SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2018 -16 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 24/02/2018 tot 04/03/2018
Scheidingssystemen: MB, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf MB #Win Vsch. SB OR
1 Van Malder Dries -16 M 2002-07-26 2032 LSV-Chesspirant 8.0 2109 26.00 7 38.5 43.25 -
2 Dauw Sterre -16 M 2002-04-28 1974 Mechelen 7.5 2043 25.00 7 37.0 37.50 -
3 Akulov Lev -16 M 2003-11-23 1919 Leopoldsburg 6.5 1889 24.00 5 33.0 31.00 -
4 Vande Ginste Michiel -16 M 2002-09-24 1794 Brasschaat 5.5 1781 25.00 5 28.0 25.75 1.0
5 Neirynck Arthur -16 M 2003-05-04 1394 LSV-Chesspirant 5.5 1494 21.00 5 22.0 21.75 0.0
6 Sleurs Juliette -16 F 2004-07-23 1854 Neerpelt 5.0 1994 27.50 5 32.0 22.50 -
7 Vanduyfhuys Daria -16 F 2003-06-05 1887 KGSRL Gent 5.0 1790 26.50 4 30.5 23.75 -
8 Heymans Berwout -16 M 2003-05-20 1663 Aalst 5.0 1753 26.50 4 28.5 23.25 -
9 Akulova Alicia -16 F 2002-07-31 1823 Leopoldsburg 5.0 1698 24.00 4 28.5 20.75 -
10 Vanhoucke Kobe -16 M 2003-06-18 1526 KGSRL Gent 5.0 1553 21.50 5 26.0 18.00 -
11 Fivez Stev -16 M 2002-11-13 1569 SCRR (Brussel) 4.5 1521 24.00 4 26.0 14.75 -
12 Liveyns Bjarne -16 M 2002-04-21 1387 MSV 4.5 1350 22.50 4 21.0 16.25 -
13 De Temmerman Wannes -16 M 2003-03-20 1404 Westerlo 4.5 1383 22.00 4 24.5 15.50 -
14 Daels Emma -16 F 2002-12-19 1570 Tielt 4.0 1368 23.00 3 22.5 16.00 -
15 Phlips Daan -16 M 2003-10-06 1631 KGSRL Gent 4.0 1414 22.50 3 22.5 16.25 -
16 Keustermans Karel -16 M 2003-01-11 0 TSMechelen 4.0 1155 21.50 3 21.5 16.00 -
17 De Jager Sean -16 M 2003-01-31 0 Leopoldsburg 4.0 822 19.00 4 17.0 9.50 -
18 Schmiehusen Tijn -16 M 2004-01-28 0 Neerpelt 4.0 815 19.00 3 17.5 10.00 -
19 Silantev Ilia -16 M 2002-05-03 0 Dolle Toren Leuven 4.0 871 18.00 4 18.0 10.00 -
20 Van Eester Jef -16 M 2004-05-29 1039 Neerpelt 3.0 1017 18.50 3 11.0 7.00 -
21 Coppens Pieter -16 M 2003-07-03 0 LSV-Chesspirant 3.0 793 18.50 2 17.5 7.25 -
22 Ooms Bram -16 M 2002-07-13 0 Lommel 3.0 489 18.00 2 14.0 8.00 -
23 Van Lommel Lars -16 M 2002-05-08 1305 Mechelen 3.0 884 15.00 3 10.0 7.50 -
24 Thienpont Ruben -16 M 2003-08-31 800 LSV-Chesspirant 2.5 735 18.00 2 15.0 6.00 -
25 Steenhoudt Adam -16 M 2003-11-10 0 Mechelen 2.0 306 17.00 1 10.0 5.50 0.0
26 Schoutteet Jared -16 M 2003-08-05 0 Blankenberge 2.0 253 16.50 1 7.0 3.50 1.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 1 (2032) 8.0 1-0 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5
2 Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5 0-1 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5
3 Akulov Lev 3 (1919) 6.5 1-0 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0
4 Van Eester Jef 17 (1039) 3.0 0-1 Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0
5 Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0 1-0 Thienpont Ruben 18 (800) 2.5
6 Ooms Bram 26 (0) 3.0 0-1 Akulova Alicia 6 (1823) 5.0
7 Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5 1-0 De Jager Sean 20 (0) 4.0
8 Coppens Pieter 19 (0) 3.0 0-1 Heymans Berwout 8 (1663) 5.0
9 Phlips Daan 9 (1631) 4.0 0-1 Keustermans Karel 21 (0) 4.0
10 Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0 0-1 Daels Emma 10 (1570) 4.0
11 Fivez Stev 11 (1569) 4.5 1-0 Schoutteet Jared 23 (0) 2.0
12 Silantev Ilia 24 (0) 4.0 0-1 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0
13 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5 1-0 Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heymans Berwout 8 (1663) 5.0 0-1 Van Malder Dries 1 (2032) 8.0
2 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5 1-0 Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5
3 Daels Emma 10 (1570) 4.0 0-1 Akulov Lev 3 (1919) 6.5
4 Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0 1-0 Fivez Stev 11 (1569) 4.5
5 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0 0-1 Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0
6 Akulova Alicia 6 (1823) 5.0 1-0 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5
7 Keustermans Karel 21 (0) 4.0 0-1 Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5
8 De Jager Sean 20 (0) 4.0 0-1 Phlips Daan 9 (1631) 4.0
9 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5 1-0 Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0
10 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0 0-1 Silantev Ilia 24 (0) 4.0
11 Schoutteet Jared 23 (0) 2.0 0-1 Van Eester Jef 17 (1039) 3.0
