SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2018 -20-18 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 24/02/2018 tot 04/03/2018
Scheidingssystemen: MB, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf MB #Win Vsch. SB OR
1 Sterck Arno -20 M 1999-04-15 2295 Kapelle-op-den-Bos 7.5 2310 27.50 6 41.5 42.50 -
2 De Block Yordi -20 M 1998-04-25 2094 Opwijk 7.0 2227 28.50 6 34.5 38.25 -
3 Boudry William -18 M 2001-01-26 2084 LSV-Chesspirant 6.5 2200 26.00 5 33.5 28.00 -
4 Beukema Jasper -18 M 2001-04-07 2273 Brasschaat 6.0 2177 27.50 6 33.0 30.50 -
5 Maerevoet Sim -18 M 2001-09-13 2272 Hoboken 6.0 2104 26.00 5 30.0 26.25 -
6 De Waele Warre -18 M 2002-05-13 2262 Aalter 5.5 2138 28.00 4 33.0 27.25 -
7 Slagter Maxim -20 M 1998-10-08 1797 Brasschaat 5.5 1967 25.50 5 29.0 22.75 -
8 Van Dijck Bjarne -18 M 2001-01-05 1889 Mechelen 5.5 2038 25.00 4 28.0 25.75 -
9 Bleuze Kobe -18 M 2001-04-17 1675 Geel 5.5 1843 23.00 5 24.0 20.50 -
10 De Block Fabio -18 M 2000-01-19 1938 Opwijk 5.0 1972 26.50 3 28.0 24.00 -
11 Van Den Bosch Arno -20 M 1998-08-11 2150 Dolle Toren Leuven 5.0 2050 26.00 3 28.5 23.00 -
12 Verheyen Olivier -18 M 2001-05-13 2001 Overpelt 5.0 1956 25.50 5 26.0 20.00 -
13 Swennen Fleur -18 F 2001-02-26 1792 Neerpelt 5.0 1808 21.00 5 25.0 13.00 -
14 Godde Matthias -18 M 2002-05-11 2091 Hoboken 5.0 1841 20.00 4 23.5 17.50 -
15 Beukema Christiaan -20 M 1999-11-22 1802 Brasschaat 4.5 1654 20.50 3 22.5 18.50 1.0
16 Temmerman Sara -20 F 1999-04-16 1765 MSV 4.5 1669 19.00 4 19.0 14.75 0.0
17 Van Malder Klaus -18 M 2001-01-07 1824 LSV-Chesspirant 4.0 1802 22.50 3 23.0 13.75 -
18 Huettl Sofie -18 F 2000-01-18 1807 KISK Ieper 4.0 1675 21.50 3 23.0 14.00 -
19 Veestraeten Bram -20 M 1998-11-09 1620 Neerpelt 4.0 1695 21.00 4 21.0 12.50 -
20 Butzen Robin -18 M 2001-02-13 1904 Hoboken 4.0 1725 21.00 3 20.5 12.75 -
21 Leyssens Bas -18 M 2000-04-07 1603 Brasschaat 4.0 1513 18.50 3 14.0 13.50 -
22 De Smedt Lias -18 M 2001-06-01 1271 LSV-Chesspirant 4.0 1433 18.00 2 16.0 10.50 -
23 Van Herreweghe Jarno -18 M 2001-02-06 1286 LSV-Chesspirant 3.5 1485 20.50 3 15.5 9.25 -
24 Pouliart Sander -20 M 1998-10-24 1328 Mechelen 3.5 1611 19.00 2 17.5 11.00 -
25 Condes Alexie Sheen -18 F 2000-01-25 1294 LSV-Chesspirant 3.5 1389 16.50 3 16.5 8.25 -
26 Daels Ilse -18 F 2001-06-10 1649 Tielt 3.0 1347 14.50 1 9.0 5.25 -
27 Vukojevic Ferrari Viktor -18 M 2001-08-09 1447 Brasschaat 2.5 1596 20.50 2 15.0 7.25 -
28 Verhelst Eleen -18 F 2001-11-15 1234 LSV-Chesspirant 2.0 1212 19.50 1 14.0 7.00 -
29 Van Haesendonck Robbe -18 M 2000-04-25 1238 Halle 2.0 1418 18.50 2 15.0 8.00 -
30 Temmerman Sander -18 M 2000-07-30 1730 MSV 1.5 1850 20.50 1 11.5 6.00 -
31 Dewitte Simon -18 M 2001-11-03 1593 Mechelen 1.5 1154 15.50 0 5.5 2.75 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf MB #Win Vsch. SB OR
1 1 Sterck Arno -20 M 1999-04-15 2295 Kapelle-op-den-Bos 7.5 2310 27.50 6 41.5 42.50 -
2 2 De Block Yordi -20 M 1998-04-25 2094 Opwijk 7.0 2227 28.50 6 34.5 38.25 -
3 7 Slagter Maxim -20 M 1998-10-08 1797 Brasschaat 5.5 1967 25.50 5 29.0 22.75 -
4 11 Van Den Bosch Arno -20 M 1998-08-11 2150 Dolle Toren Leuven 5.0 2050 26.00 3 28.5 23.00 -
5 15 Beukema Christiaan -20 M 1999-11-22 1802 Brasschaat 4.5 1654 20.50 3 22.5 18.50 1.0
6 16 Temmerman Sara -20 F 1999-04-16 1765 MSV 4.5 1669 19.00 4 19.0 14.75 0.0
7 19 Veestraeten Bram -20 M 1998-11-09 1620 Neerpelt 4.0 1695 21.00 4 21.0 12.50 -
8 24 Pouliart Sander -20 M 1998-10-24 1328 Mechelen 3.5 1611 19.00 2 17.5 11.00 -
Categorie: -18
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf MB #Win Vsch. SB OR
1 3 Boudry William -18 M 2001-01-26 2084 LSV-Chesspirant 6.5 2200 26.00 5 33.5 28.00 -
2 4 Beukema Jasper -18 M 2001-04-07 2273 Brasschaat 6.0 2177 27.50 6 33.0 30.50 -
3 5 Maerevoet Sim -18 M 2001-09-13 2272 Hoboken 6.0 2104 26.00 5 30.0 26.25 -
4 6 De Waele Warre -18 M 2002-05-13 2262 Aalter 5.5 2138 28.00 4 33.0 27.25 -
5 8 Van Dijck Bjarne -18 M 2001-01-05 1889 Mechelen 5.5 2038 25.00 4 28.0 25.75 -
6 9 Bleuze Kobe -18 M 2001-04-17 1675 Geel 5.5 1843 23.00 5 24.0 20.50 -
7 10 De Block Fabio -18 M 2000-01-19 1938 Opwijk 5.0 1972 26.50 3 28.0 24.00 -
8 12 Verheyen Olivier -18 M 2001-05-13 2001 Overpelt 5.0 1956 25.50 5 26.0 20.00 -
9 13 Swennen Fleur -18 F 2001-02-26 1792 Neerpelt 5.0 1808 21.00 5 25.0 13.00 -
10 14 Godde Matthias -18 M 2002-05-11 2091 Hoboken 5.0 1841 20.00 4 23.5 17.50 -
11 17 Van Malder Klaus -18 M 2001-01-07 1824 LSV-Chesspirant 4.0 1802 22.50 3 23.0 13.75 -
12 18 Huettl Sofie -18 F 2000-01-18 1807 KISK Ieper 4.0 1675 21.50 3 23.0 14.00 -
13 20 Butzen Robin -18 M 2001-02-13 1904 Hoboken 4.0 1725 21.00 3 20.5 12.75 -
14 21 Leyssens Bas -18 M 2000-04-07 1603 Brasschaat 4.0 1513 18.50 3 14.0 13.50 -
15 22 De Smedt Lias -18 M 2001-06-01 1271 LSV-Chesspirant 4.0 1433 18.00 2 16.0 10.50 -
16 23 Van Herreweghe Jarno -18 M 2001-02-06 1286 LSV-Chesspirant 3.5 1485 20.50 3 15.5 9.25 -
17 25 Condes Alexie Sheen -18 F 2000-01-25 1294 LSV-Chesspirant 3.5 1389 16.50 3 16.5 8.25 -
18 26 Daels Ilse -18 F 2001-06-10 1649 Tielt 3.0 1347 14.50 1 9.0 5.25 -
19 27 Vukojevic Ferrari Viktor -18 M 2001-08-09 1447 Brasschaat 2.5 1596 20.50 2 15.0 7.25 -
20 28 Verhelst Eleen -18 F 2001-11-15 1234 LSV-Chesspirant 2.0 1212 19.50 1 14.0 7.00 -
21 29 Van Haesendonck Robbe -18 M 2000-04-25 1238 Halle 2.0 1418 18.50 2 15.0 8.00 -
22 30 Temmerman Sander -18 M 2000-07-30 1730 MSV 1.5 1850 20.50 1 11.5 6.00 -
23 31 Dewitte Simon -18 M 2001-11-03 1593 Mechelen 1.5 1154 15.50 0 5.5 2.75 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sterck Arno 1 (2295) 7.5 1-0 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0
2 Temmerman Sara 18 (1765) 4.5 0-1 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0
3 Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0 1-0 Temmerman Sander 19 (1730) 1.5
