SwarLogo Ligakampioenschap 2017-2018 Open SwarLogo
100
Organisator: ChessLooks Lier, SK Oude God, Kon. Mechelse SK, Kon. SK Deurne
Arbiter: Van de Perre Patrick, Verhulst Tobia
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 09/12/2017 tot 28/01/2018
Scheidingssystemen: OR, #Win, B Cut, Buch, SB
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam EloUsed Titel Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR #Win B Cut Buch SB Cat
1 Knabe Johan 1741 Lier 9 7.0 0.0 7.0 1837 - 6 37.50 46.00 34.75 -1800
2 Van Hecke Jeroen 1781 Oude God Mortsel 9 6.5 0.0 6.5 1826 - 6 38.50 45.00 30.00 -1800
3 Verlinden Patrick 1737 TSMechelen 9 6.0 0.0 6.0 1740 - 5 38.50 45.50 28.75 -1800
4 Van Eetvelde Bart 1476 Deurne 7 5.5 0.0 5.5 1653 1.0 2 34.50 40.50 22.75 -1600
5 Daenen Serge 1713 Deurne 9 5.5 0.0 5.5 1740 0.0 5 38.00 45.00 27.50 -1800
6 Audenaert Brecht 1652 Borgerhout 9 5.0 0.0 5.0 1620 - 5 39.00 45.00 21.50 -1800
7 De Haeck Sebastiaan 1650 KASK 9 5.0 0.0 5.0 1596 - 4 38.00 43.50 19.50 -1800
8 Helsloot Wilbert 0 TSMechelen 8 5.0 0.0 5.0 1760 - 4 38.00 43.50 19.50 -1400
9 Mitran Marie 1657 Hoboken 6 5.0 0.0 5.0 1765 - 4 35.50 41.50 19.00 -1800
10 Jacobs Paul 1642 Schilde 8 4.5 0.0 4.5 1591 - 3 30.50 35.50 14.25 -1800
11 Guldentops Pierre 1739 ChessLooks Lier 9 4.0 0.0 4.0 1601 - 3 36.00 42.50 15.25 -1800
12 Verlinden Willem 1660 Brasschaat 6 4.0 0.0 4.0 1494 - 3 24.50 29.50 11.00 -1800
13 Laporte Erik 1640 ChessLooks Lier 9 4.0 0.0 4.0 1611 - 2 33.00 38.00 14.75 -1800
14 Doossche Carlo 1674 Oude God Mortsel 8 4.0 0.0 4.0 1402 - 2 27.00 32.50 12.00 -1800
15 Vanden Eede Pascal 1520 Mechelen 8 3.5 0.0 3.5 1421 - 2 31.00 34.00 8.75 -1600
16 Cuyx Tomas 1480 Mechelen 8 3.5 0.0 3.5 1433 - 2 30.00 35.50 12.25 -1600
17 Gijsels Xander 1232 Turnhout 7 3.5 0.0 3.5 1472 - 2 29.50 34.50 9.75 -1400
18 Laeremans Louis 1391 Noorderwijk 8 3.0 0.0 3.0 1410 - 2 29.50 35.00 10.00 -1400
19 Mitran Ovi 1672 Brasschaat 7 2.5 0.0 2.5 1322 - 1 32.00 37.50 9.00 -1800
20 F Barsegian Michael 1353 Hoboken 1 0.0 0.0 0.0 720 - 0 22.50 25.00 0.00 -1400
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -1800
Nr. Aanw Naam Voornaam EloUsed Titel Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR #Win B Cut Buch SB Cat
1 Knabe Johan 1741 Lier 9 7.0 0.0 7.0 1837 - 6 37.50 46.00 34.75 -1800
2 Van Hecke Jeroen 1781 Oude God Mortsel 9 6.5 0.0 6.5 1826 - 6 38.50 45.00 30.00 -1800
3 Verlinden Patrick 1737 TSMechelen 9 6.0 0.0 6.0 1740 - 5 38.50 45.50 28.75 -1800
4 Daenen Serge 1713 Deurne 9 5.5 0.0 5.5 1740 0.0 5 38.00 45.00 27.50 -1800
5 Audenaert Brecht 1652 Borgerhout 9 5.0 0.0 5.0 1620 - 5 39.00 45.00 21.50 -1800
6 De Haeck Sebastiaan 1650 KASK 9 5.0 0.0 5.0 1596 - 4 38.00 43.50 19.50 -1800
7 Mitran Marie 1657 Hoboken 6 5.0 0.0 5.0 1765 - 4 35.50 41.50 19.00 -1800
8 Jacobs Paul 1642 Schilde 8 4.5 0.0 4.5 1591 - 3 30.50 35.50 14.25 -1800
9 Guldentops Pierre 1739 ChessLooks Lier 9 4.0 0.0 4.0 1601 - 3 36.00 42.50 15.25 -1800
10 Verlinden Willem 1660 Brasschaat 6 4.0 0.0 4.0 1494 - 3 24.50 29.50 11.00 -1800
11 Laporte Erik 1640 ChessLooks Lier 9 4.0 0.0 4.0 1611 - 2 33.00 38.00 14.75 -1800
12 Doossche Carlo 1674 Oude God Mortsel 8 4.0 0.0 4.0 1402 - 2 27.00 32.50 12.00 -1800
13 Mitran Ovi 1672 Brasschaat 7 2.5 0.0 2.5 1322 - 1 32.00 37.50 9.00 -1800
Categorie: -1600
Nr. Aanw Naam Voornaam EloUsed Titel Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR #Win B Cut Buch SB Cat
1 Van Eetvelde Bart 1476 Deurne 7 5.5 0.0 5.5 1653 1.0 2 34.50 40.50 22.75 -1600
2 Vanden Eede Pascal 1520 Mechelen 8 3.5 0.0 3.5 1421 - 2 31.00 34.00 8.75 -1600