12 Thienpont Ruben 18 (800) 2.5 0-1 Ooms Bram 26 (0) 3.0
13 Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0 0-1 Coppens Pieter 19 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 1 (2032) 8.0 ½-½ Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0
2 Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0 0-1 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5
3 Akulov Lev 3 (1919) 6.5 ½-½ Akulova Alicia 6 (1823) 5.0
4 Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5 1-0 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5
5 Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5 0-1 Heymans Berwout 8 (1663) 5.0
6 Phlips Daan 9 (1631) 4.0 1-0 Van Eester Jef 17 (1039) 3.0
7 Coppens Pieter 19 (0) 3.0 ½-½ Daels Emma 10 (1570) 4.0
8 Fivez Stev 11 (1569) 4.5 1-0 Keustermans Karel 21 (0) 4.0
9 Ooms Bram 26 (0) 3.0 0-1 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0
10 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5 1-0 Silantev Ilia 24 (0) 4.0
11 Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0 1-0 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0
12 Schoutteet Jared 23 (0) 2.0 0-1 Thienpont Ruben 18 (800) 2.5
13 Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0 0-1 De Jager Sean 20 (0) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5 ½-½ Van Malder Dries 1 (2032) 8.0
2 Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0 ½-½ Akulov Lev 3 (1919) 6.5
3 Akulova Alicia 6 (1823) 5.0 0-1 Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0
4 Fivez Stev 11 (1569) 4.5 ½-½ Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5
5 Heymans Berwout 8 (1663) 5.0 1-0 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5
6 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0 0-1 Phlips Daan 9 (1631) 4.0
7 Daels Emma 10 (1570) 4.0 0-1 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5
8 Thienpont Ruben 18 (800) 2.5 ½-½ Coppens Pieter 19 (0) 3.0
9 Silantev Ilia 24 (0) 4.0 0-1 Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5
10 De Jager Sean 20 (0) 4.0 1-0 Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0
11 Keustermans Karel 21 (0) 4.0 1-0 Ooms Bram 26 (0) 3.0
12 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0 1-0 Schoutteet Jared 23 (0) 2.0
  Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0 1 Bye      
  Van Eester Jef 17 (1039) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Lev 3 (1919) 6.5 1-0 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5
2 Phlips Daan 9 (1631) 4.0 0-1 Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0
3 Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0 1-0 Heymans Berwout 8 (1663) 5.0
4 Van Malder Dries 1 (2032) 8.0 1-0 Fivez Stev 11 (1569) 4.5
5 Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5 1-0 Akulova Alicia 6 (1823) 5.0
6 Coppens Pieter 19 (0) 3.0 0-1 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0
7 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5 1-0 De Jager Sean 20 (0) 4.0
8 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5 0-1 Keustermans Karel 21 (0) 4.0
9 Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5 0-1 Daels Emma 10 (1570) 4.0
10 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0 0-1 Thienpont Ruben 18 (800) 2.5
11 Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0 1-0 Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0
12 Ooms Bram 26 (0) 3.0 0-1 Silantev Ilia 24 (0) 4.0
  Schoutteet Jared 23 (0) 2.0 1 Bye      
  Van Eester Jef 17 (1039) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Lev 3 (1919) 6.5 0-1 Van Malder Dries 1 (2032) 8.0
2 Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0 0-1 Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0
3 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5 1-0 Phlips Daan 9 (1631) 4.0
4 Heymans Berwout 8 (1663) 5.0 1-0 Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5
5 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0 1-0 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5
6 Keustermans Karel 21 (0) 4.0 0-1 Akulova Alicia 6 (1823) 5.0
7 Thienpont Ruben 18 (800) 2.5 0-1 Fivez Stev 11 (1569) 4.5
8 Daels Emma 10 (1570) 4.0 1-0 De Jager Sean 20 (0) 4.0
9 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5 ½-½ Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5
10 Silantev Ilia 24 (0) 4.0 1-0 Coppens Pieter 19 (0) 3.0
