5
4 Muzzi Daniele 6 (1664) 5.0 0-1 Zotikishvili Dimitri 3 (1781) 6.0
5 Huysmans Quinten 27 (1153) 5.5 ½-½ Dellaert Ines 12 (1473) 5.5
6 Boone Nathan 13 (1472) 5.0 0-1 Naessens Wolf 11 (1474) 5.5
7 Goossens Anouck 21 (1272) 5.5 1-0 Caudron Meindert 9 (1561) 4.5
8 Lauwers Timo 26 (1156) 5.0 ½-½ Vandenhoeck Robin 18 (1384) 5.0
9 Wibowo Kevin 19 (1357) 5.0 ½-½ Gelders Hanne 20 (1304) 5.0
10 Van Droogenbroeck Mats 25 (1173) 4.0 0-1 Peeters Alex 10 (1483) 5.0
11 Weynjes Tim 15 (1455) 5.0 1-0 Kuijpers Maura 39 (0) 4.0
12 Debunne Tibe 17 (1429) 4.0 0-1 Borgelioen Elise 24 (1230) 5.0
13 Cotman Bernd 16 (1442) 4.0 ½-½ D'Haenens Leon 14 (1460) 4.0
14 Vanherck Yannick 23 (1240) 4.0 1-0 Movsisyan Julia 34 (0) 3.0
15 De Wachter Livia 28 (1150) 3.0 0-1 Massant Fan 32 (0) 4.0
16 Bergmann Kenji 29 (1045) 3.0 0-1 Masschelein Anke 33 (0) 4.0
17 Hoogmartens Armin 30 (0) 2.5 0-1 Van Hove David 35 (0) 3.5
18 Van Eester Vic 36 (0) 2.5 0-1 Movsisyan Laert 38 (0) 3.0
19 Declerck Wesley 31 (0) 2.0 1-0 Vandamme Wouter 37 (0) 2.0
  Jeurissen Brent 22 (1260) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina

FM Dardha Daniel (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2173
FIDE-ID240990
F-Elo2293
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Peeters Alex BEL 1483 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 W v 1 7.0 0.92 +0.08
8 1      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 Z v 1 8.0 0.92 +0.08
9 1      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 W v 1 9.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1619 52.0 Totaal 9.0 8.28 +0.72
Begin van de pagina
Liveyns Rune (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1678
FIDE-ID243981
F-Elo1732
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 4      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
4 2      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
5 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
6 2      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 W v 1 5.0 0.72 +0.28
7 2      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 Z - 1 6.0 0.55 +0.45
8 2      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 W v 1 7.0 0.59 +0.41
9 2      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 Z v 0 7.0 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1634 52.0 Totaal 7.0 5.63 +1.37
Begin van de pagina
Rogge Parcival (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1537
FIDE-ID249254
F-Elo1576
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 Z - ½ 1.5 0.75 -0.25
3 5      Van Hove David BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 W - 1 3.5 0.34 +0.66
5 2      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 Z - 1 4.5 0.24 +0.76
6 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 W v 0 4.5 0.08 -0.08
7 3      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 Z v ½ 5.0 0.38 +0.12
8 3      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 Z ^ ½ 5.5 0.51 -0.01
9 2      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 W - 1 6.5 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1659 51.5 Totaal 6.5 4.43 +2.07
Begin van de pagina
Beukema Constantijn (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1777
FIDE-ID240192
F-Elo1866
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Boone Nathan BEL 1472 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 Z - ½ 2.5 0.73 -0.23
4 2      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 W - 0 2.5 0.68 -0.68
5 6      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 3      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 W ^ 1 4.5 0.86 +0.14
7 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
8 4      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 W ^ 1 5.5 0.92 +0.08
9 3      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 W ^ 1 6.5 0.85 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1597 51.0 Totaal 6.5 6.88 -0.38
Begin van de pagina
Zotikishvili Dimitri (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16319
N-Elo1781
FIDE-ID252140
F-Elo1639
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jeurissen Brent BEL 1260 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 3      Peeters Alex BEL 1483 5.0 W - 0 2.0 0.85 -0.85
4 5      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 W - 0 3.0 0.76 -0.76
6 6      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 4      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 Z ^ 1 6.0 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1504 48.0 Totaal 6.0 6.90 -0.90
