SwarLogo 14de GIJST 2018 E SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: IA Luc CORNET, NA Marc VAN DYCK
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 11/02/2018 tot 11/02/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Mernier Martin -10 M 2008-11-06 bel 16670 0 Neerpelt 9.0 942 48.50 48.50 45.0 9 -
2 Van Coppenolle Lander -10 M 2009-05-18 bel 19360 0 Terneuzen 7.0 353 36.50 51.50 37.0 7 -
3 Manueke Hervano -10 M 2008-05-23 bel 15928 0 Turnhout 6.5 308 31.75 45.50 29.5 6 0.0
4 Musabayev Maxim -10 M 2009-09-17 bel 16932 0 Mercatel 6.5 308 30.75 49.00 37.5 6 1.0
5 Wouters Tibo -10 M 2008-06-01 bel 16007 1279 Turnhout 6.0 996 35.00 57.00 34.0 6 -
6 Sazonov Fedor -10 M 2009-02-28 bel 17684 0 Turnhout 6.0 117 28.50 50.50 32.0 6 -
7 Smolders Oscar -10 M 2008-07-14 bel 16867 0 Turnhout 6.0 117 28.00 46.50 30.0 6 -
8 Lauwers Brent -10 M 2008-01-20 bel 14694 0 Kapelle-op-den-Bos 6.0 259 27.00 47.00 27.0 6 -
9 Hanssens Daan -10 M 2008-11-28 bel 19069 0 Kortrijk 6.0 259 26.50 45.50 29.0 6 -
10 Govoreanu Matei -10 M 2009-03-12 bel 16824 0 Westerlo 6.0 259 25.00 42.50 29.0 6 -
11 Vertongen Jack -10 M 2009-09-29 bel 17122 0 Mercatel 5.5 80 22.75 40.50 24.5 5 -
12 Huybrechts Kobe -10 M 2008-09-30 bel 19371 0 De Wissel Veerle 5.0 36 25.50 44.00 29.0 5 -
13 Akar Zeki Efe -10 M 2008-01-26 bel 15751 0 Hoboken 5.0 36 23.50 46.50 25.0 5 -
14 Plomp Mateo -10 M 2009-08-06 bel 17780 0 Mercatel 5.0 178 22.50 47.50 29.0 5 -
15 Akulov Vsevolod -10 M 2008-07-04 bel 14794 0 Leopoldsburg 5.0 36 21.00 43.50 25.0 5 -
16 Dechamps Norah -10 F 2008-07-11 bel 15395 0 Kortrijk 5.0 36 21.00 43.50 24.0 5 -
17 De Rycke Killian -10 M 2009-03-14 bel 15710 0 LSV-Chesspirant 5.0 36 18.50 42.00 23.0 5 -
18 Stynen Lisa -10 F 2008-04-22 bel 17059 0 Heusden 5.0 178 18.50 40.50 25.0 5 -
19 Burssens Maya -10 F 2008-01-08 bel 16894 0 Mercatel 5.0 36 14.50 38.00 21.0 5 -
20 Coorevits Arthur -10 M 2009-01-14 bel 16261 0 Mercatel 4.5 0 19.25 50.50 28.5 4 -
21 Adriaensen Jules -10 M 2008-09-15 bel 16258 0 Turnhout 4.5 0 18.75 41.50 20.5 4 -
22 Decraene Merlijn -10 M 2008-09-11 bel 15524 0 Tielt 4.5 0 18.25 40.00 25.5 4 -
23 Smeesters Raphael -10 M 2008-02-09 bel 18232 0 Landegem 4.5 -50 16.50 38.00 19.0 3 -
24 Van Baelen Lucas -10 M 2008-03-21 bel 19159 0 Brasschaat 4.0 -43 15.50 44.00 27.0 4 -
25 Akulov Vladimir -10 M 2008-07-04 bel 14824 0 Leopoldsburg 4.0 -95 15.00 46.00 18.0 3 -
26 Beuseling Lander -10 M 2009-05-05 bel 19207 0 Mercatel 4.0 -43 11.50 36.00 15.0 4 -
27 Cottenier Lennart -10 M 2008-10-12 bel 16270 0 Dolle Toren Leuven 4.0 -95 9.50 34.00 14.0 3 -
28 Van Ingelgem Alex -10 M 2009-09-12 bel 18137 0 Leuven Centraal 4.0 -43 9.00 33.50 21.0 4 -
29 Caers Tijl -10 M 2008-03-28 bel 19272 0 Geel 4.0 -43 8.50 34.50 15.0 4 -
30 Uytterhoeven Isabella -10 F 2008-08-25 bel 18190 0 Turnhout 4.0 -43 8.00 31.00 21.0 4 -
31 De Saeger Noa -10 M 2008-02-26 bel 16643 0 Dolle Toren Leuven 3.5 -87 13.00 41.50 22.0 3 -
32 Fiscalini Stijn -10 M 2008-06-25 bel 19406 0 Brasschaat 3.5 -141 12.75 39.50 20.0 2 -
33 Poyraz Eymen -10 M 2009-12-16 bel 19049 0 Turnhout 3.5 -50 12.00 34.00 18.0 3 -
34 De Vries Casper -10 M 2009-05-31 bel 19355 0 Turnhout 3.5 -141 9.00 28.50 13.0 2 -
35 Cadirgi Emre -10 M 2009-04-19 bel 19394 0 SLim Houthalen-Oost 3.0 -193 8.00 30.00 14.0 2 -
36 Stuyven Liese -10 F 2009-05-23 bel 19351 0 Turnhout 3.0 -125 7.50 38.00 19.0 3 -
37 Vertongen Xavi -10 M 2008-12-18 bel 16766 0 Mechelen 3.0 -193 7.00 33.00 14.0 2 -
38 De Jaeghere Ferre -10 M 2008-08-15 bel 18893 0 Leuven Centraal 3.0 -193 6.50 30.00 11.0 2 -
39 Gijsels Robbe -10 M 2008-07-30 bel 15929 0 Turnhout 3.0 -125 5.50 31.50 16.0 3 -
40 Van De Vreugde Lars -10 M 2009-06-11 bel 19229 0 Geel 2.5 -262 4.50 26.50 12.0 1 -
41 Depla Lars -10 M 2008-04-01 bel 18142 0 Leuven Centraal 1.0 -800 2.50 30.50 6.0 0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -10
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 1 Mernier Martin -10 M 2008-11-06 bel 16670 0 Neerpelt 9.0 942 48.50 48.50 45.0 9 -
2 2 Van Coppenolle Lander -10 M 2009-05-18 bel 19360 0 Terneuzen 7.0 353 36.50 51.50 37.0 7 -
3 3 Manueke Hervano -10 M 2008-05-23 bel 15928 0 Turnhout 6.5 308 31.75 45.50 29.5 6 0.0
4 4 Musabayev Maxim -10 M 2009-09-17 bel 16932 0 Mercatel 6.5 308 30.75 49.00 37.5 6 1.0
5 5 Wouters Tibo -10 M 2008-06-01 bel 16007 1279 Turnhout 6.0 996 35.00 57.00 34.0 6 -
6 6 Sazonov Fedor -10 M 2009-02-28 bel 17684 0 Turnhout 6.0 117 28.50 50.50 32.0 6 -
7 7 Smolders Oscar -10 M 2008-07-14 bel 16867 0 Turnhout 6.0 117 28.00 46.50 30.0 6 -
8 8 Lauwers Brent -10 M 2008-01-20 bel 14694 0 Kapelle-op-den-Bos 6.0 259 27.00 47.00 27.0 6 -
9 9 Hanssens Daan -10 M 2008-11-28 bel 19069 0 Kortrijk 6.0 259 26.50 45.50 29.0 6 -
10 10 Govoreanu Matei -10 M 2009-03-12 bel 16824 0 Westerlo 6.0 259 25.00 42.50 29.0 6 -
11 11 Vertongen Jack -10 M 2009-09-29 bel 17122 0 Mercatel 5.5 80 22.75 40.50 24.5 5 -
12 12 Huybrechts Kobe -10 M 2008-09-30 bel 19371 0 De Wissel Veerle 5.0 36 25.50 44.00 29.0 5 -
13 13 Akar Zeki Efe -10 M 2008-01-26 bel 15751 0 Hoboken 5.0 36 23.50 46.50 25.0 5 -
14 14 Plomp Mateo -10 M 2009-08-06 bel 17780 0 Mercatel 5.0 178 22.50 47.50 29.0 5 -
15 15 Akulov Vsevolod -10 M 2008-07-04 bel 14794 0 Leopoldsburg 5.0 36 21.00 43.50 25.0 5 -
16 16 Dechamps Norah -10 F 2008-07-11 bel 15395 0 Kortrijk 5.0 36 21.00 43.50 24.0 5 -
17 17 De Rycke Killian -10 M 2009-03-14 bel 15710 0 LSV-Chesspirant 5.0 36 18.50 42.00 23.0 5 -
18 18 Stynen Lisa -10 F 2008-04-22 bel 17059 0 Heusden 5.0 178 18.50 40.50 25.0 5 -
19 19 Burssens Maya -10 F 2008-01-08 bel 16894 0 Mercatel 5.0 36 14.50 38.00 21.0 5 -
20 20 Coorevits Arthur -10 M 2009-01-14 bel 16261 0 Mercatel 4.5 0 19.25 50.50 28.5 4 -
21 21 Adriaensen Jules -10 M 2008-09-15 bel 16258 0 Turnhout 4.5 0 18.75 41.50 20.5 4 -
22 22 Decraene Merlijn -10 M 2008-09-11 bel 15524 0 Tielt 4.5 0 18.25 40.00 25.5 4 -
23 23 Smeesters Raphael -10 M 2008-02-09 bel 18232 0 Landegem 4.5 -50 16.50 38.00 19.0 3 -
24 24 Van Baelen Lucas -10 M 2008-03-21 bel 19159 0 Brasschaat 4.0 -43 15.50 44.00 27.0 4 -
25 25 Akulov Vladimir -10 M 2008-07-04 bel 14824 0 Leopoldsburg 4.0 -95 15.00 46.00 18.0 3 -
26 26 Beuseling Lander -10 M 2009-05-05 bel 19207 0 Mercatel 4.0 -43 11.50 36.00 15.0 4 -
27 27 Cottenier Lennart -10 M 2008-10-12 bel 16270 0 Dolle Toren Leuven 4.0 -95 9.50 34.00 14.0 3 -