3 Cuyx Tomas 1480 Mechelen 8 3.5 0.0 3.5 1433 - 2 30.00 35.50 12.25 -1600
Categorie: -1400
Nr. Aanw Naam Voornaam EloUsed Titel Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR #Win B Cut Buch SB Cat
1 Helsloot Wilbert 0 TSMechelen 8 5.0 0.0 5.0 1760 - 4 38.00 43.50 19.50 -1400
2 Gijsels Xander 1232 Turnhout 7 3.5 0.0 3.5 1472 - 2 29.50 34.50 9.75 -1400
3 Laeremans Louis 1391 Noorderwijk 8 3.0 0.0 3.0 1410 - 2 29.50 35.00 10.00 -1400
4 F Barsegian Michael 1353 Hoboken 1 0.0 0.0 0.0 720 - 0 22.50 25.00 0.00 -1400
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Hecke Jeroen 1 (1781) 1-0 Mitran Ovi 7 (1672)
2 Jacobs Paul 12 (1642) ½-½ Guldentops Pierre 3 (1739)
3 Verlinden Patrick 4 (1737) 1-0 De Haeck Sebastiaan 11 (1650)
4 Doossche Carlo 6 (1674) 0-1 Mitran Marie 9 (1657)
5 Daenen Serge 5 (1713) ½-½ Laporte Erik 13 (1640)
6 Cuyx Tomas 15 (1480) 0-1 Audenaert Brecht 10 (1652)
7 Knabe Johan 2 (1741) 1-0 Van Eetvelde Bart 16 (1476)
8 Barsegian Michael 18 (1353) 0-1 Vanden Eede Pascal 14 (1520)
  Laeremans Louis 17 (1391) 1 Bye    
  Gijsels Xander 19 (1232) 0 Afwezig    
  Helsloot Wilbert 20 (0) 0 Afwezig    
  Verlinden Willem 8 (1660) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (10/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Audenaert Brecht 10 (1652) 0-1 Van Hecke Jeroen 1 (1781)
2 Vanden Eede Pascal 14 (1520) 0-1 Verlinden Patrick 4 (1737)
3 Mitran Marie 9 (1657) 1-0 Laeremans Louis 17 (1391)
4 Laporte Erik 13 (1640) 0-1 Knabe Johan 2 (1741)
5 Guldentops Pierre 3 (1739) 0-1 Daenen Serge 5 (1713)
6 Verlinden Willem 8 (1660) 0-1 Cuyx Tomas 15 (1480)
7 Mitran Ovi 7 (1672) 1ff-0 Barsegian Michael 18 (1353)
8 De Haeck Sebastiaan 11 (1650) 1-0 Gijsels Xander 19 (1232)
9 Helsloot Wilbert 20 (0) 1-0 Doossche Carlo 6 (1674)
  Van Eetvelde Bart 16 (1476) 1 Bye    
  Jacobs Paul 12 (1642) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Hecke Jeroen 1 (1781) 1-0 Mitran Marie 9 (1657)
2 Verlinden Patrick 4 (1737) 0-1 Knabe Johan 2 (1741)
3 Daenen Serge 5 (1713) 0-1 Audenaert Brecht 10 (1652)
4 Van Eetvelde Bart 16 (1476) ½-½ Vanden Eede Pascal 14 (1520)
5 Mitran Ovi 7 (1672) 0-1 Helsloot Wilbert 20 (0)
6 Laeremans Louis 17 (1391) 0-1 De Haeck Sebastiaan 11 (1650)
7 Cuyx Tomas 15 (1480) 0-1 Guldentops Pierre 3 (1739)
8 Laporte Erik 13 (1640) ½-½ Jacobs Paul 12 (1642)
9 Gijsels Xander 19 (1232) ½-½ Doossche Carlo 6 (1674)
  Verlinden Willem 8 (1660) 0 Afwezig    
  Barsegian Michael 18 (1353) Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Knabe Johan 2 (1741) ½-½ Van Hecke Jeroen 1 (1781)
2 Audenaert Brecht 10 (1652) 1-0 Verlinden Patrick 4 (1737)
3 De Haeck Sebastiaan 11 (1650) ½-½ Helsloot Wilbert 20 (0)
4 Guldentops Pierre 3 (1739) 1-0 Van Eetvelde Bart 16 (1476)
5 Vanden Eede Pascal 14 (1520) 0-1 Daenen Serge 5 (1713)
6 Mitran Ovi 7 (1672) 1-0 Laporte Erik 13 (1640)
7 Jacobs Paul 12 (1642) 0-1 Cuyx Tomas 15 (1480)
8 Doossche Carlo 6 (1674) 1-0 Laeremans Louis 17 (1391)
9 Gijsels Xander 19 (1232) 0-1 Verlinden Willem 8 (1660)
  Mitran Marie 9 (1657) 0 Afwezig    
  Barsegian Michael 18 (1353) Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Knabe Johan 2 (1741) 1-0 Audenaert Brecht 10 (1652)
2 Van Hecke Jeroen 1 (1781) 1-0 Guldentops Pierre 3 (1739)
3 Daenen Serge 5 (1713) 1-0 De Haeck Sebastiaan 11 (1650)
4 Helsloot Wilbert 20 (0) 1-0 Cuyx Tomas 15 (1480)
5 Mitran Marie 9 (1657) 1ff-0 Mitran Ovi 7 (1672)
6 Van Eetvelde Bart 16 (1476) ½-½ Verlinden Patrick 4 (1737)
7 Doossche Carlo 6 (1674) 0-1 Vanden Eede Pascal 14 (1520)
8 Verlinden Willem 8 (1660) 0-1 Laporte Erik 13 (1640)
9 Laeremans Louis 17 (1391) 0-1 Jacobs Paul 12 (1642)
