SwarLogo Ligakampioenschap 2017-2018 Experten SwarLogo
100
Organisator: ChessLooks, Kon Mechelse SK, SK Oude God, Kon SK Deurne
Arbiter: Van de Perre Patrick, Verhulst Tobias
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 09/12/2017 tot 28/01/2018
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam EloUsed Titel Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR #Win SB Koya - Cat
1 Docx Stefan 2440 IM Borgerhout 8 9.0 0.0 9.0 2897 - 8 40.50 5.0 0 +2000
2 Cools Gorik 2280 FM Hoboken 9 7.5 0.0 7.5 2325 - 7 27.00 3.5 0 +2000
3 Boeykens Marc 2172 TSMechelen 8 6.0 0.0 6.0 2129 - 4 20.50 2.5 0 +2000
4 Dugailliez Guy 1996 Deurne 8 5.0 0.0 5.0 2058 - 3 15.50 1.0 0 -2000
5 Van Herck Marcel 2124 Deurne 8 4.5 0.0 4.5 1998 0.5 1 16.75 1.5 0 +2000
6 Verrijssen Patrick 1930 ChessLooks Lier 8 4.5 0.0 4.5 2008 0.5 1 15.75 1.5 0 -2000
7 Butzen Robin 1827 Hoboken 8 3.5 0.0 3.5 1910 - 1 12.25 1.5 0 -2000
8 Engelaer Maurice 1943 Deurne 8 3.0 0.0 3.0 1865 - 1 9.75 0.5 0 -2000
9 Carpentier Julian 1792 Brasschaat 8 2.0 0.0 2.0 1711 - 0 5.25 0.5 0 -2000
10 Schuermans Robert 2100 Deurne 1 0.0 0.0 0.0 1480 - 0 0.00 0.0 0 +2000
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Herck Marcel 4 (2124) 1-0 Carpentier Julian 10 (1792)
2 Butzen Robin 9 (1827) ½-½ Boeykens Marc 3 (2172)
3 Dugailliez Guy 6 (1996) ½-½ Verrijssen Patrick 8 (1930)
4 Schuermans Robert 5 (2100) 0-1ff Engelaer Maurice 7 (1943)
5 Cools Gorik 2 (2280) 0-1 Docx Stefan 1 (2440)
Begin van de pagina
Ronde 2 (10/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Carpentier Julian 10 (1792) 0-1 Docx Stefan 1 (2440)
2 Engelaer Maurice 7 (1943) 0-1 Cools Gorik 2 (2280)
3 Verrijssen Patrick 8 (1930) 1ff-0 Schuermans Robert 5 (2100)
4 Boeykens Marc 3 (2172) 1-0 Dugailliez Guy 6 (1996)
5 Van Herck Marcel 4 (2124) ½-½ Butzen Robin 9 (1827)
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Butzen Robin 9 (1827) 1-0 Carpentier Julian 10 (1792)
2 Dugailliez Guy 6 (1996) ½-½ Van Herck Marcel 4 (2124)
3 Schuermans Robert 5 (2100) 0-1ff Boeykens Marc 3 (2172)
4 Cools Gorik 2 (2280) 1-0 Verrijssen Patrick 8 (1930)
5 Docx Stefan 1 (2440) 1-0 Engelaer Maurice 7 (1943)
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Carpentier Julian 10 (1792) ½-½ Engelaer Maurice 7 (1943)
2 Verrijssen Patrick 8 (1930) 0-1 Docx Stefan 1 (2440)
3 Boeykens Marc 3 (2172) 0-1 Cools Gorik 2 (2280)
4 Van Herck Marcel 4 (2124) 1ff-0 Schuermans Robert 5 (2100)
5 Butzen Robin 9 (1827) 0-1 Dugailliez Guy 6 (1996)
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dugailliez Guy 6 (1996) 1-0 Carpentier Julian 10 (1792)
2 Schuermans Robert 5 (2100) 0-1ff Butzen Robin 9 (1827)
3 Cools Gorik 2 (2280) ½-½ Van Herck Marcel 4 (2124)
4 Docx Stefan 1 (2440) 1-0 Boeykens Marc 3 (2172)
5 Engelaer Maurice 7 (1943) 0-1 Verrijssen Patrick 8 (1930)
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Carpentier Julian 10 (1792) ½-½ Verrijssen Patrick 8 (1930)
2 Boeykens Marc 3 (2172) 1-0 Engelaer Maurice 7 (1943)
3 Van Herck Marcel 4 (2124) 0-1 Docx Stefan 1 (2440)
4 Butzen Robin 9 (1827) 0-1 Cools Gorik 2 (2280)
5 Dugailliez Guy 6 (1996) 1ff-0 Schuermans Robert 5 (2100)
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Schuermans Robert 5 (2100) 0-1ff Carpentier Julian 10 (1792)
2 Cools Gorik 2 (2280) 1-0 Dugailliez Guy 6 (1996)
3 Docx Stefan 1 (2440) 1-0 Butzen Robin 9 (1827)
4 Engelaer Maurice 7 (1943) ½-½ Van Herck Marcel 4 (2124)
5 Verrijssen Patrick 8 (1930) ½-½ Boeykens Marc 3 (2172)
Begin van de pagina
Ronde 8 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Carpentier Julian 10 (1792) 0-1 Boeykens Marc 3 (2172)
2 Van Herck Marcel 4 (2124) ½-½ Verrijssen Patrick 8 (1930)
3 Butzen Robin 9 (1827) 0-1 Engelaer Maurice 7 (1943)
4 Dugailliez Guy 6 (1996) 0-1 Docx Stefan 1 (2440)
5 Schuermans Robert 5 (2100) 0-1 Cools Gorik 2 (2280)
Begin van de pagina
Ronde 9 (28/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Cools Gorik 2 (2280) 1-0 Carpentier Julian 10 (1792)
2 Docx Stefan 1 (2440) 1ff-0 Schuermans Robert 5 (2100)
3 Engelaer Maurice 7 (1943) 0-1 Dugailliez Guy 6 (1996)
4 Verrijssen Patrick 8 (1930) ½-½ Butzen Robin 9 (1827)
5 Boeykens Marc 3 (2172) 1-0 Van Herck Marcel 4 (2124)
Begin van de pagina
  Ligakampioenschap 2017-2018 Experten
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ptn. OR #Win SB Koya 1/2 Punten
Docx Stefan 2440 2897 1   1 1 1 1FF 1 1 1 1 1 9.0 - 8 40.50 5.0
                                   