28 28 Van Ingelgem Alex -10 M 2009-09-12 bel 18137 0 Leuven Centraal 4.0 -43 9.00 33.50 21.0 4 -
29 29 Caers Tijl -10 M 2008-03-28 bel 19272 0 Geel 4.0 -43 8.50 34.50 15.0 4 -
30 30 Uytterhoeven Isabella -10 F 2008-08-25 bel 18190 0 Turnhout 4.0 -43 8.00 31.00 21.0 4 -
31 31 De Saeger Noa -10 M 2008-02-26 bel 16643 0 Dolle Toren Leuven 3.5 -87 13.00 41.50 22.0 3 -
32 32 Fiscalini Stijn -10 M 2008-06-25 bel 19406 0 Brasschaat 3.5 -141 12.75 39.50 20.0 2 -
33 33 Poyraz Eymen -10 M 2009-12-16 bel 19049 0 Turnhout 3.5 -50 12.00 34.00 18.0 3 -
34 34 De Vries Casper -10 M 2009-05-31 bel 19355 0 Turnhout 3.5 -141 9.00 28.50 13.0 2 -
35 35 Cadirgi Emre -10 M 2009-04-19 bel 19394 0 SLim Houthalen-Oost 3.0 -193 8.00 30.00 14.0 2 -
36 36 Stuyven Liese -10 F 2009-05-23 bel 19351 0 Turnhout 3.0 -125 7.50 38.00 19.0 3 -
37 37 Vertongen Xavi -10 M 2008-12-18 bel 16766 0 Mechelen 3.0 -193 7.00 33.00 14.0 2 -
38 38 De Jaeghere Ferre -10 M 2008-08-15 bel 18893 0 Leuven Centraal 3.0 -193 6.50 30.00 11.0 2 -
39 39 Gijsels Robbe -10 M 2008-07-30 bel 15929 0 Turnhout 3.0 -125 5.50 31.50 16.0 3 -
40 40 Van De Vreugde Lars -10 M 2009-06-11 bel 19229 0 Geel 2.5 -262 4.50 26.50 12.0 1 -
41 41 Depla Lars -10 M 2008-04-01 bel 18142 0 Leuven Centraal 1.0 -800 2.50 30.50 6.0 0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0 1-0 Hanssens Daan 21 (0) 6.0
2 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0 1-0 Adriaensen Jules 2 (0) 4.5
3 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0 1-0 Lauwers Brent 23 (0) 6.0
4 Manueke Hervano 24 (0) 6.5 0-1 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0
5 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0 0-1 Mernier Martin 25 (0) 9.0
6 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5 1-0 Beuseling Lander 6 (0) 4.0
7 Burssens Maya 7 (0) 5.0 0-1 Plomp Mateo 27 (0) 5.0
8 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5 0-1 Cadirgi Emre 8 (0) 3.0
9 Caers Tijl 9 (0) 4.0 0-1 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0
10 Smeesters Raphael 30 (0) 4.5 0-1 Coorevits Arthur 10 (0) 4.5
11 Cottenier Lennart 11 (0) 4.0 0-1 Smolders Oscar 31 (0) 6.0
12 Stuyven Liese 32 (0) 3.0 1-0 De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0
13 De Rycke Killian 13 (0) 5.0 1-0 Stynen Lisa 33 (0) 5.0
14 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0 0-1 De Saeger Noa 14 (0) 3.5
15 De Vries Casper 15 (0) 3.5 0-1 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0
16 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0 1-0 Dechamps Norah 16 (0) 5.0
17 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5 1-0 Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5
18 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0 1-0 Depla Lars 18 (0) 1.0
19 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0 1-0 Vertongen Xavi 39 (0) 3.0
20 Vertongen Jack 40 (0) 5.5 1-0 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0
  Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Martin 25 (0) 9.0 1-0 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0
2 Plomp Mateo 27 (0) 5.0 1-0 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0
3 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0 0-1 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5
4 Cadirgi Emre 8 (0) 3.0 0-1 Stuyven Liese 32 (0) 3.0
5 Coorevits Arthur 10 (0) 4.5 0-1 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0
6 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0 1-0 De Rycke Killian 13 (0) 5.0
7 De Saeger Noa 14 (0) 3.5 1-0 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0
8 Smolders Oscar 31 (0) 6.0 0-1 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5
9 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0 1-0 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0
10 Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5 1-0 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0
11 Adriaensen Jules 2 (0) 4.5 1-0 Vertongen Jack 40 (0) 5.5
12 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0 1-0 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0
13 Beuseling Lander 6 (0) 4.0 0-1 Manueke Hervano 24 (0) 6.5
14 Hanssens Daan 21 (0) 6.0 1-0 Burssens Maya 7 (0) 5.0
15 Lauwers Brent 23 (0) 6.0 1-0 Caers Tijl 9 (0) 4.0
16 Stynen Lisa 33 (0) 5.0 1-0 Cottenier Lennart 11 (0) 4.0
17 De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0 0-1 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5
18 Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5 ½-½ De Vries Casper 15 (0) 3.5
19 Dechamps Norah 16 (0) 5.0 1-0 Smeesters Raphael 30 (0) 4.5
20 Depla Lars 18 (0) 1.0 0-1 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0
  Vertongen Xavi 39 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0 1-0 De Saeger Noa 14 (0) 3.5
2 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5 0-1 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0
3 Stuyven Liese 32 (0) 3.0 0-1 Mernier Martin 25 (0) 9.0
4 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5 1-0 Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5
5 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0 1-0 Plomp Mateo 27 (0) 5.0
6 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0 1-0 Lauwers Brent 23 (0) 6.0
7 Manueke Hervano 24 (0) 6.5 ½-½ Adriaensen Jules 2 (0) 4.5
8 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0 0-1 Hanssens Daan 21 (0) 6.0
9 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0 1-0 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0
10 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0 1-0 Cadirgi Emre 8 (0) 3.0
11 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5 0-1 Coorevits Arthur 10 (0) 4.5
12 De Rycke Killian 13 (0) 5.0 0-1 Smolders Oscar 31 (0) 6.0
13 Vertongen Jack 40 (0) 5.5 0-1 Dechamps Norah 16 (0) 5.0
14 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0 0-1 Stynen Lisa 33 (0) 5.0
15 Vertongen Xavi 39 (0) 3.0 0-1 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0
16 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0 1-0 Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5
17 De Vries Casper 15 (0) 3.5 0-1 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0
18 Cottenier Lennart 11 (0) 4.0 1-0 Beuseling Lander 6 (0) 4.0
19 Burssens Maya 7 (0) 5.0 1-0 De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0
20 Caers Tijl 9 (0) 4.0 1-0 Depla Lars 18 (0) 1.0
