SwarLogo 14de GIJST 2018 B SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: IA Luc CORNET, NA Marc VAN DYCK
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 11/02/2018 tot 11/02/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Raats Joppe -16 M 2005-05-11 bel 12445 1808 Brasschaat 7.0 2363 27.50 27.50 28.0 7 -
2 Heymans Berwout -16 M 2003-05-20 bel 17261 1663 Aalst 6.0 1798 22.00 29.00 24.0 6 -
3 Akulov Lev -16 M 2003-11-23 bel 10946 1881 Leopoldsburg 4.5 1696 16.25 31.50 19.0 4 0.5
4 Akulova Alicia -16 F 2002-07-31 bel 10949 1762 Leopoldsburg 4.5 1645 15.75 31.00 19.0 4 0.5
5 Helsen Brent -16 M 2002-08-28 bel 13339 0 Geel 4.0 1029 11.50 27.50 16.0 4 -
6 De Temmerman Wannes -16 M 2003-03-20 bel 15212 0 Westerlo 4.0 1262 10.50 25.00 14.0 4 -
7 Silantev Ilia -16 M 2002-05-03 rus 18840 0 Dolle Toren Leuven 4.0 630 7.50 20.50 15.0 4 -
8 Roymans Elien -16 F 2003-10-22 bel 16156 1273 Geel 3.5 1339 9.75 29.00 17.0 3 0.5
9 Dirken Michael -16 M 2003-05-19 bel 14719 1211 Geel 3.5 1272 8.25 25.00 17.0 3 0.5
10 Kuesters Falco -16 M 2003-08-11 ger 19398 1173 Viktoria Alpen 3.0 1097 8.50 25.00 12.0 3 1.0
11 Ooms Bram -16 M 2002-07-13 bel 13290 0 Lommel 3.0 919 5.00 20.00 10.0 3 0.0
12 Van Bladel Robin -16 M 2003-03-18 bel 15544 1222 Geel 2.5 795 3.75 17.50 7.0 2 -
13 Maes Benjamin -16 M 2002-05-11 bel 14047 0 Geel 2.0 419 3.50 20.50 7.0 2 0.0
14 Maes Jonathan -16 M 2002-05-11 bel 14049 0 Geel 2.0 209 3.50 19.00 9.0 2 1.0
15 Thaels Niels -16 M 2003-01-04 bel 17146 0 Geel 1.5 285 3.25 20.00 4.0 1 -
16 Adriaensens Robin -16 M 2003-03-07 bel 13159 0 Mechelen 1.0 306 2.00 24.00 6.0 1 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -16
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 1 Raats Joppe -16 M 2005-05-11 bel 12445 1808 Brasschaat 7.0 2363 27.50 27.50 28.0 7 -
2 2 Heymans Berwout -16 M 2003-05-20 bel 17261 1663 Aalst 6.0 1798 22.00 29.00 24.0 6 -
3 3 Akulov Lev -16 M 2003-11-23 bel 10946 1881 Leopoldsburg 4.5 1696 16.25 31.50 19.0 4 0.5
4 4 Akulova Alicia -16 F 2002-07-31 bel 10949 1762 Leopoldsburg 4.5 1645 15.75 31.00 19.0 4 0.5
5 5 Helsen Brent -16 M 2002-08-28 bel 13339 0 Geel 4.0 1029 11.50 27.50 16.0 4 -
6 6 De Temmerman Wannes -16 M 2003-03-20 bel 15212 0 Westerlo 4.0 1262 10.50 25.00 14.0 4 -
7 7 Silantev Ilia -16 M 2002-05-03 rus 18840 0 Dolle Toren Leuven 4.0 630 7.50 20.50 15.0 4 -
8 8 Roymans Elien -16 F 2003-10-22 bel 16156 1273 Geel 3.5 1339 9.75 29.00 17.0 3 0.5
9 9 Dirken Michael -16 M 2003-05-19 bel 14719 1211 Geel 3.5 1272 8.25 25.00 17.0 3 0.5
10 10 Kuesters Falco -16 M 2003-08-11 ger 19398 1173 Viktoria Alpen 3.0 1097 8.50 25.00 12.0 3 1.0
11 11 Ooms Bram -16 M 2002-07-13 bel 13290 0 Lommel 3.0 919 5.00 20.00 10.0 3 0.0
12 12 Van Bladel Robin -16 M 2003-03-18 bel 15544 1222 Geel 2.5 795 3.75 17.50 7.0 2 -
13 13 Maes Benjamin -16 M 2002-05-11 bel 14047 0 Geel 2.0 419 3.50 20.50 7.0 2 0.0
14 14 Maes Jonathan -16 M 2002-05-11 bel 14049 0 Geel 2.0 209 3.50 19.00 9.0 2 1.0
15 15 Thaels Niels -16 M 2003-01-04 bel 17146 0 Geel 1.5 285 3.25 20.00 4.0 1 -
16 16 Adriaensens Robin -16 M 2003-03-07 bel 13159 0 Mechelen 1.0 306 2.00 24.00 6.0 1 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Kuesters Falco 9 (1173) 3.0 0-1 Akulov Lev 1 (1881) 4.5
2 Raats Joppe 2 (1808) 7.0 1-0 Adriaensens Robin 10 (0) 1.0
3 Helsen Brent 11 (0) 4.0 0-1 Akulova Alicia 3 (1762) 4.5
4 Heymans Berwout 4 (1663) 6.0 1-0 Maes Benjamin 12 (0) 2.0
5 Maes Jonathan 13 (0) 2.0 0-1 De Temmerman Wannes 5 (1404) 4.0
6 Roymans Elien 6 (1273) 3.5 1-0 Ooms Bram 14 (0) 3.0
7 Silantev Ilia 15 (0) 4.0 1-0 Van Bladel Robin 7 (1222) 2.5
8 Dirken Michael 8 (1211) 3.5 1-0 Thaels Niels 16 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Lev 1 (1881) 4.5 1-0 Roymans Elien 6 (1273) 3.5