11 Schoutteet Jared 23 (0) 2.0 0-1 Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0
12 Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0 1-0 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0
  Ooms Bram 26 (0) 3.0 1 Bye      
  Van Eester Jef 17 (1039) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 1 (2032) 8.0 1-0 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0
2 Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0 0-1 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5
3 Heymans Berwout 8 (1663) 5.0 ½-½ Akulov Lev 3 (1919) 6.5
4 Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5 1-0 Daels Emma 10 (1570) 4.0
5 Akulova Alicia 6 (1823) 5.0 1-0 Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0
6 Fivez Stev 11 (1569) 4.5 1-0 Silantev Ilia 24 (0) 4.0
7 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5 1-0 Keustermans Karel 21 (0) 4.0
8 Phlips Daan 9 (1631) 4.0 0-1 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5
9 Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5 1-0 Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0
10 Coppens Pieter 19 (0) 3.0 1-0 Ooms Bram 26 (0) 3.0
11 De Jager Sean 20 (0) 4.0 1-0 Schoutteet Jared 23 (0) 2.0
12 Van Eester Jef 17 (1039) 3.0 0-1 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0
  Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0 0 Afwezig      
  Thienpont Ruben 18 (800) 2.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 8 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5 0-1 Van Malder Dries 1 (2032) 8.0
2 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5 1-0 Fivez Stev 11 (1569) 4.5
3 Akulova Alicia 6 (1823) 5.0 ½-½ Heymans Berwout 8 (1663) 5.0
4 Akulov Lev 3 (1919) 6.5 1-0 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5
5 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0 0-1 Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0
6 Daels Emma 10 (1570) 4.0 ½-½ Keustermans Karel 21 (0) 4.0
7 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5 1-0 Coppens Pieter 19 (0) 3.0
8 De Jager Sean 20 (0) 4.0 0-1 Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5
9 Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0 ½-½ Phlips Daan 9 (1631) 4.0
10 Silantev Ilia 24 (0) 4.0 0-1 Van Eester Jef 17 (1039) 3.0
11 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0 0-1 Ooms Bram 26 (0) 3.0
12 Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0 0-1 Schoutteet Jared 23 (0) 2.0
  Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0 0 Afwezig      
  Thienpont Ruben 18 (800) 2.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 9 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 1 (2032) 8.0 1-0 Akulova Alicia 6 (1823) 5.0
2 Heymans Berwout 8 (1663) 5.0 0-1 Dauw Sterre 2 (1974) 7.5
3 Liveyns Bjarne 15 (1387) 4.5 0-1 Akulov Lev 3 (1919) 6.5
4 Vanduyfhuys Daria 4 (1887) 5.0 0-1 Vande Ginste Michiel 7 (1794) 5.5
5 Fivez Stev 11 (1569) 4.5 0-1 Neirynck Arthur 14 (1394) 5.5
6 Vanhoucke Kobe 12 (1526) 5.0 1-0 Daels Emma 10 (1570) 4.0
7 De Temmerman Wannes 13 (1404) 4.5 ½-½ Phlips Daan 9 (1631) 4.0
8 Keustermans Karel 21 (0) 4.0 ½-½ Schmiehusen Tijn 22 (0) 4.0
9 Ooms Bram 26 (0) 3.0 0-1 De Jager Sean 20 (0) 4.0
10 Coppens Pieter 19 (0) 3.0 0-1 Van Lommel Lars 16 (1305) 3.0
11 Schoutteet Jared 23 (0) 2.0 0-1 Silantev Ilia 24 (0) 4.0
12 Van Eester Jef 17 (1039) 3.0 1-0 Steenhoudt Adam 25 (0) 2.0
  Sleurs Juliette 5 (1854) 5.0 0 Afwezig      
  Thienpont Ruben 18 (800) 2.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Van Malder Dries (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2000
FIDE-ID242314
F-Elo2032
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 W - ½ 2.5 0.69 -0.19
4 1      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 Z - ½ 3.0 0.58 -0.08
5 4      Fivez Stev BEL 1569 4.5 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Akulov Lev BEL 1919 6.5 Z v 1 5.0 0.65 +0.35
7 1      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 W v 1 6.0 0.92 +0.08
8 1      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 Z v 1 7.0 0.80 +0.20
9 1      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 W v 1 8.0 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1727 49.5 Totaal 8.0 7.15 +0.85
Begin van de pagina
Dauw Sterre (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo1974
FIDE-ID248886
F-Elo1942
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 W - 1 2.0 0.74 +0.26