4 Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5 0-1 De Waele Warre 4 (2262) 5.5
5 Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0 1-0 Daels Ilse 21 (1649) 3.0
6 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0 0-1 De Block Yordi 6 (2094) 7.0
7 Godde Matthias 7 (2091) 5.0 1-0 Leyssens Bas 23 (1603) 4.0
8 Dewitte Simon 24 (1593) 1.5 0-1 Boudry William 8 (2084) 6.5
9 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5
10 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5 0-1 De Block Fabio 10 (1938) 5.0
11 Butzen Robin 11 (1904) 4.0 1-0 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5
12 Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5 0-1 Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5
13 Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0 1-0 De Smedt Lias 29 (1271) 4.0
14 Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0 1-0 Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5
15 Slagter Maxim 16 (1797) 5.5 1-0 Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0
  Huettl Sofie 14 (1807) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0 0-1 Sterck Arno 1 (2295) 7.5
2 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0 1-0 Butzen Robin 11 (1904) 4.0
3 De Block Fabio 10 (1938) 5.0 ½-½ Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0
4 De Waele Warre 4 (2262) 5.5 1-0 Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0
5 Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5 ½-½ Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0
6 De Block Yordi 6 (2094) 7.0 1-0 Slagter Maxim 16 (1797) 5.5
7 Huettl Sofie 14 (1807) 4.0 1-0 Godde Matthias 7 (2091) 5.0
8 Boudry William 8 (2084) 6.5 1-0 Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0
9 Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5 0-1 Leyssens Bas 23 (1603) 4.0
10 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0 1-0 Dewitte Simon 24 (1593) 1.5
11 Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5 ½-½ Temmerman Sara 18 (1765) 4.5
12 Temmerman Sander 19 (1730) 1.5 1-0 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5
13 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5 0-1 Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5
14 Daels Ilse 21 (1649) 3.0 0-1 Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5
15 De Smedt Lias 29 (1271) 4.0 0-1 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0
  Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sterck Arno 1 (2295) 7.5 1-0 De Block Yordi 6 (2094) 7.0
2 Boudry William 8 (2084) 6.5 0-1 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0
3 De Waele Warre 4 (2262) 5.5 1-0 Huettl Sofie 14 (1807) 4.0
4 Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0 1-0 Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5
5 Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0 ½-½ De Block Fabio 10 (1938) 5.0
6 Godde Matthias 7 (2091) 5.0 ½-½ Temmerman Sander 19 (1730) 1.5
7 Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5 1-0 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0
8 Butzen Robin 11 (1904) 4.0 1-0 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0
9 Leyssens Bas 23 (1603) 4.0 0-1 Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0
10 Slagter Maxim 16 (1797) 5.5 1-0 Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5
11 Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0 0-1 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0
12 Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0 0-1 Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5
13 Temmerman Sara 18 (1765) 4.5 0-1 Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5
14 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5 ½-½ Daels Ilse 21 (1649) 3.0
15 Dewitte Simon 24 (1593) 1.5 0-1 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5
  De Smedt Lias 29 (1271) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0 0-1 Sterck Arno 1 (2295) 7.5
2 Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0 ½-½ De Waele Warre 4 (2262) 5.5
3 Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0 0-1 Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0
4 De Block Yordi 6 (2094) 7.0 1-0 Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5
5 Huettl Sofie 14 (1807) 4.0 0-1 Boudry William 8 (2084) 6.5
6 De Block Fabio 10 (1938) 5.0 0-1 Slagter Maxim 16 (1797) 5.5
7 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0 1-0 Butzen Robin 11 (1904) 4.0
8 Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5 1-0 Godde Matthias 7 (2091) 5.0
9 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5
10 Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5 0-1 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0
11 Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5 1-0 De Smedt Lias 29 (1271) 4.0
12 Leyssens Bas 23 (1603) 4.0 0-1 Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0
13 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5 0-1 Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0
14 Daels Ilse 21 (1649) 3.0 0-1 Temmerman Sara 18 (1765) 4.5
15 Dewitte Simon 24 (1593) 1.5 0-1 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5
  Temmerman Sander 19 (1730) 1.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sterck Arno 1 (2295) 7.5 1-0 De Waele Warre 4 (2262) 5.5
2 Slagter Maxim 16 (1797) 5.5 1-0 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0
3 Boudry William 8 (2084) 6.5 1-0 Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0
4 Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0 ½-½ De Block Yordi 6 (2094) 7.0
5 Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5 1-0 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0
6 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0 1-0 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0