2 De Temmerman Wannes 5 (1404) 4.0 0-1 Raats Joppe 2 (1808) 7.0
3 Akulova Alicia 3 (1762) 4.5 1-0 Dirken Michael 8 (1211) 3.5
4 Silantev Ilia 15 (0) 4.0 0-1 Heymans Berwout 4 (1663) 6.0
5 Van Bladel Robin 7 (1222) 2.5 0-1 Maes Benjamin 12 (0) 2.0
6 Ooms Bram 14 (0) 3.0 0-1 Kuesters Falco 9 (1173) 3.0
7 Adriaensens Robin 10 (0) 1.0 1-0 Maes Jonathan 13 (0) 2.0
8 Thaels Niels 16 (0) 1.5 0-1 Helsen Brent 11 (0) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heymans Berwout 4 (1663) 6.0 1-0 Akulov Lev 1 (1881) 4.5
2 Raats Joppe 2 (1808) 7.0 1-0 Akulova Alicia 3 (1762) 4.5
3 Helsen Brent 11 (0) 4.0 1-0 De Temmerman Wannes 5 (1404) 4.0
4 Roymans Elien 6 (1273) 3.5 1-0 Adriaensens Robin 10 (0) 1.0
5 Maes Benjamin 12 (0) 2.0 0-1 Dirken Michael 8 (1211) 3.5
6 Kuesters Falco 9 (1173) 3.0 1-0 Silantev Ilia 15 (0) 4.0
7 Ooms Bram 14 (0) 3.0 1-0 Van Bladel Robin 7 (1222) 2.5
8 Maes Jonathan 13 (0) 2.0 1-0 Thaels Niels 16 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heymans Berwout 4 (1663) 6.0 0-1 Raats Joppe 2 (1808) 7.0
2 Akulov Lev 1 (1881) 4.5 1-0 Helsen Brent 11 (0) 4.0
3 Akulova Alicia 3 (1762) 4.5 1-0 Kuesters Falco 9 (1173) 3.0
4 Dirken Michael 8 (1211) 3.5 ½-½ Roymans Elien 6 (1273) 3.5
5 De Temmerman Wannes 5 (1404) 4.0 1-0 Ooms Bram 14 (0) 3.0
6 Adriaensens Robin 10 (0) 1.0 0-1 Silantev Ilia 15 (0) 4.0
7 Maes Benjamin 12 (0) 2.0 0-1 Maes Jonathan 13 (0) 2.0
8 Van Bladel Robin 7 (1222) 2.5 ½-½ Thaels Niels 16 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Raats Joppe 2 (1808) 7.0 1-0 Akulov Lev 1 (1881) 4.5
2 Akulova Alicia 3 (1762) 4.5 0-1 Heymans Berwout 4 (1663) 6.0
3 Roymans Elien 6 (1273) 3.5 1-0 De Temmerman Wannes 5 (1404) 4.0
4 Kuesters Falco 9 (1173) 3.0 0-1 Dirken Michael 8 (1211) 3.5
5 Helsen Brent 11 (0) 4.0 1-0 Maes Jonathan 13 (0) 2.0
6 Silantev Ilia 15 (0) 4.0 1-0 Maes Benjamin 12 (0) 2.0
7 Van Bladel Robin 7 (1222) 2.5 1-0 Adriaensens Robin 10 (0) 1.0
8 Thaels Niels 16 (0) 1.5 0-1 Ooms Bram 14 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Roymans Elien 6 (1273) 3.5 0-1 Raats Joppe 2 (1808) 7.0
2 Dirken Michael 8 (1211) 3.5 0-1 Heymans Berwout 4 (1663) 6.0
3 Akulov Lev 1 (1881) 4.5 ½-½ Akulova Alicia 3 (1762) 4.5
4 Silantev Ilia 15 (0) 4.0 0-1 Helsen Brent 11 (0) 4.0
5 De Temmerman Wannes 5 (1404) 4.0 1-0 Kuesters Falco 9 (1173) 3.0
6 Maes Jonathan 13 (0) 2.0 0-1 Van Bladel Robin 7 (1222) 2.5
7 Ooms Bram 14 (0) 3.0 1-0 Adriaensens Robin 10 (0) 1.0
8 Maes Benjamin 12 (0) 2.0 0-1 Thaels Niels 16 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Raats Joppe 2 (1808) 7.0 1-0 Helsen Brent 11 (0) 4.0
2 Heymans Berwout 4 (1663) 6.0 1-0 Roymans Elien 6 (1273) 3.5
3 Dirken Michael 8 (1211) 3.5 0-1 Akulov Lev 1 (1881) 4.5
4 Akulova Alicia 3 (1762) 4.5 1-0 Ooms Bram 14 (0) 3.0
5 Van Bladel Robin 7 (1222) 2.5 0-1 De Temmerman Wannes 5 (1404) 4.0
6 Maes Jonathan 13 (0) 2.0 0-1 Silantev Ilia 15 (0) 4.0
7 Thaels Niels 16 (0) 1.5 0-1 Kuesters Falco 9 (1173) 3.0
8 Adriaensens Robin 10 (0) 1.0 0-1 Maes Benjamin 12 (0) 2.0
Begin van de pagina

Raats Joppe (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.12445
N-Elo1808
FIDE-ID238902
F-Elo1823
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Akulova Alicia BEL 1762 4.5 W - 1 3.0 0.56 +0.44
4 1      Heymans Berwout BEL 1663 6.0 Z - 1 4.0 0.69 +0.31
5 1      Akulov Lev BEL 1881 4.5 W - 1 5.0 0.40 +0.60
6 1      Roymans Elien BEL 1273 3.5 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Helsen Brent BEL 0 4.0 W v 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1596 27.5 Totaal 7.0 5.33 +1.67
Begin van de pagina
Heymans Berwout (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1663
FIDE-ID257036
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Maes Benjamin BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Silantev Ilia RUS 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Akulov Lev BEL 1881 4.5 W - 1 3.0 0.22 +0.78