  Gijsels Xander 19 (1232) 1 Bye    
  Barsegian Michael 18 (1353) Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Daenen Serge 5 (1713) 1-0 Van Hecke Jeroen 1 (1781)
2 Helsloot Wilbert 20 (0) 0-1 Knabe Johan 2 (1741)
3 Mitran Marie 9 (1657) 1-0 Audenaert Brecht 10 (1652)
4 Verlinden Patrick 4 (1737) 1-0 Guldentops Pierre 3 (1739)
5 Vanden Eede Pascal 14 (1520) 0-1 De Haeck Sebastiaan 11 (1650)
6 Cuyx Tomas 15 (1480) ½-½ Mitran Ovi 7 (1672)
7 Jacobs Paul 12 (1642) ½-½ Van Eetvelde Bart 16 (1476)
8 Laporte Erik 13 (1640) ½-½ Doossche Carlo 6 (1674)
9 Laeremans Louis 17 (1391) 0-1 Gijsels Xander 19 (1232)
  Verlinden Willem 8 (1660) 1 Bye    
  Barsegian Michael 18 (1353) Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Knabe Johan 2 (1741) 0-1 Daenen Serge 5 (1713)
2 Van Hecke Jeroen 1 (1781) 0-1 Verlinden Patrick 4 (1737)
3 De Haeck Sebastiaan 11 (1650) 1-0 Mitran Marie 9 (1657)
4 Audenaert Brecht 10 (1652) 0-1 Helsloot Wilbert 20 (0)
5 Guldentops Pierre 3 (1739) ½-½ Laporte Erik 13 (1640)
6 Gijsels Xander 19 (1232) 1-0 Vanden Eede Pascal 14 (1520)
7 Mitran Ovi 7 (1672) 0-1 Jacobs Paul 12 (1642)
8 Van Eetvelde Bart 16 (1476) 1-0 Cuyx Tomas 15 (1480)
9 Verlinden Willem 8 (1660) 0-1 Laeremans Louis 17 (1391)
  Doossche Carlo 6 (1674) 1 Bye    
  Barsegian Michael 18 (1353) Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 8 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Verlinden Patrick 4 (1737) 1-0 Daenen Serge 5 (1713)
2 De Haeck Sebastiaan 11 (1650) ½-½ Knabe Johan 2 (1741)
3 Helsloot Wilbert 20 (0) 0-1 Van Hecke Jeroen 1 (1781)
4 Mitran Marie 9 (1657) 0-1ff Van Eetvelde Bart 16 (1476)
5 Jacobs Paul 12 (1642) 1-0 Gijsels Xander 19 (1232)
6 Guldentops Pierre 3 (1739) 1-0 Doossche Carlo 6 (1674)
7 Laporte Erik 13 (1640) 0-1 Audenaert Brecht 10 (1652)
8 Vanden Eede Pascal 14 (1520) 0-1 Verlinden Willem 8 (1660)
9 Laeremans Louis 17 (1391) 1-0 Mitran Ovi 7 (1672)
  Cuyx Tomas 15 (1480) 1 Bye    
  Barsegian Michael 18 (1353) Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 9 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Knabe Johan 2 (1741) 1-0 Jacobs Paul 12 (1642)
2 Van Hecke Jeroen 1 (1781) 1-0 De Haeck Sebastiaan 11 (1650)
3 Verlinden Patrick 4 (1737) ½-½ Helsloot Wilbert 20 (0)
4 Daenen Serge 5 (1713) 0-1 Van Eetvelde Bart 16 (1476)
5 Mitran Marie 9 (1657) 1-0 Guldentops Pierre 3 (1739)
6 Audenaert Brecht 10 (1652) 1-0 Gijsels Xander 19 (1232)
7 Doossche Carlo 6 (1674) 1-0 Cuyx Tomas 15 (1480)
8 Laporte Erik 13 (1640) 1-0 Laeremans Louis 17 (1391)
9 Mitran Ovi 7 (1672) 0-1 Verlinden Willem 8 (1660)
  Vanden Eede Pascal 14 (1520) 1 Bye    
  Barsegian Michael 18 (1353) Forfait    
Begin van de pagina

Knabe Johan (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.44571
N-Elo1741
FIDE-ID234478
F-Elo1668
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Eetvelde Bart BEL 1476 5.5 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 4      Laporte Erik BEL 1640 4.0 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
3 2      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 Z v 1 3.0 0.51 +0.49
4 1      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 W v ½ 3.5 0.44 +0.06
5 1      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 W - 1 4.5 0.62 +0.38
6 2      Helsloot Wilbert BEL 0 5.0 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Daenen Serge BEL 1713 5.5 W v 0 5.5 0.54 -0.54
8 2      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 Z v ½ 6.0 0.62 -0.12
9 1      Jacobs Paul BEL 1642 4.5 W v 1 7.0 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1661 47.0 Totaal 7.0 5.75 +1.25