Begin van de pagina
De Rycke Tyani (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1644
FIDE-ID247936
F-Elo1694
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 2      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 W - ½ 2.5 0.27 +0.23
4 3      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 Z - 0 2.5 0.66 -0.66
5 5      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 W - 1 3.5 0.79 +0.21
6 4      Peeters Alex BEL 1483 5.0 Z ^ 1 4.5 0.77 +0.23
7 2      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 W ^ 0 4.5 0.45 -0.45
8 5      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 Z ^ 1 5.5 0.86 +0.14
9 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 Z ^ 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1607 52.0 Totaal 5.5 5.61 -0.11
Begin van de pagina
Dreelinck Adriaan (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1569
FIDE-ID250503
F-Elo1475
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 6      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 W - 1 3.0 0.66 +0.34
5 3      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
6 2      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 Z - 0 4.0 0.28 -0.28
7 5      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 W - 1 5.0 0.51 +0.49
8 3      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 W v ½ 5.5 0.49 +0.01
9 3      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 Z v 0 5.5 0.15 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1459 49.0 Totaal 5.5 5.41 +0.09
Begin van de pagina
Naessens Wolf (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1366
FIDE-ID249530
F-Elo1474
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Van Hove David BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 6      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 W - 1 2.5 0.62 +0.38
4 4      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 Z - ½ 3.0 0.25 +0.25
5 3      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 W v 0 3.0 0.37 -0.37
6 7      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 Z v ½ 3.5 0.52 -0.02
7 7      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 W - ½ 4.0 0.72 -0.22
8 9      Peeters Alex BEL 1483 5.0 Z - ½ 4.5 0.49 +0.01
9 6      Boone Nathan BEL 1472 5.0 Z v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1476 41.0 Totaal 5.5 5.31 +0.19
Begin van de pagina
Goossens Anouck (Rank: 21)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.15984
N-Elo1272
FIDE-ID254517
F-Elo1184
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Masschelein Anke BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 13      Hoogmartens Armin BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
6 9      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 W - 1 4.0 0.28 +0.72
7 4      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
8 7      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 Z v ½ 4.5 0.46 +0.04
9 7      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 W - 1 5.5 0.16 +0.84
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1509 41.0 Totaal 5.5 3.84 +1.66
Begin van de pagina
Huysmans Quinten (Rank: 27)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo0
FIDE-ID255270
F-Elo1153
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Peeters Alex BEL 1483 5.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 11      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 17      Masschelein Anke BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
6 15      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 12      Van Hove David BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 8      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 Z v 1 5.0 0.39 +0.61
9 5      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 W v ½ 5.5 0.13 +0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1419 40.5 Totaal 5.5 3.92 +1.58
Begin van de pagina
Dellaert Ines (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.12139
N-Elo1450
FIDE-ID238023
F-Elo1473
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 8      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 W - ½ 2.5 0.56 -0.06
5 8      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 Z - 1 3.5 0.62 +0.38
6 5      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 Z - 0 3.5 0.25 -0.25
7 8      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 W - 1 4.5 0.52 +0.48