7 Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5 0-1 De Block Fabio 10 (1938) 5.0
8 Butzen Robin 11 (1904) 4.0 0-1 Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5
9 Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0 0-1 Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0
10 Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0 0-1 Huettl Sofie 14 (1807) 4.0
11 Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5 0-1 Godde Matthias 7 (2091) 5.0
12 Temmerman Sara 18 (1765) 4.5 0-1 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5
13 Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5 1-0 Leyssens Bas 23 (1603) 4.0
14 De Smedt Lias 29 (1271) 4.0 0-1 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5
15 Daels Ilse 21 (1649) 3.0 ½-½ Dewitte Simon 24 (1593) 1.5
  Temmerman Sander 19 (1730) 1.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sterck Arno 1 (2295) 7.5 ½-½ Boudry William 8 (2084) 6.5
2 De Waele Warre 4 (2262) 5.5 1-0 Slagter Maxim 16 (1797) 5.5
3 De Block Yordi 6 (2094) 7.0 1-0 Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5
4 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0 1-0 Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0
5 Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0 0-1 Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0
6 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0 0-1 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0
7 De Block Fabio 10 (1938) 5.0 1-0 Huettl Sofie 14 (1807) 4.0
8 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5 ½-½ Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5
9 Godde Matthias 7 (2091) 5.0 1-0 Butzen Robin 11 (1904) 4.0
10 Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0 0-1 Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5
11 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0 1-0 Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5
12 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5 1-0 Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0
13 Leyssens Bas 23 (1603) 4.0 0-1 Temmerman Sara 18 (1765) 4.5
14 Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5 1-0 Daels Ilse 21 (1649) 3.0
15 De Smedt Lias 29 (1271) 4.0 1-0 Dewitte Simon 24 (1593) 1.5
  Temmerman Sander 19 (1730) 1.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Slagter Maxim 16 (1797) 5.5 0-1 Sterck Arno 1 (2295) 7.5
2 Boudry William 8 (2084) 6.5 ½-½ De Waele Warre 4 (2262) 5.5
3 Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0 0-1 De Block Yordi 6 (2094) 7.0
4 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0 0-1 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0
5 Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5 ½-½ De Block Fabio 10 (1938) 5.0
6 Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0 1-0 Godde Matthias 7 (2091) 5.0
7 Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5 ½-½ Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0
8 Huettl Sofie 14 (1807) 4.0 0-1 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0
9 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5 0-1 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0
10 Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5 1-0 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5
11 Temmerman Sara 18 (1765) 4.5 1-0 Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5
12 Butzen Robin 11 (1904) 4.0 1-0 Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0
13 Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0 0-1ff De Smedt Lias 29 (1271) 4.0
14 Daels Ilse 21 (1649) 3.0 0-1 Leyssens Bas 23 (1603) 4.0
  Dewitte Simon 24 (1593) 1.5 1 Bye      
  Temmerman Sander 19 (1730) 1.5 0 Afwezig      
  Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 8 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Block Fabio 10 (1938) 5.0 ½-½ Sterck Arno 1 (2295) 7.5
2 De Block Yordi 6 (2094) 7.0 ½-½ Boudry William 8 (2084) 6.5
3 De Waele Warre 4 (2262) 5.5 0-1 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0
4 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0 1-0 Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0
5 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0 0-1 Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0
6 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0 0-1 Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5
7 Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5 ½-½ Slagter Maxim 16 (1797) 5.5
8 Godde Matthias 7 (2091) 5.0 ½-½ Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5
9 Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0 0-1 Temmerman Sara 18 (1765) 4.5
10 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5 ½-½ Butzen Robin 11 (1904) 4.0
11 Huettl Sofie 14 (1807) 4.0 0-1 De Smedt Lias 29 (1271) 4.0
12 Leyssens Bas 23 (1603) 4.0 1-0 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5
13 Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5 1-0 Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0
  Daels Ilse 21 (1649) 3.0 1 Bye      
  Dewitte Simon 24 (1593) 1.5 0 Afwezig      
  Temmerman Sander 19 (1730) 1.5 0 Afwezig      
  Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0 0 Afwezig      
  Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 9 (04/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sterck Arno 1 (2295) 7.5 ½-½ Van Dijck Bjarne 12 (1889) 5.5
2 Beukema Jasper 2 (2273) 6.0 0-1 De Block Yordi 6 (2094) 7.0
3 Boudry William 8 (2084) 6.5 1-0 De Block Fabio 10 (1938) 5.0
4 Maerevoet Sim 3 (2272) 6.0 1-0 Verheyen Olivier 9 (2001) 5.0
5 Van Den Bosch Arno 5 (2150) 5.0 ½-½ De Waele Warre 4 (2262) 5.5
6 Bleuze Kobe 20 (1675) 5.5 1-0 Beukema Christiaan 15 (1802) 4.5
7 Slagter Maxim 16 (1797) 5.5 1-0 Temmerman Sara 18 (1765) 4.5
8 Godde Matthias 7 (2091) 5.0 1-0 Veestraeten Bram 22 (1620) 4.0
9 De Smedt Lias 29 (1271) 4.0 0-1 Swennen Fleur 17 (1792) 5.0