Begin van de pagina
Van Hecke Jeroen (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.46353
N-Elo1781
FIDE-ID263842
F-Elo1804
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 W - 1 1.0 0.65 +0.35
2 1      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 Z - 1 2.0 0.67 +0.33
3 1      Mitran Marie BEL 1657 5.0 W - 1 3.0 0.67 +0.33
4 1      Knabe Johan BEL 1741 7.0 Z - ½ 3.5 0.56 -0.06
5 2      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 W - 1 4.5 0.56 +0.44
6 1      Daenen Serge BEL 1713 5.5 Z v 0 4.5 0.59 -0.59
7 2      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 W v 0 4.5 0.56 -0.56
8 3      Helsloot Wilbert BEL 0 5.0 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
9 2      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 W v 1 6.5 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1695 45.0 Totaal 6.5 5.86 +0.64
Begin van de pagina
Verlinden Patrick (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.54917
N-Elo1737
FIDE-ID242420
F-Elo1734
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 W - 1 1.0 0.62 +0.38
2 2      Vanden Eede Pascal BEL 1520 3.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 2      Knabe Johan BEL 1741 7.0 W - 0 2.0 0.49 -0.49
4 2      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 Z - 0 2.0 0.62 -0.62
5 6      Van Eetvelde Bart BEL 1476 5.5 Z - ½ 2.5 0.82 -0.32
6 4      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 2      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 Z v 1 4.5 0.44 +0.56
8 1      Daenen Serge BEL 1713 5.5 W ^ 1 5.5 0.53 +0.47
9 3      Helsloot Wilbert BEL 0 5.0 W ^ ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1659 47.0 Totaal 6.0 5.72 +0.28
Begin van de pagina
Van Eetvelde Bart (Rank: 16)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.33146
N-Elo1476
FIDE-ID239356
F-Elo1498
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Knabe Johan BEL 1741 7.0 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
2        Bye           1 1.0    
3 4      Vanden Eede Pascal BEL 1520 3.5 W v ½ 1.5 0.44 +0.06
4 4      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 Z v 0 1.5 0.18 -0.18
5 6      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 W - ½ 2.0 0.18 +0.32
6 7      Jacobs Paul BEL 1642 4.5 Z ^ ½ 2.5 0.28 +0.22
7 8      Cuyx Tomas BEL 1480 3.5 W ^ 1 3.5 0.49 +0.51
8 4      Mitran Marie BEL 1657 5.0 Z - 1FF 4.5 0.00 +0.00
9 4      Daenen Serge BEL 1713 5.5 Z v 1 5.5 0.20 +0.80
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1653 39.0 Totaal 5.5 1.95 +1.55
Begin van de pagina
Daenen Serge (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17973
N-Elo1713
FIDE-ID665304
F-Elo1697
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Laporte Erik BEL 1640 4.0 W - ½ 0.5 0.60 -0.10
2 5      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 Z - 1 1.5 0.46 +0.54
3 3      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 W - 0 1.5 0.58 -0.58
4 5      Vanden Eede Pascal BEL 1520 3.5 Z v 1 2.5 0.75 +0.25
5 3      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 W v 1 3.5 0.59 +0.41
6 1      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 W - 1 4.5 0.41 +0.59
7 1      Knabe Johan BEL 1741 7.0 Z ^ 1 5.5 0.46 +0.54
8 1      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 Z ^ 0 5.5 0.47 -0.47
9 4      Van Eetvelde Bart BEL 1476 5.5 W v 0 5.5 0.80 -0.80
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1659 46.5 Totaal 5.5 5.12 +0.38
Begin van de pagina
Audenaert Brecht (Rank: 10)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15634
N-Elo1652