8 6      Boone Nathan BEL 1472 5.0 W - ½ 5.0 0.50 +0.00
9 5      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 Z - ½ 5.5 0.87 -0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1503 45.5 Totaal 5.5 5.17 +0.33
Begin van de pagina
Muzzi Daniele (Rank: 6)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.13603
N-Elo1595
FIDE-ID2811788
F-Elo1664
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
3 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W - ½ 2.5 0.75 -0.25
5 7      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 Z ^ 1 3.5 0.78 +0.22
6 5      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 W ^ 1 4.5 0.75 +0.25
7 3      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 W - ½ 5.0 0.62 -0.12
8 2      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 Z - 0 5.0 0.41 -0.41
9 4      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 W ^ 0 5.0 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1597 51.5 Totaal 5.0 5.44 -0.44
Begin van de pagina
Gelders Hanne (Rank: 20)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.15463
N-Elo1253
FIDE-ID249033
F-Elo1304
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Massant Fan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
6 8      Boone Nathan BEL 1472 5.0 W - ½ 3.5 0.28 +0.22
7 7      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z - ½ 4.0 0.28 +0.22
8 7      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 W - ½ 4.5 0.54 -0.04
9 9      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 Z - ½ 5.0 0.43 +0.07
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1543 48.5 Totaal 5.0 4.23 +0.77
Begin van de pagina
Peeters Alex (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1426
FIDE-ID252042
F-Elo1483
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 3      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 Z - 1 3.0 0.15 +0.85
4 1 FM Dardha Daniel BEL 2293 9.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 4      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 Z - ½ 3.5 0.39 +0.11
6 4      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 W - 0 3.5 0.23 -0.23
7 6      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 Z - 0 3.5 0.67 -0.67
8 9      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W - ½ 4.0 0.51 -0.01
9 10      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 Z ^ 1 5.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1503 48.0 Totaal 5.0 4.69 +0.31
Begin van de pagina
Vandenhoeck Robin (Rank: 18)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14576
N-Elo1117
FIDE-ID247375
F-Elo1384
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Hoogmartens Armin BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 W - ½ 1.5 0.25 +0.25
3 6      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z - 0 1.5 0.38 -0.38
4 11      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 8      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 W - 0 2.5 0.38 -0.38
6 11      Van Hove David BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 10      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 Z - 1 4.5 0.40 +0.60
8 5      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 W v 0 4.5 0.14 -0.14
9 8      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 Z v ½ 5.0 0.79 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1471 43.0 Totaal 5.0 5.10 -0.10
Begin van de pagina
Boone Nathan (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13782
N-Elo1347
FIDE-ID249874
F-Elo1472
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Masschelein Anke BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 W - 0 1.0 0.80 -0.80
4 12      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
5 9      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 8      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 Z - ½ 3.5 0.72 -0.22
7 9      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 W - 1 4.5 0.87 +0.13
8 6      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 Z - ½ 5.0 0.50 +0.00
9 6      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1353 43.5 Totaal 5.0 6.11 -1.11
Begin van de pagina
Borgelioen Elise (Rank: 24)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.15345
N-Elo1219
FIDE-ID252158
F-Elo1230
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Boone Nathan BEL 1472 5.0 Z - 1 2.0 0.20 +0.80
4 7      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 W - 0 2.0 0.12 -0.12
5 10      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 Z - 1 3.0 0.22 +0.78