10 Butzen Robin 11 (1904) 4.0 ½-½ Van Malder Klaus 13 (1824) 4.0
11 Pouliart Sander 26 (1328) 3.5 0-1 Huettl Sofie 14 (1807) 4.0
12 Condes Alexie Sheen 27 (1294) 3.5 ½-½ Van Herreweghe Jarno 28 (1286) 3.5
13 Verhelst Eleen 31 (1234) 2.0 0-1 Daels Ilse 21 (1649) 3.0
  Leyssens Bas 23 (1603) 4.0 1 Bye      
  Dewitte Simon 24 (1593) 1.5 0 Afwezig      
  Temmerman Sander 19 (1730) 1.5 0 Afwezig      
  Van Haesendonck Robbe 30 (1238) 2.0 0 Afwezig      
  Vukojevic Ferrari Viktor 25 (1447) 2.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina

FM Sterck Arno (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10284
N-Elo2231
FIDE-ID228249
F-Elo2295
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      De Block Yordi BEL 2094 7.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 Z - 1 4.0 0.53 +0.47
5 1 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 W - 1 5.0 0.55 +0.45
6 1      Boudry William BEL 2084 6.5 W v ½ 5.5 0.77 -0.27
7 1      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
8 1      De Block Fabio BEL 1938 5.0 Z v ½ 7.0 0.89 -0.39
9 1      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 W v ½ 7.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2014 51.0 Totaal 7.5 7.11 +0.39
Begin van de pagina
De Block Yordi (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11030
N-Elo2094
FIDE-ID214175
F-Elo2070
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
4 4      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 Z - ½ 3.5 0.42 +0.08
6 3      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 W - 1 4.5 0.76 +0.24
7 3      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 Z - 1 5.5 0.27 +0.73
8 2      Boudry William BEL 2084 6.5 W v ½ 6.0 0.51 -0.01
9 2 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 Z v 1 7.0 0.27 +0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2006 51.5 Totaal 7.0 5.16 +1.84
Begin van de pagina
Boudry William (Rank: 8)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2034
FIDE-ID234990
F-Elo2084
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dewitte Simon BEL 1593 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Van Haesendonck Robbe BEL 1238 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 W - 0 2.0 0.25 -0.25
4 5      Huettl Sofie BEL 1807 4.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
5 3      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 W - 1 4.0 0.26 +0.74
6 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 Z - ½ 4.5 0.23 +0.27
7 2 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 W ^ ½ 5.0 0.27 +0.23
8 2      De Block Yordi BEL 2094 7.0 Z ^ ½ 5.5 0.49 +0.01
9 3      De Block Fabio BEL 1938 5.0 W ^ 1 6.5 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1974 44.5 Totaal 6.5 4.87 +1.63
Begin van de pagina
FM Beukema Jasper (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.50086
N-Elo2218
FIDE-ID1032984
F-Elo2273
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Butzen Robin BEL 1904 4.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
3 2      Boudry William BEL 2084 6.5 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
4 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 W - 0 3.0 0.47 -0.47
5 2      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 4      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 W - 1 4.0 0.67 +0.33
7 4      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 Z ^ 1 5.0 0.83 +0.17
8 3 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 Z ^ 1 6.0 0.52 +0.48
9 2      De Block Yordi BEL 2094 7.0 W - 0 6.0 0.73 -0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2039 50.5 Totaal 6.0 6.71 -0.71
Begin van de pagina
Maerevoet Sim (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2198
FIDE-ID241725
F-Elo2272
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Temmerman Sander BEL 1730 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Block Fabio BEL 1938 5.0 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 4      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 W - 1 2.5 0.91 +0.09
4 2 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 W - ½ 3.0 0.51 -0.01
5 3      Boudry William BEL 2084 6.5 Z ^ 0 3.0 0.74 -0.74
6 5      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      De Block Yordi BEL 2094 7.0 W - 0 4.0 0.73 -0.73
8 5      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 4      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 W ^ 1 6.0 0.83 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1957 45.0 Totaal 6.0 7.36 -1.36
Begin van de pagina
FM De Waele Warre (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13376
N-Elo2213
FIDE-ID241156
F-Elo2262
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Huettl Sofie BEL 1807 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 Z - ½ 3.5 0.49 +0.01
5 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 Z v 0 3.5 0.45 -0.45
6 2      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Boudry William BEL 2084 6.5 Z ^ ½ 5.0 0.73 -0.23
8 3 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 W ^ 0 5.0 0.48 -0.48
9 5      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 Z - ½ 5.5 0.65 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2019 50.0 Totaal 5.5 6.48 -0.98
Begin van de pagina
Slagter Maxim (Rank: 16)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.50041
N-Elo1663
FIDE-ID236268
F-Elo1797
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Verhelst Eleen BEL 1234 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Block Yordi BEL 2094 7.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 10      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      De Block Fabio BEL 1938 5.0 Z - 1 3.0 0.31 +0.69
5 2 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 2 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 W v 0 4.0 0.08 -0.08