FIDE-ID249475
F-Elo1678
Landbel  (bel)
Club(109) Borgerhout
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Cuyx Tomas BEL 1480 3.5 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
2 1      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 W - 0 1.0 0.33 -0.33
3 3      Daenen Serge BEL 1713 5.5 Z - 1 2.0 0.42 +0.58
4 2      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 W ^ 1 3.0 0.38 +0.62
5 1      Knabe Johan BEL 1741 7.0 Z ^ 0 3.0 0.38 -0.38
6 3      Mitran Marie BEL 1657 5.0 Z ^ 0 3.0 0.49 -0.49
7 4      Helsloot Wilbert BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.92 -0.92
8 7      Laporte Erik BEL 1640 4.0 Z ^ 1 4.0 0.52 +0.48
9 6      Gijsels Xander BEL 1232 3.5 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1622 46.0 Totaal 5.0 5.09 -0.09
Begin van de pagina
De Haeck Sebastiaan (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16115
N-Elo1650
FIDE-ID251437
F-Elo1616
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
2 8      Gijsels Xander BEL 1232 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Laeremans Louis BEL 1391 3.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
4 3      Helsloot Wilbert BEL 0 5.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 3      Daenen Serge BEL 1713 5.5 Z - 0 2.5 0.41 -0.41
6 5      Vanden Eede Pascal BEL 1520 3.5 Z - 1 3.5 0.68 +0.32
7 3      Mitran Marie BEL 1657 5.0 W - 1 4.5 0.49 +0.51
8 2      Knabe Johan BEL 1741 7.0 W ^ ½ 5.0 0.38 +0.12
9 2      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 Z ^ 0 5.0 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1596 45.0 Totaal 5.0 5.32 -0.32
Begin van de pagina
Helsloot Wilbert (Rank: 20)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17659
N-Elo0
FIDE-ID257028
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 9      Doossche Carlo BEL 1674 4.0 W v 1 1.0 0.08 +0.92
3 5      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
4 3      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 4      Cuyx Tomas BEL 1480 3.5 W - 1 3.5 0.08 +0.92
6 2      Knabe Johan BEL 1741 7.0 W v 0 3.5 0.08 -0.08
7 4      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 Z v 1 4.5 0.08 +0.92
8 3      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 W v 0 4.5 0.08 -0.08
9 3      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 Z v ½ 5.0 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1673 39.5 Totaal 5.0 0.64 +4.36
Begin van de pagina
Mitran Marie (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.12738
N-Elo1657
FIDE-ID243191
F-Elo1712
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Doossche Carlo BEL 1674 4.0 Z - 1 1.0 0.48 +0.52
2 3      Laeremans Louis BEL 1391 3.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 1      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
4        Afwezig           0 2.0    
5 5      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 W v 1FF 3.0 0.00 +0.00
6 3      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 W v 1 4.0 0.51 +0.49
7 3      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 Z v 0 4.0 0.51 -0.51
8 4      Van Eetvelde Bart BEL 1476 5.5 W v 0ff 4.0 0.00 +0.00
9 5      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 W v 1 5.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1629 35.5 Totaal 5.0 3.04 +0.96
Begin van de pagina
Jacobs Paul (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.48968
N-Elo1642
FIDE-ID204366
F-Elo1632
Landbel  (bel)
Club(134) Schilde
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 W - ½ 0.5 0.37 +0.13
2        Afwezig           0 0.5    