6 6      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 11      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 Z - 1 4.0 0.49 +0.51
8 8      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 W - 0 4.0 0.61 -0.61
9 12      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 Z - 1 5.0 0.24 +0.76
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1473 42.5 Totaal 5.0 2.96 +2.04
Begin van de pagina
Wibowo Kevin (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15302
N-Elo1299
FIDE-ID248894
F-Elo1357
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Massant Fan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 W - 1 2.0 0.24 +0.76
3 4      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
4 9      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
5 11      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 W - ½ 2.5 0.76 -0.26
6 12      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 Z - 1 3.5 0.74 +0.26
7 6      Peeters Alex BEL 1483 5.0 W v 1 4.5 0.33 +0.67
8 4      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
9 9      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 W - ½ 5.0 0.57 -0.07
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1466 45.0 Totaal 5.0 4.09 +0.91
Begin van de pagina
Lauwers Timo (Rank: 26)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.13934
N-Elo1150
FIDE-ID250112
F-Elo1156
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Van Eester Vic BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
4 16      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 Z - ½ 2.5 0.24 +0.26
6 10      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 W - 1 3.5 0.17 +0.83
7 9      Boone Nathan BEL 1472 5.0 Z - 0 3.5 0.13 -0.13
8 11      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 Z - 1 4.5 0.14 +0.86
9 8      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 W - ½ 5.0 0.21 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1447 40.0 Totaal 5.0 2.96 +2.04
Begin van de pagina
Weynjes Tim (Rank: 15)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.13273
N-Elo1437
FIDE-ID248126
F-Elo1455
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Declerck Wesley BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 12      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 6      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
5 10      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 W - 0 2.0 0.78 -0.78
6 13      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 W - 0 3.0 0.60 -0.60
8 12      Massant Fan BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
9 11      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1352 40.5 Totaal 5.0 6.42 -1.42
Begin van de pagina
Caudron Meindert (Rank: 9)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13157
N-Elo1561
FIDE-ID240796
F-Elo1551
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 Z - 0 1.0 0.76 -0.76
3 8      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 7      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
5 4      Peeters Alex BEL 1483 5.0 W - ½ 3.5 0.61 -0.11
6 3      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 Z - 0 3.5 0.14 -0.14
7 5      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 Z - 0 3.5 0.49 -0.49
8 10      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 W ^ 1 4.5 0.66 +0.34
9 7      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 Z ^ 0 4.5 0.84 -0.84
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1401 43.5 Totaal 4.5 6.17 -1.67
Begin van de pagina
D'Haenens Leon (Rank: 14)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1435
FIDE-ID251470
F-Elo1460
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 11      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 9      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
5 5      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
6 7      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W v ½ 3.5 0.48 +0.02
7 8      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 Z v 0 3.5 0.48 -0.48
8 11      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 W - 0 3.5 0.86 -0.86
9 13      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 Z - ½ 4.0 0.53 -0.03
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1441 45.0 Totaal 4.0 5.11 -1.11
Begin van de pagina
Van Droogenbroeck Mats (Rank: 25)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.13938
N-Elo1173
FIDE-ID245402
F-Elo1171