3 2      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
4 1      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 W - ½ 3.5 0.42 +0.08
5 1      Akulov Lev BEL 1919 6.5 Z v 0 3.5 0.58 -0.58
6 3      Phlips Daan BEL 1631 4.0 W v 1 4.5 0.88 +0.12
7 2 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 Z v 1 5.5 0.62 +0.38
8 2      Fivez Stev BEL 1569 4.5 W v 1 6.5 0.92 +0.08
9 2      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 Z v 1 7.5 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1748 48.0 Totaal 7.5 6.60 +0.90
Begin van de pagina
Akulov Lev (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1881
FIDE-ID242853
F-Elo1919
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Daels Emma BEL 1570 4.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 3      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 W - ½ 2.5 0.63 -0.13
4 2 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 Z - ½ 3.0 0.54 -0.04
5 1      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 W - 1 4.0 0.42 +0.58
6 1      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 W ^ 0 4.0 0.35 -0.35
7 3      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 Z ^ ½ 4.5 0.81 -0.31
8 4      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 3      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1671 46.5 Totaal 6.5 6.40 +0.10
Begin van de pagina
Vande Ginste Michiel (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.12697
N-Elo1794
FIDE-ID240389
F-Elo1770
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Jager Sean BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
3 4      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Fivez Stev BEL 1569 4.5 Z - ½ 2.5 0.78 -0.28
5 5      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 W - 1 3.5 0.46 +0.54
6 4      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 Z - 0 3.5 0.68 -0.68
7 4      Daels Emma BEL 1570 4.0 W v 1 4.5 0.78 +0.22
8 1      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 W v 0 4.5 0.20 -0.20
9 4 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 Z ^ 1 5.5 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1739 48.5 Totaal 5.5 5.37 +0.13
Begin van de pagina
Neirynck Arthur (Rank: 14)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14557
N-Elo1174
FIDE-ID250198
F-Elo1394
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Daels Emma BEL 1570 4.0 Z - 1 2.0 0.27 +0.73
5 8      Keustermans Karel BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.92 -0.92
6 9      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 W ^ ½ 2.5 0.51 -0.01
7 8      Phlips Daan BEL 1631 4.0 Z - 1 3.5 0.20 +0.80
8 7      Coppens Pieter BEL 0 3.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
9 5      Fivez Stev BEL 1569 4.5 Z v 1 5.5 0.27 +0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1663 41.5 Totaal 5.5 4.17 +1.33
Begin van de pagina
Sleurs Juliette (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.14043
N-Elo1769
FIDE-ID244988
F-Elo1854
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Thienpont Ruben BEL 800 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 2      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 W - 0 2.0 0.34 -0.34
4 3      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 Z - 1 3.0 0.54 +0.46
5 3      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 W ^ 1 4.0 0.75 +0.25
6 2 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 Z ^ 1 5.0 0.45 +0.55
7        Afwezig           0 5.0    
8        Afwezig           0 5.0    
9        Afwezig           0 5.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1612 30.0 Totaal 5.0 3.87 +1.13
Begin van de pagina
WCM Vanduyfhuys Daria (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo1887
FIDE-ID246336
F-Elo1885
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Eester Jef BEL 1039 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Fivez Stev BEL 1569 4.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 1      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 Z - ½ 2.5 0.31 +0.19
4 2      Akulov Lev BEL 1919 6.5 W - ½ 3.0 0.46 +0.04
5 2      Phlips Daan BEL 1631 4.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
6 2      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 W - 0 4.0 0.55 -0.55
7 2      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 W - 0 4.0 0.38 -0.38