8 7      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 Z v ½ 4.5 0.49 +0.01
9 7      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 W ^ 1 5.5 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1883 45.5 Totaal 5.5 3.57 +1.93
Begin van de pagina
Van Dijck Bjarne (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10399
N-Elo1873
FIDE-ID239348
F-Elo1889
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 W - ½ 1.5 0.18 +0.32
3 4      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 Z - 0 1.5 0.09 -0.09
4 8      Godde Matthias BEL 2091 5.0 W - 1 2.5 0.24 +0.76
5 5      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 W - 1 3.5 0.63 +0.37
6 3      De Block Yordi BEL 2094 7.0 Z ^ 0 3.5 0.24 -0.24
7 7      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 W ^ ½ 4.0 0.59 -0.09
8 6      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 Z v 1 5.0 0.83 +0.17
9 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 Z v ½ 5.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1936 47.0 Totaal 5.5 3.80 +1.70
Begin van de pagina
Bleuze Kobe (Rank: 20)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.10407
N-Elo1675
FIDE-ID234915
F-Elo1581
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
3 7      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 W - 1 2.0 0.13 +0.87
4 4      De Block Yordi BEL 2094 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      De Block Fabio BEL 1938 5.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
6 10      Verhelst Eleen BEL 1234 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 W - 1 4.0 0.89 +0.11
8 8      Godde Matthias BEL 2091 5.0 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
9 6      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 W v 1 5.5 0.33 +0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1782 41.0 Totaal 5.5 3.60 +1.90
Begin van de pagina
De Block Fabio (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo1928
FIDE-ID226181
F-Elo1938
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 W - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 5      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 Z - ½ 2.0 0.23 +0.27
4 6      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 W - 0 2.0 0.69 -0.69
5 7      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
6 7      Huettl Sofie BEL 1807 4.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
7 5      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 Z - ½ 4.5 0.68 -0.18
8 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 W v ½ 5.0 0.11 +0.39
9 3      Boudry William BEL 2084 6.5 Z v 0 5.0 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1912 48.0 Totaal 5.0 4.55 +0.45
Begin van de pagina
Van Den Bosch Arno (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.10546
N-Elo2082
FIDE-ID231835
F-Elo2150
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Daels Ilse BEL 1649 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 Z - ½ 1.5 0.82 -0.32
3 5      De Block Fabio BEL 1938 5.0 W - ½ 2.0 0.77 -0.27
4 3      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 4      De Block Yordi BEL 2094 7.0 W - ½ 3.5 0.58 -0.08
6 4 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 Z - 0 3.5 0.33 -0.33
7 6      Godde Matthias BEL 2091 5.0 W v 1 4.5 0.58 +0.42
8 4      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 Z v 0 4.5 0.70 -0.70
9 5 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 W v ½ 5.0 0.35 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2002 46.0 Totaal 5.0 5.92 -0.92
Begin van de pagina
Verheyen Olivier (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.10978
N-Elo1853
FIDE-ID236055
F-Elo2001
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1447 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 7      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 Z - 0 1.0 0.87 -0.87
4 10      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
6 6      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
7 4 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 W - 0 4.0 0.17 -0.17
8 4      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 W - 1 5.0 0.30 +0.70
9 4      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 Z ^ 0 5.0 0.17 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1867 45.0 Totaal 5.0 5.18 -0.18
Begin van de pagina
Swennen Fleur (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.10590
N-Elo1740
FIDE-ID233366
F-Elo1792
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Sterck Arno BEL 2295 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Dewitte Simon BEL 1593 1.5 W - 1 1.0 0.76 +0.24
3 11      Verhelst Eleen BEL 1234 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Butzen Robin BEL 1904 4.0 W - 1 3.0 0.35 +0.65
5 5      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 Z - 0 3.0 0.37 -0.37
6 6      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 W v 0 3.0 0.23 -0.23
7 9      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
8 5      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 9      De Smedt Lias BEL 1271 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1750 39.0 Totaal 5.0 4.63 +0.37
Begin van de pagina
Godde Matthias (Rank: 7)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo2070
FIDE-ID243426
F-Elo2091
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Leyssens Bas BEL 1603 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Huettl Sofie BEL 1807 4.0 Z - 0 1.0 0.84 -0.84
3 6      Temmerman Sander BEL 1730 1.5 W - ½ 1.5 0.90 -0.40
4 8      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 Z - 0 1.5 0.76 -0.76
5 11      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1447 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 9      Butzen Robin BEL 1904 4.0 W - 1 3.5 0.74 +0.26