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vandamme Wouter BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 15      Massant Fan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Boone Nathan BEL 1472 5.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
6 12      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
7 15      Masschelein Anke BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 15      Van Hove David BEL 0 3.5 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
9 10      Peeters Alex BEL 1483 5.0 W v 0 4.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1489 39.0 Totaal 4.0 4.46 -0.46
Begin van de pagina
Debunne Tibe (Rank: 17)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.13829
N-Elo1329
FIDE-ID245747
F-Elo1429
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vandamme Wouter BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
3 14      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
4 8      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 Z - ½ 2.5 0.44 +0.06
5 6      Beukema Constantijn BEL 1866 6.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 10      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 Z - 0 2.5 0.83 -0.83
7 13      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 W - ½ 3.0 0.92 -0.42
8 13      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 12      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 W - 0 4.0 0.76 -0.76
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1423 39.0 Totaal 4.0 5.92 -1.92
Begin van de pagina
Cotman Bernd (Rank: 16)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.13055
N-Elo1426
FIDE-ID243698
F-Elo1442
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Eester Vic BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Rycke Tyani BEL 1694 5.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 13      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 10      Van Hove David BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 7      Muzzi Daniele BEL 1664 5.0 W - 0 2.5 0.22 -0.22
6 9      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 Z - 0 2.5 0.72 -0.72
7 14      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 W ^ 1 3.5 0.85 +0.15
8 10      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 Z v 0 3.5 0.34 -0.34
9 13      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 W v ½ 4.0 0.47 +0.03
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1466 37.5 Totaal 4.0 5.55 -1.55
Begin van de pagina
Kuijpers Maura (Rank: 39)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.15487
N-Elo0
FIDE-ID251178
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dellaert Ines BEL 1473 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Jeurissen Brent BEL 1260 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 13      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 11      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 14      Van Hove David BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 16      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 13      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 Z ^ ½ 3.0 0.08 +0.42
8 14      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 W ^ 1 4.0 0.08 +0.92
9 11      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1383 37.0 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina
Massant Fan (Rank: 32)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16087
N-Elo0
FIDE-ID258610
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Wibowo Kevin BEL 1357 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 15      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Jeurissen Brent BEL 1260 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 14      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
8 12      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 15      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1248 32.0 Totaal 4.0 0.64 +2.36
Begin van de pagina
Vanherck Yannick (Rank: 23)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15745
N-Elo1240
FIDE-ID252131
F-Elo1029
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Liveyns Rune BEL 1732 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Declerck Wesley BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 14      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
5 16      Masschelein Anke BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Massant Fan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 W - 0 3.0 0.51 -0.51