3 8      Laporte Erik BEL 1640 4.0 Z v ½ 1.0 0.50 +0.00
4 7      Cuyx Tomas BEL 1480 3.5 W v 0 1.0 0.71 -0.71
5 9      Laeremans Louis BEL 1391 3.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
6 7      Van Eetvelde Bart BEL 1476 5.5 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
7 7      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 Z - 1 3.5 0.46 +0.54
8 5      Gijsels Xander BEL 1232 3.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
9 1      Knabe Johan BEL 1741 7.0 Z - 0 4.5 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1546 33.0 Totaal 4.5 4.85 -0.35
Begin van de pagina
Guldentops Pierre (Rank: 3)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.23311
N-Elo1739
FIDE-ID216879
F-Elo1742
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Jacobs Paul BEL 1642 4.5 Z - ½ 0.5 0.63 -0.13
2 5      Daenen Serge BEL 1713 5.5 W - 0 0.5 0.54 -0.54
3 7      Cuyx Tomas BEL 1480 3.5 Z - 1 1.5 0.82 +0.18
4 4      Van Eetvelde Bart BEL 1476 5.5 W ^ 1 2.5 0.82 +0.18
5 2      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 Z ^ 0 2.5 0.44 -0.44
6 4      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
7 5      Laporte Erik BEL 1640 4.0 W ^ ½ 3.0 0.64 -0.14
8 6      Doossche Carlo BEL 1674 4.0 W - 1 4.0 0.59 +0.41
9 5      Mitran Marie BEL 1657 5.0 Z - 0 4.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1644 44.5 Totaal 4.0 5.59 -1.59
Begin van de pagina
Verlinden Willem (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17825
N-Elo1660
FIDE-ID205281
F-Elo1672
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 6      Cuyx Tomas BEL 1480 3.5 W v 0 0.0 0.74 -0.74
3        Afwezig           0 0.0    
4 9      Gijsels Xander BEL 1232 3.5 Z v 1 1.0 0.92 +0.08
5 8      Laporte Erik BEL 1640 4.0 W v 0 1.0 0.53 -0.53
6        Bye           1 2.0    
7 9      Laeremans Louis BEL 1391 3.0 W v 0 2.0 0.83 -0.83
8 8      Vanden Eede Pascal BEL 1520 3.5 Z v 1 3.0 0.69 +0.31
9 9      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 Z v 1 4.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1489 20.0 Totaal 4.0 4.19 -1.19
Begin van de pagina
Laporte Erik (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.21041
N-Elo1640
FIDE-ID218065
F-Elo1602
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Daenen Serge BEL 1713 5.5 Z - ½ 0.5 0.40 +0.10
2 4      Knabe Johan BEL 1741 7.0 W - 0 0.5 0.36 -0.36
3 8      Jacobs Paul BEL 1642 4.5 W ^ ½ 1.0 0.50 +0.00
4 6      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 Z ^ 0 1.0 0.46 -0.46
5 8      Verlinden Willem BEL 1660 4.0 Z - 1 2.0 0.47 +0.53
6 8      Doossche Carlo BEL 1674 4.0 W - ½ 2.5 0.45 +0.05
7 5      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 Z v ½ 3.0 0.36 +0.14
8 7      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 W v 0 3.0 0.48 -0.48
9 8      Laeremans Louis BEL 1391 3.0 W - 1 4.0 0.81 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1653 39.5 Totaal 4.0 4.29 -0.29
Begin van de pagina
Doossche Carlo (Rank: 6)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.53619
N-Elo1674
FIDE-ID200883
F-Elo1610
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mitran Marie BEL 1657 5.0 W - 0 0.0 0.52 -0.52
2 9      Helsloot Wilbert BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 9      Gijsels Xander BEL 1232 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 8      Laeremans Louis BEL 1391 3.0 W - 1 1.5 0.84 +0.16
5 7      Vanden Eede Pascal BEL 1520 3.5 W ^ 0 1.5 0.71 -0.71
6 8      Laporte Erik BEL 1640 4.0 Z ^ ½ 2.0 0.55 -0.05
7        Bye           1 3.0    
8 6      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 Z v 0 3.0 0.41 -0.41