Cools Gorik 2280 2325 2 0   1 ½ 1 1 1 1 1 1 7.5 - 7 27.00 3.5
                             
Boeykens Marc 2172 2129 3 0 0   1 1FF 1 1 ½ ½ 1 6.0 - 4 20.50 2.5
                       
Van Herck Marcel 2124 1998 4 0 ½ 0   1FF ½ ½ ½ ½ 1 4.5 0.5 1 16.75 1.5
                 
Schuermans Robert 2100 1480 5 0ff 0 0ff 0ff   0ff 0ff 0ff 0ff 0ff 0.0 - 0 0.00 0.0
Dugailliez Guy 1996 2058 6 0 0 0 ½ 1FF   1 ½ 1 1 5.0 - 3 15.50 1.0
                   
Engelaer Maurice 1943 1865 7 0 0 0 ½ 1FF 0   0 1 ½ 3.0 - 1 9.75 0.5
           
Verrijssen Patrick 1930 2008 8 0 0 ½ ½ 1FF ½ 1   ½ ½ 4.5 0.5 1 15.75 1.5
                 
Butzen Robin 1827 1910 9 0 0 ½ ½ 1FF 0 0 ½   1 3.5 - 1 12.25 1.5
             
Carpentier Julian 1792 1711 10 0 0 0 0 1FF 0 ½ ½ 0   2.0 - 0 5.25 0.5
       
Bergertabel
DatumsParingen
R109/12/2017 1 - 10 2 - 9 3 - 8 4 - 7 5 - 6
R210/12/201710 - 6 7 - 5 8 - 4 9 - 3 1 - 2
R316/12/2017 2 - 10 3 - 1 4 - 9 5 - 8 6 - 7
R417/12/201710 - 7 8 - 6 9 - 5 1 - 4 2 - 3
R506/01/2018 3 - 10 4 - 2 5 - 1 6 - 9 7 - 8
R607/01/201810 - 8 9 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R714/01/2018 4 - 10 5 - 3 6 - 2 7 - 1 8 - 9
R821/01/201810 - 9 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R928/01/2018 5 - 10 6 - 4 7 - 3 8 - 2 9 - 1