  Smeesters Raphael 30 (0) 4.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Martin 25 (0) 9.0 1-0 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0
2 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0 0-1 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5
3 De Saeger Noa 14 (0) 3.5 0-1 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0
4 Plomp Mateo 27 (0) 5.0 0-1 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0
5 Coorevits Arthur 10 (0) 4.5 1-0 Stuyven Liese 32 (0) 3.0
6 Dechamps Norah 16 (0) 5.0 1-0 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0
7 Stynen Lisa 33 (0) 5.0 1-0 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5
8 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0 1-0 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0
9 Hanssens Daan 21 (0) 6.0 1-0 Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5
10 Smolders Oscar 31 (0) 6.0 0-1 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0
11 Adriaensen Jules 2 (0) 4.5 0-1 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0
12 Burssens Maya 7 (0) 5.0 0-1 Manueke Hervano 24 (0) 6.5
13 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0 1-0 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0
14 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0 1ff-0 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5
15 Cadirgi Emre 8 (0) 3.0 0-1 Vertongen Jack 40 (0) 5.5
16 Smeesters Raphael 30 (0) 4.5 1-0 Caers Tijl 9 (0) 4.0
17 Lauwers Brent 23 (0) 6.0 1-0 Cottenier Lennart 11 (0) 4.0
18 Vertongen Xavi 39 (0) 3.0 0-1 De Rycke Killian 13 (0) 5.0
19 Beuseling Lander 6 (0) 4.0 1-0 De Vries Casper 15 (0) 3.5
20 Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5 0-1 De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0
  Depla Lars 18 (0) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0 0-1 Mernier Martin 25 (0) 9.0
2 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5 ½-½ Coorevits Arthur 10 (0) 4.5
3 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0 1-0 Stynen Lisa 33 (0) 5.0
4 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0 1-0 Dechamps Norah 16 (0) 5.0
5 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0 0-1 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0
6 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0 0-1 Hanssens Daan 21 (0) 6.0
7 Manueke Hervano 24 (0) 6.5 1-0 De Rycke Killian 13 (0) 5.0
8 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0 1-0 Smeesters Raphael 30 (0) 4.5
9 Stuyven Liese 32 (0) 3.0 0-1 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0
10 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0 0-1 Smolders Oscar 31 (0) 6.0
11 Vertongen Jack 40 (0) 5.5 1-0 De Saeger Noa 14 (0) 3.5
12 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5 1-0 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0
13 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0 0-1 Lauwers Brent 23 (0) 6.0
14 Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5 0-1 Plomp Mateo 27 (0) 5.0
15 Caers Tijl 9 (0) 4.0 0-1 Adriaensen Jules 2 (0) 4.5
16 De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0 0-1 Beuseling Lander 6 (0) 4.0
17 Depla Lars 18 (0) 1.0 0-1 Burssens Maya 7 (0) 5.0
18 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0 1-0 Cadirgi Emre 8 (0) 3.0
19 Cottenier Lennart 11 (0) 4.0 0-1 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5
20 De Vries Casper 15 (0) 3.5 0-1 Vertongen Xavi 39 (0) 3.0
  Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Martin 25 (0) 9.0 1-0 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5
2 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0 0-1 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0
3 Hanssens Daan 21 (0) 6.0 0-1 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0
4 Coorevits Arthur 10 (0) 4.5 1-0 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0
5 Dechamps Norah 16 (0) 5.0 0-1 Manueke Hervano 24 (0) 6.5
6 Smolders Oscar 31 (0) 6.0 1-0 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0
7 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0 1-0 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0
8 Plomp Mateo 27 (0) 5.0 1-0 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5
9 Lauwers Brent 23 (0) 6.0 1-0 Vertongen Jack 40 (0) 5.5
10 Stynen Lisa 33 (0) 5.0 0-1 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0
11 Adriaensen Jules 2 (0) 4.5 0-1 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0
12 Beuseling Lander 6 (0) 4.0 0-1 Smeesters Raphael 30 (0) 4.5
13 Vertongen Xavi 39 (0) 3.0 0-1 Burssens Maya 7 (0) 5.0
14 De Rycke Killian 13 (0) 5.0 1-0 Stuyven Liese 32 (0) 3.0
15 De Saeger Noa 14 (0) 3.5 ½-½ Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5
16 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0 1-0 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0
17 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5 1-0 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0
18 Cadirgi Emre 8 (0) 3.0 1-0 Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5
19 De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0 0-1 Caers Tijl 9 (0) 4.0
20 Depla Lars 18 (0) 1.0 0-1 Cottenier Lennart 11 (0) 4.0
  De Vries Casper 15 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Coorevits Arthur 10 (0) 4.5 0-1 Mernier Martin 25 (0) 9.0
2 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0 1-0 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0
3 Manueke Hervano 24 (0) 6.5 0-1 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5
4 Lauwers Brent 23 (0) 6.0 1-0 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0
5 Smolders Oscar 31 (0) 6.0 1-0 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0
6 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0 1-0 Hanssens Daan 21 (0) 6.0
7 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0 0-1 Plomp Mateo 27 (0) 5.0
8 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0 1-0 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5
9 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0 0-1 Stynen Lisa 33 (0) 5.0
10 Burssens Maya 7 (0) 5.0 1-0 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0
11 Smeesters Raphael 30 (0) 4.5 0-1 De Rycke Killian 13 (0) 5.0
12 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0 1-0 Dechamps Norah 16 (0) 5.0
13 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5 ½-½ Vertongen Jack 40 (0) 5.5