8 14      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
9 14      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1392 36.5 Totaal 4.0 6.07 -2.07
Begin van de pagina
Masschelein Anke (Rank: 33)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.14352
N-Elo0
FIDE-ID252450
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Boone Nathan BEL 1472 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Van Eester Vic BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 19      Declerck Wesley BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
8 16      Jeurissen Brent BEL 1260 3.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
9 16      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1230 34.5 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina
Van Hove David (Rank: 35)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.15767
N-Elo0
FIDE-ID254320
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(128) Beveren
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 10      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 W v ½ 1.5 0.08 +0.42
3 5      Rogge Parcival BEL 1576 6.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
4 10      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 14      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 11      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 12      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
8 15      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
9 17      Hoogmartens Armin BEL 0 2.5 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1367 37.0 Totaal 3.5 1.48 +1.02
Begin van de pagina
Bergmann Kenji (Rank: 29)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15703
N-Elo0
FIDE-ID255416
F-Elo1045
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Peeters Alex BEL 1483 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Dreelinck Adriaan BEL 1569 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Declerck Wesley BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 14      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
5 13      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
6 13      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Massant Fan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
8 17      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
9 16      Masschelein Anke BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1403 38.0 Totaal 3.0 4.38 -1.38
Begin van de pagina
Movsisyan Julia (Rank: 34)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.17077
N-Elo0
FIDE-ID258121
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      D'Haenens Leon BEL 1460 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Borgelioen Elise BEL 1230 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Jeurissen Brent BEL 1260 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 16      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 16      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Hoogmartens Armin BEL 0 2.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 13      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
9 14      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1275 34.5 Totaal 3.0 1.56 +1.44
Begin van de pagina
De Wachter Livia (Rank: 28)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.17290
N-Elo1150
FIDE-ID255505
F-Elo1062
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Caudron Meindert BEL 1561 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Hoogmartens Armin BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4 12      Boone Nathan BEL 1472 5.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
5 17      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 18      Van Eester Vic BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 14      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
8 19      Declerck Wesley BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
9 15      Massant Fan BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1476 31.5 Totaal 3.0 5.12 -2.12
Begin van de pagina
Jeurissen Brent (Rank: 22)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1260
FIDE-ID247855