8 5      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 Z ^ 1 5.0 0.90 +0.10
9 4      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 W ^ 0 5.0 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1704 49.0 Totaal 5.0 5.83 -0.83
Begin van de pagina
Heymans Berwout (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1663
FIDE-ID257036
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Coppens Pieter BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 5      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 5      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 3      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
6 4      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 W - 1 4.0 0.32 +0.68
7 3      Akulov Lev BEL 1919 6.5 W ^ ½ 4.5 0.19 +0.31
8 3      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 Z ^ ½ 5.0 0.29 +0.21
9 2      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 W - 0 5.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1773 49.5 Totaal 5.0 3.86 +1.14
Begin van de pagina
Akulova Alicia (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1762
FIDE-ID242861
F-Elo1823
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Akulov Lev BEL 1919 6.5 Z - ½ 2.5 0.37 +0.13
4 3      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 W - 0 2.5 0.46 -0.46
5 5      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 Z v 0 2.5 0.54 -0.54
6 6      Keustermans Karel BEL 0 4.0 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
7 5      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
8 3      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 W v ½ 5.0 0.71 -0.21
9 1      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 Z v 0 5.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1777 45.5 Totaal 5.0 5.99 -0.99
Begin van de pagina
Vanhoucke Kobe (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14316
N-Elo1408
FIDE-ID247634
F-Elo1526
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Silantev Ilia BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 9      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Phlips Daan BEL 1631 4.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
5 6      Coppens Pieter BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 W - 1 4.0 0.67 +0.33
7 1      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 5 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 W ^ 0 4.0 0.10 -0.10
9 6      Daels Emma BEL 1570 4.0 W ^ 1 5.0 0.44 +0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1729 40.5 Totaal 5.0 4.54 +0.46
Begin van de pagina
Fivez Stev (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14089
N-Elo1569
FIDE-ID246786
F-Elo1518
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Schoutteet Jared BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 8      Keustermans Karel BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 W - ½ 2.5 0.22 +0.28
5 4      Van Malder Dries BEL 2032 8.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 7      Thienpont Ruben BEL 800 2.5 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
8 2      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
9 5      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 W v 0 4.5 0.73 -0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1646 44.0 Totaal 4.5 4.92 -0.42
Begin van de pagina
Liveyns Bjarne (Rank: 15)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.13313
N-Elo1275
FIDE-ID248940
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Keustermans Karel BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 W ^ 0 1.0 0.17 -0.17
4 9      Silantev Ilia BEL 0 4.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Daels Emma BEL 1570 4.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
6 9      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 Z v ½ 2.5 0.49 +0.01
7 9      Steenhoudt Adam BEL 0 2.0 W v 1 3.5 0.92 +0.08
8 8      De Jager Sean BEL 0 4.0 Z v 1 4.5 0.92 +0.08
9 3      Akulov Lev BEL 1919 6.5 W v 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1704 42.5 Totaal 4.5 4.76 -0.26
Begin van de pagina
De Temmerman Wannes (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15212
N-Elo0
FIDE-ID253260
F-Elo1404
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Steenhoudt Adam BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 7      De Jager Sean BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