14 Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5 0-1 Adriaensen Jules 2 (0) 4.5
15 Cottenier Lennart 11 (0) 4.0 0-1 De Saeger Noa 14 (0) 3.5
16 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0 0-1 Beuseling Lander 6 (0) 4.0
17 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0 1-0 Cadirgi Emre 8 (0) 3.0
18 Caers Tijl 9 (0) 4.0 1-0 Vertongen Xavi 39 (0) 3.0
19 Stuyven Liese 32 (0) 3.0 0-1 De Vries Casper 15 (0) 3.5
20 Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5 1-0 Depla Lars 18 (0) 1.0
  De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Martin 25 (0) 9.0 1-0 Lauwers Brent 23 (0) 6.0
2 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5 1-0 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0
3 Plomp Mateo 27 (0) 5.0 0-1 Smolders Oscar 31 (0) 6.0
4 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0 1-0 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0
5 Manueke Hervano 24 (0) 6.5 1-0 Coorevits Arthur 10 (0) 4.5
6 Stynen Lisa 33 (0) 5.0 0-1 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0
7 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0 0-1 Burssens Maya 7 (0) 5.0
8 De Rycke Killian 13 (0) 5.0 0-1 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0
9 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0 1-0 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0
10 Hanssens Daan 21 (0) 6.0 1-0 Adriaensen Jules 2 (0) 4.5
11 De Saeger Noa 14 (0) 3.5 0-1 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5
12 Vertongen Jack 40 (0) 5.5 1-0 Caers Tijl 9 (0) 4.0
13 Dechamps Norah 16 (0) 5.0 1-0 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0
14 Beuseling Lander 6 (0) 4.0 0-1 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0
15 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5 ½-½ Smeesters Raphael 30 (0) 4.5
16 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0 1-0 Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5
17 De Vries Casper 15 (0) 3.5 1-0 Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5
18 Cadirgi Emre 8 (0) 3.0 0-1 De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0
19 Vertongen Xavi 39 (0) 3.0 0-1 Stuyven Liese 32 (0) 3.0
20 Depla Lars 18 (0) 1.0 0-1 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0
  Cottenier Lennart 11 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Smolders Oscar 31 (0) 6.0 0-1 Mernier Martin 25 (0) 9.0
2 Van Coppenolle Lander 36 (0) 7.0 1-0 Musabayev Maxim 26 (0) 6.5
3 Wouters Tibo 1 (1279) 6.0 0-1 Manueke Hervano 24 (0) 6.5
4 Akar Zeki Efe 3 (0) 5.0 0-1 Govoreanu Matei 20 (0) 6.0
5 Burssens Maya 7 (0) 5.0 0-1 Sazonov Fedor 29 (0) 6.0
6 Huybrechts Kobe 22 (0) 5.0 0-1 Hanssens Daan 21 (0) 6.0
7 Lauwers Brent 23 (0) 6.0 1-0 Plomp Mateo 27 (0) 5.0
8 Coorevits Arthur 10 (0) 4.5 0-1 Vertongen Jack 40 (0) 5.5
9 Decraene Merlijn 17 (0) 4.5 0-1 Akulov Vsevolod 4 (0) 5.0
10 Uytterhoeven Isabella 34 (0) 4.0 0-1 De Rycke Killian 13 (0) 5.0
11 Van Ingelgem Alex 38 (0) 4.0 0-1 Dechamps Norah 16 (0) 5.0
12 Van Baelen Lucas 35 (0) 4.0 0-1 Stynen Lisa 33 (0) 5.0
13 Adriaensen Jules 2 (0) 4.5 1-0 De Vries Casper 15 (0) 3.5
14 Smeesters Raphael 30 (0) 4.5 1-0 De Saeger Noa 14 (0) 3.5
15 Akulov Vladimir 5 (0) 4.0 1-0 Poyraz Eymen 28 (0) 3.5
16 Stuyven Liese 32 (0) 3.0 0-1 Beuseling Lander 6 (0) 4.0
17 Caers Tijl 9 (0) 4.0 1-0 Gijsels Robbe 19 (0) 3.0
18 De Jaeghere Ferre 12 (0) 3.0 0-1 Cottenier Lennart 11 (0) 4.0
19 Fiscalini Stijn 41 (0) 3.5 1-0 Van De Vreugde Lars 37 (0) 2.5
20 Vertongen Xavi 39 (0) 3.0 1-0 Depla Lars 18 (0) 1.0
  Cadirgi Emre 8 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina

Mernier Martin (Rank: 25)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo0
FIDE-ID254886
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Stuyven Liese BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
7 1      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 Z v 1 7.0 0.50 +0.50
8 1      Lauwers Brent BEL 0 6.0 W v 1 8.0 0.50 +0.50
9 1      Smolders Oscar BEL 0 6.0 Z v 1 9.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 49.0 Totaal 9.0 4.08 +4.92
Begin van de pagina
Van Coppenolle Lander (Rank: 36)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(1610) Terneuzen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Plomp Mateo BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 3      De Saeger Noa BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Mernier Martin BEL 0 9.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
6 3      Hanssens Daan BEL 0 6.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
8 4      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 2      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 51.5 Totaal 7.0 4.08 +2.92
Begin van de pagina
Manueke Hervano (Rank: 24)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15928
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 12      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 7      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
6 5      Dechamps Norah BEL 0 5.0 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
7 3      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 W v 0 4.5 0.50 -0.50
8 5      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 W v 1 5.5 0.50 +0.50
9 3      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 Z - 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 45.5 Totaal 6.5 4.08 +2.42
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 26)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo0
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Fiscalini Stijn BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 2      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
6 1      Mernier Martin BEL 0 9.0 Z v 0 4.5 0.50 -0.50
7 3      Manueke Hervano BEL 0 6.5 Z v 1 5.5 0.50 +0.50
8 2      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 W ^ 1 6.5 0.08 +0.92
9 2      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 Z ^ 0 6.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 49.5 Totaal 6.5 4.08 +2.42
Begin van de pagina
Wouters Tibo (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1279
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hanssens Daan BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Mernier Martin BEL 0 9.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Lauwers Brent BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Plomp Mateo BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Stynen Lisa BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