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Zotikishvili Dimitri BEL 1781 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Kuijpers Maura BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 16      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 18      Van Eester Vic BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 15      Massant Fan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 17      Hoogmartens Armin BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
7 18      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
8 16      Masschelein Anke BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1781 29.0 Totaal 3.0 6.52 -4.52
Begin van de pagina
Movsisyan Laert (Rank: 38)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.17080
N-Elo0
FIDE-ID258130
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Naessens Wolf BEL 1474 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Gelders Hanne BEL 1304 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Vandamme Wouter BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Declerck Wesley BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 18      Hoogmartens Armin BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Huysmans Quinten BEL 1153 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 18      Jeurissen Brent BEL 1260 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 17      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
9 18      Van Eester Vic BEL 0 2.5 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1247 31.0 Totaal 3.0 2.40 +0.60
Begin van de pagina
Hoogmartens Armin (Rank: 30)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.12864
N-Elo0
FIDE-ID256218
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Vandenhoeck Robin BEL 1384 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 13      Goossens Anouck BEL 1272 5.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Jeurissen Brent BEL 1260 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
7 17      Movsisyan Julia BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 18      Van Eester Vic BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
9 17      Van Hove David BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 28.5 Totaal 2.5 2.32 -0.82
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 36)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo0
FIDE-ID252115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Cotman Bernd BEL 1442 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Lauwers Timo BEL 1156 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Masschelein Anke BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Jeurissen Brent BEL 1260 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 19      Declerck Wesley BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 18      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 19      Vandamme Wouter BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 18      Hoogmartens Armin BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
9 18      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1252 28.5 Totaal 2.5 2.82 -0.32
Begin van de pagina
Vandamme Wouter (Rank: 37)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.15510
N-Elo0
FIDE-ID253863
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Debunne Tibe BEL 1429 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Van Droogenbroeck Mats BEL 1173 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4        Afwezig           0 1.0    
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7 19      Van Eester Vic BEL 0 2.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 2.0    
9 19      Declerck Wesley BEL 0 2.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1301 15.5 Totaal 2.0 1.66 -0.66
Begin van de pagina
Declerck Wesley (Rank: 31)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.17910
N-Elo0
FIDE-ID258407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Weynjes Tim BEL 1455 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Vanherck Yannick BEL 1240 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Bergmann Kenji BEL 1045 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 19      Movsisyan Laert BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 19      Van Eester Vic BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 19      Masschelein Anke BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
8 19      De Wachter Livia BEL 1150 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
9 19      Vandamme Wouter BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1222 26.5 Totaal 2.0 2.32 -1.32
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 MB #Win Vsch. SB OR