7 6      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 Z v 0 3.5 0.42 -0.42
8 8      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 W v ½ 4.0 0.92 -0.42
9 8      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1758 36.0 Totaal 5.0 7.34 -2.34
Begin van de pagina
Beukema Christiaan (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.11418
N-Elo1802
FIDE-ID1032976
F-Elo1799
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Haesendonck Robbe BEL 1238 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Leyssens Bas BEL 1603 4.0 W - 0 0.0 0.76 -0.76
3 13      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 Z - 1 1.0 0.55 +0.45
4 11      De Smedt Lias BEL 1271 4.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Butzen Robin BEL 1904 4.0 Z ^ 1 3.0 0.36 +0.64
6 8      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 5      De Block Fabio BEL 1938 5.0 W v ½ 4.0 0.32 +0.18
8 7      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 W v ½ 4.5 0.51 -0.01
9 6      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 Z ^ 0 4.5 0.67 -0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1613 38.0 Totaal 4.5 5.93 -1.43
Begin van de pagina
Temmerman Sara (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.13529
N-Elo1746
FIDE-ID242080
F-Elo1765
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1447 2.5 Z - ½ 0.5 0.87 -0.37
3 13      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 W - 0 0.5 0.45 -0.45
4 14      Daels Ilse BEL 1649 3.0 Z v 1 1.5 0.66 +0.34
5 12      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 W v 0 1.5 0.92 -0.92
6 13      Leyssens Bas BEL 1603 4.0 Z - 1 2.5 0.71 +0.29
7 11      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 W v 1 3.5 0.92 +0.08
8 9      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 Z v 1 4.5 0.42 +0.58
9 7      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 Z v 0 4.5 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1667 36.5 Totaal 4.5 5.49 -0.99
Begin van de pagina
Van Malder Klaus (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.10937
N-Elo1772
FIDE-ID242322
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Smedt Lias BEL 1271 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Leyssens Bas BEL 1603 4.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
4 3      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
5 9      Van Haesendonck Robbe BEL 1238 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 Z - ½ 3.5 0.41 +0.09
8 9      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 W ^ 0 3.5 0.58 -0.58
9 10      Butzen Robin BEL 1904 4.0 Z ^ ½ 4.0 0.39 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1817 40.5 Totaal 4.0 4.29 -0.29
Begin van de pagina
Huettl Sofie (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.12524
N-Elo1738
FIDE-ID236730
F-Elo1807
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      Godde Matthias BEL 2091 5.0 W v 1 2.0 0.16 +0.84
3 3 FM De Waele Warre BEL 2262 5.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Boudry William BEL 2084 6.5 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 10      Verhelst Eleen BEL 1234 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      De Block Fabio BEL 1938 5.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
7 8      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 W - 0 3.0 0.74 -0.74
8 11      De Smedt Lias BEL 1271 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
9 11      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1728 35.5 Totaal 4.0 4.23 -1.23
Begin van de pagina
Veestraeten Bram (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.12489
N-Elo1620
FIDE-ID236470
F-Elo1605
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Block Yordi BEL 2094 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      De Smedt Lias BEL 1271 4.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 8      Butzen Robin BEL 1904 4.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4 9      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1447 2.5 W - 1 2.0 0.73 +0.27
5 6      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 Z ^ 0 2.0 0.09 -0.09
6 11      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 W ^ 1 3.0 0.88 +0.12
7 8      Huettl Sofie BEL 1807 4.0 Z - 1 4.0 0.26 +0.74
8 6      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 W - 0 4.0 0.17 -0.17
9 8      Godde Matthias BEL 2091 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1754 40.5 Totaal 4.0 3.34 +0.66
Begin van de pagina
Butzen Robin (Rank: 11)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.13707
N-Elo1824
FIDE-ID244392
F-Elo1904
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Beukema Jasper BEL 2273 6.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
3 8      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
4 7      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 Z - 0 2.0 0.65 -0.65
5 8      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 W - 0 2.0 0.64 -0.64
6 9      Godde Matthias BEL 2091 5.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
7 12      Verhelst Eleen BEL 1234 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 10      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 Z ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
9 10      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 W - ½ 4.0 0.61 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1695 37.5 Totaal 4.0 5.86 -1.86
Begin van de pagina
Leyssens Bas (Rank: 23)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.50069
N-Elo1529
FIDE-ID246000
F-Elo1603
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Godde Matthias BEL 2091 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 Z - 1 1.0 0.24 +0.76
3 9      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