8 2      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 Z - 0 6.0 0.92 -0.92
9 3      Manueke Hervano BEL 0 6.5 W v 0 6.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 57.0 Totaal 6.0 8.28 -2.28
Begin van de pagina
Sazonov Fedor (Rank: 29)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Caers Tijl BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      De Saeger Noa BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Mernier Martin BEL 0 9.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 5      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 10      Stynen Lisa BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Hanssens Daan BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 5      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 50.5 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Smolders Oscar (Rank: 31)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo0
FIDE-ID258091
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      De Rycke Killian BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Plomp Mateo BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 1      Mernier Martin BEL 0 9.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 47.5 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Lauwers Brent (Rank: 23)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo0
FIDE-ID250104
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Caers Tijl BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 1      Mernier Martin BEL 0 9.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 7      Plomp Mateo BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 47.5 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Hanssens Daan (Rank: 21)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Burssens Maya BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Fiscalini Stijn BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 6      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 10      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 46.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 20)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo0
FIDE-ID258059
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vertongen Jack BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Vertongen Xavi BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 5      Smolders Oscar BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 9      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 43.5 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 40)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo0
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 13      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Cadirgi Emre BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      De Saeger Noa BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Lauwers Brent BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
8 12      Caers Tijl BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 8      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 Z v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 5.5 4.50 +1.00
Begin van de pagina
Huybrechts Kobe (Rank: 22)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19371
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(102) De Wissel Veerle
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Fiscalini Stijn BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 9      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Smolders Oscar BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 7      Plomp Mateo BEL 0 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
8 8      De Rycke Killian BEL 0 5.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Hanssens Daan BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Akar Zeki Efe (Rank: 3)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15751
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Lauwers Brent BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Plomp Mateo BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Hanssens Daan BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Smeesters Raphael BEL 0 4.5 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Smolders Oscar BEL 0 6.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 6      Stynen Lisa BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 46.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 27)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo0
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 4      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Fiscalini Stijn BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Smolders Oscar BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
9 7      Lauwers Brent BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 48.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 4)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Manueke Hervano BEL 0 6.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 9      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Stuyven Liese BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Lauwers Brent BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 7      Burssens Maya BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 9      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 43.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Dechamps Norah (Rank: 16)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Smeesters Raphael BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Vertongen Jack BEL 0 5.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 5      Manueke Hervano BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