9 7      Cuyx Tomas BEL 1480 3.5 W v 1 4.0 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1522 31.5 Totaal 4.0 5.62 -2.62
Begin van de pagina
Vanden Eede Pascal (Rank: 14)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.52035
N-Elo1520
FIDE-ID247626
F-Elo1636
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Barsegian Michael BEL 1353 0.0 Z - 1 1.0 0.72 +0.28
2 2      Verlinden Patrick BEL 1737 6.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 4      Van Eetvelde Bart BEL 1476 5.5 Z - ½ 1.5 0.56 -0.06
4 5      Daenen Serge BEL 1713 5.5 W - 0 1.5 0.25 -0.25
5 7      Doossche Carlo BEL 1674 4.0 Z - 1 2.5 0.29 +0.71
6 5      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 W - 0 2.5 0.32 -0.32
7 6      Gijsels Xander BEL 1232 3.5 Z - 0 2.5 0.84 -0.84
8 8      Verlinden Willem BEL 1660 4.0 W - 0 2.5 0.31 -0.31
9        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1561 33.5 Totaal 3.5 3.51 -1.01
Begin van de pagina
Cuyx Tomas (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13921
N-Elo1480
FIDE-ID244619
F-Elo1532
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 W - 0 0.0 0.27 -0.27
2 6      Verlinden Willem BEL 1660 4.0 Z - 1 1.0 0.26 +0.74
3 7      Guldentops Pierre BEL 1739 4.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
4 7      Jacobs Paul BEL 1642 4.5 Z v 1 2.0 0.29 +0.71
5 4      Helsloot Wilbert BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.92 -0.92
6 6      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 W ^ ½ 2.5 0.25 +0.25
7 8      Van Eetvelde Bart BEL 1476 5.5 Z ^ 0 2.5 0.51 -0.51
8        Bye           1 3.5    
9 7      Doossche Carlo BEL 1674 4.0 Z v 0 3.5 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1645 34.5 Totaal 3.5 2.93 -0.43
Begin van de pagina
Gijsels Xander (Rank: 19)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15918
N-Elo1232
FIDE-ID252999
F-Elo1283
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 8      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 Z v 0 0.0 0.08 -0.08
3 9      Doossche Carlo BEL 1674 4.0 W v ½ 0.5 0.08 +0.42
4 9      Verlinden Willem BEL 1660 4.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
5        Bye           1 1.5    
6 9      Laeremans Louis BEL 1391 3.0 Z v 1 2.5 0.29 +0.71
7 6      Vanden Eede Pascal BEL 1520 3.5 W v 1 3.5 0.16 +0.84
8 5      Jacobs Paul BEL 1642 4.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
9 6      Audenaert Brecht BEL 1652 5.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1598 29.0 Totaal 3.5 0.85 +1.65
Begin van de pagina
Laeremans Louis (Rank: 17)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13439
N-Elo1391
FIDE-ID217956
F-Elo1311
Landbel  (bel)
Club(182) Noorderwijk
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Mitran Marie BEL 1657 5.0 Z v 0 1.0 0.18 -0.18
3 6      De Haeck Sebastiaan BEL 1650 5.0 W v 0 1.0 0.18 -0.18
4 8      Doossche Carlo BEL 1674 4.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
5 9      Jacobs Paul BEL 1642 4.5 W v 0 1.0 0.19 -0.19
6 9      Gijsels Xander BEL 1232 3.5 W v 0 1.0 0.71 -0.71
7 9      Verlinden Willem BEL 1660 4.0 Z ^ 1 2.0 0.17 +0.83
8 9      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 W ^ 1 3.0 0.16 +0.84
9 8      Laporte Erik BEL 1640 4.0 Z ^ 0 3.0 0.19 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1603 32.5 Totaal 3.0 1.94 +0.06
Begin van de pagina
Mitran Ovi (Rank: 7)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.13441
N-Elo1672
FIDE-ID240354
F-Elo1635
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Hecke Jeroen BEL 1781 6.5 Z - 0 0.0 0.35 -0.35