IM Docx Stefan (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.49069
N-Elo2431
FIDE-ID200778
F-Elo2440
Landbel  (bel)
Club(109) Borgerhout
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
2 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 4      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 W - 1 5.0 0.83 +0.17
6 3      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 Z - 1 6.0 0.87 +0.13
7 3      Butzen Robin BEL 1827 3.5 W - 1 7.0 0.92 +0.08
8 4      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 Z - 1 8.0 0.92 +0.08
9 2      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 W - 1FF 9.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2018 36.0 Totaal 9.0 7.01 +0.99
Begin van de pagina
FM Cools Gorik (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.80403
N-Elo2302
FIDE-ID200298
F-Elo2280
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 W - 0 0.0 0.29 -0.29
2 2      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 4      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 W - 1 2.0 0.89 +0.11
4 3      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
5 3      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 W - ½ 3.5 0.71 -0.21
6 4      Butzen Robin BEL 1827 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 W - 1 5.5 0.84 +0.16
8 5      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 Z - 1 6.5 0.74 +0.26
9 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 W - 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2036 37.5 Totaal 7.5 6.84 +0.66
Begin van de pagina
Boeykens Marc (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.67946
N-Elo2205
FIDE-ID200743
F-Elo2172
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Butzen Robin BEL 1827 3.5 Z - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 4      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 W - 1 1.5 0.73 +0.27
3 3      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 Z - 1FF 2.5 0.00 +0.00
4 3 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 W - 0 2.5 0.35 -0.35
5 4 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 Z - 0 2.5 0.17 -0.17
6 2      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 W - 1 3.5 0.79 +0.21
7 5      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 Z - ½ 4.0 0.80 -0.30
8 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 Z - 1 5.0 0.91 +0.09
9 5      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 W - 1 6.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2048 39.0 Totaal 6.0 5.21 -0.21
Begin van de pagina
Dugailliez Guy (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.50393
N-Elo1993
FIDE-ID206571
F-Elo1996
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 W - ½ 0.5 0.59 -0.09
2 4      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 Z - 0 0.5 0.27 -0.27
3 2      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 W - ½ 1.0 0.33 +0.17
4 5      Butzen Robin BEL 1827 3.5 Z - 1 2.0 0.72 +0.28
5 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
6 5      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 W - 1FF 4.0 0.00 +0.00
7 2 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 Z - 0 4.0 0.16 -0.16
8 4 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 3      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 Z - 1 5.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2067 40.0 Totaal 5.0 3.48 +0.52
Begin van de pagina
Van Herck Marcel (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.1112
N-Elo2136
FIDE-ID200344
F-Elo2124
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 5      Butzen Robin BEL 1827 3.5 W - ½ 1.5 0.85 -0.35
3 2      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 Z - ½ 2.0 0.67 -0.17
4 4      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 W - 1FF 3.0 0.00 +0.00
5 3 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 Z - ½ 3.5 0.29 +0.21
6 3 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 W - 0 3.5 0.13 -0.13
7 4      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 Z - ½ 4.0 0.74 -0.24
8 2      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 W - ½ 4.5 0.75 -0.25
9 5      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 Z - 0 4.5 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2053 40.5 Totaal 4.5 4.74 -1.24
Begin van de pagina
Verrijssen Patrick (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13285
N-Elo1925
FIDE-ID204951
F-Elo1930
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 Z - ½ 0.5 0.41 +0.09
2 3      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 W - 1FF 1.5 0.00 +0.00
3 4 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 Z - 0 1.5 0.11 -0.11
4 2 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 5      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 Z - 1 2.5 0.48 +0.52
6 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 Z - ½ 3.0 0.69 -0.19