9 11      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Stynen Lisa BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      Smolders Oscar BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Vertongen Xavi BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Manueke Hervano BEL 0 6.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Stuyven Liese BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Smeesters Raphael BEL 0 4.5 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 10      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Stynen Lisa (Rank: 33)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Rycke Killian BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Wouters Tibo BEL 1279 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 9      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 6      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 12      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 41.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Burssens Maya (Rank: 7)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Plomp Mateo BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Hanssens Daan BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      De Jaeghere Ferre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Manueke Hervano BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Depla Lars BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Vertongen Xavi BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 7      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 5      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Coorevits Arthur (Rank: 10)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo0
FIDE-ID252395
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Smeesters Raphael BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 11      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Stuyven Liese BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 4      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
7 1      Mernier Martin BEL 0 9.0 W ^ 0 4.5 0.50 -0.50
8 5      Manueke Hervano BEL 0 6.5 Z ^ 0 4.5 0.50 -0.50
9 8      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W ^ 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 50.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Adriaensen Jules (Rank: 2)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16258
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Manueke Hervano BEL 0 6.5 Z ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
4 11      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
5 15      Caers Tijl BEL 0 4.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
6 11      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
7 14      Fiscalini Stijn BEL 0 3.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
8 10      Hanssens Daan BEL 0 6.0 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
9 13      De Vries Casper BEL 0 3.5 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Decraene Merlijn (Rank: 17)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo0
FIDE-ID255556
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Van De Vreugde Lars BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Smolders Oscar BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 7      Stynen Lisa BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Plomp Mateo BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
8 11      De Saeger Noa BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
9 9      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Smeesters Raphael (Rank: 30)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.18232
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Dechamps Norah BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 16      Caers Tijl BEL 0 4.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 12      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 14      De Saeger Noa BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.5 Totaal 4.5 4.00 -0.50
Begin van de pagina
Van Baelen Lucas (Rank: 35)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19159
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Vries Casper BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 6      Hanssens Daan BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 7      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 12      Stynen Lisa BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 5)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mernier Martin BEL 0 9.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      De Vries Casper BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 W ^ 1FF 2.0 0.00 +0.00
5 10      Smolders Oscar BEL 0 6.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Stynen Lisa BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Dechamps Norah BEL 0 5.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 15      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 46.0 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Beuseling Lander (Rank: 6)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Manueke Hervano BEL 0 6.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      De Vries Casper BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      De Jaeghere Ferre BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Smeesters Raphael BEL 0 4.5 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 16      Stuyven Liese BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Cottenier Lennart (Rank: 11)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16270
N-Elo0
FIDE-ID255521
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Smolders Oscar BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Stynen Lisa BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Lauwers Brent BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Depla Lars BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      De Saeger Noa BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 18      De Jaeghere Ferre BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.0 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Van Ingelgem Alex (Rank: 38)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.18137
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Depla Lars BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      De Saeger Noa BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      Van De Vreugde Lars BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Lauwers Brent BEL 0 6.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Cadirgi Emre BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 11      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Caers Tijl (Rank: 9)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19272