4 1      Raats Joppe BEL 1808 7.0 W - 0 3.0 0.31 -0.31
5 2      Akulova Alicia BEL 1762 4.5 Z - 1 4.0 0.36 +0.64
6 2      Dirken Michael BEL 1211 3.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Roymans Elien BEL 1273 3.5 W v 1 6.0 0.91 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1587 29.0 Totaal 6.0 4.56 +1.44
Begin van de pagina
Akulov Lev (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1881
FIDE-ID242853
F-Elo1919
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kuesters Falco GER 1173 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Roymans Elien BEL 1273 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Heymans Berwout BEL 1663 6.0 Z - 0 2.0 0.78 -0.78
4 2      Helsen Brent BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Raats Joppe BEL 1808 7.0 Z - 0 3.0 0.60 -0.60
6 3      Akulova Alicia BEL 1762 4.5 W ^ ½ 3.5 0.66 -0.16
7 3      Dirken Michael BEL 1211 3.5 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1481 31.5 Totaal 4.5 5.72 -1.22
Begin van de pagina
Akulova Alicia (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1762
FIDE-ID242861
F-Elo1823
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Helsen Brent BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dirken Michael BEL 1211 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Raats Joppe BEL 1808 7.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
4 3      Kuesters Falco GER 1173 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Heymans Berwout BEL 1663 6.0 W - 0 3.0 0.64 -0.64
6 3      Akulov Lev BEL 1881 4.5 Z - ½ 3.5 0.34 +0.16
7 4      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1547 31.0 Totaal 4.5 5.10 -0.60
Begin van de pagina
Helsen Brent (Rank: 11)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.13339
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulova Alicia BEL 1762 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Thaels Niels BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 2      Akulov Lev BEL 1881 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Maes Jonathan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Silantev Ilia RUS 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 1      Raats Joppe BEL 1808 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1713 27.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
De Temmerman Wannes (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15212
N-Elo0
FIDE-ID253260
F-Elo1404
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Maes Jonathan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Raats Joppe BEL 1808 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 3      Helsen Brent BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 5      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 3      Roymans Elien BEL 1273 3.5 Z - 0 2.0 0.68 -0.68
6 5      Kuesters Falco GER 1173 3.0 W ^ 1 3.0 0.79 +0.21
7 5      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 Z ^ 1 4.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1369 25.0 Totaal 4.0 5.05 -1.05
Begin van de pagina
Silantev Ilia (Rank: 15)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo0
Landrus  (rus)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Heymans Berwout BEL 1663 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Kuesters Falco GER 1173 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Maes Benjamin BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Helsen Brent BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 6      Maes Jonathan BEL 0 2.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1352 20.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Roymans Elien (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.16156