7 7      Keustermans Karel BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 4      Akulov Lev BEL 1919 6.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Phlips Daan BEL 1631 4.0 W ^ ½ 4.5 0.21 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1712 39.5 Totaal 4.5 4.56 -0.06
Begin van de pagina
Daels Emma (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1467
FIDE-ID240974
F-Elo1570
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Akulov Lev BEL 1919 6.5 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 7      Coppens Pieter BEL 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 7      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 W - 0 1.5 0.73 -0.73
5 9      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 Z v 1 2.5 0.74 +0.26
6 8      De Jager Sean BEL 0 4.0 W v 1 3.5 0.92 +0.08
7 4      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 Z v 0 3.5 0.22 -0.22
8 6      Keustermans Karel BEL 0 4.0 W v ½ 4.0 0.92 -0.42
9 6      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 Z v 0 4.0 0.56 -0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1604 42.0 Totaal 4.0 6.04 -2.04
Begin van de pagina
Phlips Daan (Rank: 9)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.13614
N-Elo1361
FIDE-ID241890
F-Elo1631
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Keustermans Karel BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      De Jager Sean BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Van Eester Jef BEL 1039 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
5 2 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 3      Dauw Sterre BEL 1974 7.5 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
7 8      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 W ^ 0 3.0 0.80 -0.80
8 9      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 Z v ½ 3.5 0.92 -0.42
9 7      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 Z v ½ 4.0 0.79 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1537 42.5 Totaal 4.0 6.22 -2.22
Begin van de pagina
Keustermans Karel (Rank: 21)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15916
N-Elo0
FIDE-ID250767
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Phlips Daan BEL 1631 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Fivez Stev BEL 1569 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Ooms Bram BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 6      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
8 6      Daels Emma BEL 1570 4.0 Z v ½ 3.5 0.08 +0.42
9 8      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 W ^ ½ 4.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1539 39.0 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina
De Jager Sean (Rank: 20)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16061
N-Elo0
FIDE-ID253634
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vande Ginste Michiel BEL 1794 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Phlips Daan BEL 1631 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Steenhoudt Adam BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 8      Daels Emma BEL 1570 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Schoutteet Jared BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 8      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 W v 0 3.0 0.08 -0.08
9 9      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1557 33.5 Totaal 4.0 2.40 +1.60
Begin van de pagina
Schmiehusen Tijn (Rank: 22)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14039
N-Elo0
FIDE-ID250694
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Daels Emma BEL 1570 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 10      De Jager Sean BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Steenhoudt Adam BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Schoutteet Jared BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
8 9      Phlips Daan BEL 1631 4.0 W v ½ 3.5 0.08 +0.42
9 8      Keustermans Karel BEL 0 4.0 Z ^ ½ 4.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1544 33.5 Totaal 4.0 2.40 +1.60
Begin van de pagina
Silantev Ilia (Rank: 24)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo0
FIDE-ID258300