4 12      Van Haesendonck Robbe BEL 1238 2.0 W - 0 1.0 0.90 -0.90
5 13      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 Z - 0 1.0 0.87 -0.87
6 13      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 W - 0 1.0 0.29 -0.29
7 14      Daels Ilse BEL 1649 3.0 Z ^ 1 2.0 0.44 +0.56
8 12      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 W ^ 1 3.0 0.86 +0.14
9        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1618 30.0 Totaal 4.0 3.90 -0.90
Begin van de pagina
De Smedt Lias (Rank: 29)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1248
FIDE-ID245950
F-Elo1271
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3        Bye           1 1.0    
4 11      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 W v 0 1.0 0.47 -0.47
6 15      Dewitte Simon BEL 1593 1.5 W - 1 2.0 0.13 +0.87
7 13      Van Haesendonck Robbe BEL 1238 2.0 Z v 1FF 3.0 0.00 +0.00
8 11      Huettl Sofie BEL 1807 4.0 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
9 9      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1621 28.5 Totaal 4.0 1.03 +0.97
Begin van de pagina
Van Herreweghe Jarno (Rank: 28)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.13385
N-Elo1153
FIDE-ID242268
F-Elo1286
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Dijck Bjarne BEL 1889 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Daels Ilse BEL 1649 3.0 Z - 1 1.0 0.10 +0.90
3 10      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Leyssens Bas BEL 1603 4.0 W - 1 2.0 0.13 +0.87
6 11      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
7 11      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 13      Verhelst Eleen BEL 1234 2.0 W ^ 1 3.0 0.57 +0.43
9 12      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 Z ^ ½ 3.5 0.49 +0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1650 37.0 Totaal 3.5 1.73 +1.77
Begin van de pagina
Pouliart Sander (Rank: 26)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15856
N-Elo1328
FIDE-ID251062
F-Elo1265
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Block Fabio BEL 1938 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Temmerman Sander BEL 1730 1.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Daels Ilse BEL 1649 3.0 W - ½ 0.5 0.13 +0.37
4 15      Dewitte Simon BEL 1593 1.5 Z - 1 1.5 0.18 +0.82
5 12      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 Z v 1 2.5 0.08 +0.92
6 8      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 W v ½ 3.0 0.08 +0.42
7 10      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 Z ^ 0 3.0 0.11 -0.11
8 10      Butzen Robin BEL 1904 4.0 W ^ ½ 3.5 0.08 +0.42
9 11      Huettl Sofie BEL 1807 4.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1762 33.5 Totaal 3.5 0.90 +2.60
Begin van de pagina
Condes Alexie Sheen (Rank: 27)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.12749
N-Elo1194
FIDE-ID237183
F-Elo1294
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Butzen Robin BEL 1904 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 15      Dewitte Simon BEL 1593 1.5 Z - 1 1.0 0.15 +0.85
4 13      Verhelst Eleen BEL 1234 2.0 W - 0 1.0 0.58 -0.58
5 14      De Smedt Lias BEL 1271 4.0 Z - 1 2.0 0.53 +0.47
6 12      Van Haesendonck Robbe BEL 1238 2.0 W - 1 3.0 0.58 +0.42
7 9      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 12      Leyssens Bas BEL 1603 4.0 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
9 12      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 W v ½ 3.5 0.51 -0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1510 31.5 Totaal 3.5 2.74 +0.76
Begin van de pagina
Daels Ilse (Rank: 21)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.10542
N-Elo1547
FIDE-ID240982
F-Elo1649
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Den Bosch Arno BEL 2150 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 W - 0 0.0 0.90 -0.90
3 14      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 Z - ½ 0.5 0.87 -0.37
4 14      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 W - 0 0.5 0.34 -0.34
5 15      Dewitte Simon BEL 1593 1.5 W - ½ 1.0 0.58 -0.08
6 14      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1447 2.5 Z v 0 1.0 0.76 -0.76
7 14      Leyssens Bas BEL 1603 4.0 W v 0 1.0 0.56 -0.56
8        Bye           1 2.0    
9 13      Verhelst Eleen BEL 1234 2.0 Z v 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1550 26.5 Totaal 3.0 5.01 -3.01
Begin van de pagina
Vukojevic Ferrari Viktor (Rank: 25)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.11758
N-Elo1447
FIDE-ID248991
F-Elo1415
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Verheyen Olivier BEL 2001 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Temmerman Sara BEL 1765 4.5 W - ½ 0.5 0.13 +0.37
3 12      Van Haesendonck Robbe BEL 1238 2.0 Z - 1 1.5 0.77 +0.23
4 9      Veestraeten Bram BEL 1620 4.0 Z ^ 0 1.5 0.27 -0.27
5 11      Godde Matthias BEL 2091 5.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
6 14      Daels Ilse BEL 1649 3.0 W v 1 2.5 0.24 +0.76
7        Afwezig           0 2.5    
8        Afwezig           0 2.5    
9        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1727 23.5 Totaal 2.5 1.57 +0.93
Begin van de pagina
Verhelst Eleen (Rank: 31)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.13806
N-Elo1161
FIDE-ID244295
F-Elo1234
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Slagter Maxim BEL 1797 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 11      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 Z v 1 2.0 0.42 +0.58
5 10      Huettl Sofie BEL 1807 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Bleuze Kobe BEL 1675 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Butzen Robin BEL 1904 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 13      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 3.5 Z - 0 2.0 0.43 -0.43