N-Elo1273
FIDE-ID251941
F-Elo1284
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Akulov Lev BEL 1881 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Dirken Michael BEL 1211 3.5 Z - ½ 2.5 0.59 -0.09
5 3      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.0 W - 1 3.5 0.32 +0.68
6 1      Raats Joppe BEL 1808 7.0 W v 0 3.5 0.08 -0.08
7 2      Heymans Berwout BEL 1663 6.0 Z v 0 3.5 0.09 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1593 29.0 Totaal 3.5 3.00 +0.50
Begin van de pagina
Dirken Michael (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14719
N-Elo1211
FIDE-ID253960
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Thaels Niels BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Akulova Alicia BEL 1762 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Maes Benjamin BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Roymans Elien BEL 1273 3.5 W - ½ 2.5 0.41 +0.09
5 4      Kuesters Falco GER 1173 3.0 Z - 1 3.5 0.55 +0.45
6 2      Heymans Berwout BEL 1663 6.0 W v 0 3.5 0.08 -0.08
7 3      Akulov Lev BEL 1881 4.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1550 25.0 Totaal 3.5 3.04 +0.46
Begin van de pagina
Kuesters Falco (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19398
N-Elo1173
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov Lev BEL 1881 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Silantev Ilia RUS 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Akulova Alicia BEL 1762 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 4      Dirken Michael BEL 1211 3.5 W - 0 2.0 0.45 -0.45
6 5      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.0 Z ^ 0 2.0 0.21 -0.21
7 7      Thaels Niels BEL 0 1.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1564 25.0 Totaal 3.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina
Ooms Bram (Rank: 14)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13290
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Roymans Elien BEL 1273 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Kuesters Falco GER 1173 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 7      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 5      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Thaels Niels BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Akulova Alicia BEL 1762 4.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1366 20.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina
Van Bladel Robin (Rank: 7)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15544
N-Elo1222
FIDE-ID251895
F-Elo1243
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Silantev Ilia RUS 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 5      Maes Benjamin BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 7      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 8      Thaels Niels BEL 0 1.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
5 7      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
6 6      Maes Jonathan BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
7 5      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.0 W ^ 0 2.5 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1404 17.5 Totaal 2.5 5.78 -3.28
Begin van de pagina
Maes Benjamin (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14047
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Heymans Berwout BEL 1663 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 5      Dirken Michael BEL 1211 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Maes Jonathan BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 6      Silantev Ilia RUS 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 8      Thaels Niels BEL 0 1.5 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 8      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1365 20.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Maes Jonathan (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14049