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 10      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Coppens Pieter BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Fivez Stev BEL 1569 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 10      Van Eester Jef BEL 1039 3.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
9 11      Schoutteet Jared BEL 0 2.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1371 32.5 Totaal 4.0 1.98 +2.02
Begin van de pagina
Van Eester Jef (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1039
FIDE-ID252107
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1887 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Schoutteet Jared BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Phlips Daan BEL 1631 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4        Afwezig           0 1.0    
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7 12      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 W v 0 1.0 0.18 -0.18
8 10      Silantev Ilia BEL 0 4.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
9 12      Steenhoudt Adam BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1607 20.0 Totaal 3.0 3.10 -0.10
Begin van de pagina
Coppens Pieter (Rank: 19)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.14562
N-Elo0
FIDE-ID251828
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Heymans Berwout BEL 1663 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Steenhoudt Adam BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Daels Emma BEL 1570 4.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 8      Thienpont Ruben BEL 800 2.5 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
5 6      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Silantev Ilia BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 7      Neirynck Arthur BEL 1394 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 10      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1376 34.0 Totaal 3.0 1.98 +1.02
Begin van de pagina
Ooms Bram (Rank: 26)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13290
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulova Alicia BEL 1823 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Thienpont Ruben BEL 800 2.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 9      Vanhoucke Kobe BEL 1526 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Keustermans Karel BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 10      Coppens Pieter BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 11      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 Z v 1 3.0 0.08 +0.92
9 9      De Jager Sean BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1363 30.5 Totaal 3.0 2.32 -0.32
Begin van de pagina
Van Lommel Lars (Rank: 16)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.14527
N-Elo1305
FIDE-ID251100
F-Elo1223
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov Lev BEL 1919 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 11      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 12      Schoutteet Jared BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 10      Thienpont Ruben BEL 800 2.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 12      Steenhoudt Adam BEL 0 2.0 Z ^ 0 1.0 0.92 -0.92
7 12      Van Eester Jef BEL 1039 3.0 Z ^ 1 2.0 0.82 +0.18
8 11      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
9 10      Coppens Pieter BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1252 30.0 Totaal 3.0 7.34 -4.34
Begin van de pagina
Thienpont Ruben (Rank: 18)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.12722
N-Elo800
FIDE-ID251887
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Sleurs Juliette BEL 1854 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 12      Schoutteet Jared BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 8      Coppens Pieter BEL 0 3.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 10      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 Z ^ 1 2.5 0.08 +0.92
6 7      Fivez Stev BEL 1569 4.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
7        Afwezig           0 2.5    
8        Afwezig           0 2.5    
9        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1576 20.5 Totaal 2.5 3.00 -0.50
Begin van de pagina
Steenhoudt Adam (Rank: 25)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14488
N-Elo0
FIDE-ID258601