9 13      Daels Ilse BEL 1649 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1650 34.0 Totaal 2.0 1.33 -0.33
Begin van de pagina
Van Haesendonck Robbe (Rank: 30)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16425
N-Elo0
FIDE-ID253537
F-Elo1238
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Beukema Christiaan BEL 1802 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Boudry William BEL 2084 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1447 2.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
4 12      Leyssens Bas BEL 1603 4.0 Z v 1 2.0 0.10 +0.90
5 9      Van Malder Klaus BEL 1824 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
7 13      De Smedt Lias BEL 1271 4.0 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1617 29.0 Totaal 2.0 0.99 +1.01
Begin van de pagina
Temmerman Sander (Rank: 19)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.13522
N-Elo1730
FIDE-ID242071
F-Elo1722
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Maerevoet Sim BEL 2272 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Godde Matthias BEL 2091 5.0 Z - ½ 1.5 0.10 +0.40
4        Afwezig           0 1.5    
5        Afwezig           0 1.5    
6        Afwezig           0 1.5    
7        Afwezig           0 1.5    
8        Afwezig           0 1.5    
9        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1897 14.5 Totaal 1.5 1.10 +0.40
Begin van de pagina
Dewitte Simon (Rank: 24)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15316
N-Elo1476
FIDE-ID249998
F-Elo1593
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Boudry William BEL 2084 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Swennen Fleur BEL 1792 5.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
3 15      Condes Alexie Sheen BEL 1294 3.5 W - 0 0.0 0.85 -0.85
4 15      Pouliart Sander BEL 1328 3.5 W - 0 0.0 0.82 -0.82
5 15      Daels Ilse BEL 1649 3.0 Z ^ ½ 0.5 0.42 +0.08
6 15      De Smedt Lias BEL 1271 4.0 Z ^ 0 0.5 0.87 -0.87
7        Bye           1 1.5    
8        Afwezig           0 1.5    
9        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1569 25.5 Totaal 1.5 3.28 -2.78
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 MB #Win Vsch. SB OR
1 Sterck Arno 1 2295 2310 7.5 13 W 1 12 Z 1 2 W 1 4 Z 1 6 W 1 3 W ½ 7 Z 1 10 Z ½ 8 W ½ 27.50 6 41.5 42.50 -
2 De Block Yordi 6 2094 2227 7.0 19 Z 1 7 W 1 1 Z 0 9 W 1 11 Z ½ 8 W 1 5 Z 1 3 W ½ 4 Z 1 28.50 6 34.5 38.25 -
3 Boudry William 8 2084 2200 6.5 31 Z 1 29 W 1 4 W 0 18 Z 1 5 W 1 1 Z ½ 6 W ½ 2 Z ½ 10 W 1 26.00 5 33.5 28.00 -
4 Beukema Jasper 2 2273 2177 6.0 16 Z 1 20 W 1 3 Z 1 1 W 0 7 Z 0 11 W 1 12 Z 1 6 Z 1 2 W 0 27.50 6 33.0 30.50 -
5 Maerevoet Sim 3 2272 2104 6.0 30 W 1 10 Z ½ 8 W 1 6 W ½ 3 Z 0 17 Z 1 2 W 0 13 Z 1 12 W 1 26.00 5 30.0 26.25 -
6 De Waele Warre 4 2262 2138 5.5 9 Z 1 17 W 1 18 W 1 5 Z ½ 1 Z 0 7 W 1 3 Z ½ 4 W 0 11 Z ½ 28.00 4 33.0 27.25 -
7 Slagter Maxim 16 1797 1967 5.5 28 W 1 2 Z 0 23 W 1 10 Z 1 4 W 1 6 Z 0 1 W 0 15 Z ½ 16 W 1 25.50 5 29.0 22.75 -
8 Van Dijck Bjarne 12 1889 2038 5.5 23 Z 1 11 W ½ 5 Z 0 14 W 1 13 W 1 2 Z 0 17 W ½ 19 Z 1 1 Z ½ 25.00 4 28.0 25.75 -
9 Bleuze Kobe 20 1675 1843 5.5 6 W 0 25 Z 1 12 W 1 2 Z 0 10 W 0 28 Z 1 24 W 1 14 Z ½ 15 W 1 23.00 5 24.0 20.50 -
10 De Block Fabio 10 1938 1972 5.0 24 Z 1 5 W ½ 11 Z ½ 7 W 0 9 Z 1 18 W 1 15 Z ½ 1 W ½ 3 Z 0 26.50 3 28.0 24.00 -
11 Van Den Bosch Arno 5 2150 2050 5.0 26 W 1 8 Z ½ 10 W ½ 17 Z 1 2 W ½ 4 Z 0 14 W 1 12 Z 0 6 W ½ 26.00 3 28.5 23.00 -
12 Verheyen Olivier 9 2001 1956 5.0 27 W 1 1 W 0 9 Z 0 23 Z 1 19 W 1 13 Z 1 4 W 0 11 W 1 5 Z 0 25.50 5 26.0 20.00 -
13 Swennen Fleur 17 1792 1808 5.0 1 Z 0 31 W 1 28 Z 1 20 W 1 8 Z 0 12 W 0 25 Z 1 5 W 0 22 Z 1 21.00 5 25.0 13.00 -
14 Godde Matthias 7 2091 1841 5.0 21 W 1 18 Z 0 30 W ½ 8 Z 0 27 Z 1 20 W 1 11 Z 0 9 W ½ 19 W 1 20.00 4 23.5 17.50 -
15 Beukema Christiaan 15 1802 1654 4.5 29 Z 0 21 W 0 16 Z 1 22 W 1 20 Z 1 24 Z ½ 10 W ½ 7 W ½ 9 Z 0 20.50 3 22.5 18.50 1.0
16 Temmerman Sara 18 1765 1669 4.5 4 W 0 27 Z ½ 15 W 0 26 Z 1 24 W 0 21 Z 1 23 W 1 17 Z 1 7 Z 0 19.00 4 19.0 14.75 0.0
17 Van Malder Klaus 13 1824 1802 4.0 22 W 1 6 Z 0 21 Z 1 11 W 0 29 Z 1 5 W 0 8 Z ½ 16 W 0 20 Z ½ 22.50 3 23.0 13.75 -
18 Huettl Sofie 14 1807 1675 4.0 B1 14 W 1 6 Z 0 3 W 0 28 Z 1 10 Z 0 19 W 0 22 W 0 24 Z 1 21.50 3 23.0 14.00 -
19 Veestraeten Bram 22 1620 1695 4.0 2 W 0 22 Z 1 20 Z 0 27 W 1 12 Z 0 23 W 1 18 Z 1 8 W 0 14 Z 0 21.00 4 21.0 12.50 -
20 Butzen Robin 11 1904 1725 4.0 25 W 1 4 Z 0 19 W 1 13 Z 0 15 W 0 14 Z 0 28 W 1 24 Z ½ 17 W ½ 21.00 3 20.5 12.75 -
21 Leyssens Bas 23 1603 1513 4.0 14 Z 0 15 Z 1 17 W 0 29 W 0 23 Z 0 16 W 0 26 Z 1 25 W 1 B1 18.50 3 14.0 13.50 -
22 De Smedt Lias 29 1271 1433 4.0 17 Z 0 19 W 0 B1 15 Z 0 25 W 0 31 W 1 29 Z 1FF 18 Z 1 13 W 0 18.00 2 16.0 10.50 -
23 Van Herreweghe Jarno 28 1286 1485 3.5 8 W 0 26 Z 1 7 Z 0 12 W 0 21 W 1 19 Z 0 16 Z 0 28 W 1 25 Z ½ 20.50 3 15.5 9.25 -
24 Pouliart Sander 26 1328 1611 3.5 10 W 0 30 Z 0 26 W ½ 31 Z 1 16 Z 1 15 W ½ 9 Z 0 20 W ½ 18 W 0 19.00 2 17.5 11.00 -
25 Condes Alexie Sheen 27 1294 1389 3.5 20 Z 0 9 W 0 31 Z 1 28 W 0 22 Z 1 29 W 1 13 W 0 21 Z 0 23 W ½ 16.50 3 16.5 8.25 -
26 Daels Ilse 21 1649 1347 3.0 11 Z 0 23 W 0 24 Z ½ 16 W 0 31 W ½ 27 Z 0 21 W 0 B1 28 Z 1 14.50 1 9.0 5.25 -
27 Vukojevic Ferrari Viktor 25 1447 1596 2.5 12 Z 0 16 W ½ 29 Z 1 19 Z 0 14 W 0 26 W 1 A A A 20.50 2 15.0 7.25 -
28 Verhelst Eleen 31 1234 1212 2.0 7 Z 0 B1 13 W 0 25 Z 1 18 W 0 9 W 0 20 Z 0 23 Z 0 26 W 0 19.50 1 14.0 7.00 -
29 Van Haesendonck Robbe 30 1238 1418 2.0 15 W 1 3 Z 0 27 W 0 21 Z 1 17 W 0 25 Z 0 22 W 0ff A A 18.50 2 15.0 8.00 -
30 Temmerman Sander 19 1730 1850 1.5 5 Z 0 24 W 1 14 Z ½ A A A A A A 20.50 1 11.5 6.00 -
31 Dewitte Simon 24 1593 1154 1.5 3 W 0 13 Z 0 25 W 0 24 W 0 26 Z ½ 22 Z 0 B1 A A 15.50 0 5.5 2.75 -
(©)FRBE-KBSB-v3.79 2018/03/03 (©) GMA 2015