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Temmerman Wannes BEL 1404 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Thaels Niels BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Maes Benjamin BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Helsen Brent BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 6      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 6      Silantev Ilia RUS 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1313 19.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Thaels Niels (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17146
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dirken Michael BEL 1211 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Helsen Brent BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Maes Jonathan BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 8      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
5 8      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
6 8      Maes Benjamin BEL 0 2.0 Z ^ 1 1.5 0.50 +0.50
7 7      Kuesters Falco GER 1173 3.0 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1202 20.0 Totaal 1.5 2.24 -0.74
Begin van de pagina
Adriaensens Robin (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13159
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Raats Joppe BEL 1808 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Maes Jonathan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Roymans Elien BEL 1273 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Silantev Ilia RUS 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 7      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 7      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 8      Maes Benjamin BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1434 24.0 Totaal 1.0 2.24 -1.24
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Raats Joppe 2 1808 2363 7.0 16 W 1 6 Z 1 4 W 1 2 Z 1 3 W 1 8 Z 1 5 W 1 27.50 27.50 28.0 7 -
2 Heymans Berwout 4 1663 1798 6.0 13 W 1 7 Z 1 3 W 1 1 W 0 4 Z 1 9 Z 1 8 W 1 22.00 29.00 24.0 6 -
3 Akulov Lev 1 1881 1696 4.5 10 Z 1 8 W 1 2 Z 0 5 W 1 1 Z 0 4 W ½ 9 Z 1 16.25 31.50 19.0 4 0.5
4 Akulova Alicia 3 1762 1645 4.5 5 Z 1 9 W 1 1 Z 0 10 W 1 2 W 0 3 Z ½ 11 W 1 15.75 31.00 19.0 4 0.5
5 Helsen Brent 11 0 1029 4.0 4 W 0 15 Z 1 6 W 1 3 Z 0 14 W 1 7 Z 1 1 Z 0 11.50 27.50 16.0 4 -
6 De Temmerman Wannes 5 1404 1262 4.0 14 Z 1 1 W 0 5 Z 0 11 W 1 8 Z 0 10 W 1 12 Z 1 10.50 25.00 14.0 4 -
7 Silantev Ilia 15 0 630 4.0 12 W 1 2 W 0 10 Z 0 16 Z 1 13 W 1 5 W 0 14 Z 1 7.50 20.50 15.0 4 -
8 Roymans Elien 6 1273 1339 3.5 11 W 1 3 Z 0 16 W 1 9 Z ½ 6 W 1 1 W 0 2 Z 0 9.75 29.00 17.0 3 0.5
9 Dirken Michael 8 1211 1272 3.5 15 W 1 4 Z 0 13 Z 1 8 W ½ 10 Z 1 2 W 0 3 W 0 8.25 25.00 17.0 3 0.5
10 Kuesters Falco 9 1173 1097 3.0 3 W 0 11 Z 1 7 W 1 4 Z 0 9 W 0 6 Z 0 15 Z 1 8.50 25.00 12.0 3 1.0
11 Ooms Bram 14 0 919 3.0 8 Z 0 10 W 0 12 W 1 6 Z 0 15 Z 1 16 W 1 4 Z 0 5.00 20.00 10.0 3 0.0
12 Van Bladel Robin 7 1222 795 2.5 7 Z 0 13 W 0 11 Z 0 15 W ½ 16 W 1 14 Z 1 6 W 0 3.75 17.50 7.0 2 -
13 Maes Benjamin 12 0 419 2.0 2 Z 0 12 Z 1 9 W 0 14 W 0 7 Z 0 15 W 0 16 Z 1 3.50 20.50 7.0 2 0.0
14 Maes Jonathan 13 0 209 2.0 6 W 0 16 Z 0 15 W 1 13 Z 1 5 Z 0 12 W 0 7 W 0 3.50 19.00 9.0 2 1.0
15 Thaels Niels 16 0 285 1.5 9 Z 0 5 W 0 14 Z 0 12 Z ½ 11 W 0 13 Z 1 10 W 0 3.25 20.00 4.0 1 -
16 Adriaensens Robin 10 0 306 1.0 1 Z 0 14 W 1 8 Z 0 7 W 0 12 Z 0 11 Z 0 13 W 0 2.00 24.00 6.0 1 -
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015