7 5      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 W - ½ 3.5 0.20 +0.30
8 2      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 Z - ½ 4.0 0.25 +0.25
9 4      Butzen Robin BEL 1827 3.5 W - ½ 4.5 0.64 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2074 40.5 Totaal 4.5 2.86 +0.64
Begin van de pagina
Butzen Robin (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.13707
N-Elo1759
FIDE-ID244392
F-Elo1827
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 W - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 5      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 Z - ½ 1.0 0.15 +0.35
3 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 W - 1 2.0 0.55 +0.45
4 5      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 W - 0 2.0 0.28 -0.28
5 2      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 Z - 1FF 3.0 0.00 +0.00
6 4 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 3 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 3      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 W - 0 3.0 0.34 -0.34
9 4      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 Z - ½ 3.5 0.36 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2086 41.5 Totaal 3.5 1.95 +0.55
Begin van de pagina
Engelaer Maurice (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.40363
N-Elo1932
FIDE-ID209708
F-Elo1943
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
2 2 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 5 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 Z - ½ 1.5 0.70 -0.20
5 5      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 W - 0 1.5 0.52 -0.52
6 2      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 Z - 0 1.5 0.21 -0.21
7 4      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 W - ½ 2.0 0.26 +0.24
8 3      Butzen Robin BEL 1827 3.5 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
9 3      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 W - 0 3.0 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2073 42.0 Totaal 3.0 2.98 -0.98
Begin van de pagina
Carpentier Julian (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.10500
N-Elo1790
FIDE-ID236950
F-Elo1792
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 1 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 1      Butzen Robin BEL 1827 3.5 Z - 0 0.0 0.45 -0.45
4 1      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 W - ½ 0.5 0.30 +0.20
5 1      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 Z - 0 0.5 0.24 -0.24
6 1      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 W - ½ 1.0 0.31 +0.19
7 1      Schuermans Robert BEL 2100 0.0 Z - 1FF 2.0 0.00 +0.00
8 1      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
9 1 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2090 43.0 Totaal 2.0 1.67 -0.67
Begin van de pagina
Schuermans Robert (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.6858
N-Elo2135
FIDE-ID200263
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Engelaer Maurice BEL 1943 3.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2 3      Verrijssen Patrick BEL 1930 4.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
3 3      Boeykens Marc BEL 2172 6.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
4 4      Van Herck Marcel BEL 2124 4.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
5 2      Butzen Robin BEL 1827 3.5 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
6 5      Dugailliez Guy BEL 1996 5.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
7 1      Carpentier Julian BEL 1792 2.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
8 5 FM Cools Gorik BEL 2280 7.5 W - 0 0.0 0.26 -0.26
9 2 IM Docx Stefan BEL 2440 9.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2056 45.0 Totaal 0.0 0.26 -0.26
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR #Win SB Koya
1 Docx Stefan 1 2440 2897 9.0 2 Z 1 9 Z 1 8 W 1 6 Z 1 3 W 1 5 Z 1 7 W 1 4 Z 1 10 W 1FF - 8 40.50 5.0
2 Cools Gorik 2 2280 2325 7.5 1 W 0 8 Z 1 6 W 1 3 Z 1 5 W ½ 7 Z 1 4 W 1 10 Z 1 9 W 1 - 7 27.00 3.5
3 Boeykens Marc 3 2172 2129 6.0 7 Z ½ 4 W 1 10 Z 1FF 2 W 0 1 Z 0 8 W 1 6 Z ½ 9 Z 1 5 W 1 - 4 20.50 2.5
4 Dugailliez Guy 6 1996 2058 5.0 6 W ½ 3 Z 0 5 W ½ 7 Z 1 9 W 1 10 W 1FF 2 Z 0 1 W 0 8 Z 1 - 3 15.50 1.0
5 Van Herck Marcel 4 2124 1998 4.5 9 W 1 7 W ½ 4 Z ½ 10 W 1FF 2 Z ½ 1 W 0 8 Z ½ 6 W ½ 3 Z 0 0.5 1 16.75 1.5
6 Verrijssen Patrick 8 1930 2008 4.5 4 Z ½ 10 W 1FF 2 Z 0 1 W 0 8 Z 1 9 Z ½ 3 W ½ 5 Z ½ 7 W ½ 0.5 1 15.75 1.5
7 Butzen Robin 9 1827 1910 3.5 3 W ½ 5 Z ½ 9 W 1 4 W 0 10 Z 1FF 2 W 0 1 Z 0 8 W 0 6 Z ½ - 1 12.25 1.5
8 Engelaer Maurice 7 1943 1865 3.0 10 Z 1FF 2 W 0 1 Z 0 9 Z ½ 6 W 0 3 Z 0 5 W ½ 7 Z 1 4 W 0 - 1 9.75 0.5
9 Carpentier Julian 10 1792 1711 2.0 5 Z 0 1 W 0 7 Z 0 8 W ½ 4 Z 0 6 W ½ 10 Z 1FF 3 W 0 2 Z 0 - 0 5.25 0.5
10 Schuermans Robert 5 2100 1480 0.0 8 W 0ff 6 Z 0ff 3 W 0ff 5 Z 0ff 7 W 0ff 4 Z 0ff 9 W 0ff 2 W 0 1 Z 0ff - 0 0.00 0.0
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015