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Lauwers Brent BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Depla Lars BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Smeesters Raphael BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      De Jaeghere Ferre BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 18      Vertongen Xavi BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 12      Vertongen Jack BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Uytterhoeven Isabella (Rank: 34)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.18190
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Saeger Noa BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Depla Lars BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Cadirgi Emre BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Dechamps Norah BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 16      Van De Vreugde Lars BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
De Saeger Noa (Rank: 14)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16643
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Sazonov Fedor BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Van Coppenolle Lander BEL 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Vertongen Jack BEL 0 5.5 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Fiscalini Stijn BEL 0 3.5 W ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
7 15      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
8 11      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W v 0 3.5 0.50 -0.50
9 14      Smeesters Raphael BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Fiscalini Stijn (Rank: 41)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19406
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 10      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Musabayev Maxim BEL 0 6.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
4 9      Hanssens Daan BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 14      Plomp Mateo BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      De Saeger Noa BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 14      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 17      De Vries Casper BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9 19      Van De Vreugde Lars BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.5 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Poyraz Eymen (Rank: 28)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.19049
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Cadirgi Emre BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      De Jaeghere Ferre BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
5 19      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Akar Zeki Efe BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      Smeesters Raphael BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 15      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 3.5 4.00 -0.50
Begin van de pagina
De Vries Casper (Rank: 15)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19355
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Van De Vreugde Lars BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 17      Akulov Vladimir BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 19      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
5 20      Vertongen Xavi BEL 0 3.0 W v 0 0.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.5    
7 19      Stuyven Liese BEL 0 3.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
8 17      Fiscalini Stijn BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
9 13      Adriaensen Jules BEL 0 4.5 Z ^ 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Cadirgi Emre (Rank: 8)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Stuyven Liese BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Van De Vreugde Lars BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 17      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 18      De Jaeghere Ferre BEL 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Stuyven Liese (Rank: 32)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.19351
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Jaeghere Ferre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Cadirgi Emre BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Mernier Martin BEL 0 9.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 5      Coorevits Arthur BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 9      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      De Rycke Killian BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      De Vries Casper BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 19      Vertongen Xavi BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
9 16      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Vertongen Xavi (Rank: 39)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.16766
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 15      Govoreanu Matei BEL 0 6.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      De Vries Casper BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Burssens Maya BEL 0 5.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Caers Tijl BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 19      Stuyven Liese BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 20      Depla Lars BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
De Jaeghere Ferre (Rank: 12)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.18893
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Stuyven Liese BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Poyraz Eymen BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Van De Vreugde Lars BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Caers Tijl BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 18      Cadirgi Emre BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
9 18      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Gijsels Robbe (Rank: 19)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.15929