1 Dardha Daniel 1 2293 2693 9.0 13 W 1 11 Z 1 12 W 1 14 Z 1 2 W 1 3 Z 1 4 W 1 5 Z 1 6 W 1 28.50 9 45.0 52.00 -
2 Liveyns Rune 4 1732 1838 7.0 28 Z 1 20 W 1 18 W 1 4 Z 1 1 Z 0 7 W 1 6 Z 1 12 W 1 3 Z 0 27.50 7 39.0 36.50 -
3 Rogge Parcival 7 1576 1738 6.5 19 W 1 15 Z ½ 30 W 1 6 W 1 5 Z 1 1 W 0 12 Z ½ 7 Z ½ 2 W 1 27.00 5 34.5 34.25 -
4 Beukema Constantijn 2 1866 1798 6.5 9 Z 1 16 W 1 6 Z ½ 2 W 0 24 Z 1 21 W 1 1 Z 0 18 W 1 7 W 1 26.50 6 32.5 32.25 -
5 Zotikishvili Dimitri 3 1781 1660 6.0 34 W 1 22 Z 1 14 W 0 13 Z 1 3 W 0 17 Z 1 9 W 1 1 W 0 12 Z 1 25.50 6 31.0 27.00 -
6 De Rycke Tyani 5 1694 1672 5.5 17 W 1 25 Z 1 4 W ½ 3 Z 0 22 W 1 14 Z 1 2 W 0 15 Z 1 1 Z 0 28.00 5 31.5 26.25 -
7 Dreelinck Adriaan 8 1569 1555 5.5 10 Z 0 31 W 1 9 Z 1 20 W 1 8 Z 1 2 Z 0 21 W 1 3 W ½ 4 Z 0 28.00 5 30.0 26.75 -
8 Naessens Wolf 11 1474 1467 5.5 35 W 1 30 Z ½ 15 W 1 12 Z ½ 7 W 0 22 Z ½ 13 W ½ 14 Z ½ 16 Z 1 24.00 3 28.5 24.00 -
9 Goossens Anouck 21 1272 1414 5.5 4 W 0 29 Z 1 7 W 0 36 Z 1 31 W 1 25 W 1 5 Z 0 13 Z ½ 21 W 1 23.00 5 25.0 20.00 -
10 Huysmans Quinten 27 1153 1276 5.5 7 W 1 14 Z 0 22 W 0 29 Z 1 13 W 0 35 Z 1 30 W 1 17 Z 1 11 W ½ 23.00 5 24.5 23.25 -
11 Dellaert Ines 12 1473 1489 5.5 26 Z 1 1 W 0 23 Z 1 24 W ½ 15 Z 1 12 Z 0 22 W 1 16 W ½ 10 Z ½ 23.00 4 28.5 24.25 -
12 Muzzi Daniele 6 1664 1618 5.0 23 Z 1 24 W 1 1 Z 0 8 W ½ 25 Z 1 11 W 1 3 W ½ 2 Z 0 5 W 0 27.50 4 30.5 23.50 -
13 Gelders Hanne 20 1304 1363 5.0 1 Z 0 35 W 1 27 Z 1 5 W 0 10 Z 1 16 W ½ 8 Z ½ 9 W ½ 18 Z ½ 26.50 3 25.0 22.50 -
14 Peeters Alex 10 1483 1498 5.0 31 Z 1 10 W 1 5 Z 1 1 W 0 21 Z ½ 6 W 0 18 Z 0 8 W ½ 23 Z 1 26.00 4 28.5 23.50 -
15 Vandenhoeck Robin 18 1384 1345 5.0 36 Z 1 3 W ½ 8 Z 0 26 W 1 11 W 0 30 Z 1 20 Z 1 6 W 0 19 Z ½ 25.00 4 26.5 19.75 -
16 Boone Nathan 13 1472 1358 5.0 29 W 1 4 Z 0 17 W 0 33 Z 1 23 W 1 13 Z ½ 19 W 1 11 Z ½ 8 W 0 24.50 4 26.0 21.25 -
17 Borgelioen Elise 24 1230 1414 5.0 6 Z 0 32 W 1 16 Z 1 21 W 0 20 Z 1 5 W 0 28 Z 1 10 W 0 24 Z 1 24.00 5 24.0 21.00 -
18 Wibowo Kevin 19 1357 1434 5.0 27 W 1 21 W 1 2 Z 0 22 Z 0 19 W ½ 23 Z 1 14 W 1 4 Z 0 13 W ½ 23.50 4 27.0 22.00 -
19 Lauwers Timo 26 1156 1328 5.0 3 Z 0 37 W 1 20 Z 0 32 W 1 18 Z ½ 24 W 1 16 Z 0 22 Z 1 15 W ½ 23.00 4 23.0 18.50 -
20 Weynjes Tim 15 1455 1291 5.0 39 W 1 2 Z 0 19 W 1 7 Z 0 17 W 0 31 Z 1 15 W 0 27 Z 1 26 W 1 22.50 5 23.0 17.00 -
21 Caudron Meindert 9 1561 1402 4.5 33 W 1 18 Z 0 28 W 1 17 Z 1 14 W ½ 4 Z 0 7 Z 0 25 W 1 9 Z 0 24.50 4 26.5 18.50 -
22 D'Haenens Leon 14 1460 1356 4.0 32 Z 1 5 W 0 10 Z 1 18 W 1 6 Z 0 8 W ½ 11 Z 0 19 W 0 25 Z ½ 26.50 3 24.5 18.25 -
23 Van Droogenbroeck Mats 25 1173 1118 4.0 12 W 0 38 Z 1 11 W 0 27 Z 1 16 Z 0 18 W 0 29 W 1 30 Z 1 14 W 0 22.50 4 19.0 12.00 -
24 Debunne Tibe 17 1429 1245 4.0 38 W 1 12 Z 0 33 W 1 11 Z ½ 4 W 0 19 Z 0 26 W ½ 32 Z 1 17 W 0 22.00 3 22.5 12.25 -
25 Cotman Bernd 16 1442 1282 4.0 37 Z 1 6 W 0 26 Z ½ 30 W 1 12 W 0 9 Z 0 33 W 1 21 Z 0 22 W ½ 20.50 3 22.0 12.50 -
26 Kuijpers Maura 39 0 1033 4.0 11 W 0 34 Z 1 25 W ½ 15 Z 0 30 Z 0 32 W 1 24 Z ½ 28 W 1 20 Z 0 20.00 3 19.0 13.50 -
27 Massant Fan 32 0 1153 4.0 18 Z 0 B1 13 W 0 23 W 0 34 Z 1 28 W 0 31 Z 1 20 W 0 33 Z 1 19.50 3 17.0 12.00 -
28 Vanherck Yannick 23 1240 1032 4.0 2 W 0 39 Z 1 21 Z 0 31 W 0 29 W 1 27 Z 1 17 W 0 26 Z 0 32 W 1 19.00 4 18.0 12.00 -
29 Masschelein Anke 33 0 914 4.0 16 Z 0 9 W 0 37 Z 1 10 W 0 28 Z 0 39 W 1 23 Z 0 34 W 1 31 Z 1 18.50 4 14.0 9.50 -
30 Van Hove David 35 0 884 3.5 B1 8 W ½ 3 Z 0 25 Z 0 26 W 1 15 W 0 10 Z 0 23 W 0 36 Z 1 22.50 2 19.0 12.75 -
31 Bergmann Kenji 29 1045 922 3.0 14 W 0 7 Z 0 39 W 1 28 Z 1 9 Z 0 20 W 0 27 W 0 35 Z 1 29 W 0 21.50 3 15.0 8.50 -
32 Movsisyan Julia 34 0 867 3.0 22 W 0 17 Z 0 34 W 1 19 Z 0 33 W 1 26 Z 0 36 W 1 24 W 0 28 Z 0 19.00 3 15.0 7.50 -
33 De Wachter Livia 28 1150 946 3.0 21 Z 0 36 W 1 24 Z 0 16 W 0 32 Z 0 37 W 1 25 Z 0 39 Z 1 27 W 0 17.00 3 14.0 6.00 -
34 Jeurissen Brent 22 1260 767 3.0 5 Z 0 26 W 0 32 Z 0 37 W 1 27 W 0 36 Z 0 35 W 1 29 Z 0 B1 16.00 2 10.0 7.50 -
35 Movsisyan Laert 38 0 568 3.0 8 Z 0 13 Z 0 38 W 0 39 Z 1 36 W 1 10 W 0 34 Z 0 31 W 0 37 Z 1 15.00 3 12.0 6.00 -
36 Hoogmartens Armin 30 0 371 2.5 15 W 0 33 Z 0 B1 9 W 0 35 Z 0 34 W 1 32 Z 0 37 Z ½ 30 W 0 15.00 1 12.0 6.75 0.5
37 Van Eester Vic 36 0 381 2.5 25 W 0 19 Z 0 29 W 0 34 Z 0 39 W 1 33 Z 0 38 Z 1 36 W ½ 35 W 0 14.50 2 9.0 4.00 0.5
38 Vandamme Wouter 37 0 280 2.0 24 Z 0 23 W 0 35 Z 1 A A A 37 W 0 B1 39 Z 0 17.00 1 9.0 4.50 0.0
39 Declerck Wesley 31 0 275 2.0 20 Z 0 28 W 0 31 Z 0 35 W 0 37 Z 0 29 Z 0 B1 33 W 0 38 W 1 15.50 1 4.0 2.50 1.0
(©)FRBE-KBSB-v3.79 2018/03/03 (©) GMA 2015