2 7      Barsegian Michael BEL 1353 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
3 5      Helsloot Wilbert BEL 0 5.0 W v 0 1.0 0.92 -0.92
4 6      Laporte Erik BEL 1640 4.0 W v 1 2.0 0.54 +0.46
5 5      Mitran Marie BEL 1657 5.0 Z - 0ff 2.0 0.00 +0.00
6 6      Cuyx Tomas BEL 1480 3.5 Z v ½ 2.5 0.75 -0.25
7 7      Jacobs Paul BEL 1642 4.5 W v 0 2.5 0.54 -0.54
8 9      Laeremans Louis BEL 1391 3.0 Z - 0 2.5 0.84 -0.84
9 9      Verlinden Willem BEL 1660 4.0 W v 0 2.5 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1575 35.5 Totaal 2.5 4.46 -2.96
Begin van de pagina
Barsegian Michael (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14808
N-Elo1353
FIDE-ID248673
F-Elo1327
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vanden Eede Pascal BEL 1520 3.5 W - 0 0.0 0.28 -0.28
2 7      Mitran Ovi BEL 1672 2.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
3        Forfait           0.0    
4        Forfait           0.0    
5        Forfait           0.0    
6        Forfait           0.0    
7        Forfait           0.0    
8        Forfait           0.0    
9        Forfait           0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1596 6.0 Totaal 0.0 0.28 -0.28
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR #Win B Cut Buch SB
1 Knabe Johan 2 1741 1837 7.0 4 W 1 13 Z 1 3 Z 1 2 W ½ 6 W 1 8 Z 1 5 W 0 7 Z ½ 10 W 1 - 6 37.50 46.00 34.75
2 Van Hecke Jeroen 1 1781 1826 6.5 19 W 1 6 Z 1 9 W 1 1 Z ½ 11 W 1 5 Z 0 3 W 0 8 Z 1 7 W 1 - 6 38.50 45.00 30.00
3 Verlinden Patrick 4 1737 1740 6.0 7 W 1 15 Z 1 1 W 0 6 Z 0 4 Z ½ 11 W 1 2 Z 1 5 W 1 8 W ½ - 5 38.50 45.50 28.75
4 Van Eetvelde Bart 16 1476 1653 5.5 1 Z 0 B1 15 W ½ 11 Z 0 3 W ½ 10 Z ½ 16 W 1 9 Z 1FF 5 Z 1 1.0 2 34.50 40.50 22.75
5 Daenen Serge 5 1713 1740 5.5 13 W ½ 11 Z 1 6 W 0 15 Z 1 7 W 1 2 W 1 1 Z 1 3 Z 0 4 W 0 0.0 5 38.00 45.00 27.50
6 Audenaert Brecht 10 1652 1620 5.0 16 Z 1 2 W 0 5 Z 1 3 W 1 1 Z 0 9 Z 0 8 W 0 13 Z 1 17 W 1 - 5 39.00 45.00 21.50
7 De Haeck Sebastiaan 11 1650 1596 5.0 3 Z 0 17 W 1 18 Z 1 8 W ½ 5 Z 0 15 Z 1 9 W 1 1 W ½ 2 Z 0 - 4 38.00 43.50 19.50
8 Helsloot Wilbert 20 0 1760 5.0 A 14 W 1 19 Z 1 7 Z ½ 16 W 1 1 W 0 6 Z 1 2 W 0 3 Z ½ - 4 38.00 43.50 19.50
9 Mitran Marie 9 1657 1765 5.0 14 Z 1 18 W 1 2 Z 0 A 19 W 1FF 6 W 1 7 Z 0 4 W 0ff 11 W 1 - 4 35.50 41.50 19.00
10 Jacobs Paul 12 1642 1591 4.5 11 W ½ A 13 Z ½ 16 W 0 18 Z 1 4 W ½ 19 Z 1 17 W 1 1 Z 0 - 3 30.50 35.50 14.25
11 Guldentops Pierre 3 1739 1601 4.0 10 Z ½ 5 W 0 16 Z 1 4 W 1 2 Z 0 3 Z 0 13 W ½ 14 W 1 9 Z 0 - 3 36.00 42.50 15.25
12 Verlinden Willem 8 1660 1494 4.0 A 16 W 0 A 17 Z 1 13 W 0 B1 18 W 0 15 Z 1 19 Z 1 - 3 24.50 29.50 11.00
13 Laporte Erik 13 1640 1611 4.0 5 Z ½ 1 W 0 10 W ½ 19 Z 0 12 Z 1 14 W ½ 11 Z ½ 6 W 0 18 W 1 - 2 33.00 38.00 14.75
14 Doossche Carlo 6 1674 1402 4.0 9 W 0 8 Z 0 17 Z ½ 18 W 1 15 W 0 13 Z ½ B1 11 Z 0 16 W 1 - 2 27.00 32.50 12.00
15 Vanden Eede Pascal 14 1520 1421 3.5 20 Z 1 3 W 0 4 Z ½ 5 W 0 14 Z 1 7 W 0 17 Z 0 12 W 0 B1 - 2 31.00 34.00 8.75
16 Cuyx Tomas 15 1480 1433 3.5 6 W 0 12 Z 1 11 W 0 10 Z 1 8 Z 0 19 W ½ 4 Z 0 B1 14 Z 0 - 2 30.00 35.50 12.25
17 Gijsels Xander 19 1232 1472 3.5 A 7 Z 0 14 W ½ 12 W 0 B1 18 Z 1 15 W 1 10 Z 0 6 Z 0 - 2 29.50 34.50 9.75
18 Laeremans Louis 17 1391 1410 3.0 B1 9 Z 0 7 W 0 14 Z 0 10 W 0 17 W 0 12 Z 1 19 W 1 13 Z 0 - 2 29.50 35.00 10.00
19 Mitran Ovi 7 1672 1322 2.5 2 Z 0 20 W 1FF 8 W 0 13 W 1 9 Z 0ff 16 Z ½ 10 W 0 18 Z 0 12 W 0 - 1 32.00 37.50 9.00
20 Barsegian Michael 18 1353 720 0.0 15 W 0 19 Z 0ff F F F F F F F - 0 22.50 25.00 0.00
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015