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vertongen Xavi BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Van Baelen Lucas BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 14      Stynen Lisa BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Cadirgi Emre BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 20      Depla Lars BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 17      Caers Tijl BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Van De Vreugde Lars (Rank: 37)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.19229
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      De Vries Casper BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 16      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 20      De Jaeghere Ferre BEL 0 3.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.5    
6 18      Cadirgi Emre BEL 0 3.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
7 20      Depla Lars BEL 0 1.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
8 16      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
9 19      Fiscalini Stijn BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina
Depla Lars (Rank: 18)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.18142
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Ingelgem Alex BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Caers Tijl BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 17      Burssens Maya BEL 0 5.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 20      Van De Vreugde Lars BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 20      Gijsels Robbe BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
9 20      Vertongen Xavi BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 1.0 4.00 -4.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Mernier Martin 25 0 942 9.0 25 Z 1 5 W 1 36 Z 1 6 W 1 2 Z 1 4 W 1 20 Z 1 8 W 1 7 Z 1 48.50 48.50 45.0 9 -
2 Van Coppenolle Lander 36 0 353 7.0 16 W 1 20 Z 1 14 W 1 31 Z 1 1 W 0 9 Z 1 5 Z 0 6 W 1 4 W 1 36.50 51.50 37.0 7 -
3 Manueke Hervano 24 0 308 6.5 15 W 0 26 Z 1 21 W ½ 19 Z 1 17 W 1 16 Z 1 4 W 0 20 W 1 5 Z 1 31.75 45.50 29.5 6 0.0
4 Musabayev Maxim 26 0 308 6.5 26 W 1 15 Z 1 32 W 1 24 Z 1 20 W ½ 1 Z 0 3 Z 1 5 W 1 2 Z 0 30.75 49.00 37.5 6 1.0
5 Wouters Tibo 1 1279 996 6.0 9 W 1 1 Z 0 8 W 1 14 Z 1 18 W 1 10 Z 1 2 W 1 4 Z 0 3 W 0 35.00 57.00 34.0 6 -
6 Sazonov Fedor 29 0 117 6.0 29 Z 1 17 W 1 31 W 1 1 Z 0 10 W 0 18 Z 1 9 W 1 2 Z 0 19 Z 1 28.50 50.50 32.0 6 -
7 Smolders Oscar 31 0 117 6.0 27 Z 1 22 W 0 17 Z 1 12 W 0 25 Z 1 13 W 1 10 W 1 14 Z 1 1 W 0 28.00 46.50 30.0 6 -
8 Lauwers Brent 23 0 259 6.0 13 Z 0 29 W 1 5 Z 0 27 W 1 28 Z 1 11 W 1 15 W 1 1 Z 0 14 W 1 27.00 47.00 27.0 6 -
9 Hanssens Daan 21 0 259 6.0 5 Z 0 19 W 1 13 Z 1 32 W 1 24 Z 1 2 W 0 6 Z 0 21 W 1 12 Z 1 26.50 45.50 29.0 6 -
10 Govoreanu Matei 20 0 259 6.0 11 Z 0 25 W 1 37 Z 1 28 W 1 6 Z 1 5 W 0 7 Z 0 24 W 1 13 Z 1 25.00 42.50 29.0 6 -
11 Vertongen Jack 40 0 80 5.5 10 W 1 21 Z 0 16 W 0 35 Z 1 31 W 1 8 Z 0 22 Z ½ 29 W 1 20 Z 1 22.75 40.50 24.5 5 -
12 Huybrechts Kobe 22 0 36 5.0 21 W 1 32 Z 0 15 W 1 7 Z 1 16 W 1 20 Z 0 14 W 0 17 Z 1 9 W 0 25.50 44.00 29.0 5 -
13 Akar Zeki Efe 3 0 36 5.0 8 W 1 14 Z 0 9 W 0 21 Z 1 23 W 1 7 Z 0 33 W 1 18 Z 1 10 W 0 23.50 46.50 25.0 5 -
14 Plomp Mateo 27 0 178 5.0 19 Z 1 13 W 1 2 Z 0 5 W 0 32 Z 1 22 W 1 12 Z 1 7 W 0 8 Z 0 22.50 47.50 29.0 5 -
15 Akulov Vsevolod 4 0 36 5.0 3 Z 1 4 W 0 12 Z 0 39 W 1 36 Z 1 24 W 1 8 Z 0 19 W 0 22 Z 1 21.00 43.50 25.0 5 -
16 Dechamps Norah 16 0 36 5.0 2 Z 0 23 W 1 11 Z 1 30 W 1 12 Z 0 3 W 0 24 Z 0 25 W 1 28 Z 1 21.00 43.50 24.0 5 -
17 De Rycke Killian 13 0 36 5.0 18 W 1 6 Z 0 7 W 0 37 Z 1 3 Z 0 36 W 1 23 Z 1 12 W 0 30 Z 1 18.50 42.00 23.0 5 -
18 Stynen Lisa 33 0 178 5.0 17 Z 0 27 W 1 39 Z 1 22 W 1 5 Z 0 6 W 0 25 Z 1 13 W 0 24 Z 1 18.50 40.50 25.0 5 -
19 Burssens Maya 7 0 36 5.0 14 W 0 9 Z 0 38 W 1 3 W 0 41 Z 1 37 Z 1 30 W 1 15 Z 1 6 W 0 14.50 38.00 21.0 5 -
20 Coorevits Arthur 10 0 0 4.5 23 Z 1 2 W 0 33 Z 1 36 W 1 4 Z ½ 12 W 1 1 W 0 3 Z 0 11 W 0 19.25 50.50 28.5 4 -
21 Adriaensen Jules 2 0 0 4.5 12 Z 0 11 W 1 3 Z ½ 13 W 0 29 Z 1 25 W 0 32 Z 1 9 Z 0 34 W 1 18.75 41.50 20.5 4 -
22 Decraene Merlijn 17 0 0 4.5 40 W 1 7 Z 1 24 W 0 18 Z 0 30 W 1 14 Z 0 11 W ½ 31 Z 1 15 W 0 18.25 40.00 25.5 4 -
23 Smeesters Raphael 30 0 -50 4.5 20 W 0 16 Z 0 B1 29 W 1 13 Z 0 26 Z 1 17 W 0 33 Z ½ 31 W 1 16.50 38.00 19.0 3 -
24 Van Baelen Lucas 35 0 -43 4.0 34 Z 1 39 W 1 22 Z 1 4 W 0 9 W 0 15 Z 0 16 W 1 10 Z 0 18 W 0 15.50 44.00 27.0 4 -
25 Akulov Vladimir 5 0 -95 4.0 1 W 0 10 Z 0 34 Z 1 33 W 1FF 7 W 0 21 Z 1 18 W 0 16 Z 0 33 W 1 15.00 46.00 18.0 3 -
26 Beuseling Lander 6 0 -43 4.0 4 Z 0 3 W 0 27 Z 0 34 W 1 38 Z 1 23 W 0 39 Z 1 28 W 0 36 Z 1 11.50 36.00 15.0 4 -
27 Cottenier Lennart 11 0 -95 4.0 7 W 0 18 Z 0 26 W 1 8 Z 0 33 W 0 41 Z 1 31 W 0 B1 38 Z 1 9.50 34.00 14.0 3 -
28 Van Ingelgem Alex 38 0 -43 4.0 41 W 1 31 Z 0 40 W 1 10 Z 0 8 W 0 33 Z 0 35 W 1 26 Z 1 16 W 0 9.00 33.50 21.0 4 -
29 Caers Tijl 9 0 -43 4.0 6 W 0 8 Z 0 41 W 1 23 Z 0 21 W 0 38 Z 1 37 W 1 11 Z 0 39 W 1 8.50 34.50 15.0 4 -
30 Uytterhoeven Isabella 34 0 -43 4.0 31 W 0 41 Z 1 35 W 1 16 Z 0 22 Z 0 39 W 1 19 Z 0 40 W 1 17 W 0 8.00 31.00 21.0 4 -
31 De Saeger Noa 14 0 -87 3.5 30 Z 1 28 W 1 6 Z 0 2 W 0 11 Z 0 32 W ½ 27 Z 1 22 W 0 23 Z 0 13.00 41.50 22.0 3 -
32 Fiscalini Stijn 41 0 -141 3.5 B1 12 W 1 4 Z 0 9 Z 0 14 W 0 31 Z ½ 21 W 0 34 Z 0 40 W 1 12.75 39.50 20.0 2 -
33 Poyraz Eymen 28 0 -50 3.5 35 W 0 38 Z 1 20 W 0 25 Z 0ff 27 Z 1 28 W 1 13 Z 0 23 W ½ 25 Z 0 12.00 34.00 18.0 3 -
34 De Vries Casper 15 0 -141 3.5 24 W 0 40 Z ½ 25 W 0 26 Z 0 37 W 0 B1 36 Z 1 32 W 1 21 Z 0 9.00 28.50 13.0 2 -
35 Cadirgi Emre 8 0 -193 3.0 33 Z 1 36 W 0 30 Z 0 11 W 0 39 Z 0 40 W 1 28 Z 0 38 W 0 B1 8.00 30.00 14.0 2 -
36 Stuyven Liese 32 0 -125 3.0 38 W 1 35 Z 1 1 W 0 20 Z 0 15 W 0 17 Z 0 34 W 0 37 Z 1 26 W 0 7.50 38.00 19.0 3 -
37 Vertongen Xavi 39 0 -193 3.0 39 Z 0 B1 10 W 0 17 W 0 34 Z 1 19 W 0 29 Z 0 36 W 0 41 W 1 7.00 33.00 14.0 2 -
38 De Jaeghere Ferre 12 0 -193 3.0 36 Z 0 33 W 0 19 Z 0 40 Z 1 26 W 0 29 W 0 B1 35 Z 1 27 W 0 6.50 30.00 11.0 2 -
39 Gijsels Robbe 19 0 -125 3.0 37 W 1 24 Z 0 18 W 0 15 Z 0 35 W 1 30 Z 0 26 W 0 41 Z 1 29 Z 0 5.50 31.50 16.0 3 -
40 Van De Vreugde Lars 37 0 -262 2.5 22 Z 0 34 W ½ 28 Z 0 38 W 0 B1 35 Z 0 41 W 1 30 Z 0 32 Z 0 4.50 26.50 12.0 1 -
41 Depla Lars 18 0 -800 1.0 28 Z 0 30 W 0 29 Z 0 B1 19 W 0 27 W 0 40 Z 0 39 W 0 37 Z 0 2.50 30.50 6.0 0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015