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Coppens Pieter BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      De Jager Sean BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 11      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
7 9      Liveyns Bjarne BEL 1387 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 12      Schoutteet Jared BEL 0 2.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
9 12      Van Eester Jef BEL 1039 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1283 28.0 Totaal 2.0 2.32 -1.32
Begin van de pagina
Schoutteet Jared (Rank: 23)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14245
N-Elo0
FIDE-ID255440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Fivez Stev BEL 1569 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Van Eester Jef BEL 1039 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Thienpont Ruben BEL 800 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 12      Van Lommel Lars BEL 1305 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5        Bye           1 1.0    
6 11      Schmiehusen Tijn BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      De Jager Sean BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
8 12      Steenhoudt Adam BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
9 11      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1178 27.0 Totaal 2.0 2.32 -1.32
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 MB #Win Vsch. SB OR
1 Van Malder Dries 1 2032 2109 8.0 5 W 1 8 Z 1 7 W ½ 2 Z ½ 11 W 1 3 Z 1 10 W 1 4 Z 1 9 W 1 26.00 7 38.5 43.25 -
2 Dauw Sterre 2 1974 2043 7.5 12 Z 1 4 W 1 6 Z 1 1 W ½ 3 Z 0 15 W 1 7 Z 1 11 W 1 8 Z 1 25.00 7 37.0 37.50 -
3 Akulov Lev 3 1919 1889 6.5 23 W 1 14 Z 1 9 W ½ 7 Z ½ 2 W 1 1 W 0 8 Z ½ 13 W 1 12 Z 1 24.00 5 33.0 31.00 -
4 Vande Ginste Michiel 7 1794 1781 5.5 17 W 1 2 Z 0 5 W 1 11 Z ½ 9 W 1 8 Z 0 14 W 1 1 W 0 7 Z 1 25.00 5 28.0 25.75 1.0
5 Neirynck Arthur 14 1394 1494 5.5 1 Z 0 18 W 1 4 Z 0 14 Z 1 16 W 0 12 W ½ 15 Z 1 21 W 1 11 Z 1 21.00 5 22.0 21.75 0.0
6 Sleurs Juliette 5 1854 1994 5.0 24 W 1 10 Z 1 2 W 0 9 Z 1 8 W 1 7 Z 1 A A A 27.50 5 32.0 22.50 -
7 Vanduyfhuys Daria 4 1887 1790 5.0 20 Z 1 11 W 1 1 Z ½ 3 W ½ 15 Z 1 6 W 0 2 W 0 10 Z 1 4 W 0 26.50 4 30.5 23.75 -
8 Heymans Berwout 8 1663 1753 5.0 21 Z 1 1 W 0 12 Z 1 13 W 1 6 Z 0 4 W 1 3 W ½ 9 Z ½ 2 W 0 26.50 4 28.5 23.25 -
9 Akulova Alicia 6 1823 1698 5.0 22 Z 1 13 W 1 3 Z ½ 6 W 0 4 Z 0 16 Z 1 18 W 1 8 W ½ 1 Z 0 24.00 4 28.5 20.75 -
10 Vanhoucke Kobe 12 1526 1553 5.0 19 Z 1 6 W 0 22 Z 1 15 W 0 21 Z 1 13 W 1 1 Z 0 7 W 0 14 W 1 21.50 5 26.0 18.00 -
11 Fivez Stev 11 1569 1521 4.5 26 W 1 7 Z 0 16 W 1 4 W ½ 1 Z 0 24 Z 1 19 W 1 2 Z 0 5 W 0 24.00 4 26.0 14.75 -
12 Liveyns Bjarne 15 1387 1350 4.5 2 W 0 16 Z 1 8 W 0 19 Z 1 14 W 0 5 Z ½ 25 W 1 17 Z 1 3 W 0 22.50 4 21.0 16.25 -
13 De Temmerman Wannes 13 1404 1383 4.5 25 W 1 9 Z 0 19 W 1 8 Z 0 17 W 1 10 Z 0 16 W 1 3 Z 0 15 W ½ 22.00 4 24.5 15.50 -
14 Daels Emma 10 1570 1368 4.0 18 Z 1 3 W 0 21 Z ½ 5 W 0 12 Z 1 17 W 1 4 Z 0 16 W ½ 10 Z 0 23.00 3 22.5 16.00 -
15 Phlips Daan 9 1631 1414 4.0 16 W 0 17 Z 1 20 W 1 10 Z 1 7 W 0 2 Z 0 5 W 0 18 Z ½ 13 Z ½ 22.50 3 22.5 16.25 -
16 Keustermans Karel 21 0 1155 4.0 15 Z 1 12 W 0 11 Z 0 22 W 1 5 Z 1 9 W 0 13 Z 0 14 Z ½ 18 W ½ 21.50 3 21.5 16.00 -
17 De Jager Sean 20 0 822 4.0 4 Z 0 15 W 0 25 Z 1 18 W 1 13 Z 0 14 Z 0 26 W 1 12 W 0 22 Z 1 19.00 4 17.0 9.50 -
18 Schmiehusen Tijn 22 0 815 4.0 14 W 0 5 Z 0 23 W 1 17 Z 0 25 W 1 26 Z 1 9 Z 0 15 W ½ 16 Z ½ 19.00 3 17.5 10.00 -
19 Silantev Ilia 24 0 871 4.0 10 W 0 23 Z 1 13 Z 0 12 W 0 22 Z 1 21 W 1 11 Z 0 20 W 0 26 Z 1 18.00 4 18.0 10.00 -
20 Van Eester Jef 17 1039 1017 3.0 7 W 0 26 Z 1 15 Z 0 A A A 23 W 0 19 Z 1 25 W 1 18.50 3 11.0 7.00 -
21 Coppens Pieter 19 0 793 3.0 8 W 0 25 Z 1 14 W ½ 24 Z ½ 10 W 0 19 Z 0 22 W 1 5 Z 0 23 W 0 18.50 2 17.5 7.25 -
22 Ooms Bram 26 0 489 3.0 9 W 0 24 Z 1 10 W 0 16 Z 0 19 W 0 B1 21 Z 0 23 Z 1 17 W 0 18.00 2 14.0 8.00 -
23 Van Lommel Lars 16 1305 884 3.0 3 Z 0 19 W 0 18 Z 0 26 W 1 24 W 0 25 Z 0 20 Z 1 22 W 0 21 Z 1 15.00 3 10.0 7.50 -
24 Thienpont Ruben 18 800 735 2.5 6 Z 0 22 W 0 26 Z 1 21 W ½ 23 Z 1 11 W 0 A A A 18.00 2 15.0 6.00 -
25 Steenhoudt Adam 25 0 306 2.0 13 Z 0 21 W 0 17 W 0 B1 18 Z 0 23 W 1 12 Z 0 26 W 0 20 Z 0 17.00 1 10.0 5.50 0.0
26 Schoutteet Jared 23 0 253 2.0 11 Z 0 20 W 0 24 W 0 23 Z 0 B1 18 W 0 17 Z 0 25 Z 1 19 W 0 16.50 1 7.0 3.50 1.0
(©)FRBE-KBSB-v3.79 2018/03/03 (©) GMA 2015